تورهای پوکت

این مطلب در مورد تورهای پوکت و مشخصات تور پوکت آماده شده است. شما می توانید در این صفحه در مورد قیمت تور پوکت و شرایط رزرو تور پوکت مطالعه کرده و اطلاعات کاملی را جهت خرید تور پوکت بدست آورید.

ضمن اینکه در سایر صفحات این سایت می توانید در مورد تورهای تایلند و هتل های پوکت و جاذبه های گردشگری پوکت نیز مطالب جالب توجهی را ببینید و برای سفر خود، برنامه ریزی درست و کاملی داشته باشید. البته در صفحه تورهای خارجی ، تورها به سایر مقاصد گردشگری نیز قابل مشاهده هستند.

همچنین می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید تا رهنمای شما باشند و یا فرم مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و اطلاعات مورد نیازتان را در اختیارتان بگذارند.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

در مورد پوکت

در این قسمت در مورد جزیرۀ زیبای پوکت که یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری کشور تایلند است توضیحاتی را خواهیم داد. در بین مسافرانی که به تایلند سفر می کنند، تعداد زیادی از آنها، تورهای پوکت را خریداری می کنند. آنها زمانیکه قصد خرید تور تایلند را دارند، یا به تنهایی اقدام به رزرو تور پوکت می کنند یا از تورهای ترکیبی تایلند، توری را انتخاب می کنند که بخشی از روزهای مسافرتشان را در پوکت سپری کنند.

پس بهتر است در این مورد این جزیرۀ زیبا و رویایی بیشتر بدانید تا هم بدانید که چرا باید به آنجا سفر کنید و هم اگر می خواهید به تایلند بروید، حتما در برنامه سفرتان، پوکت را نیز قرار دهید.

در ادامه با من همراه باشید تا در مورد آن، بیشتر بدانید. ضمن اینکه اگر سوالی داشتید، حتما با ما تماس بگیرید تا راهنمای شما در کسب اطلاعات، در مورد این جزیرۀ باشکوه و زیبا باشیم.

تور پوکت

تورهای پوکت

جزیره

پوکت بزرگترین جزیره از تمام جزایری است که در کشور پهناور تایلند وجود دارد. در بین تمام استانهای تایلند، پوکت نام استانی است که مرکز آن نیز همین جزیرۀ پوکت است. جزیره ای که هم فرودگاه دارد می توانید با پرواز به آنجا بروید و هم می توانید با کشتی به آن سفر کنید و سفری دریایی را تجربه کنید و هم می توانید از طریق دو پلی که این جزیره را به سرزمین اصلی متصل می کند، زمینی به آن سفر کنید.

این جزیره آنقدر زیبا و آرامش بخش است که عدۀ زیادی از مردم دنیا و مردم خود تایلند، مدت زیادی در سال را در آن زندگی می کنند. این مورد باعث شده همواره آمار تعداد سکنه، بیشتر از تعداد مردم آن در سرشماری های جمعیتی باشد.

طبیعت بکر و زیبا و آب و هوای استوایی آن، به همراه وجود دریایی آبی و شفاش، آرامش و زیبایی را به این جزیره داده که هرگز سفرتان به آنرا فراموش نخواهید کرد. این موارد می تواند، در کنار حضور در هتل هایی لوکس و تمیز، با امکاناتی عالی، خاطرۀ سفری بی نظیر را برایتان به یادگار بگذارد.

طبیعت

قرار گرفتن جزیرۀ پوکت در منطقۀ استوا و دارا بودن آب و هوای استوایی، و همچنین وجود دریا در اطراف آن، باعث شده تا سرزمین نیمه کوهستانی پوکت، پر باشد از جنگل و درخت و سرسبزی. این موارد باعث شده تا این جزیره آنقدر زیبا باشد که تمام قسمت های چشم نواز و رویایی در خاطرتان ثبت شود.

دریایی که جزیره را احاطه کرده نیز، بخاطر ارتباطش با اقیانوس و اصطلاحا آزاد بودن دریا، باعث شده تا، از تنوع زیستی بسیاری برخوردار باشد که این امر باعث شده که قواصی در آبهای آن، یکی از تفریحات بی نظیر مسافران، پس از خرید تور پوکت باشد.

وجود جزایر کوچکتر که اغلب بکر و دیدنی هستند نیز، از دیگر دیدنی های پوکت محسوب می شود. سفر دریای به این جزایر نیز، از دیگر تفریحاتی است که در طول سفرتان، می توانید از آن بهره مند شوید.

اما از همه مهمتر، وجود آرامشی است که در این جزیره خواهید داشت. اصولا جزایر، بخاطر بسته بودن و اینکه نمی توانند مسیر تردد به شهرهای اطراف باشند، از آرامش خاصی برخوردار هستند که این مورد، در مورد جزیرۀ پوکت نیز صادق است.

هتل ها

برای مسافرانی که پس از بررسی مشخصات تور پوکت اقدام به رزرو تور پوکت می کنند، هتل های بسیاری با کیفیت ها و قیمت ها و امکانات متفاوتی در دسترس است که می توانند با توجه به مدت زمان سفر و بودجه ای که برای سفرشان در نظر گرفته اند، هتلی باب طبع خود را انتخاب کرده و سپس اقدام به خرید تور پوکت نماییند.

وجود هتلهای متنوع، دست شما را در انتخاب آنها باز خواهد گذاشت. پس نگران اینکه چه هتلی را انتخاب کنید نباشید. از طرف دیگر باید بدانید که سفر به پوکت مانند سفر به بانکوک یا پاتایا نیست. این مطلب از این جهت حائز اهمیت است که، اغلب در سفر به شهرهای بزرگتر و مقاصدی که بیشتر وقتتان در خارج از هتل می گذرد، ممکن است برای خرید یا بازدید از دیدنی های یک شهر به آنجا سفر کرده اید.

اما در سفر به پوکت، ممکن است، بیشتر وقتتان در هتل بگذرد، پس بهتر است هتلی با کیفیت بالاتر و امکانات بیشتر را انتخاب کنید. محل هتل نیز مهم است. از این جهت که نما و منظره ای در هتل خواهید داشت، یا نزدیکی اش به دریا یا یک جنگل، کمک می کند که اوقاتی را در هتل سپری می کنید، خسته کننده و کسالت آور نباشد.

جزایر

یکی از دیدنی های پوکت، جزایری است که در نزدیکی آن قرار گرفته اند. برای مثال جزیرۀ جیمز باند، که یکی از قسمت های این فیلم در آن ساخته شده، پس از ساخت فیلم، به این نام معروف شده که گردشگران بسیاری، در سفرشان به پوکت، حتما از آن دیدن می کنند.

وجود این جزایر، یکی از جذابیت های این سفر است. پس حتما در برنامۀ سفرتان، بازدید از آنها را، برای یک یا دو روز سفرتان برنامه ریزی کنید. این مورد هم جذابیت یک سفر و گشت دریایی را با کشتی یا قایق تندرو برایتان رقم می زند، هم دیدن جزایری با طبیعتی زیبا و جذاب که حتما در خاطرتان ماندگار خواهد شد.

سواحل آنها نیز، برای شنا در آبهایی شفاش و با تنوع زیستی بالا، بسیار شگفت انگیز خواهد بود. قواصی در ساحل نیز از دیگر فعالیت هایی است که در سفر به آنها، می توانید انجام دهید و دنیای زیر آب را در سواحلی بسیار شگفت انگیز، تجربه خواهید کرد.

سایر تفریحات آبی نیز، مانند جت اسکی و قایق سواری و همچنین گرفتن حمام آفتاب، از جمله کارهایی است که اوقات خوشی را برایتان ایجاد می کند. ضمنا می توانید به داخل جزایر بروید و طبیعتی شگفت انگیز و استوایی را ببینید.

در انتها

در آخر باید بگویم اگر می خواهید سفری به یادماندنی و عالی را داشته باشید، حتما به تایلند سفر کنید. و اگر به تایلند رفتید، حتما از بین تورهای تایلند ، یا تورهای ترکیبی تایلند ، تور پوکت را انتخاب کنید و تجربۀ سفری رویایی را برای خود به یادگار بگذارید.

و اگر سوالی داشتید، می توانید فرم تماس را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و یا با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید تا اطلاعات کاملی را در اختیارتان بگذاریم.

تورهای تایلند

تورهای تایلند

                                      تورهای تایلند در این صفحه در مورد تورهای تایلند و قیمت…
تورهای بانکوک

تورهای بانکوک

                                تورهای بانکوک در این صفحه در مورد تورهای بانکوک از مجموعه تورهای تایلند صحبت…
تورهای پاتایا

تورهای پاتایا

                                    تورهای پاتایا در این صفحه در مورد تورهای پاتایا ، قیمت تور…
تورهای پوکت

تورهای پوکت

                                    تورهای پوکت این مطلب در مورد تورهای پوکت و مشخصات تور پوکت…
5/5
فهرست