تور باکو زمستان

در این صفحه قصد دارم در مورد تور زمستانی باکو و شرایط رزرو تور باکو زمستان صحبت کنم. در پکیج این صفحه نیز قیمت تور باکو زمستان قرار داده شده است که سعی شده قیمتها بر اساس تور ارزان باکو زمستان باشد. بنابر این در ادامه همراه من باشید تا هم در مورد شهر باکو و دیدنی های آن، و هم در مورد تور باکو زمستان بیشتر بدانید.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز، اطلاعاتی وجود دارد که ممکن است برایتان مفید باشد. مثلا در صفحۀ تورهای آذربایجان ، اطلاعات تمام تورهای این کشور وجود دارد، یا در صفحۀ تورهای باکو ، اطلاعات و قیمت تورهای باکو در تمام فصول قرار گرفته است یا در صفحۀ تورهای خارجی ، اطلاعات تورها در تمام مقاصد گردشگری خارجی قرار داده شده است که می توانید از آنها برای انتخاب مقصد سفر و مشاهدۀ قیمتها استفاده کنید.

و با وجود توضیحات، اگر باز سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با کارشناسان و مشاوران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور ارزان باکو زمستان  را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور باکو زمستان
هتلدرجهدو و سه تخته
CONSUL36.700.000
ROYAL47.200.000
AUROOM47.400.000
GANJALI PALACE47.400.000
AZCOT47.400.000
DIAMOND47.400.000
SAFRAN47.000.000
MIDWAY47.200.000
ASTORIA47.200.000
SAHIL INN48.400.000
RENAISSANCE BOUTIQUE48.400.000
MAESTRO48.200.000
AKSENT47.900.000
BOULEVARDE SIDE47.400.000
PARSIDE47.400.000
SHAH PALACE48.200.000
PARK INN48.450.000
PREMIUM PARK48.400.000
HOLIDAY INN49.000.000
SAPPHIRE BAYIL48.200.000
GM CITY58.300.000
QAFQAZ POINT58.800.000
PREMIER PALACE58.500.000
BOULEVARD MARRIOT510.500.000

خدمات تورهای باکو زمستان : ویزای آذربایجان، 3 شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر از جلفا به فرودگاه نخجوان و بلیط رفت نخجوان به باکو و برگشت زمینی باکو به آستارا و سپس تهران، ترانسفر فرودگاهی، یک گشت شهری با نهار، بیمه مسافرتی و تور لیدر فارسی زبان.

تمامی تورهای چارتر غیر قابل استرداد می باشد و در صورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم طبق قوانین ایرلاین و هتل محاسبه و مابقی مبلغ مسترد خواهد شد.

در صورت درخواست بلیط از هر شهری به مرز جلفا، هزینۀ آن جدا محاسبه خواهد شد.

حداقل اعتبار پاسپورت از تاریخ اتمام سفر 6 ماه کامل می باشد.

مدارک لازم برای دریافت ویزا، اسکن صفحۀ اول پاسپورت می باشد.

مسئولیت کنترل اعتبار پاسپورت به عهدۀ آژانس درخواست دهنده و مسئولیت کنترل ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر می باشد.

پرداخت 70% مبلغ تور در زمان عقد قرارداد الزامی است.

نکتۀ مهم:

درصورت درخواست پرواز رفت و برگشت از نخجوان به باکو، نفری 1.200.000 به مبلغ پکیج اضافه خواهد شد.

در صورت درخواست پرواز از تهران به باکو و بلعکس، نرخ تور مجددا محاسبه خواهد شد.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور باکو زمستان
تور ارزان باکو زمستان

توضیحات

در این قسمت از این صفحه، می خواهم در مورد شهر باکو صحبت کنم. شهری با جاذبه های گردشگری دیدنی و جذاب و آب و هوایی مطبوع و دوست داشتنی و دلچسب که سعی خواهم کرد توضیحات کاملی ارائه کنم تا با این شهر بیشتر آشنا شوید.

علاوه بر آن، در پکیج این صفحه، قیمت تور باکو زمستان درج شده است و که بسیار تلاش شده که قیمتها به روز باشد و از طرف دیگر، سعی خواهد شد که قیمتها بر اساس تور ارزان باکو زمستان باشد تا علاوه بر اینکه سفر خاطره انگیزی دارید، خرید به صرفه ای نیز داشته باشید.

و با وجود توضیحات، اگر باز سوالی داشتید، حتما با ما در تماس باشید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و راهنمای شما باشیم و سوالاتتان را پاسخ دهیم و یا کار رزرو تور ارزان باکو زمستان را برایتان انجام دهیم.

ویزای آذربایجان

در این قسمت، در مورد ویزای آذربایجان صحبت خواهم کرد. شما برای ورود به کشور آذربایجان، باید حتما ویزا بگیرید. اخذ این ویزا کار سختی نیست و مدارک زیادی نیز نیاز ندارد و البته زمان زیادی نیز احتیاج نیست. شما به راحتی از طریق یک آژانس مسافرتی می توانید این ویزا را بگیرید و با استفاده از آن به باکو سفر کنید. این ویزا به ویزای باکو نیز شناخته می شود.

البته این برای کسانی است که بخواهند ویزای برچسبی یا لیبل ویزا را در پاسپورت خودشان داشته باشند. در غیر این صورت، می توانید ویزای فرودگاهی بگیرید و وارد خاک آذربایجان شوید. این روش، ساده ترین و راحت ترین راه سفر به باکو است که از نظر هزینه و شرایط تفاوتی ندارد.

نوع دیگری از ویزا نیز وجود دارد که ویزای الکترونیک است که از طریق سایتی که دولت آذربایجان معرفی کرده، مدارکتان را بارگذاری می کنید و فرم را پر کرده و فیش واریزی را نیز بارگذاری می کنید و ویزای خود را دریافت می کنید.

اما معمولا مسافران ایرانی، ویزای آذربایجان را در فرودگاه مقصد دریافت می کنند و به راحتی وارد این کشور می شوند. برای مسافرانی که اقدام به رزرو تور باکو زمستان می کنند نیز، شرایط همین گونه است و ویزای این مسافران نیز به همین صورت صادر می شود.

در برخی موارد، که دولت ایران، ارز مسافرتی به مسافران می دهد، ممکن است مسافرانی بخواهند برای دریافت ارز اقدام کنند که در این صورت، ممکن است ویزای مسافر، به عنوان یکی از مدارک ارز دولتی اعلام شده باشد. در این حالت مسافران تمایل دارند ویزایشان قبل از سفر اخذ شده باشد و در پاسپورتشان چسبانده شود. در این مورد است که برای مسافران ویزا را اقدام و اخذ خواهیم کرد.

رزرو تور ارزان باکو زمستان
رزرو تور باکو زمستان

جغرافیا

اگر بخواهم از جغرافیای شهر باکو صحبت کنم، باید اول از جغرافیای کشور آذربایجان بگویم. اول باید بدانید که کشور آذربایجان کشوری دو تکه است. یک بخش که سرزمین اصلی است، در شمال غرب ایران و در حاشیۀ دریای خزر قرار گرفته است. در شمال آن کشور روسیه، در شرق آن گرجستان و ارمنستان، در جنوب آن ایران و در شرق آن، دریای خزر قرار گرفته است.

تکۀ کوچکتر که با نام نخجوان شناخته می شود، از سرزمین اصلی جدا افتاده و بین نخجوان و سرزمین اصلی، کشور ارمنستان قرار گرفته است. نخجوان از شمال با گرجستان، از شرق با ارمنستان، از جنوب و غرب با ایران مرز دارد و در شمال غربی، یک مرز بسیار کوتاه با کشور ترکیه دارد.

مرز بین ایران و آذربایجان، در سرزمین اصلی با استانهای گیلان، در شهر آستارا، و با استانهای آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی هم مرز است. نام مسیر مرزی بین ایران و آذربایجان نیز مرز آستارا می باشد.

نخجوان نیز با دو استان آذربایجان غربی و شرقی مرز مشترک دارد و شهر مرزی جلفا که جدیدا به نام هادیشهر شناخته می شود، مسیر ورود به نخجوان می باشد. این مرز نیز با نام مرز جلفا شناخته می شود.

اما شهر باکو، با عنوان پایتخت کشور آذربایجان، در شرقی ترین قسمت این کشور و در حاشیۀ دریای خزر قرار گرفته است. شهری که به مانند یک شبه جزیره، در دریای خزر پیش رفته است. شهری که سه طرف آنرا ساحل دریا در بر گرفته از قسمت قربی خود، به سرزمین اصلی متصل شده است.

در آخر

و در آخر، سعی شده در این صفحه، اطلاعات کاملی از تور زمستانی باکو ارائه شود تا بتوانید برای سفر به این شهر، با دانش و آشنایی بیشتری اقدام کنید و در حین سفر نیز، با دید باز و با برنامه ریزی درست و دقیق سفر کنید. این اطلاعات و برنامه ریزی می تواند باعث شود که لذت بیشتری از سفر خود ببرید.

در پکیج این صفحه نیز، قیمت تور باکو زمستان قرار داده شده که تماما سعی می شود قیمتها بر اساس تور ارزان باکو زمستان به روز شود تا خرید به صرفه ای نیز داشته باشید. بنابراین، می توانید با خیال راحت برای رزرو تور باکو زمستان اقدام کنید.

و در نهایت، با وجود تمام توضیحات، اگر باز سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم.

قیمت تور ارزان باکو زمستان
قیمت تور باکو زمستان

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور تایلند بهار
نوشتهٔ بعدی
تور اروپا بهار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید