هتل های خارجی

در این صفحه در مورد هتل های خارجی و همچنین قیمت هتل های خارجی در سایر صفحات، به تفکیک مقصد گردآوری شده است. ضمن اینکه برای اطلاع از مشخصات هتل های خارجی و شرایط رزرو هتل های خارجی بصورت تک یا روی تورها، اطلاعات کاملی وجود دارد. همچنین برای اینکه بتوانید به صورت کامل از امکانات هتل های خارجی اطلاع پیدا کنید، ادامۀ مطلب را مطالعه کنید و به صفحات مرتبط سر بزنید.

در این صفحه می توانید اطلاعات هتلهای خارجی را در سرتاسر جهان مشاهده کنید. همچنین هتلها به تفکیک کشور و سپس به تفکیک شهر با اطلاعات کاملی از درجه، امکانات، انواع اتاق های هتل های خارجی ، وعده غذایی هتل ها، موقعیت جغرافیایی و آدرس های آنها بهمراه عکس های زیبا و با کیفیت آماده شده اند تا بتوانید به راحتی هتلی مناسب برای اقامت خود انتخاب کنید.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز اطلاعات کاملی در اختیارتان قرار دارد که می توانید در صفحه ی تورها ، قیمت های تورهای داخلی و تورهای خارجی ببینید و به درستی تصمیم گیری کرده و هتل خود را انتخاب کنید.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

آخرین هتل های ترکیه

توضیحات

در این قسمت از این صفحه توضیحاتی خواهم داد تا در مورد انتخابتان برای رزرو هتل های خارجی به درستی تصمیم بگیرید و همچنین در هر صفحه، به تفکیک کشور و شهر، مشخصات هتل های خارجی آمده است. در صفحات تورها نیز، اطلاعات قیمت هتل های خارجی با توجه به تعداد شب و پرواز و خدمات هر تور، آمده که می توانید مشاهده کنید.

همچنین در صفحات توضیحات هر هتل، تمامی اطلاعات هتلها مانند آدرس هتل های خارجی ، و تمام امکانات هتل های خارجی آمده که می توانید مشاهده فرمایید. البته بیشتر توضیحات این صفحه در این مورد خواهد بود که چگونه هتلی مناسب خودتان انتخاب کنید. پس در ادامۀ توضیحات همراه من باشید.

توضیحات در زمینۀ انتخاب هتل، شامل مواردی می شود که توضیح خواهم داد. مواردی مانند قیمت هتل، امکانات هتل، مکان هتل، درجۀ هتل، خدمات هتل یا خدماتی که در پکیج خریداری شده وجود دارد، تعداد نفرات و انتخاب اتاق های هتل های خارجی ، که هر کدام را در ادامه توضیح خواهم داد.

انتخاب هتل

در بحث انتخاب هتل، باید به مواردی دقت داشته باشید که در ادامه بیان خواهم کرد. اولین مورد پس از اینکه مقصد سفرتان را انتخاب کردید، این است که از بین تمام تورهایی که در آن مسیر وجود دارد، هتلی را مناسب خود انتخاب کنید. اما چه هتلی مناسب شماست؟

شما در بدو امر در زمان تصمیم گیری برای انجام سفر، بودجه ای را برای سفرتان تعیین کرده اید که باید طبق آن بودجه وسیلۀ سفر و هتل را انتخاب کنید. شما یک هزینه برای خرید تور خواهید داشت. اول توضیح بدهم، تور یک پکیج شامل وسیلۀ سفر، اقامتگاه، بیمه مسافرتی و سایر خدمات سفر می باشد. ممکن است شما یک پکیج کامل بخرید و یا اینکه هر کدام را جدا جدا خریداری کنید. و یا ممکن است فقط اقامتگاه را رزرو کنید و با وسیلۀ نقیلیۀ شخصی سفر کنید.

بجز در مسیرهای کوتاه و نزدیک، شما حتما باید وسیلۀ سفرتان را هواپیما انتخاب کنید که پیشنهاد می کنم، هرگز جداجدا مجموع اقلام یک تور را خریداری نکنید و همیشه یک پکیج کامل را که از قبل آماده شده رزرو نمایید. این مورد باعث خواهد شد هم هزینۀ کمتری بپردازید و هم خدمات کاملتر و یکپارچه ای را دریافت نمایید.

هزینۀ سفر

در بحث بودجه یا هزینۀ سفر باید گفت، این هزینه شامل دو بخش خواهد بود. اول هزینۀ خدمات سفر که از مبدا خریداری می کنید که شامل قیمت هتل های خارجی نیز می شود و دوم، هزینه هایی که در مقصد سفر خواهید داشت. هزینه هایی مانند ایاب و ذهاب، خورد و خوراک و خرید که باید مجموع این دو با بودجه ای که برای سفرتان در نظر دارید همخوانی داشته باشد.

نکته ای که در این مورد مهم است، معمولا بخش قابل تغییر در هزینۀ سفر، اقامتگاه شماست. قیمت تورها، در پرواز شما ثابت است و آنچه که قیمت آنرا بالا و پایین می کند، درجه و کیفیت و خدمات هتل خواهد بود. قیمت یک تور با یک هتل دو ستاره کمتر از قیمت همان تور با هتل پنج ستاره است. بنابراین در انتخاب هتل، به این مورد دقت داشته باشید.

خدمات هتلها نیز می تواند در قیمت تورها تفاوت ایجاد کند. مثلا یک هتل با وعدۀ غذایی صبحانه قیمتی متفاوت خواهد داشت اگر همان هتل را با سه وعدۀ غذایی صبحانه، نهار و شام رزرو کنید. پس در بحث رزرو هتل های خارجی ، به انتخاب خدمات نیز دقت داشته باشید. البته معمولا در تورهای از مبدا ایران، این موارد از قبل تعیین شده و برای همۀ هتلها یکسان می باشد. این مورد مقصد به مقصد متفاوت است. مثلا در دبی هتلها با صبحانه و در آنتالیا با وعده های کامل رزرو می شوند.

کیفیت و درجه

نکته ای که در مبحث کیفیت هتلها بسیار تاثیر گذار خواهد بود، درجۀ هتل است. اصولا درجۀ یک هتل، بسته به کیفیت و امکانات آن تعیین می شود. قیمتها نیز با توجه به این دو معیار و البته درجه، متفاوت خواهد بود. مثلا ممکن است یک هتل بسیار تمیز و عالی و زیبا 4 ستاره باشد فقط به دلیل اینکه استخر ندارد. و هتلی حتی کمی ضعیفتر از آن، بخاطر دارا بودن استخر، 5 ستاره باشد. حتی در برخی موارد قیمت هتل 4 ستاره بیشتر از هتل 5 ستاره است.

این مورد می تواند علتهای مختلفی داشته باشد. یکی از موارد کیفیت خدماتی است که ارائه در هتل ارائه می شود. مورد دیگری که در این امر تاثیر گذار است، موقیعیت مکانی و آدرس هتل های خارجی است. هتلی در مرکز شهر، نزدیک مراکز خرید یا مترو، با دسترسی راحت و آسان، ممکن است گرانتر از هتلی با همان کیفیت و خدمات، در حاشیۀ شهر و با دسترسی زمانبر باشد.

در نتیجه، این موارد نیز در مسالۀ قیمت تاثیر دارد که باید به آن توجه داشته باشید. مورد دیگری که علاوه بر قیمت باید در انتخاب هتل دقت داشته باشید، انتظارتان از هتلی است که می خواهید در آن اقامت داشته باشید. تمیزی چه اندازه مهم است؟ چقدر از زمان شما در هتل می گذرد؟ آیا از امکانات هتل استفاده می کنید؟ و موارد از این دست به آنها خواهم پرداخت.

امکانات

در مورد انتخابتان به این موارد دقت داشته باشید. آیا زمان زیادی را در هتل هستید و یا فقط شبها و برای خواب به هتل باز می گردید. در توضیح این مورد باید مثالی بزنم. مثلا فروشندگان پوشاک یا کسانی که برای خرید به استانبول سفر می کنند، نظرشان این است که فقط به یک اقامتگاه برای خواب شبانه و جایی برای قرار دادن وسایلی که خریده اند نیاز دارند. بنابراین کیفیت و امکانات هتل برایشان اهمتی ندارد. آنها می خواهند در هزینه های سفر صرفه جویی کنند. بنابراین، معمولا هتلهای دو یا سه ستاره در مرکز شهر را انتخاب می کنند.

یا کسانی که به آنتالیا سفر می کنند، معمولا از 6 یا 7 شب اقامت خود، بجز نهایت یک یا دو شب را، در هتل می گذرانند. این افراد، از تمام وعده های غذایی و امکانات و خدمات هتل استفاده می کنند. بنابراین، تمیزی، کیفیت و امکانات و خدمات هتلشان بسیار مهم خواهد بود. پس در انتخابتان، هدفتان از سفر و شرایطتان در هتل، بسیار مهم است.

امکاناتی هم که در هتل وجود دارد، می تواند از قبل در زمان رزرو هتل های خارجی روی رزرو شما قرار داشته باشد و هزینۀ آنرا پرداخت کنید، یا اینکه در زمان اقامت، هزینۀ هر کدام را که استفاده کردید بپردازید و بابت رزروتان پول بی مورد پرداخت نکنید. مثلا هتلهای دبی، با صبحانه رزرو می شوند. شما اگر در هتل نهار میل کنید هزینۀ آنرا می پردازید و اگر نه، آن هزینه را بیرون و در رستورانی که با سلیقۀ خودتان انتخاب کنید خواهید پرداخت.

موقعیت مکانی

و آخرین موردی که در زمان رزرو هتلهای خارجی باید مد نظر داشته باشید، موقعیت مکانی و آدرس هتلهای خارجی است. شما می توانید با بوجه ای یکسان، هتلی در مرکز شهر یا نزدیک مراکز خرید و مراکز تفریحی و توریستی داشته باشید، یا با همان هزینه، هتلی دورتر و با دسترسی زمان بر انتخاب کنید. این مورد به هدفتان از سفر، کیفیت و خدمات هتل، قیمت هتل، و انتظارتان از اقامتگاهتان بستگی دارد.

مثلا ممکن است ترجیح دهید، هتلی با کیفیت و در حاشیۀ شهر را با قیمتی یکسان، در برابر هتلی با کیفیت و درجۀ پایینتر و خدمات کمتر در مرکز شهر انتخاب کنید. این مورد کاملا به انتظارات و سلایق شما بستگی دارد. پس در انتخاب هتل های خارجی به این موارد، آدرس، موقعیت هتل، امکانات و شرایط آن نیز دقت داشته باشید.

در آخر

و در آخر برای انتخاب هتل و اقامتگاه و خرید تور، به مواردی که گفته شده و البته قیمت هتل های خارجی دقت داشته باشید تا بتوانید به درستی اقدام کرده و انتخاب درستی داشته باشید.

و اگر سوالی داشتید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو هتل های خارجی شما را برایتان انجام دهیم.