تور کیش نوروز

در این صفحه در مورد تور نوروزی کیش و همچنین شرایط رزرو تور کیش نوروز اطلاعات کاملی گردآوری شده است. ضمن اینکه در پکیج این صفحه، می توانید قیمت تور کیش نوروز را مشاهده کنید که سعی خواهد شد تمام قیمت ها بر اساس قیمت های تور ارزان کیش نوروز آماده و به روز شوند. همچنین در مورد جغرافیای جزیره و شرایط جوی آن در این تعطیلات صحبت خواهد شد و در مورد جاذبه های گردشگری آن نیز اطلاعاتی ارائه خواهد شد. بنابراین، در ادامه همراه من باشید تا اطلاعاتتان در مورد تور کیش نوروز کامل و به روز شود.

ضمن اینکه در صفحات مرتبط با این صفحه اطلاعاتی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید که ممکن است به آن اطلاعات نیاز داشته باشید و یا برایتان جالب باشد. به عنوان مثال در صفحۀ تورهای نوروزی داخلی در مورد تورها برای سفر به مقاصد گردشگری در ایران اطلاعاتی آمده است و یا کل تورهای ویژه نوروز ، در صفحۀ مربوط به آن برای سفرهای نوروزی داخلی و خارجی درج شده است. همچنین می توانید اطلاعات موجود را مشاهده کنید و یا پس از خرید تورتان، اطلاعات هتل های آنرا در صفحۀ هتل ها ببینید و یا اطلاعات جاذبه ها و دیدنی ها را در صفحۀ جاذبه های توریستی مشاهده کنید و برنامه ریزی درستی برای سفرتان داشته باشید.

و اگر سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته بگیریم و پاسخگوی سوالاتتان باشیم و یا کار رزرو تور کیش نوروز را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور کیش نوروز
نام هتلدرجهدو تختهیک تختهسه تخته
پانیذ3*8000001250000780000
گراند3*9000001225000850000
آریان4*10000001400000990000
هلیا4*105000015000001000000
پارمیدا4*110000017000001000000
فلامینگو3*120000018000001150000
پارانوما5*135000018500001300000
کورش5*145000023500001300000
شایگان5*150000022500001200000
ویدا5* تاپ157000025600001470000
داریوش5*210000033500001970000
خدمات تور کیش نوروز

بلیط رفت و برگشت با هواپیمائی کیش ایر، 3 شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی.

امکان رزرو بلیط با سایر ایرلاین ها وجود دارد.

قوانین:

تمامی هتل ها در پکیج و پروازهای آن چارتر و غیر قابل استرداد بوده و در صورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم طبق قوانین ایرلاین، هتل و چارتر کننده محاسبه و مابقی مبلغ پس از کسر هزینه ها مسترد خواهد شد.

پرداخت 70 درصد مبلغ تور در زمان عقد قرارداد الزامی است.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور کیش نوروز
تور ارزان کیش نوروز

تعطیلات در جزیره

در این قسمت برای شما شرح خواهم داد که چرا باید از بین کلی تور داخلی و خارجی، در این فصل از سال و در بهترین زمان سفر، یعنی در عید نوروز، تور نوروزی کیش را خریداری کنید و به کیش سفر کنید. این مطلب به شما کمک خواهد کرد از هنوز در مورد رزرو تور کیش نوروز مردد هستید، به تردید خود خاتمه دهید و نوروز امسال را در کیش سپری کنید.

ضمن اینکه در این صفحه می توانید قیمت تور کیش نوروز را مشاهده کنید و آنرا با قیمت سایر تورها مقایسه کرده و بتوانید برای سفرتان تصمیم بگیرید. همچنین در صفحات مرتبط با این صفحه می توانید هتل های کیش را در صفحۀ مختص به آن ببینید و با جاذبه های گردشگری این جزیره در صفحۀ دیدنی های کیش آشنا شوید و آن صفحات را نیز ببینید تا هم در انتخاب هتل محل اقامت خود انتخاب خوبی داشته باشید و هم برای تک تک روزهای سفرتان برنامه ریزی درستی داشته باشید.

پس سعی کنید این مطلب را بخوانید تا با دانش بیشتر، هم انتخاب بهتری داشته باشید و هم برای سفرتان برنامۀ دقیقی بچینید. در ضمن می توانید برای رزرو تور نوروزی کیش با ما در تماس باشید تا با خیال راحت اقدام به خرید تورتان کنید و این سفر آرامش بخش را تعطیلات عید نوروز تجربه کنید.

تور لحظه آخری کیش نوروز

قبل از هر توضیحی، لازم است در مورد دو اصطلاحی که سالها است در بین مسافران و آژانس های مسافرتی ایرانی رایج شده است صحبت کنم. تورهای آفری و تورهای لحظه آخری این دو اصطلاح هستند. در این قسمت توضیح خواهم داد که در چه مواردی تورها با تخفیف و به صورت آفری به فروش می رسند. در کل در دو حالت ممکن است تورها شامل تخفیف شوند و شما تبلیغاتی با عنوان تور آفری کیش نوروز را مشاهده کنید.

حالت اول زمانی است که پروازهای روی یک تور شامل تخفیف شوند. آژانس های مسافرتی یا گردانندگان تورها، از مدت ها قبل، صندلی های پرواز را برای مقاصد پر تردد گردشگری رزرو کرده و پول آنرا به ایرلاین می پردازند. به این کار در اصطلاح گردشگری، چارتر کردن پرواز گفته می شود.

به عنوان مثال، از ابتدای سال، پرواز تهران به کیش و بلعکس را برای تعطیلات عید سال بعد رزرو می کنند. آنها با استفاده از این پروازهای چارتر شده، یک برنامۀ سفر ترتیب می دهند و یک پکیج تور آماده می کنند و با عنوان پکیج تور کیش نوروز اقدام به فروش آن می کنند.

اما با نزدیک شدن به تاریخ پرواز، در صورتیکه هنوز تمام ظرفیت صندلی های پرواز پر نشده باشد و آنها نتوانسته باشند تمام پروازهای چارتری را به فروش برسانند، با اعمال تخفیف بر روی قیمت تور، سعی می کنند مسافران بیشتری جذب کرده و مابقی ظرفیت خالی را پر کنند. در این حالت است که شما تبلیغات تور لحظه آخری کیش نوروز را مشاهده می کنید و می توانید تورتان را با قیمت کمتر و ارزانتر خریداری کنید و سفری ارزانتر را تجربه کنید.

تور ارزان کیش نوروز
تور نوروزی کیش

تور ارزان کیش نوروز

اما حالت دوم زمانی است که هتل های روی یک تور شامل تخفیف شوند. در توضیح این مورد باید بدانید که کارگزاران یا گردانندگان تورها در مقاصد محبوب گردشگری، اقدام به رزرو تعدادی هتل از قبل می کنند و این هتل ها محل اقامت مسافران در تورها می باشند.

آنها با تعدادی هتل قرارداد بسته و متعهد می شوند که تعداد مشخصی از اتاق های هتل را در یک بازۀ زمانی معین پر کنند یا تعداد مشخصی مسافر را به هتل بفرستند. به عنوان مثال بازۀ زمانی عید نوروز برای تعدادی هتل در جزیرۀ کیش رزرو می شوند و با آنها قرارداد بسته می شود.

این هتل ها همانهایی هستند که در پکیج تور مشاهده می کنید که از دو تا پنج ستاره و به ترتیب کمترین تا بیشترین قیمت مرتب شده اند. اما اگر حس کنند تا انتهای بازۀ تعیین شده نخواهند توانست به تمام تعهد خود عمل کنند و نخواهند توانست تعداد مسافر مقرر را جذب کنند یا تعداد اتاق معین را پر کنند، با اعمال تخفیف روی تورها و تبلیغات آفر تور کیش نوروز سعی می کنند مسافران بیشتری جذب کنند.

این کار با هدف جلوگیری از ضرر و زیان صورت می گیرد و در این دو حالت است که ممکن است شما تبلیغات تور ارزان کیش نوروز را مشاهده کنید که تورها با تخفیف و با قیمتی کمتر از قیمت اصلی آن به فروش می رسند. اما استفاده از این تورها شرایطی دارد که خواهم گفت.

همانگونه از نام تورهای لحظه آخری پیداست، به دلیل اینکه در لحظات آخر و دو یا سه روز قبل از سفر تبلیغ می شوند، برای استفاده از تورهای لحظه آخری یا آفری، باید ساکتان بسته باشد و کاملا آمادۀ سفر باشید. یعنی باید قصد سفر به کیش را داشته باشید و آماده باشید، اما تاریخ سفر را با صبر بیشتر، بسته به تاریخ تورهای آفری تعیین کنید.

البته به شانس شما هم بستگی دارد، ممکن است آنقدر استقبال مسافران از تور نوروزی کیش زیاد باشد که نه تنها تور ارزانتر نشود، بلکه قیمت ها هر روز افزایش یابد. اما در هر صورت برای استفاده از تورهای آفری باید کاملا آماده باشید و از نظر مالی نیز با هزینه های فوری سفر نیز مشکلی نداشته باشید. علاوه بر آن باید از نظر کاری با مرخصی و حاضر نشدن در محل کار مشکلی نداشته باشید. تمام این موارد شامل حال همراهان شما نیز می شود.

آب وهوا و طبیعت

در این مورد باید قبل از هر چیز به جغرافیای این جزیرۀ زیبا و محل قرار گرفتن آن در نقشۀ کلی جهان اشاره کنم. در این باره باید گفت این جزیره در خلیج فارس و در جنوب ایران واقع شده است. نقاط جنوبی ایران با توجه به اینکه هر چه به سمت جنوب حرکت می کنیم به سمت خط استوا و نقاط گرم زمین نزدیک می شویم.

این موضوع باعث می شود که آب و هوای کیش، گرم تر از نقاط شمالی و مرکزی ایران باشد. این گرما شاید در فصل تابستان کمی آزار دهنده باشد، اما در فصل بهار و روزهای نوروز، آب و هوایی مطبوع و دلچسب را باعث می شود. پس برای تور نوروزی کیش ، نباید نگرانی از بابت گرمای هوا داشت.

از جهت دیگر، با توجه به اینکه کیش یک جزیره است، در دور تا دور آنرا، آب های تمیز و لاجوردی خلیج فارس فرا گرفته که این مورد هم باعث زیبایی آن شده و هم سواحل آنرا، برای شنا و غواصی و آفتاب گرفتن بسیار مناسب و دلچسب کرده است. در مرکز جزیره نیز، جایی که تردد کمتری می شود، درختچه های ویژۀ این جزیرۀ زیبا روییده اند که رفتن و دیدن طبیعت بومی منطقه، می تواند جذاب و دوست داشتنی باشد.

تفریحات

پس از رزرو تور کیش نوروز و سفر به این جزیره، می توانید از تفریحاتی که در آن وجود دارد استفاده کرده و لذت ببرید. برای مثال غواصی در جزیره یکی از سرگرمی هایی است که در بین مسافران تورهای کیش وِیژه نوروز ، طرفداران بسیاری دارد.

شنا در مناطق ویژه که برای این کار در نظر گرفته شده نیز، از کارهایی است که می توانید انجام دهید و لذت ببرید. همچنین بسیاری از گردشگران، در این سفر، در ساحل مناطق ویژۀ شنا، حمام آفتاب می گیرند و اوقات خوشی را در ساحل سپری می کنند.

غواصی در سطح برای کسانی که به فن شنا آشنایی دارند، بویژه در سواحل جنوب جزیره که بکرتر هستند، از تفریحات ناشناخته در این جزیره است. کرایه اتومبیل ها خاص و آخرین مدل نیز، جزو کارهای پرطرفدار مسافران است.

از دیگر تفریحات، شرکت در جشن هایی است که در عید نوروز، برای گردشگران برگزار می شود. خرید در مراکز خرید بزرگ و زیبای جزیره نیز، در بین مسافران بسیار محبوب و دلچسب می باشد.

قیمت تور ارزان کیش نوروز
قیمت تور کیش نوروز

توضیحات

در جزیرۀ کیش، جاهایی نیز وجود دارد که بیشتر مسافران، پس از رزرو تور کیش ویژه نوروز ، به دیدن آنها می روند. کشتی یونانی، شهر زیرزمینی حریره، ساحل مرجان، اسکله تفریحی، اسکله محلی، پارک دلفین ها و منطقۀ عرب های کیش، از مکانهایی است که دیدن آنها برای شما جذاب خواهد بود.

درخت سبز کیش نیز که در بین مردم بومی جزیره دوست داشتنی است، دیدنی و جالب است. جادۀ جهان که دور تا دور جزیره مانند یک حلقه کشیده شده است، شما را به سفری کوتاه اما جذاب خواهد برد. از طرف دیگر، در کنار همین جاده، پیست دوچرخه سواری وجود دارد که بسیاری از مسافران، با کرایه کردن دوچرخه، به این تفریح نیز می پردازند و ساعت ها با دوچرخه، دور جزیره را می پیمایند.

تفریحات آبی مانند جت اسکی و قایق های تندروی تفریحی نیز تجربه ای جالب خواهد بود. پس اگر قصد داشتید در عید نوروز به سفر بروید، ابتدا قیمت تورهای کیش ویژه نوروز را بررسی کنید و سپس اقدام به خرید تورهای کیش ویژه نوروز کرده و به این سفر جذاب بروید.

در آخر

و در آخر اینکه سعی شد در این صفحه، اطلاعات کاملی از کیش و دیدنی های آن و شرایط جوی آن در ایام عید ارائه شود تا با آگاهی بیشتر برای این سفر تصمیم بگیرید. ضمن اینکه در مورد تور ارزان کیش نوروز نیز توضیحاتی داده شد و در پکیج صفحه نیز، قیمت تور کیش نوروز آمده که می توانید برای آگاهی و مقایسۀ قیمت ها از آن استفاده کنید.

و برای رزرو تور نوروزی کیش و اگر سوالی داشتید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم و راهنمای شما باشیم و یا کار رزرو تور کیش نوروز را برایتان انجام دهیم.

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور ترکیه تابستان
نوشتهٔ بعدی
تور ترکیه نوروز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید