تورهای نوروزی قشم

در این صفحه قصد دارم در مورد تورهای قشم ویژه نوروز صحبت کنم و پکیج قیمت تورهای نوروزی قشم را در اختیارتان بگذارم. همچنین اطلاعاتی در مورد جزیرۀ قشم و شرایط خرید تورهای نوروزی قشم ارائه خواهم کرد. ضمنا می توانید برای رزرو تورهای نوروزی قشم از طریق ما اقدام کنید و سفری خاطره انگیز را تجربه کنید. پس برای کسب اطلاعات در مورد تورهای نوروزی قشم همراه من باشید.

ضمن اینکه می توانید در صفحات مرتبط با این صفحه، در مورد سایر مسیرهای گردشگری نوروزی داخلی در صفحۀ تورهای نوروزی داخلی و یا در مورد تمام مقاصد سفرهای نوروزی، در صفحۀ تورهای نوروزی ، اطلاعات کاملی را بدست آورید.

و اگر سوالی داشتید، با ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و پاسخگوی سوالات شما باشند و یا کار رزرو تورهای قشم ویژه نوروز را برای شما انجام دهند.

سفر به جزیره

در این قسمت از مطلب، می خواهم در مورد تورهای قشم ویژه نوروز توضیحاتی دهم. اما قبل از اینکه در مورد هر موضوعی مطلبی بنویسم، بهتر است در مورد خود جزیره و زیبایی های آن و جاذبه های طبیعی و توریستی قشم صحبت کنم.

اما ممکن است بخواهید قیمت تورهای نوروزی قشم را ببینید یا در مورد شرایط خرید یا رزرو تورهای نوروزی قشم بپرسید. قیمتها در قالب پکیج ارائه شده است و برای رزرو تورها نیز می توانید با ما در تماس باشید.

اما در ادامه کمی در مورد آنچیزی که در سفرهای نوروزی قشم در انتظار شماست و مکانهایی که می توانید به دیدن آنها بروید، بازارها و موزه ها و تفریحاتی که می توانید داشته باشید صحبت خواهم کرد.

قیمت تورهای نوروزی قشم
قیمت تورهای نوروزی قشم

توضیحات

ابتدا باید در مورد اینکه چگونه در سفرهای خود، مقصد را انتخاب کنیم، توضیحاتی را خواهم داد. همواره مسافران، قبل از سفرشان، برای تصمیم گیری و انتخاب مقصد، به همراهان و مقصد و بودجۀ سفر فکر می کنند.

انسانها تفکرات، خلقیات و احساسهای گوناگونی دارند. عده ای دوست دارند تنها سفر کنند، عده ای فقط در کنار خانوادۀ کوچک خودشان به سفر می روند، عده ای با خانوادۀ درجه یک خود سفر می کنند. و عده ای دوست دارند با گروه بزرگتری به سفر بروند. آنها همراهانشان محدود به خانوادۀ درجه یک نمی شود و به همراه اقوام دورتر یا دوستانشان نیز سفر می کنند. در بررسی مشخصات تورهای قشم ویژه نوروز نیز این موارد حائز اهمیت هستند.

در هر صورت برای انتخاب مقصد، خرید تور و شروع سفر، باید تعداد همراهان را مشخص نمایید. پس از تعیین تعداد نفراتتان، باید در نظر داشته باشید که چه بودجه ای برای سفر در نظر دارید. اگر نفرات محدود به خانوادۀ کوچک خودتان نیست، باید این موضوع را در نظر داشته باشید که همراهانتان نیز در این مورد چه برنامه ای دارند. باید مقصد و شرایطی را انتخاب کنید که همه با هزینه های آن سفر  موافق باشند و بتوانند از پس آن برآیند.

در ادامه

در ادامه برای تصمیم گیری برای خرید هر توری یا خرید تورهای نوروزی قشم ، باید علاوه بر این موارد، به مقایسۀ قیمت مسیرهای مختلف در تاریخ مورد نظر بپردازیم. در این مورد دقت داشته باشید که قیمتها بر اساس نوع پرواز، نوع و درجۀ هتل، تعداد شبهای اقامت و خدماتی که در مقصد ارائه می شود، متفاوت خواهد بود. مثلا ممکن است شما، در تعداد شب برابر و برای اقامت در یک هتل، دو نرخ متفاوت را ببینید. در این موارد به نام ایرلاین و خدمات گردشگری در مقصد توجه کنید. اگر نرخ برابر نبود، آنوقت سراغ قیمت ارزانتر بروید.

پس از اینها، باید با مشورت با همراهانتان، ببینید که آیا قبلا به کجاها سفر کرده اید. آیا می خواهید مقصد جدیدی را ببینید و یا اینکه سفر قبلی آنقدر جذاب و لذت بخش بوده که می خواهید دوباره آن تجربیات را تکرار کنید و دوست دارید که همراهانتان نیز مثل شما آن لذت را تجربه کنند.

ضمن اینکه در تمام مراحل باید قیمت های مختلف تورها را با هم مقایسه کنید. آن قیمتهایی که مطابق انتظار شماست را جدا کرده و بعنوان پیشنهاد ارائه می نمایید. مثلا قیمت تورهای نوروزی قشم را، اگر مطابق بودجه بندی شما بود، در کنار سایر تورهای هم قیمت در لیست مقاصد سفرتان اضافه می نمایید.

وسیلۀ سفر

در این میان، با توجه به تعداد نفرات و نوع و فاصلۀ مقصد، می توانید به وسیلۀ سفر نیز فکر کنید. عده ای دوست دارند با وسیلۀ نقلیۀ شخصی سفر کنند، از مسیر لذت ببرند و هرکجا که دوست داشتند، در بین راه توقف کرده و استراحت کنند یا گشتی بزنند. همچنین دوست دارند در مقصد، با خیال راحت نگران رفت و آمدشان نباشند و با خیال راحت، با خودروی خودشان به گشت و تفریح بروند. البته این مورد به تعداد نفرات و فاصلۀ مبدا و مقصد نیز بستگی دارد.

بعضی دیگر راحتی و سرعت را انتخاب کرده و با هواپیما سفر می کنند. در مقصد نیز برای گشتها، می توانند از تمام امکانات حمل و نقل عمومی یا خدمات تورها برای ترانسفر فرودگاهی و شهری استفاده کنند. اما در مورد جزیرۀ قشم، با توجه به اینکه امکان سفر دریایی از بندرعباس به آن وجود دارد، ممکن است شما بخواهید در زمان رزرو تورهای نوروزی قشم ، با قطار یا خودروی شخصی به بندر عباس رفته و از آنجا با کشتی ها و لنج های مسافربر، به جزیره بروید. البته که می توانید اتومبیل خود را نیز با شرایطی به جزیره برده و در آنجا نیز از خودروی خودتان استفاده کنید.

در مقصد نیز، برای رفت و آمد، می توانید از وسیله هایی مثل تاکسی، میدل باس و یا حتی موتورهای سه چرخه که برای رفت و آمد به یکسری از دیدنی های جزیره استفاده می شود و با نام توک توک شناخته می شوند استفاده کنید.

خرید تورهای نوروزی قشم
رزرو تورهای نوروزی قشم
دیدنی ها

اما در جزیرۀ زیبای قشم، جاذبه های طبیعی و توریستی بسیاری وجود دارد که بهتر است، در زمان خرید تورهای نوروزی قشم ، در مورد آنها بیشتر بدانید تا بتوانید برنامه ریزی کاملی برای تک تک روزهای سفرتان داشته باشید.

پس از رسیدنتان به جزیره، باید یک روز را اختصاص دهید و از دو جزیرۀ نزدیک به آن دیدن کنید. آنها جزیرۀ هنگام و جزیرۀ ناز هستند. رفت و آمد به آنها، با لنج ها تفریحی و یا قایقهای تندرو امکان پذیر است که استفاده از هرکدامشان لذت مخصوص خود را دارد. ضمن اینکه می توانید با استفاده از آنها به جنگلها حرا نیز رفته و این جنگلهای بسیار زیبا وسط خلیج فارس را ببینید.

از دیگر جاذبه های گردشگری قشم می توان به، درۀ پرتغالی ها، تنگۀ چاه کوه، روستای لافت، درۀ ستارگان، غار خربس، ژئوپارک قشم، درۀ تندیس ها، ساحل نقره ای، درخت انجیر معابد قشم، کارگاه لنج سازی روستای گوران، پارک کروکودیل قشم، غار نمکدان قشم، آکواریوم جزیره یا آکواریوم پروانه طلایی، بام قشم، کاسه سلخ، مجتمع تفریحی و گردشگری هامون، تنگۀ عالی محمد، آب انبار بی بی، قلعۀ نادری یا قلعۀ لافت، روستای شیب دراز، چاه ها تلا، سد گوران، خانۀ اربابی لافت،  و پارک زیتون قشم اشاره کرد.

سایر جاذبه ها

در مورد سایر تفریحاتی که در جزیره در انتظار شماست می توان از رفتن و قدم زدن یا کمپ زدن در ساحل زیبای خلیج فارس و شنا در آن نام برد. این سواحل آنقدر زیبا و چشم نواز هستند که معمولا اکثر مسافران، صبح زود و یا شبها پس از برگشت از خرید و یا گشت، برای آرامش و استراحت و از بین بردن خستگی روزانه، به آنجا رفته و در کنار تفریح، عکس های زیبایی نیز ثبت می کنند.

ضمن اینکه در زمان سفرتان در تورهای نوروزی قشم ، می توانید به تفریحات آبی مثل قایق سواری، جت اسکی، پرواز با چتر نیز بپردازید. یا در مرکز غواصی و تفریحات دریایی نگین ساحل قشم، به غواصی بروید و دنیای زیر آب این سواحل زیبا را ببینید.

ضمن بازدید از دیدنی ها، یکی از لذتهای این سفر، خرید است. مراکز خرید جزیره شامل، بازار سنتی قشم، بازار نخل، پاساژ ایران زمین، بازار اطلس، بازار درگهان، مرکز خرید مرجان، مجتمع تجاری نگین، بازار دریا، مجتمع تجاری اداری نخل زرین، مرکز خرید خلیج فارس، مرکز خرید ستارۀ قشم، مجتمع تجاری زمر، بازاز مروارید، مجتمع تجاری پرشین گلف، سیتی سنتر قشم، مجتمع تجاری نور، بازار صدف، مرکز خرید فردوسی، مرکز خرید پردیس و مرکز خرید دو دلفین می باشد.

تورهای قشم ویژه نوروز
خرید تورهای نوروزی قشم
و ادامه

بسیاری از جاذبه ها و دیدنی هایی که نام بردم، جزو جاذبه های طبیعی این جزیرۀ زیبا هستند. مثلا خود سواحل و خلیج فارس دیدنی، یا جزایر نزدیک آن، یا جنگلهای حرا، تنگۀ چاه کوه، غار نمکدان، درۀ ستارگان و بسیاری از آنها، جذابیت هایی هستند که مربوط به طبیعت قشم هستند.

شما با دیدن آنها حتما از دیدن آنها شگفت زده خواهید شد و لذت بسیاری می برید. پس در سفرتان به قشم، چه پس از رزرو تورهای نوروزی قشم و چه هر زمان دیگری که به آنجا سفر کردید، حتما به دیدن این طبیعت زیبا بروید.

و در ادامه چند جاذبۀ دیگر را نیز نام خواهم برد. این دیدنی ها، مربوط به امام زاده، مقبره یا گورستانهایی است که به علت قدمت و تفاوت با آنچه که در شهرهای خودمان دیده ایم، جالب توجه هستند. قبرستان روستای تم سینتی، گورستان روستای توریان، گورستان لافت کهنه، قبرستان رمکان، قبرستان روستای کوشه، مقبرۀ بی بی مریم و بارگاه امام زاده سید مظفر، جزو این گونه دیدنی ها هستند.

و در آخر، باید از موزه های قشم صحبت کنم. این موزه ها شامل، موزۀ ژئوپارک قشم، اکو موزۀ لافت، موزۀ مردم شناسی دیدستان، موزۀ ناخدا علی، موزۀ خالو صالح و موزۀ مردم شناسی لافت می باشند.

و در آخر

و در انتهای این مطلب باید اضافه کنم، اگر می خواهید سفری خاطره انگیز با نرخی بسیار عالی در زمان تعطیلات عید نوروز را تجربه کنید، می توانید پس از مشاهدۀ قیمت تورهای نوروزی قشم و مقایسه با قیمت سایر تورها، اقدام به خرید تورهای نوروزی قشم نمایید.

این تور می تواند برای شما و همراهانتان بسیار خاطره انگیز و جذاب باشد. به این دلیل که قشم، هم دیدنی های بسیاری در آن وجود دارد و هم برای خرید مناسب است. پس بد نیست از بین تمام مقاصد، اقدام به خرید تورهای نوروزی قشم نمایید و به این سفر بروید.

و اگر سوالی داشتید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره ها 33 و 26712731 تماس گرفته و سوالات خود را بپرسید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما در مورد تورهای قشم ویژه نوروز و یا هر مورد دیگری باشیم.

مطالب مرتبط با تورهای نوروزی قشم

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور ارمنستان نوروز
نوشتهٔ بعدی
تورهای نوروزی مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید