تور کوالا لنکاوی پنانگ

در این صفحه در مورد تور ترکیبی کوالا لنکاوی پنانگ ، از میان تورهای ترکیبی مالزی و البته شرایط رزرو تور کوالا لنکاوی پنانگ صحبت خواهم کرد. ضمن اینکه در پکیج این صفحه قیمت تور کوالا لنکاوی پنانگ آمده که سعی خواهم کرد تمام قیمت ها بر اساس قیمت های تور کوالا لنکاوی پنانگ آماده و به روز شوند. ضمن اینکه در مورد جغرافیا و شرایط جوی این سه شهر از کشور مالزی و جاذبه های گردشگری هر کدام هم توضیحاتی ارائه خواهد شد. بنابراین در ادامه همراه من باشید تا اطلاعاتتان در مورد تور کوالا لنکاوی پنانگ بیشتر و به روز شود.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز اطلاعاتی وجود دارد که می توانید از آنها نیز استفاده کنید. به عنوام مثال در صفحۀ تورهای مالزی ، قیمت و اطلاعات سفر به تمام مقاصد گردشگری کشور مالزی آمده است. یا در صفحۀ تورهای خارجی ، توضیحات و پکیج های تور برای اکثر مقاصد گردشگری خارج از ایران درج شده که می توانید با سر زدن به آن صفحات، از اطلاعات و قیمت های آنها مطلع شوید.

و با وجود توضیحات و سایر اطلاعات سایت، اگر باز سوالی بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشند و یا کار رزرو تور کوالا لنکاوی پنانگ را برایتان انجام دهند.

قیمت تور کوالا لنکاوی پنانگ
شما یک شناسه معتبر جدول را که از طریق افزونه "Tablenator - Advanced Table for WordPress & WP Bakery Page Builder" رندر شود انتخاب نکرده اید!
فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
تور ارزان کوالا لنکاوی پنانگ
تور ارزان کوالا لنکاوی پنانگ

توضیحات

در این صفحه می خواهم در مورد تور ترکیبی کوالا لنکاوی پنانگ صحبت کنم. در مورد شهرهای این تور و شرایط و ویژگی های این تور سه شهری نیز توضیحاتی را ارائه خواهم کرد. در مورد جغرافیای هر کدام از شهرها و البته شرایط آب و هوایی آنها نیز توضیحاتی خواهم داد.

سپس در مورد جاذبه های گردشگری هر شهر توضیح خواهم داد تا با آشنایی با دیدنی های هر شهر، بتوانید برای سفرتان برنامه ریزی دقیق و کاملی داشته باشید. همچنین توضیحاتی در مورد تورهای لحظه آخری و آفر تور کوالا لنکاوی پنانگ خواهم داد تا با این تورها نیز آشنا شوید.

و اگر پس از مطالعۀ تمام توضیحات و سر زدن به سایر صفحات سایت، باز سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بود، حتما با ما در تماس باشید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالاتتان باشیم و یا کار رزرو تور ترکیبی کوالا لنکاوی پنانگ را برایتان انجام دهیم.

ویزای مالزی

قبل از اینکه در مورد تور و سفر به مالزی توضیح دهم، لازم است مختصری در مورد ویزای مالزی صحبت کنم. شما برای سفر به هر کشوری که تابعیت یا اقامت آن کشور را ندارید، لازم است قبل از سفر، اجازۀ ورود به آن کشور را دریافت کنید. این اجازۀ ورود در اصطلاح و قوانین بین المللی ویزا نامیده می شود.

اما ممکن است زمانی دو دولت با یکدیگر به صورت متقابل توافق کنند تا شهروندانشان بدون اخذ ویزا بتوانند وارد کشور متقابل شوند. کشورهایی مانند ایران و ترکیه، ایران و ارمنستان، ایران و گرجستان و ایران و مالزی، این توافق را انجام داده اند شما برای سفر به مالزی، نیاز ندارید که قبل از سفر ویزا بگیرید.

برخی دیگر از کشورها فرآیند صدور ویزا را آسان می کنند و در بدو ورود و در مرز ورودی آن کشور، ویزا به سرعت و سهولت صادر می شود. به عنوان مثال، کشور آذربایجان و ایران به این شکل هستند. شما در بدو ورود به مرزهای ورودی این کشور، به سرعت ویزای خود را دریافت می کنید و سپس وارد خاک آذربایجان می شوید.

کشور مالزی به شکلی است که مهر ورود که در گذرنامۀ شما درج می شود، به منزلۀ اجازۀ ورود یا همان ویزای شماست. اما مهلت و فرصتی که برای اقامت با این مهر در خاک این کشور دارید، نهایتا دو هفته یا 14 روز است. یعنی مدت اقامت شما در این کشور دو هفته است.

حال اگر قصد دارید بیشتر از این مدت در این کشور اقامت داشته باشید، یا هدفتان از سفر، چیزی بجز اهداف گردشگری و توریستی است، باید قبل از سفر از طریق سفارت مالزی در ایران، درخواست ویزای خود را ارائه کنید تا فرآیند بررسی و صدور ویزای شما انجام شود. البته باید حتما هدف خود از سفر را مشخص کنید و درخواست ویزا را بر اساس نوع سفر و مدت اقامت ارائه دهید.

حال اگر می خواهید ویزای توریستی بلند مدت تری بگیرید، یا می خواهید ویزای تحصیلی بگیرید، یا به قصد بازدید از اقوام به مالزی سفر می کنید، لازم است ابتدا ویزای سوشیال مالزی را بگیرید و سپس اقامت آنرا تمدید کنید و یا نوع ویزای خود را تغییر دهید. اما در هر صورت، برای سفر توریستی و رزرو تور کوالا لنکاوی پنانگ ، نیاز به اخذ ویزا قبل از سفر ندارید و تنها با درج مهر ورود در گذرنامه وارد خاک مالزی خواهید شد.

البته لازم است که پاسپورت شما حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ سفر شما داشته باشد. اگر اعتبار پاسپورت شما کمتر از این مدت است، حتما برای تمدید آن اقدام کنید و سپس برای خرید تورتان دست به کار شوید. مدت تورهای مالزی یا تورهای ترکیبی مالزی ، بین 7 شب تا 13 شب است. بنابراین برای سفر و خرید این تورها، نیاز به اخذ ویزا ندارید.

قیمت تور کوالا لنکاوی پنانگ
تور ترکیبی کوالا لنکاوی پنانگ

تور ارزان کوالا لنکاوی پنانگ

در این قسمت از این صفحه، در مورد آفر تور کوالا لنکاوی پنانگ صحبت خواهم کرد. دو اصطلاح با نام تورهای آفری یا تورهای لحظه آخری که سال ها است در بین مسافران و آژانس های مسافرتی ایرانی رایج شده است و بسیاری از مسافران، مقصد سفر را انتخاب می کنند و تاریخ سفر را بسته به زمان آفرها تعیین می کنند.

حتی طبق تجربۀ شخصی من، دیده ام کسانی را که حتی مقصد سفر را نیز بسته به تورهای لحظه آخری تعیین کرده اند. تنها بودجۀ سفر را در نظر گرفتند و هر کدام از تورهای آفری که با بودجۀ مد نظرشان همخوانی داشت، آن تور را خریداری می کردند. البته این مورد بسیار کم اتفاق می افتد. اما در هر صورت منظور از بیان این مطلب، محبوبیت این تورها و لذت خرید ارزانتر از قیمت اصلی یا خرید با تخفیف تورها است.

اما این تورها، در دو حالت است که ممکن است ایجاد شوند و شما بتوانید آنها را خریداری کنید. حالت اول این است که پروازهای روی یک تور شامل تخفیف شوند. در توضیح این حالت باید گفت، آژانس های مسافرتی، از مدت ها قبل، صندلی های پرواز را برای مقاصد پر تردد گردشگری رزرو کرده و پول آنرا به ایرلاین می پردازند. به این کار در اصطلاح چارتر کردن پرواز گفته می شود.

به عنوان مثال، پرواز تهران به مالزی و بلعکس را رزرو می کنند و تمام مبلغ آنرا به ایرلاین می پردازند. آنها با استفاده از این پروازها، یک برنامۀ سفر ترتیب داده و پکیج تور را آماده می کنند و سپس برای فروش آن، تبلیغات را شروع می کنند. معمولا پکیج ها برای بازۀ زمانی یک ماهه هستند و تورها تا یک ماه آینده، باز می شوند و فروخته می شوند.

اما با نزدیک شدن به تاریخ هر پرواز، در صورتیکه تمام ظرفیت صندلی های آن پرواز پر نشده باشد، یا به اصطلاح تمام بلیط های چارتر شده به فروش نرسیده باشد، با اعمال تخفیف روی تور و تبلیغ آفر تور کوالا لنکاوی پنانگ سعی می کنند مسافران بیشتری جذب کرده و مابقی ظرفیت خالی را پر کنند.

در این حالت است که شما تبلیغات تور ارزان کوالا لنکاوی پنانگ را مشاهده می کنید و می توانید تورتان را ارزانتر از قیمت اصلی آن و با تخفیف بخرید و سفری ارزانتر و به صرفه تر داشته باشید. در این نوع تخفیف ممکن است تمام هتل های یک پکیج کاهش قیمت داشته باشند و از تمام قیمت ها، به صورت یکسان، یک مبلغ کاسته می شود. مثلا کل قیمت های پکیج، کاهش یک میلیون تومان دارد.

تور لحظه آخری کوالا لنکاوی پنانگ

اما حالت دوم زمانی است که هتل های روی یک تور شامل تخفیف شوند. در توضیح این مورد باید بدانید که کارگزارانی هستند که در مقاصد محبوب گردشگری، هتل هایی را برای اقامت مسافران آماده می کنند و با آنها قرارداد می بندند و به اصطلاح این هتل ها گارانتی می شوند.

آنها ضمن عقد قرارداد با هتل، متعهد می شوند که تعداد مشخصی از اتاق های هتل را در یک بازۀ زمانی معین پر کنند یا تعداد مشخصی مسافر را در آن بازه به هتل بفرستند. اگر به پکیج تورها دقت کرده باشید، تعدادی هتل را از دو تا پنج ستاره مشاهده می کنید که از کمترین تا بیشترین قیمت مرتب شده اند. این هتل ها همان هتل های گارانتی شده از طرف کارگزار هستند.

اما اگر گردانندگان تور یا کارگزارن حس کنند در بازۀ تعیین شده نخواهند توانست به تمام تعهد خود عمل کنند، با اعمال تخفیف روی هتل ها و کاهش قیمت تورها و تبلیغ آفر تور کوالا لنکاوی پنانگ سعی می کنند مسافران بیشتری را ترغیب به خرید تور و انجام سفر کنند تا بتوانند به تمام تعهد خود عمل کنند.

در این حالت ممکن است کاهش قیمت ها روی تمام هتل های پکیج نباشد و تنها یک یا چند هتل شامل تخفیف شوند. و شما در این دو حالت است که ممکن است تبلیغات تور لحظه آخری کوالا لنکاوی پنانگ را مشاهده می کنید و می توانید تورتان را با تخفیف بخرید و سفری ارزانتر داشته باشید.

اما بجز این دو حالت، یک شرط برای ایجاد این تورها در سفر های خارجی وجود دارد، و آن شرط عدم نیاز به اخذ ویزا قبل از سفر است. در این مورد در قسمت های قبل توضیح داده شد که شما برای سفر به کشور مالزی، به اخذ ویزا قبل از سفر نیاز ندارید. بنابراین ممکن است در تورهای به مقصد مالزی، این تورهای آفری را مشاهده کنید.

اما استفاده از این تورها، شرایطی دارد که توضیح خواهم داد. آن شرایط این است که حتما برای سفر آماده باشید و ساکتان بسته باشد. همانگونه که از نام تورهای لحظه آخری پیداست، این تورها در لحظات آخر و دو یا سه روز قبل از سفر تبلیغ می شوند. بنابراین باید کاملا برای سفر آماده باشید.

همچنین باید از نظر مالی با پرداخت هزینه های فوری سفر مشکلی نداشته باشید و از نظر کاری نیز، با مرخصی گرفتن یا حاضر نشدن در محل کار خود مشکلی نداشته باشید. همچنین اگر محصل هستید، با غیبت و حاضر نشدن در محل تحصیلتان نیز مشکلی نداشته باشید، که تمام این موارد شامل حال همراهان شما نیز می شود.

در آخر

و در آخر اینکه، سعی شد در این صفحه، اطلاعات کاملی از تور ترکیبی کوالا لنکاوی پنانگ ارائه شود تا آشنایی کاملی با این تور پیدا کنید. ضمن اینکه در مورد جغرافیای این کشور و این سه شهر نیز توضیحاتی ارائه شد تا بدانید به کدام قسمت از جهان سفر می کنید. در مورد دیدنی های شهرها نیز مطالبی آمده که امیدوارم مفید و کالم بوده باشد.

و باز اگر سوالی بود و یا نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید، حتما با همکاران و مشاوران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشند.

قیمت تور ترکیبی کوالا لنکاوی پنانگ
قیمت تور کوالا لنکاوی پنانگ

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور مسکو سن پترزبورگ
نوشتهٔ بعدی
تور کوالا پنانگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید