تور قشم زمستان

این مطلب در مورد تور قشم زمستان و همچنین تور ارزان قشم زمستان و شرایط رزرو تور قشم زمستان نوشته و آماده شده است. علاوه بر آن، اطلاعاتی در مورد تور لحظه آخری قشم زمستان نیز آمده که می تواند برایتان مفید باشد. در قسمت پکیج، قیمت تور قشم زمستان آمده که می توانید آنرا مشاهده و برای مقایسۀ قیمتها از آن استفاده کنید.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز اطلاعات مفیدی وجود دارد که پیشنهاد می کنم از آنها نیز دیدن کنید. مثلا در صفحۀ تورهای قشم ، اطلاعات سفر به این جزیره برای سایر فصول قرار دارد، یا در صفحۀ تورهای داخلی ، اطلاعات تورها و قیمتها، برای سایر مسیرهای سفر داخل ایران قرار دارد که می توانید از آنها نیز برای انتخاب مقصد سفر استفاده کنید.

و اگر سوالی بود و یا نیاز به راهنمایی داشتید، کافی است با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات و راهنمای شما باشیم و یا کار رزرو تور قشم زمستان را برایتان انجام دهیم.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور قشم زمستان
تور ارزان قشم زمستان

سفر زمستانی قشم

در این قسمت از این صفحه، می خواهم در مورد سفر به جزیرۀ زیبای قشم، آنهم سفر در فصل زمستان صحبت کنم. البته توضیحاتی نیز در مورد تورهایی که به اصطلاح با عنوان تورهای ارزان یا تورهای لحظه آخری شناخته می شوند نیز داده خواهد شد. البته عده ای نیز علاقه دارند، در تعطیلات عید نوروز به قشم سفر کنند که اطلاعات آن، در صفحۀ تورهای نوروزی قشم وجود دارد.

همچنین در دیگر صفحات توضیحاتی در مورد دیدنی های ایران وجود دارد که با عنوان صفحۀ جاذبه های گردشگری ایران آماده شده که حتما به آن صفحه سری بزنید و در سفرتان در شهرهای مختلف ایران، بدانید که باید از چه مکانهایی دیدن کنید. علاوه بر آن، اگر قصد سفر داشتید، در صفحۀ هتل های ایران ، اطلاعات هتلهای هر شهر آمده که می توانید از آن صفحه نیز دیدن کنید.

اما اگر سوالی داشتید، حتما فرم مشاوره را پر کنید تا با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالاتتان باشیم. و یا اطلاعاتی که در مورد تور ارزان قشم زمستان و یا تور لحظه آخری قشم زمستان وجود دارد را به شما بدهیم و یا کار رزرو تور قشم زمستان را برایتان انجام دهیم.

تور لحظه آخری قشم زمستان

در این قسمت، در مورد دو اصطلاح تور لحظه آخری یا تور ارزان صحبت خواهم کرد. اینکه مفهومشان چیست و چگونه بوجود می آیند و چرا به صرفه هستند و در نهایت اینکه، شما برای استفاده از آنها چه شرایطی باید داشته باشید. در کل تورهایی که با تخفیف به فروش می رسند و ارزانتر از قیمت اصلی خودشان به فروش می رسند، به عنوان تور ارزان یا تور لحظه آخری نامیده می شوند.

اما این اصطلاحات برای چه تورهایی به کار می روند و چه زمانی استفاده می شوند. در پاسخ به این سوال باید گفت، این مدل از تورها، در دو حالت به وجود می آیند. اول زمانی که پروازهای چارتری به صورت کامل فروخته نشده باشند و دوم زمانی که اتاقهای هتلها، به صورت کامل پر نشده باشند.

آژانس های مسافرتی، از مدتها قبل پروازهایی را برای مسیرهای مختلف گردشگری، از ایرلاینهای مختلف خریداری کرده و پول آنرا می پردازند. مثلا از فرودین ماه، پرواز تهران – قشم و بلعکس را برای زمستان همان سال خریداری کرده و با استفاده از آن، تور قشم زمستان را آماده می کنند. اما در زمان نزدیک شده به پرواز، تمام ظرفیت پروازشان پر نشده است و اقدام به اعمال تخفیف روی قیمت تورها می کنند تا بتوانند حداقل بخشی از ضرر را جبران کنند. در این حالت تور لحظه آخری قشم زمستان ایجاد می شود.

رزرو تور قشم زمستان
تور لحظه آخری قشم زمستان

تور ارزان قشم زمستان

در حالت دیگر، گردانندگان تور یا کارگزارن، در مقاصد مختلف گردشگری، اقدام به رزرو تعدادی از اتاقهای هتل می کنند. اما با نزدیک شدن به بازۀ زمانی رزرو شده، تمام ظرفیت اتاقهایشان پر نشده است. در این حالت نیز اقدام به اعمال تخفیف بر روی تورها کرده و تورها را به صورت آفری به فروش می رسانند. به عنوان مثال، در این حالت، تور ارزان قشم زمستان تبلیغ شده و به فروش می رسد.

اما خصوصیات این تورها این است که تخفیف و تبلیغ، یک یا دو روز قبل از زمان سفر انجام می شود و شما باید برای سفر کردن آماده باشید و ساکتان بسته باشد و کاری نداشته باشید تا بتوانید از تخفیفات این تورها استفاده کنید.

از طرف دیگر باید مقصد سفرهای تبلیغ شده به صورت ارزان، همان مقصد یا مقاصدی باشد که قصد سفر به آنها را داشتید. اما این گونه از تورها، برای چه مقاصدی قابل اجراست؟ در جواب این سوال باید توضیح داد که، این تورها برای مقاصد سفر داخلی تماما قابلیت اجرا دارد و در مقاصد خارجی، برای مقاصد گردشگری که نیاز به ویزا نیست و یا ویزا در فرودگاه مقصد به سرعت صادر می شود، اجرا می شود.

برای مثال مقاصدی مانند ترکیه، ارمنستان، گرجستان و مالزی، مقاصد گردشگری خارجی هستند که ممکن است در آنها، تبلیغات و آفرهای تورهای لحظه آخری و ارزان را مشاهده کنید.

وسیلۀ سفر به قشم

در این قسمت قصد دارم برای شما شرح دهم که شما از چه طرقی می توانید به قشم سفر کنید. اینکه شما کجا ساکن هستید و یا اینکه شما می خواهید سفری مشخصا به مقصد قشم داشته باشید و یا اینکه می خواهید چند شهر بین راه را ببینید و یا اینکه چه بودجه ای برای سفر در نظر دارید، می تواند در تعیین وسیلۀ سفر شما تاثیرگذار باشد.

اولین و اصلی ترین وسیلۀ سفر به قشم، هواپیما است. شما به راحتی با صرف وقتی حدود یک تا دو ساعت، از هر نقطه از ایران به قشم خواهید رسید. هواپیما راحتترین وسیلۀ سفر به قشم است، اما گرانترین نیز می باشد. اگر شما بودجۀ کمتری برای این سفر در نظر گرفته باشید، بهتر است راههای دیگری را برای این سفر انتخاب کنید. یا منتظر بمانید و آماده باشید تا از آفر تور قشم زمستان استفاده کنید. این همان تور لحظه آخری قشم زمستان است که می توانید با خرید این تورها به این سفر بروید.

راه دیگر سفر به قشم، استفاده از قطار در مسیر بندر عباس است که می توانید به شهری که ایستگاه راه آهن در این مسیر دارد بروید و از آنجا با قطار به قشم بروید. اما باید بدانید که این سفر از نظر زمانی، طولانی تر خواهد بود. شما در هر کدام مسیرهای رفت و برگشت، زمان بیشتری را سپری خواهید کرد. برای مثال، از تهران تا قشم و بلعکس، هر کدام، بین 20 تا 24 ساعت را در قطار و مسیر خواهید بود. گرچه خصوصیت قطار این است که هم می توانید در آن راه بروید و هم بخوابید. اما در هر صورت ممکن است این زمان شما را خسته کند.

برای اینکه این خستگی و مسافت را کمتر احساس کنید، بهتر است همسفران خوبی داشته باشید. از بندرعباس نیز، با استفاده از لنج های توریستی و مسافر بر، به قشم خواهید رفت و زمانی بین 1 تا 2 ساعت را در این مسیر سفر دریایی سپری خواهید کرد که این نوع سفر نیز، می تواند جالب و جذاب باشد.

اما راه دیگر این است که با اتوبوس به بندر عباس بروید و از آنجا با همین لنجها به قشم برسید. و راه آخر این است که با خودروی خودتان به قشم بروید. در مسیر سفر از مبدا، شهرهای بین راه را ببینید، حتی شب یا شبهایی را در مسیر سفر و در شهرهایی که سر راهتان است ببینید و سپس به بندرعباس بروید. در آنجا هم می توانید با کشتی و لنج توریستی و بدون ماشین به قشم بروید، هم می توانید کارهای قانونی لازم را انجام داده و خودروی خوتان را هم به قشم ببرید.

هر کدام از این روشهای رفته به قشم، هزینۀ خود را دارد. پر هزینه ترین هواپیما و کم هزینه ترین، می تواند استفاده از خودروی شخصی یا اتوبوس باشد. انتخاب وسیلۀ سفر، به بودجۀ سفر، تعداد روزهایی که می توانید در سفر باشید، تعداد همراهان و وضعیت و سن و سال آنان بستگی دارد.

در آخر

و در آخر باید گفت، سعی شد در این قسمت در مورد قیمت تور قشم زمستان و همچنین شرایط رزرو تور قشم زمستان توضیح داده شود. همچنین در مورد تور لحظه آخری قشم زمستان و یا تور ارزان قشم زمستان نیز توضیحاتی ارائه شد که امیدوارم برایتان مفید بوده باشد.

و اگر سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی داشتید، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور زمستانی قشم را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور ارزان قشم زمستان
قیمت تور قشم زمستان

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور بانکوک تابستان
نوشتهٔ بعدی
تور مشهد تابستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست