تورهای باکو

در این صفحه، اطلاعات کاملی در مورد تورهای آذربایجان یا تورهای باکو گردآوری شده است. شما می توانید قیمت تور باکو را در پکیج مشاهده نمایید و برای رزرو تور باکو اقدام کنید. ضمنا برای اطلاع از مشخصات و قیمت تور آذربایجان می توانید با ما در تماس باشید.

در صفحات مرتبط با این صفحه اطلاعات کاملی وجود دارد که می توانید آنها را نیز مشاهده کنید. مثلا در صفحۀ تورهای آذربایجان اطلاعات سفر به این کشور در سایر فصول و سایر مسیرها قرار دارد، در صفحۀ تورهای خارجی اطلاعات سفر به سایر مقاصد گردشگری خارج از ایران و در صفحۀ تورهای داخلی نیز، قیمت و اطلاعات تورهای ایران قابل مشاهده و انتخاب هستند.

و اگر سوالی داشتید، می توانید با ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران و کارشناسان ما در اسرع وقت با شما بگیرند و پاسخگوی سوالات شما باشند. و یا کار رزرو تور آذربایجان را برایتان انجام دهند.

قیمت تور باکو
هتلدرجهدو و سه تخته
CONSUL36.700.000
ROYAL47.200.000
AUROOM47.400.000
GANJALI PALACE47.400.000
AZCOT47.400.000
DIAMOND47.400.000
SAFRAN47.000.000
MIDWAY47.200.000
ASTORIA47.200.000
SAHIL INN48.400.000
RENAISSANCE BOUTIQUE48.400.000
MAESTRO48.200.000
AKSENT47.900.000
BOULEVARDE SIDE47.400.000
PARSIDE47.400.000
SHAH PALACE48.200.000
PARK INN48.450.000
PREMIUM PARK48.400.000
HOLIDAY INN49.000.000
SAPPHIRE BAYIL48.200.000
GM CITY58.300.000
QAFQAZ POINT58.800.000
PREMIER PALACE58.500.000
BOULEVARD MARRIOT510.500.000

خدمات تور: ویزای آذربایجان، 3 شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر از جلفا به فرودگاه نخجوان و بلیط رفت نخجوان به باکو و برگشت زمینی باکو به آستارا و سپس تهران، ترانسفر فرودگاهی، یک گشت شهری با نهار، بیمه مسافرتی و تور لیدر فارسی زبان.

تمامی تورهای چارتر غیر قابل استرداد می باشد و در صورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم طبق قوانین ایرلاین و هتل محاسبه و مابقی مبلغ مسترد خواهد شد.

در صورت درخواست بلیط از هر شهری به مرز جلفا، هزینۀ آن جدا محاسبه خواهد شد.

حداقل اعتبار پاسپورت از تاریخ اتمام سفر 6 ماه کامل می باشد.

مدارک لازم برای دریافت ویزا، اسکن صفحۀ اول پاسپورت می باشد.

مسئولیت کنترل اعتبار پاسپورت به عهدۀ آژانس درخواست دهنده و مسئولیت کنترل ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر می باشد.

پرداخت 70% مبلغ تور در زمان عقد قرارداد الزامی است.

نکتۀ مهم:

درصورت درخواست پرواز رفت و برگشت از نخجوان به باکو، نفری 1.200.000 به مبلغ پکیج اضافه خواهد شد.

در صورت درخواست پرواز از تهران به باکو و بلعکس، نرخ تور مجددا محاسبه خواهد شد.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
تور باکو بهار

تور باکو بهار

بدون دیدگاه
تور باکو بهار در این صفحه، اطلاعاتی در مورد تور بهاری باکو و شرایط ررزو تور باکو بهار ارائه شده است. و همچنین در پکیج این صفحه قیمت تور باکو بهار آمده که سعی می شود…
تور باکو تابستان

تور باکو تابستان

بدون دیدگاه
تور باکو تابستان در این صفحه در مورد تور تابستانی باکو و البته شرایط رزرو تور باکو تابستان صحبت خواهم کرد. ضمن اینکه در پکیج این صفحه نیز قیمت تور باکو تابستان آمده است که سعی…
تور باکو پاییز

تور باکو پاییز

بدون دیدگاه
تور باکو پاییز در این صفحه در مورد تور لحظه آخری باکو پاییز و همچنین شرایط رزرو تور باکو پاییز اطلاعات کاملی وجود دارد. همچنین قیمت تور باکو پاییز در…
تور باکو زمستان

تور باکو زمستان

بدون دیدگاه
تور باکو زمستان در این صفحه قصد دارم در مورد تور زمستانی باکو و شرایط رزرو تور باکو زمستان صحبت کنم. در پکیج این صفحه نیز قیمت تور باکو زمستان قرار داده شده است که سعی…

توضیحات

در این قسمت از این صفحه قصد دارم توضیحاتی بیشتر در مورد کشور آذربایجان و البته پایتخت آن، یعنی شهر باکو ارائه کنم تا کمی بیشتر با این شهر و کشور و البته تورهای باکو آشنا شوید. قیمت تور آذربایجان نیز در پکیج این صفحه آمده است که می توانید با مراجعه به آن، از قیمتها مطلع شوید و برای رزرو تور باکو اقدام کنید. برخی از مسافران، سفر بهاری باکو را ترجیح می دهند، برخی دیگر سفر باکو در تابستان را دوست دارند، عده اقدام به خرید تور پاییزی باکو کرده و تعدادی نیز، سفر باکو در زمستان را ترجیح می دهند. اما همیشه کسانی هستند که سفرهای نوروزی باکو را انتخاب می کنند.

اما در اینجا نمی خواهم در مورد فصل سفر به باکو صحبت کنم، فقط می خواهم خود این شهر و جذابیتهایش و شرایط سفر را توضیح دهم. شما تنها چیزی که برای این سفر نیاز خواهید داشت، یک پاسپورت با شش ماه اعتبار است. زیرا به راحتی و در فرودگاه باکو می توانید ویزای خود را دریافت کرده و وارد خاک آذربایجان شوید. از طرف دیگر، آذربایجان کشوری بسیار زیبا در شمالغرب ایران واقع شده است.

از نظر جغرافیایی با ایران، ترکیه، روسیه، گرجستان و ارمنستان هم مرز است و البته در حاشیۀ دریای خزر نیز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی فرهنگی به ایران، و نزدیکی زبان مردمانش با ترکی ایران، می تواند سفری بسیار جذاب و خاطره انگیز را برایتان رقم بزند. بنابراین برای خرید تور باکو تعلل کنید و در برنامه های سفرتان، سفر به آذربایجان و شهر باکو را فراموش نکنید.

قیمت تور باکو
رزرو تور باکو

از گذشته

همانطور که می دانید، کشور آذربایجان، تا زمان قراردادهای گلستان و ترکمانچای، جزوی از ایران بوده است. البته در طی قرنهای گذشته، بارها و بارها بین ایران و عثمانی و حکومتهای محلی دست به دست شده است. در آخر به سلطۀ شوروی در آمده و پس از فروپاشی آن، مستقل شده است.

این سلطه های حکومت های گوناگون، باعث شده است که فرهنگ، رسوم، مذهب، معماری و سنتهای گوناگونی نیز در میان مردمانش شکل گرفته باشد. شما با ورود به این کشور، این تنوع را تمام جنبه های گردشگری این کشور خواهید دید. که این مورد خود یکی از زیبایی ها و جذابیت های این سفر خاطره انگیز خواهد بود.

از طرف دیگر، موقعیت جغرافیایی و عارضه های طبیعی آذربایجان، جاذبه های طبیعی بسیاری را در این کشور ایجاد کرده است که خود بعنوان بخشی از دیدنی های آن، برای گردشگران جالب توجه خواهد بود. بنابراین پیشنهاد می کنم، پس از مشاهدۀ قیمت تور آذربایجان و مقایسۀ قیمتها، اقدام به رزرو تور آذربایجان کنید و به این سفر بروید.

تنوع جاذبه ها

همانگونه که گفته شد، آنچه که این کشور در طی قرون گذشته از سر گذرانده است، باعث شده تا تلفیقی از فرهنگ محلی، ایرانی، ترکی و روسی را در تمام جنبه های زندگی و البته آثار و نشانه های بجا مانده از گذشته و آنچه که جدیدا ایجاد شده است، مشاهده کنید.

طبیعت و آب و هوای آن نیز برای گردش و تفریح بسیار زیبا و چشم نواز است. مسافرانی که اقدام به رزرو تور باکو می نمایند، حتما با مشاهدۀ تمام جاذبه های طبیعی و جاذبه های دست ساز و توریستی این کشور، سفری لذت بخش و خاطره انگیز را پیش رو خواهند داشت.

از طرف دیگر این موقعیت جغرافیایی و نزدیکی به دریای خزر و قرار گرفتن در جنوب روسیه باعث شده که، کمی هوا سردتر و البته شرجی تر باشد. این مورد باعث شده که با آب و هوایی معتدل تر در فصلهای بهار و پاییز روبرو باشید که بهترین فصل برای سفر به آذربایجان هستند. در این دو فصل هوا بسیار معتدل و عالی است که در طی سفرتان، هرگز احساس گرما یا سرمای زیاد را نخواهید داشت. تابستانها معمولا گرم و کمی شرجی و زمستانها نیز سرد خواهد بود.

قیمت تور آذربایجان
رزرو تور آذربایجان

دیدنی ها

در این قسمت در مورد آنچه که در این سفر خواهید دید، مطالبی را ارائه خواهم کرد تا کمی بیشتر با این کشور آشنا شوید. همانگونه که گفتم، فرهنگ، رسوم، سنن، معماری، آثار بجا مانده از گذشته، حتی غذا، زبان و مذهب مردم آذربایجان، تلفیقی از سه حکومت ایران، عثمانی و شوروی سابق است که در طی سالیان گذشته، بر این کشور سیطره داشته اند.

در توضیح دیدنی های این کشور، بهتر است به توضیح در مورد شهر باکو بپردازیم. شما زمانی که اقدام به خرید تور آذربایجان می کنید، در اصل تورهای باکو را خریداری کرده اید. و در سفرتان به این کشور، به شهر باکو سفر می کنید. بنابراین، در مورد جاذبه های گردشگری شهر باکو توضیح خواهم داد.

بگذارید برای توضیح دیدنی های این شهر از موزه های باکو شروع کنم. از موزه های این شهر می توان به، موزۀ ادبیات حکیم نظامی گنجوی، موزۀ فرش، موزۀ کتاب مینیاتوری شهر باکو و موزۀ تاریخ ملی آذربایجان اشاره کرد. پارک مفاخر باکو نیز به نوعی موزه است. در این پارک مجسمه ها و سردیسهای مشاهیر و سرشناسان کشور آذربایجان در بالای مدفن هرکدامشان ساخته شده است.

مرکز فرهنگی حیدر علی اف، که رئیس جمهور کشور آذربایجان بوده است نیز از دیگر مکانهایی است که حتما توجه شما را جلب خواهد کرد. این مرکز علاوه بر اینکه محلی برای برگزاری کنسرت، برنامه های فرهنگی و سمینار است، محل نمایش یادبودها، لوازم و خودروهای شخصی او نیز می باشد.

در ادامه

در ادامۀ آنچه که در شهر باکو در انتظار شماست، می توان به مراکز خرید آن اشاره کرد. خرید مرکز خرید 28 مال باکو، مرکز خرید مترو پارک، مرکز خرید پارک بلوار باکو از مراکز خرید به شکل مجموعه یا پاساژ یا مرکز خرید هستند که در این شهر واقع شده اند. خیابانهایی نیز هستند که پر شده اند از مغازه ها و فروشگاهها که شامل خیابان تور گووایا، خیابان نظامی گنجوی و بلوار ساحلی این شهر می باشند.

در زمان مقایسۀ قیمت تور آذربایجان حتما به این مورد دقت داشته باشید که علاوه بر مبلغی که بابت قیمت تور باکو پرداخت خواهید کرد، هزینه هایی نیز در مقصد خواهید داشت که شامل خرید، رفت و آمد، ورودیه ها و خورد و خوراک شما خواهد بود.

مسجد حیدر که به دلیل نامگذاری آن رئیس جمهور آذربایجان حیدر علی اف بوده است و با دوازده هزار مترمربع بنا و محوطه ساخته شده است. ضمنا بزرگترین فرش ماشینی جهان نیز در این مسجد پهن شده است.

اما برج های شعله که شامل سه ساختمان شیشه ای است که با الهام از شکل شعله های آتش ساخته شده اند و ارتفاعشان حدود یکصدو نود متر می باشد. در اطراف این ساختمانها نیز برای گردشگران، پر شده از رستورن، کافه و فروشگاه که خودشان بعنوان یک جذابیت برای گردشگران جالب توجه هستند.

تورهای آذربایجان
تورهای باکو
دیگر جاذبه ها

اما برج میلاد در باکو نیز وجود دارد. گرچه این برج به نام برج تلویزیون باکو شناخته می شود اما برجی شبیه به برج میلاد تهران با ارتفاع سیصدو ده متر با همان شکل و ساختار ساخته شده که در بالای آن نیز رستوران گردان وجود دارد که رفتن و دیدن و صرف غذا در آن برای مسافران بسیار لذت بخش خواهد بود. بنابراین اگر اقدام به رزرو تور باکو نمودید، در سفرتان به این برج نیز سر بزنید.

اما سالن فلارمونیکا یا فیلامونیا نیز سالنی است که محل برگزاری کنسرت است که حدود یکصد سال پیش با معماری با سبک رنسانس ایتالیا ساخته شد و هم اکنون نیز به عنوان محلی برای برگزاری کنسرت استفاده می شود. مخصوصا برای کنسرت کلاسیک و ارکسترهای بزرگ و مشهور از این سالن استفاده می شود. نیاز به گفتن ندارد که اگر در زمان سفرتان کنسرتی در حال اجرا بود، سعی کنید بلیط تهیه کرده و از آن دیدن کنید.

اما ونیز کوچک، جزو جذابترین دیدنی های شهر باکو محسوب می شود. این شهر مانند ونیز ایتالیا در میان آب ساخته شده است. خیابانها بجای سنگ فرش یا آسفالت، کانال آب است و شما با قایق های مخصوص و مشابه به همان قایقهایی که در ونیز وجود دارد تردد خواهید کرد. ونیز کوچک در محوطه ای ده هزار مترمربعی ساخته شده و برای گردشگران بسیار جالب توجه می باشد.

هنوز هست

جاذبه ای بسیار جذاب و دیدنی در شهر باکو، شهری به نام ایچری شهر است که تشکیل شده از ساختمانهای سنگی و خیابانهایی باریک و سنگ فرش که قدمت آن به قرن دوازده میلادی می رسد. نزدیک ایچری شهر، یک قلعه با نام قیز قالاسی یا قلعۀ دختر و یک کاخ به نام کاخ شیروان شاه نیز وجود دارد که در بازدید از این شهر، حتما به این دو مکان دیدنی نیز سر بزنید.

علاوه بر آن، فروشگاه ها، رستوران ها و کافه هایی نیز در خیابانهای اطراف وجود دارد که حتما باید زمان بگذارید و برای بازدید، خرید و صرف غذا و وقت، از آنها نیز دیدن کنید. بنابراین و با توجه به اینکه جاذبه های گردشگری بسیاری در شهر باکو وجود دارد، پس از رزرو تور آذربایجان ، برنامه ریزی کنید و از دیدنی های این شهر زیبا و جذاب دیدن کنید. ضمنا در نظر داشته باشید که هزینه های شما، فقط شامل قیمت تور آذربایجان نیست و هزینه های تفریحات و خرید در شهر را نیز خواهید داشت.

قسمت دیگری از شهر باکو که می تواند بسیار دیدنی و جذاب باشد بلوار ساحلی باکو است. پیشنهاد می کنم غروبها و یا شبها به این بلوار بروید و در آن قدم بزنید، از فروشگاههاهی آن دیدن کنید، در رستورانها و کافه های آن وقت بگذرانید و چیزی بخورید و دریای خزر را از زاویه ای دیگر ببینید. همچنین می توانید در آن دوچرخه اجاره کنید و از دوچرخه سواری لذت ببرید.

مرکز تجارت باکو، مرکز خرید موغام باکو و مرکز خرید پارک بلوار باکو از جاهایی است که نزدیک بلوار باکو است و همزان می توانید آنها را نیز ببینید.

باز هم جاذبه

میدان فواره، میدان چشمه یا میدان فونتین، میدانی است بسیار زیبا و دیدنی با ده فواره که مخصوصا شبها با نورپردازی و رقص نور و فواره زمانی بسیار لذت بخش و جذاب را برای مسافران تورهای باکو ایجاد خواهد کرد. فروشگاه، کافه و رستوران های اطراف آن نیز برای تفریح، صرف وقت، خرید و خوردن غذا و خوراکی می تواند برایتان جذاب و خاطره انگیز باشد.

 کاخ اسماعیلیه، کاخ خوشبختی، مسجد پیر تازه، معبد آتشگاه در فاصلۀ 30 کیلو متری از شهر باکو، سالن تاتر، اپرا و باله جمهوری آذربایجان و دروازۀ مراد از جاهایی هستند که می توانید در این سفر، برای بازدید از آنها برنامه ریزی کنید.

اما چیزی که از تمام شهر باکو قابل مشاهده است، پرچم آذربایجان است که دومین پرچم بلند جهان با ارتفاع 162 متر است. چرخ و فلک بزرگ باکو که بخاطر تشابهی که با چرخ و فلک شهر لندن دارد، به چشم باکو شهرت یافته است، با 60 متر ارتفاع، از دیگر جاذبه های توریستی شهر باکو می باشد که در پارک ملی باکو واقع شده است.

پس از رزرو تور باکو و سفر به این شهرف حتما از قطار کابلی باکو دیدن کنید و سوار آن شوید. نامش فولیکولار است و در مسیر حرکتش که 450 متر است، منظره هایی بسیار جذاب وجود دارد که برای عکاسی نیز عالی و شگفت انگیز است.

ویزای آذربایجان

در این قسمت از این نوشته قصد دارم تا در مورد ویزای آذربایجان یا ویزای باکو و شرایط اخذ ویزای باکو و مدارک ویزای باکو و همچنین قیمت ویزای باکو صحبت کنم. پس به این قسمت از این نوشته توجه کنید تا اطلاعاتتان در این مورد کامل شود. اول از همه باید در مورد انواع ویزا باکو صحبت کنم.

انواع این روادید را می توان به ویزاهای سینگل یا یکبار ورود، ویزای مولتی یا چند بار ورود و ویزای ترانزیت تقسیم بندی کرد. از طرف دیگر، ویزای سینگل باکو را می توان از طرق مختلفی دریافت که توضیح خواهم داد. که شامل ویزای الکترونیکی و ویزای فرودگاهی نیز می شود.

از طرف دیگر این ویزاها می توانند به روشهای مختلفی صادر شوند و به صورت نرمال و فوری نیز، قابل درخواست هستند. قیمت ویزای باکو بسته به نوع ویزا و روش درخواست آن متفاوت است که توضیح داده خواهد شد.

مدارک ویزای باکو نیز شامل اسکن یا تصویر یا کپی پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار از تاریخ سفر است، به همراه دو قطعه عکس 4*3 رنگی با زمینه سفید، فرم ویزا، فیش واریزی و دعوتنامه که باید برای اخذ ویزا ارائه نمایید. اما اگر از طریق آژانس های مسافرتی اقدام کنید، فقط اسکن گذرنامه نیاز خواهد بود و اگر ویزای فرودگاهی بگیرید، فقط گذرنامه و کپی آن کافی است.

رزرو تور باکو
قیمت تور باکو
ویزای سینگل باکو

ویزای سینگل باکو یا ویزای یکبار ورود باکو ، ویزایی است که برای سفر توریستی صادر می شود و مدت زمان اعتبار آن 90 روز یا سه ماه است و در مدت زمان اعتبار آن، می توانید از تاریخ ورود به خاک آذربایجان، مدت 30 روز یا یکماه اقامت داشته باشید و پس از آن، حتما باید از کشور آذربایجان خارج شوید و برای ورود مجدد، حتما باید ویزا بگیرید. همچنین اگر از آن کشور خارج شوید و ویزای شما هنوز اعتبار تاریخی داشته باشد و حتی اگر کمتر از 30 روز مجاز اقامت کرده باشید، برای ورود مجدد، حتما باید ویزای جدید بگیرید.

این نوع از ویزا را می توانید به روشهای مختلفی دریافت کنید که توضیح خواهم داد. اولین روش این است که به سفارت آذربایجان در تهران یا کنسولگری آن در تبریز مراجعه کنید و به صورت حضوری، درخواست ویزا بدهید. هزینۀ آنرا نیز که 20 دلار آمریکا است، همانجا پرداخت خواهید کرد. اما روش دیگر این است که ویزا را به آژانس های مسافرتی درخواست دهید و از طریق دفاتر گردشگری اقدام کنید و هزینۀ آنرا به این دفاتر پرداخت کنید تا آنها برای شما ویزا بگیریند و به سفر بروید.

روش دیگری که از سال 2017 امکانپذیر شده است، این است که در فرودگاه مقصد، از طریق دستگاههای صدور ویزا، ظرف 3 دقیقه ویزای خودتان را درخواست داده و بگیرید. هزینۀ این ویزا 25 دلار است که آنرا همانجا پرداخت خواهید کرد.

اما آخرین روش این است که از طریق سایت موجود برای اخذ ویزای آذربایجان ، اقدام کنید و ویزای خود را درخواست داده و بگیرید. در این سایت باید از طریق حسابهایی مانند ویزا کارت یا مستر کارت، هزینۀ ویزا را پرداخت کنید. در این سایت، امکان درخواست ویزا به صورت نرمال یا فوری وجود دارد که هزینه های آنها نیز متفاوت خواهد بود. از طرفی مدت زمان صدور ویزا نیز برای ویزای الکترونیک نرمال باکو 3 روز کاری و برای ویزای الکترونیک فوری باکو ، 3 ساعت خواهد بود. هزینۀ ویزای الکترونیک باکو ، برای ویزای نرمال 20 و برای ویزای فوری، 50 دلار آمریکا می باشد.

ویزای مولتی باکو

ویزای مولتی باکو یا ویزای چندبار ورود باکو ، ویزایی است که بلند مدت تر است و برای این است که شما برای هر بار ورود، نیاز به اخذ ویزا نداشته باشید. بیشتر تجار و بازرگانانی که در سال، بارها به این کشور سفر می کنند، اقدام به اخذ ویزای مولتی آذربایجان می کنند تا در هزینه و وقت خود صرفه جویی کنند و برای هر بار ورودشان به این کشور، نیاز به اخذ ویزا نداشته باشند.

مدت زمان اعتبار این ویزا، از تاریخ صدور آن، یکسال تمام است و با داشتن آن، می توانید به دفعات به این وارد و از آن خارج شوید. هزینۀ ویزای مولتی باکو نیز، 350 دلار آمریکا می باشد.

ویزای ترانزیت آذربایجان

اما ویزای ترانزیت باکو ، ویزایی است که برای افرادی صادر می شود که مبدا و مقصد سفرشان کشوری بجز آذربایجان است و در مسیر سفرشان، از این کشور عبور می کنند. مدت زمان اعتبار این ویزا 30 روز یا یکماه است و مدت زمان اقامت آن، بسته به وسیلۀ سفر، از چند ساعت تا حداکثر 5 روز می باشد.

مثلا برای کسی که با هواپیما سفر می کند، این ویزا در پروازهای با استاپ بالا، مثلا برای یک روز اعتبار دارد، اما برای کسی که با مسیر ریلی یا با اتومبیل سفر می کند، تا 5 روز مهلت گذر از خاک آذربایجان داده می شود.

در آخر

و در آخر، تورهای آذربایجان ، یکی از تورهای جذاب برای مسافرن ایرانی می باشد که علاوه بر اینکه از طبیعت و دیدنی های این کشور لذت خواهید برد، توری مقرون به صرفه را نیز خریداری خواهید کرد. زیرا قیمت تور آذربایجان ، نسبت به سایر تورها کمی مناسب تر است.

پس اگر خواستید از قیمت تور باکو اطلاع پیدا کنید و یا قصد رزرو تور باکو را داشتید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم.