تورهای بانکوک

در این صفحه در مورد تورهای بانکوک از مجموعه تورهای تایلند صحبت خواهیم کرد. همچنین در مورد قیمت تور بانکوک و شرایط رزرو تور بانکوک اطلاعات کاملی وجود دارد. ضمن اینکه می توانید برای خرید تور بانکوک و یا اطلاع از مشخصات تور بانکوک ، با همکاران ما در تماس باشید.

در سایر صفحات این سایت نیز، اطلاعات خوبی در زمینۀ هتل های بانکوک و یا جاذبه های گردشگری بانکوک فراهم شده تا بتوانید در سفرتان به شهر بانکوک، برنامه ریزی خوبی برای تمام روزهای سفر خود داشته باشید.

ما به شما کمک می کنیم تا با آگاهی کامل، نسبت به خرید تورها و همچنین نسبت به برنامه ریزی برای سفرتان اقدام کنید. پس با ما در سایت آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی همراه باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر، با همکاران و کارشناسان ما در تماس باشید.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

در مورد شهر

قبل از اینکه در مورد تورهای بانکوک برایتان مطالب مهم و جالب توجهی را بیان کنم، باید در مورد شهر بانکوک بیشتر بدانید. این آگاهی از آن جهت لازم است که در سفرتان به کشور تایلند و در نهایت به شهر بانکوک، نیاز به اطلاعاتی خواهید داشت که سفرتان را لذت بخش تر و خاطره انگیز تر کند.

این مطالب از این جهت مهم است که، افراد برای سفرشان و برای هزینه ای که برای آن می کنند، اهمیت قائل هستند. شما در زندگی کار می کنید، کسب درآمد می کنید و از آن درآمد، برای لذت و تفریح و آسایش خود و خانوادۀ خود هزینه می کنید. مهمتر از آن، زمانی از عمر خود را صرف رفتن به سفر می کنید.

پس ضروری است که زمان و هزینه ای که می کنید، به بهترین نحو صرف شود. باید که حتما سفرتان در بهترین زمان ممکن انجام شود و با بالاترین کیفیت برگزار شود. پس داشتن آگاهی از شرایط مقصد و اطلاع از هتل هایی که می توانید برای اقامتگاه خود رزرو کنید بسیار اهمیت دارد. از طرف دیگر، اینکه در مقصد سفرتان، از چه امکاناتی می توانید بهرهمند شوید و از چه جاها و جاذبه هایی می توانید دیدن کنید، به نظر مهم می رسد.

تورهای بانکوک

تور بانکوک

شهری زیبا

در مورد شهر بانکوک که بعنوان پایتخت کشور پهناور تایلند نیز می باشد، حرفها و نکته های بسیاری وجود دارد که سعی خواهم کرد در مورد تمام آنها اطلاعاتی را در اختیارتان بگذارم. اینکه این شهر چه شرایطی دارد، خرید در آن چگونه است و مراکز خرید مهم کجا هستند، چه مکانهایی برای دیدن وجود دارد و بهتر است کدامیک را ببینید، چه چیزهایی جذابی در این شهر وجود دارد که تا بحال شاید هیچکجای دیگر آنها را ندیده اید.

در هر صورت تمام سعی خود را خواهم کرد که در مورد همه چیز این شهر، برایتان بگویم. تا بتوانید در سفرتان به بانکوک، برای تک تک روزهای سفرتان برنامه ریزی دقیق و کاملی داشته باشید.

در مورد زیبایی این شهر باید گفت، این شهر نیز مانند اکثر شهرهای مهم و بزرگ که بعنوان پایتخت یک کشور، آنهم در این دوره شناخته می شوند، پر است از ساختمانها و بناهای عظیم و زیبا و جذاب. ساختمانهایی که یا دولتی هستند، یا تجاری، یا مرکز خرید هستند و یا هتل. این شکل از شهرسازی، به شکلی زیبا و جذاب، نمایی از یک شهر مدرن و امروزی را در برابرتان قرار خواهد داد.

در کنار این ساختمانها و آسمانخراشهای مدرن، شهر پر است از معابد و ساختمانهای کهن که به زیبایی شهر کمک شایانی کرده اند. در ضمن کاخ پادشاهی تایلند نیز در این شهر و در کنار رودخانۀ شهر، حتما دیدنی و جالب توجه خواهد بود.

دیدنی های شهر

شهر بانکوک شهری زیباست که دیدنی ها و جاذبه های بسیاری دارد که می تواند چند روز از زمان سفر شما را در بر بگیرد. دیدنی های بسیاری در این شهر وجود دارد که شما می توانید برنامه ریزی کرده و در چند روز پیاپی به دیدن آنها بروید.

معابد بسیاری در این شهر وجود دارد که به شکلی زیبا و با شکوه ساخته و آماده شده اند که دیدن آنها خالی از لطف نیست. رودخانۀ شهر نیز بسیار زیبا و دیدنی است که یکی از جالبترین نکات در مورد آن، وجود قایق های مسافربری به شکلی شبیه اتوبوس است. شما می توانید در ایستگاههای تعیین شده در سرتاسر طول رودخانه، سوار یکی از آنها شده و در سریعترین زمان ممکن، به مقصد خود برسید. این مورد علاوه بر اینکه، جزو جذابیتهای شهر است، باعث خواهد شد در زمان بسیار کمی به مقصد برسید و وقتتان در ترافیک سنگین شهر بانکوک هدر نرود.

وجود باغ چند باغ وحش و مزرعه پرورش تمساح نیز جزو دیدنی های جذاب بانکوک است. باغ وحشی با حیوانات آزاد که مانند زندگی در طبیعت در آن زندگی می کنند. یا مراکز خرید بسیار بی نظیر و بزرگ و جذاب که تمام کالاها و تمام برندها از سرتاسر جهان در آنها وجود دارد نیز از دیدنی های این شهر است. بازارهای محلی و خاص که ممکن است تنها در این شهر یافت شود، مانند بازار شناور بانکوک از دیگر دیدنی های آن است.

شهربازی، ساختمانها و آثار کهن و قدیمی، بارها، رستورانها و بازارهای محلی نیز از جاذبه های گردشگری شهر بانکوک می باشند که دیدنشان خالی از لطف نیست.

در نهایت

در انتهای باید بگویم، اگر قصد خرید تور بانکوک را داشتید، یا می خواستید از قیمت تور بانکوک مطلع شوید، در این سایت تورهای بانکوک را مشاهده کنید و یا با کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 در تماس باشید. ضمن اینکه می توانید فرم مشاوره را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

تورهای تایلند

تورهای تایلند

                                      تورهای تایلند در این صفحه در مورد تورهای تایلند و قیمت…
تورهای بانکوک

تورهای بانکوک

                                تورهای بانکوک در این صفحه در مورد تورهای بانکوک از مجموعه تورهای تایلند صحبت…
تورهای پاتایا

تورهای پاتایا

                                    تورهای پاتایا در این صفحه در مورد تورهای پاتایا ، قیمت تور…
تورهای پوکت

تورهای پوکت

                                    تورهای پوکت این مطلب در مورد تورهای پوکت و مشخصات تور پوکت…
5/5
فهرست