تور قشم نوروز

در این صفحه قصد دارم در مورد تور نوروزی قشم و همچنین شرایط رزرو تور قشم نوروز صحبت کنم. و در پکیج این صفحه قیمت تور قشم نوروز آمده که سعی خواهد شد تمام قیمت ها بر اساس قیمت های تور ارزان قشم نوروز آماده و به روز شوند. ضمنا در مورد جغرافیا و شرایط جوی و آب و هوایی جزیره در روزهای عید نوروز صحبت خواهم کرد و همچنین اطلاعاتی در مورد قشم و دیدنی های آن نیز ارائه خواهد شد. در مورد تورهای آفری و لحظه آخری آن توضیحاتی خواهم داد و ضمنا می توانید برای خرید تورتان از طریق ما اقدام کنید و سفری خاطره انگیز را تجربه کنید. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور قشم نوروز ، در ادامۀ مطلب همراه من باشید.

ضمن اینکه می توانید در صفحات مرتبط با این صفحه، اطلاعاتی وجود دارد که می تواند برایتان مفید یا جالب باشد. به عنوان مثال در مورد سایر مسیرهای گردشگری نوروزی داخلی در صفحۀ تورهای نوروزی داخلی اطلاعات کاملی به تفکیک مقصد ارائه شده است. و یا در مورد تمام مقاصد سفرهای نوروزی، در صفحۀ تورهای نوروزی ، صحبت شده که به تفکیک مقاصد داخلی و خارجی اطلاعات کاملی در دسترس شما است.

و اگر سوالی داشتید یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و پاسخگوی سوالات شما باشند و یا کار رزرو تور قشم نوروز را برایتان انجام دهند.

قیمت تور قشم نوروز
هتلنوع اتاقخدماتدو تختهیک تختهبچه با تخت
هتل پارک قشمSTD LVصبحانه661000075200005720000
هتل مرواریدSTDصبحانه685000078900005850000
هتل پلاس قشمSTD LVصبحانه722000084200006000000
هتل شمس قشمSTDصبحانه72200084200006000000
هتل سان سیتیSTD GVصبحانه750000088300006160000
هتل مارینا 1STD LVصبحانه759000089800006210000
هتل سما 4STDصبحانه759000089800006210000
هتل رخسارSTD LVصبحانه81900009870006510000
هتل پرشین گلفSTD LVصبحانه9310000115600007080000
هتل الوند 1STDصبحانه9690000121200007260000
هتل بوتیک ایرمانclub roomصبحانه9840000135800007330000
هتل ساحل طلایی قشمSTD LVصبحانه1060000140000007440000
هتل آتامانSTD LVصبحانه9860000138200007340000
هتل آویناLVصبحانه10090000137500007460000
هتل آویناSTD SVصبحانه11000000140900007910000
هتل آتامانSTD LVصبحانه11150000149700007990000
خدمات تور قشم نوروز

بلیط رفت و برگشت، 3 شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و تورلیدر.

امکان رزرو ایرلاین های مختلف وجود دارد.

تمامی تورهای چارتر و غیرقابل استرداد هستند و در صورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم طبق قوانین ایرلاین، چارتر کننده و هتل محاسبه و مابقی مبلغ پس از کسر هزینه ها مسترد خواهد شد.

در صورتی که طبق شرایط کرونایی قوانین جدیدی در کشور یا جزیرۀ قشم اعمال گردد، ممکن است شرایط تورها تغییر یابد.

پرداخت 70% مبلغ تورها در زمان عقد قرارداد الزامی است.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور ارزان قشم نوروز
تور ارزان قشم نوروز

سفر به جزیره

در این قسمت از مطلب، می خواهم در مورد تور نوروزی قشم توضیحاتی را ارائه کنم. اما قبل از اینکه در مورد هر موضوعی مطلبی بنویسم، بهتر است در مورد خود جزیره و زیبایی های آن و جاذبه های طبیعی و توریستی قشم صحبت کنم.

اما ممکن است بخواهید قیمت تور قشم نوروز را ببینید یا در مورد شرایط خرید یا رزرو تور قشم نوروز بپرسید. قیمت ها در قالب پکیج ارائه شده است و برای رزرو تورها نیز می توانید با ما در تماس باشید.

اما در ادامه کمی در مورد آنچیزی که در سفرهای نوروزی قشم در انتظار شماست و مکان هایی که می توانید به دیدن آنها بروید، یا در مورد بازارها و موزه ها و مراکز تفریحی که می توانید در این سفر از آنها بازدید داشته باشید نیز صحبت خواهم کرد.

توضیحات

ابتدا باید در مورد اینکه چگونه در سفرهای خود، مقصد را انتخاب کنیم، توضیحاتی را خواهم داد. همواره مسافران، قبل از سفرشان، برای تصمیم گیری و انتخاب مقصد، به همراهان و مقصد و بودجۀ سفر فکر می کنند.

انسانها تفکرات، خلقیات و احساسهای گوناگونی دارند. عده ای دوست دارند تنها سفر کنند، عده ای فقط در کنار خانوادۀ کوچک خودشان به سفر می روند، عده ای با خانوادۀ درجه یک خود سفر می کنند. و عده ای دوست دارند با گروه بزرگتری به سفر بروند. آنها همراهانشان محدود به خانوادۀ درجه یک نمی شود و به همراه اقوام دورتر یا دوستانشان نیز سفر می کنند. در بررسی مشخصات تور قشم نوروز نیز این موارد حائز اهمیت هستند.

در هر صورت برای انتخاب مقصد، خرید تور و شروع سفر، باید تعداد همراهان را مشخص نمایید. پس از تعیین تعداد نفراتتان، باید در نظر داشته باشید که چه بودجه ای برای سفر در نظر دارید. اگر نفرات محدود به خانوادۀ کوچک خودتان نیست، باید این موضوع را در نظر داشته باشید که همراهانتان نیز در این مورد چه برنامه ای دارند. باید مقصد و شرایطی را انتخاب کنید که همه با هزینه های آن سفر  موافق باشند و بتوانند از پس آن برآیند.

تور ارزان قشم نوروز
تور نوروزی قشم

در ادامه

در ادامه برای تصمیم گیری برای خرید هر توری یا رزرو تور قشم نوروز ، باید علاوه بر این موارد، به مقایسۀ قیمت مسیرهای مختلف در تاریخ مورد نظر بپردازیم. در این مورد دقت داشته باشید که قیمت ها بر اساس نوع پرواز، نوع و درجۀ هتل، تعداد شب های اقامت و خدماتی که در مقصد ارائه می شود، متفاوت خواهد بود. مثلا ممکن است شما، در تعداد شب برابر و برای اقامت در یک هتل، دو نرخ متفاوت را ببینید. در این موارد به نام ایرلاین و خدمات گردشگری در مقصد توجه کنید. اگر نرخ برابر نبود، آنوقت سراغ قیمت ارزانتر بروید.

پس از اینها، باید با مشورت با همراهانتان، ببینید که آیا قبلا به کجاها سفر کرده اید. آیا می خواهید مقصد جدیدی را ببینید و یا اینکه سفر قبلی آنقدر جذاب و لذت بخش بوده که می خواهید دوباره آن تجربیات را تکرار کنید و دوست دارید که همراهانتان نیز مثل شما آن لذت را تجربه کنند.

ضمن اینکه در تمام مراحل باید قیمت های مختلف تورها را با هم مقایسه کنید. آن قیمتهایی که مطابق انتظار شماست را جدا کرده و بعنوان پیشنهاد ارائه می نمایید. مثلا قیمت تور قشم نوروز را، اگر مطابق بودجه بندی شما بود، در کنار سایر تورهای هم قیمت در لیست مقاصد سفرتان اضافه می نمایید.

وسیلۀ سفر

در این میان، با توجه به تعداد نفرات و نوع و فاصلۀ مقصد، می توانید به وسیلۀ سفر نیز فکر کنید. عده ای دوست دارند با وسیلۀ نقلیۀ شخصی سفر کنند، از مسیر لذت ببرند و هرکجا که دوست داشتند، در بین راه توقف کرده و استراحت کنند یا گشتی بزنند. همچنین دوست دارند در مقصد، با خیال راحت نگران رفت و آمدشان نباشند و با خیال راحت، با خودروی خودشان به گشت و تفریح بروند. البته این مورد به تعداد نفرات و فاصلۀ مبدا و مقصد نیز بستگی دارد.

بعضی دیگر راحتی و سرعت را انتخاب کرده و با هواپیما سفر می کنند. در مقصد نیز برای گشتها، می توانند از تمام امکانات حمل و نقل عمومی یا خدمات تورها برای ترانسفر فرودگاهی و شهری استفاده کنند. اما در مورد جزیرۀ قشم، با توجه به اینکه امکان سفر دریایی از بندرعباس به آن وجود دارد، ممکن است شما بخواهید در زمان رزرو تور قشم نوروز ، با قطار یا خودروی شخصی به بندر عباس رفته و از آنجا با کشتی ها و لنج های مسافربر، به جزیره بروید. البته که می توانید اتومبیل خود را نیز با شرایطی به جزیره برده و در آنجا نیز از خودروی خودتان استفاده کنید.

در مقصد نیز، برای رفت و آمد، می توانید از وسیله هایی مثل تاکسی، میدل باس و یا حتی موتورهای سه چرخه که برای رفت و آمد به یکسری از دیدنی های جزیره استفاده می شود و با نام توک توک شناخته می شوند استفاده کنید.

دیدنی ها

اما در جزیرۀ زیبای قشم، جاذبه های طبیعی و توریستی بسیاری وجود دارد که بهتر است، در زمان رزرو تور قشم نوروز ، در مورد آنها بیشتر بدانید تا بتوانید برنامه ریزی کاملی برای تک تک روزهای سفرتان داشته باشید.

پس از رسیدنتان به جزیره، باید یک روز را اختصاص دهید و از دو جزیرۀ نزدیک به آن دیدن کنید. آنها جزیرۀ هنگام و جزیرۀ ناز هستند. رفت و آمد به آنها، با لنج ها تفریحی و یا قایق های تندرو امکان پذیر است که استفاده از هرکدامشان لذت مخصوص خود را دارد. ضمن اینکه می توانید با استفاده از آنها به جنگلها حرا نیز رفته و این جنگلهای بسیار زیبا وسط خلیج فارس را ببینید.

از دیگر جاذبه های گردشگری قشم می توان به، درۀ پرتغالی ها، تنگۀ چاه کوه، روستای لافت، درۀ ستارگان، غار خربس، ژئوپارک قشم، درۀ تندیس ها، ساحل نقره ای، درخت انجیر معابد قشم، کارگاه لنج سازی روستای گوران، پارک کروکودیل قشم، غار نمکدان قشم، آکواریوم جزیره یا آکواریوم پروانه طلایی، بام قشم، کاسه سلخ، مجتمع تفریحی و گردشگری هامون، تنگۀ عالی محمد، آب انبار بی بی، قلعۀ نادری یا قلعۀ لافت، روستای شیب دراز، چاه ها تلا، سد گوران، خانۀ اربابی لافت،  و پارک زیتون قشم اشاره کرد.

سایر جاذبه ها

در مورد سایر تفریحاتی که در جزیره در انتظار شماست می توان از رفتن و قدم زدن یا کمپ زدن در ساحل زیبای خلیج فارس و شنا در آن نام برد. این سواحل آنقدر زیبا و چشم نواز هستند که معمولا اکثر مسافران، صبح زود و یا شبها پس از برگشت از خرید و یا گشت، برای آرامش و استراحت و از بین بردن خستگی روزانه، به آنجا رفته و در کنار تفریح، عکس های زیبایی نیز ثبت می کنند.

ضمن اینکه در زمان سفرتان در تور نوروزی قشم ، می توانید به تفریحات آبی مثل قایق سواری، جت اسکی، پرواز با چتر نیز بپردازید. یا در مرکز غواصی و تفریحات دریایی نگین ساحل قشم، به غواصی بروید و دنیای زیر آب این سواحل زیبا را ببینید.

ضمن بازدید از دیدنی ها، یکی از لذتهای این سفر، خرید است. مراکز خرید جزیره شامل، بازار سنتی قشم، بازار نخل، پاساژ ایران زمین، بازار اطلس، بازار درگهان، مرکز خرید مرجان، مجتمع تجاری نگین، بازار دریا، مجتمع تجاری اداری نخل زرین، مرکز خرید خلیج فارس، مرکز خرید ستارۀ قشم، مجتمع تجاری زمر، بازاز مروارید، مجتمع تجاری پرشین گلف، سیتی سنتر قشم، مجتمع تجاری نور، بازار صدف، مرکز خرید فردوسی، مرکز خرید پردیس و مرکز خرید دو دلفین می باشد.

قیمت تور نوروزی قشم
تور ارزان قشم نوروز

و ادامه

بسیاری از جاذبه ها و دیدنی هایی که نام بردم، جزو جاذبه های طبیعی این جزیرۀ زیبا هستند. مثلا خود سواحل و خلیج فارس دیدنی، یا جزایر نزدیک آن، یا جنگلهای حرا، تنگۀ چاه کوه، غار نمکدان، درۀ ستارگان و بسیاری از آنها، جذابیت هایی هستند که مربوط به طبیعت قشم هستند.

شما با دیدن آنها حتما از دیدن آنها شگفت زده خواهید شد و لذت بسیاری می برید. پس در سفرتان به قشم، چه پس از رزرو تور قشم نوروز و چه هر زمان دیگری که به آنجا سفر کردید، حتما به دیدن این طبیعت زیبا بروید.

و در ادامه چند جاذبۀ دیگر را نیز نام خواهم برد. این دیدنی ها، مربوط به امام زاده، مقبره یا گورستانهایی است که به علت قدمت و تفاوت با آنچه که در شهرهای خودمان دیده ایم، جالب توجه هستند. قبرستان روستای تم سینتی، گورستان روستای توریان، گورستان لافت کهنه، قبرستان رمکان، قبرستان روستای کوشه، مقبرۀ بی بی مریم و بارگاه امام زاده سید مظفر، جزو این گونه دیدنی ها هستند.

و در آخر، باید از موزه های قشم صحبت کنم. این موزه ها شامل، موزۀ ژئوپارک قشم، اکو موزۀ لافت، موزۀ مردم شناسی دیدستان، موزۀ ناخدا علی، موزۀ خالو صالح و موزۀ مردم شناسی لافت می باشند.

تور ارزان قشم نوروز

در این قسمت از این صفحه، می خواهم در مورد دو اصطلاح تورهای آفری یا تورهای لحظه آخری که سال ها است در بین مسافران و آژانس های مسافرتی ایرانی رایج شده است صحبت کنم. گاهی تورها با تخفیف و به صورت آفری به فروش می رسند که در تورهای داخلی، معمولا تورهای مانند تورهای نوروزی کیش، یا سفر نوروزی قشم و یا تورهای نوروزی مشهد با این تخفیفات فروخته می شوند.

اما تورها در دو حالت به تخفیف روبرو می شوند و یا به اصطلاح به صورت آفری فروخته می شوند که در ادامه در مورد این دو حالت توضیح خواهم داد. حالت اول زمانی است که پروازهای روی یک تور مسافرتی شامل تخفیف شوند.

در توضیح این مورد باید بدانید که آژانس های مسافرتی یا گردانندگان تور، از مدت ها قبل، صندلی های پروازها را برای مقاصدی که مسافران زیادی دارد را رزرو کرده و پول آنرا به ایرلاین مربوطه می پردازند. آنها با استفاده از این پروازها، یک سفر را برنامه ریزی کرده و پکیج تورها را آماده می کنند.

به عنوان مثال از ابتدای سال، صندلی های پرواز رفت و برگشت تهران به قشم را برای عید نوروز سال بعد رزرو می کنند و به صورت کامل با ایرلاین تسویه می کنند. به این کار در اصطلاح آژانسی چارتر کردن پرواز گفته می شود. این پروازها همان پروازهایی هستند که در برنامۀ سفر، به عنوان وسیلۀ سفر شما استفاده می شود.

اما با نزدیک شدن به تاریخ سفر، در صورتیکه تمام ظرفیت صندلی های پرواز چارتر شده پر نشده باشد، با اعمال تخفیف روی تور، و تبلیغات آفر تور قشم نوروز سعی می کنند مابقی ظرفیت خالی پرواز را نیز پر کنند تا از ضرر و زیان جلوگیری کنند. در این حالت است که تبلیغات تور ارزان قشم نوروز را مشاهده می کنید و می توانید تورتان را با تخفیف و با قیمت کمتر از قیمت اصلی آن خریداری کنید و سفری ارزانتر را تجربه کنید.

تور لحظه آخری قشم نوروز

اما حالت دوم زمانی رخ می دهد که هتل های روی یک تور شامل تخفیف شوند. آژانس های مسافرتی یا کارگزاران در مقاصد محبوب گردشگری، تعدادی هتل را برای اقامت مسافران آماده می کنند. اگر به پکیج یک تور دقت کنید، تعدادی هتل از دو تا پنج ستاره در آن مشاهده می کنید که از کمترین تا بیشترین قیمت مرتب شده اند.

این هتل ها همان هتل هایی هستند که برای اقامت مسافران آماده شده اند. آنها با این هتل ها قرارداد بسته و متعهد می شوند که تعداد معینی از اتاق های هتل را در یک بازۀ زمانی مشخص پر کنند یا تعداد معینی مسافر را به هتل بفرستند.

اما اگر حس کنند تا انتهای بازۀ تعیین شده نخواهند توانست به تمام تعهد خود عمل کنند، با تبلیغات آفر تور قشم نوروز و اعمال تخفیف روی تورها، سعی می کنند مسافران بیشتری را ترغیب به خرید این تورها کنند تا حداقل بخشی از ضرر را جبران کنند.

در این دو حالت است که شما تبلیغات تور لحظه آخری قشم نوروز را مشاهده می کنید و می توانید تورتان را با قیمتی کمتر از قیمت اصلی آن و با تخفیف بخرید و سفری ارزانتر داشته باشید. اما استفاده از این تورها شرایطی دارد که توضیح خواهم داد.

همانگونه که از نام تورهای لحظه آخری پیداست، این تورها در لحظات آخر و دو یا سه روز قبل از سفر تبلیغ می شوند و برای اینکه بتوانید به این سفر برسید باید ساکتان بسته باشد و کاملا آمادۀ سفر باشید. ضمن اینکه باید با هزینه های فوری سفر مشکلی نداشته باشید.

قیمت تور ارزان قشم نوروز
قیمت تور قشم نوروز
و در آخر

و در انتهای این مطلب باید اضافه کنم، اگر می خواهید سفری خاطره انگیز با نرخی بسیار عالی در زمان تعطیلات عید نوروز را تجربه کنید، می توانید پس از مشاهدۀ قیمت تور قشم نوروز و مقایسه با قیمت سایر تورها، اقدام به رزرو تور نوروزی قشم نمایید.

این تور می تواند برای شما و همراهانتان بسیار خاطره انگیز و جذاب باشد. به این دلیل که قشم، هم دیدنی های بسیاری در آن وجود دارد و هم برای خرید مناسب است. پس بد نیست از بین تمام مقاصد، اقدام به خرید تور قشم نوروز نمایید و به این سفر بروید.

و اگر سوالی داشتید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره ها 33 و 26712731 تماس گرفته و سوالات خود را بپرسید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما در مورد تور نوروزی قشم و یا هر مورد دیگری باشیم.

مطالب مرتبط با تورهای نوروزی قشم

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور ارمنستان نوروز
نوشتهٔ بعدی
تور مشهد نوروز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید