تور اروپا نوروز

در این صفحه در مورد تور نوروزی اروپا و همچنین شرایط رزرو تور اروپا نوروز صحبت شده است. ضمنا در پکیج این صفحه قیمت تور اروپا نوروز آمده که سعی می شود تمام قیمت ها بر اساس تور ارزان اروپا نوروز آماده و به روز شود. همچنین در مورد اینکه برای اخذ ویزا به چه مدارکی احتیاج دارید و چگونه می توانید اقدام به دریافت ویزا کنید نیز توضیحاتی داده شده است. همچنین در مورد جغرافیا، کشورها و شهرهای مقصد و شرایط این تورها صحبت شده است. بنابراین در ادامه همراه من باشید تا اطلاعاتتان در مورد تور اروپا نوروز بیشتر شود.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز اطلاعاتی وجود دارد که می توانید از آن اطلاعات نیز استفاده کنید. مثلا در صفحۀ تورهای اروپا ، در قیمت و توضیحات تورهای این قاره در تمام طول سال آمده است. و یا در صفحۀ تورهای نوروزی خارجی اطلاعاتی در مورد سفرهای نوروزی برای مقاصد خارج از ایران درج شده است. و همچنین در صفحۀ ویزا هر آنچیز که باید در مورد ویزا بدانید نیز آمده که می توانید با سر زدن به آن صفحات از اطلاعات آنها استفاده کرده و به درستی تصمیم بگیرید و اقدام به خرید نمایید.

ضمنا اگر سوالی داشتید می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم تماس را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور اورپا نوروز را برایتان انجام دهیم.

قیمت تورهای نوروزی اروپا
فرانسه 8 روزه
1690€19.900.000 تومان
 • 7 شب پاریس
 • هتل 5*
 • پرواز ترکیش
اسپانیا 8 روزه
1690€19.900.000 تومان
 • 3شب مادرید(زاراگوزا)
 • 4 شب بارسلون
 • هتل 4*
 • پرواز ترکیش
فرانسه،اسپانیا11روزه
2590€19.900.000 تومان
 • 5 شب پاریس
 • 2شب مادرید(زاراگوزا)
 • 3 شب بارسلون
 • هتل 4*
 • پرواز ترکیش
سوئیس،اسپانیا 9روزه
2190€19.900.000 تومان
 • 4 شب زوریخ
 • 4 شب بارسلون
 • هتل 4*
 • پرواز ترکیش
فرانسه 8 روزه
1390€19.900.000 تومان
 • 7 شب پاریس
 • هتل 4*
 • پرواز ترکیش
سوئیس،آلمان14روزه
2990€19.900.000 تومان
 • 3 شب ژنو
 • 2 شب لوگانو(لوسرن)
 • 3 شب زوریخ
 • 2شب مونیخ(هایدلبرگ)
 • 3شب فرانکفورت
 • پرواز ترکیش 4*
اسپانیا،پرتغال15روزه
2990€19.900.000 تومان
 • 3شب بارسلون(زاراگوزا)
 • 2شب بیلبائو(بورگوس)
 • 3شب مادرید(گرانادا)
 • 3 شب مالاگا
 • 3 شب لیسبون
فرانسه،بلژیک،هلند10روزه
2590€19.900.000 تومان
 • 5 شب پاریس
 • 2شب بروکسل(لاهه)
 • 3 شب آمستردام
 • پرواز ترکیش
 • هتل 4*

خدمات تورها:

بلیط پرواز رفت و برگشت با ایرلاین بین المللی.

اقامت در هتل طبق درجۀ اعلام شده در هر تور با صبحانه.

ترانسفر بین شهری طبق برنامۀ تور، با پرواز یا اتوبوس توریستی.

گشت ها طبق برنامۀ هر تور و به همراه تور لیدر فارسی زبان و محلی.

اخذ ویزای انفرادی توریستی و بیمه مسافرتی بین المللی درمانی و حوادث.

همراهی تور لیدر فارسی زبان از تهران و در تمام مدت زمان تور.

لطفا برای اطلاع از شرایط تورها، شرایط اخذ ویزا، مدارک لازم برای صدور ویزا، برنامۀ گشتها، زمان اجرای هر تور، ضمانتنامۀ بازگشت و سایر اطلاعات با همکاران و کارشناسان ما تماس بگیرید.

هزینۀ ترجمۀ مدارک، هزینۀ انجام امور اخذ ویزا و سفارت به عهدۀ مسافر می باشد و در صورت عدم صدور ویزا، این هزینه ها مسترد نخواهد شد.

مسئولیت کنترل اعتبار پاسپورت و ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر می باشد.

ارائۀ کارت واکسیناسیون معتبر طبق قوانین مقصد به عهدۀ مسافران می باشد.

ارائۀ ضمانتنامۀ بانکی جهت تضمین بازگشت مسافران، نزد آژانس الزامی است و میزان آن، بسته به مدارک و شرایط مسافر اعلام می گردد.

پرداخت مبلغ ریالی و 50% مبلغ ارزی در زمان ثبت نام و عقد قرارداد الزامی است.

پکیج نوروزی اروپا
شمارهتاریخ سفرمقصددو تختهیک تخته
126 اسفند8 روز سوئیس1890₤2690₤
2 و 4 فروردین4 شب زوریخ 3 شب لوگانو24.900.00024.900.000
227 اسفند8 روز فرانسه1890₤2490₤
3 و 5 فروردین7 شب پاریس یک روز بروکسل24.900.00024.900.000
328 اسفند8 روز اسپانیا1890₤2590₤
8 فروردین3 شب مادرید 4 شب بارسلون24.900.00024.900.000
429 اسفند11 روزه فرانسه ترکیه1990₤2790₤
1 فروردین7 شب پاریس 3 شب استانبول24.900.00024.900.000
51 فروردین10 روز چک اتریش مجارستان1990₤2890₤
3شب پراگ 2 شب وین 3 شب بوداپست24.900.00024.900.000
62 فروردین10 روز کرواسی1990₤2990₤
3شب زاگرب 3شب اسپلیت 3 شب دوبروونیک24.900.00024.900.000
خدمات تور اروپا نوروز

خدمات تورها شامل پرواز رفت و برگشت با پروازهای بین المللی، اقامت در هتل طبق برنامۀ تور با صبحانه، اخذ ویزای شینگن، جابجایی های بین شهری و فرودگاهی طبق برنامۀ تور با اتوبوس توریستی، گشت شهری و بازدیدها طبق برنامۀ تور به همراه راهنمای محلی و راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی حوادث و درمان و تورلیدر فارسی زبان تمام وقت.

قوانین:

ارائۀ ضمانتنامۀ بانکی و یا چک تضمین شده جهت ضمانت بازگشت از سفر برای هر مسافر الزامی است و مبلغ آن بسته به مسافر و مدارک ایشان متغییر خواهد بود.

حضور به موقع و دقیق گردشگر برای انگشت نگاری در محل تعیین شده الزامی است. در صورتیکه مسافری تا 59 ماه گذشته ویزای شنگن بجز یونان دریافت کرده اند، نیاز به انگشت نگاری در سفارت سوئیس ندارند.

کسانیکه در 59 ماه گذشته ویزای شینگن از کشور فرانسه دریافت کرده اند، نیاز به انگشت نگاری برای این ویزا از طریق کشور فرانسه ندارند.

تمام هزینه های ترجمۀ مدارک و هزینۀ عوارض خروج بر عهدۀ مسافر خواهد بود.

درصورت هرگونه ریجکتی ویزا، هزینه های سفارت و ترجمۀ مدارک کسر و مابقی مبلغ عودت داده خواهد شد.

مسئولیت هرگونه ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر است.

زمان تحویل اتاق ساعت 15:00 و زمان تخلیه ساعت 12:00 به وقت محلی می باشد.

ارائۀ کارت واکسن دیجیتال با واکسن های مورد تایید کشور مقصد الزامی است.

قارۀ سبز

در این قسمت از صفحه در مورد اینکه تور اروپا ویژه نوروز چه ویژگی های و شرایطی را دارا هستند و مدارک تور نوروزی اروپا چیست و چه زمانی باید برای خرید تور اقدام کنید صحبت خواهم کرد. همچنین در مورد انواع تورهایی که در این زمینه وجود دارد نیز اطلاعاتی را ارائه خواهم نمود.

در ادامۀ مطلب همراه من باشید تا در مورد شرایط اخذ ویزای شنگن و مدارک لازم و تورهای مختلف و متنوعی که به مقصد قارۀ اروپا برای سفرهای نوروزی اروپا تدارک دیده می شود اطلاعاتتان را کامل کنید.

در توضیح اینکه در تعطیلات عید نوروز از بین تمام مقاصد گردشگری موجود، تورهای نوروزی اروپا را انتخاب کنید و از بین تمام مسیرهای اروپا کدامیک را می توانید انتخاب کنید، باید گفت، تورهای متنوع و جذابی برای این روزها آماده می شوند که مشخصات و قیمت تور اروپا نوروز در این صفحه قرار داده شده که می توانید مشاهده و مقایسه نمایید.

قیمت تورهای نوروزی اروپا
رزرو تورهای نوروزی اروپا

تصمیم نهایی

اگر هنوز انتخاب نکرده اید و می خواهید تصمیم بگیرید که آیا در تعطیلات عید به اروپا سفر کنید و یا مقصد دیگری را انتخاب کنید، باید برای تصمیم گیری چند مورد مهم را در نظر داشته باشید. مواردی که در ادامه بیان خواهم کرد، چیزهایی است که معمولا افراد در تصمیم گیری های اینچنینی مد نظر قرار می دهند.

اولین موردی که باید در نظر داشته باشید این است که تعداد نفراتی که همسفر شما هستند چند نفر هستند و با چه افرادی و چه خصوصیات و شرایطی می خواهید این سفر را انجام دهید. در توضیح این مورد باید بدانید که آیا همسفرانتان نیز مانند شما دوست دارند به این سفر بروند و یا مقاصد دیگری را مد نظر دارند. یا اینکه آنها اصلا برای سفری به نسبت سریعتر و با گشتهای شهری هر روزه و پشت سر هم در مدتی کوتاه آماده هستند یا خیر.

در نهایت اینکه آیا همسفرانتان اصلا مدارک لازم برای اخذ ویزای شنگن را دارا هستند یا خیر. در این مورد آخر باید بدانید که با توجه به قوانینی که در زمینۀ صدور این ویزا وجود دارد، بسیاری از افراد حتی با اینکه شرایط اقتصادی مناسبی را دارند، اما شاید نتوانند مدارکشان را برای این سفر کامل کرده و ارائه کنند. پس در زمان این تصمیم گیری این موارد را در نظر داشته باشید.

سایر توضیحات

مورد دیگری که باید در زمان این تصمیم گیری در نظر داشته باشید، بودجه ای است که برای سفرتان در نظر گرفته اید. قبل از هر چیز، باید قیمت تور اروپا نوروز را با قیمت سایر تورها مقایسه کرده و ببینید که آیا با انتظارات شما همخوانی دارد یا خیر. ضمن اینکه در این سفر علاوه بر هزینۀ رزرو تورهای نوروزی اروپا ، هزینه هایی نیز در مقصد سفرتان نیز دارید که باید آنرا نیز در نظر داشته باشید.

نکتۀ دیگر این تصمیم این است که آیا زمان مناسبی را برای رزرو تور اروپا نوروز انتخاب کرده اید یا زمان را از دست داده اید و برای شروع کار دیر شده است. در خصوص این مورد باید بدانید که حداقل زمان لازم از خرید تور تا شروع سفر، بین یک ماه تا یک ماه و نیم می باشد. اصل این زمان برای اخذ ویزا طی می شود.

شما زمانی برای تکمیل مدارک، اخذ وقت سفارت برای انگشت نگاری لازم دارید. در ضمن پس از انگشت نگاری مرحلۀ بررسی مدارک و صدور ویزا زمانی بین دو تا سه هفته ای دارد که آنرا نیز باید در نظر داشته باشید. پس شرایط زمانی خرید تورهای اروپا ویژه نوروز ، کمی متفاوت از سایر تورها می باشد.

همچنین مورد دیگری که باید در این خصوص در نظر داشته باشید این است که این تورها، با توجه به تجربۀ مسافرانی که به این سفر رفته اند، بسیار سریعتر از آنچه که فکر می کنید پر می شوند. مسافران با تجربه، این تورها حتی بیش از سه ماه قبل از عید نوروز خریداری می کنند تا از نظر زمانی و پر شدن تورها مشکلی نداشته باشند. دیر اقدام کردن، هم ممکن است باعث از دست دادن زمان شود و هم بالا رفتن قیمت ها و هم کم شدن تنوع تورها.

خرید تورهای نوروزی اروپا
قیمت تورهای نوروزی اروپا

ویزای شینگن

در این قسمت لازم است قبل از هر توضیحی در مورد ویزای شینگن که لازمۀ این سفر است صحبت کنم. گرچه در صفحۀ ویزای شنگن در این مورد توضیحات کاملی آمده است، اما لازم است در این قسمت نیز توضیحات مختصری در این زمینه ارائه شود.

نکته ای که در مورد تور نوروزی اروپا باید در نظر داشته باشید این است که اخذ ویزای شنگن نیازمند دارا بودن مدارکی است که باید از قبل آنها را آماده کرده و با توجه به کشوری که می خواهید از آن ویزا دریافت کنید، ممکن است زبان ترجمه و یا مراحل ترجمه متفاوت باشد. پس در آماده کردن مدارکتان حتما با کارشناسان فروش ما مشورت کنید تا مراحل کار را اشتباه و غلط انجام ندهید.

این اشتباه ممکن است که باعث شود که ویزا برای شما و همراهانتان صادر نشود و یا زمان را از دست بدهید و یا مشمول هزینه های اضافی و بی دلیل شوید. بنابراین لازم است که در تهیۀ این مدارک و ترجمۀ آنها حتما با مشورت کارشناسان اقدام کنید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.

مدارکی لازم است برای دریافت یک ویزا داشته باشید شامل مدارک مالی، ملکی و شغلی شخص اول خانواده و در نهایت همراهان می باشد. شخص اول خانواده باید تمام این مدارک را دارا باشد و نفرات بعدی اگر هرکدامشان این مدراک را مجزا ارائه دهند، شانس دریافت ویزا برای کل نفرات خانواده افزایش می یابد. نکته ای که در این مورد باید در نظر داشته باشید این است که هر خانواده فقط می تواند مدارک را فقط برای خود ارائه دهد و همسفرانتان باید مدارک را بصورت مجزا و برای خانوادۀ خود ارائه دهند.

مراحل

در مورد شرایط رزرو تور اروپا نوروز مهمترین مسئله، بحث ویزا است که شامل مدارک مالی، ملکی و شغلی می باشد. مدراک مالی شامل گردش حساب سه ماهه با مانده ای است که از طرف کارشناسان به شما گفته می شود. ضمن اینکه مدارک مالی شما شامل نامۀ تمکن مالی بانک نیز می باشد که توسط بانک به زبان لاتین صادر می شود.

مدارک ملکی شامل سند ملکی شخص اول خانواده و یا همراهان او می باشد. این مدرک نیز مانند سایر مدارک که به زبان فارسی است باید ترجمه شود. مدارک شغلی نیز شامل نامۀ اشتغال بکار تمام افراد خانواده، فیش حقوقی و پرینت لیست بیمه ایشان می باشد. برای افراد که مشغول به تحصیل هستند نیز، گواهی اشتغال به تحصیل برای محصلان و دانشجویان می باشد.

تمامی این مدارک باید با توجه به کشور صادر کنندۀ ویزا باید به زبان مورد تایید آن سفارتخانه ترجمه شود. این مدراک با توجه به قوانین هر سفارتی، باید مهر مترجم یا مهر وزارت امورخارجه را نیز داشته باشد. حتما در آماده سازی مدارکتان با نظر کارشناسان پیش بروید که هم زمان را از دست ندهید و هزینۀ اضافی نکنید.

اما موردی که باید به آن توجه داشته باشید، حتما در بین مدارکتان پاسپورتهای قبلی خود را در صورت وجود ارائه کنید. موردی که بسیار در دریافت ویزا به شما کمک خواهد کرد، سابقۀ سفر شماست. اینکه شما قبلا چقدر و به کدام کشورها سفر کرده اید، اصلا سالانه چقدر سفر می کنید و قبلا وارد خاک چه کشورهایی شده اید، می تواند در صدور ویزای شما تاثیر داشته باشد. گرچه عدم ارائۀ گذرنامۀ قدیمی اشکالی محسوب نمی شود، اما ارائۀ آن می تواند در فرآیند صدور ویزا موثر باشد.

انواع تورهای نوروزی اروپا

در مورد تورهایی که برای تعطیلات عید نوروز برای سفر به اروپا تدارک دیده می شود، باید گفت این تورها شامل تورهای تک کشوری و تورهای چند کشوری هستند. تورهای تک کشوری نیز خودشان به تورهای تک شهری و یا چند شهری تقسیم می شوند.

این تورها در پکیج هایی که روی سایت قرار داده شده است قابل مشاهده هستند. در هر صورت، روی هر کدام از تورها، نام یک کشور یا چند کشور درج شده است. در تورهای چند کشوری، هر کدام از نام کشورها که در ابتدای همه آمده است، در اصل نام کشوری است که از آن، ویزای شما صادر می شود. و اگر تور تک کشوری باشد، ویزا قطعا از همان کشور صادر می شود.

قیمت تور اروپا نوروز نیز با توجه به تعداد شب های اقامت در تور، یک، دو و یا چند شهری بودن برنامۀ سفر، درجۀ هتل و همچنین با توجه به خدمات تور، متفاوت خواهد بود. این موارد را در مقایسۀ قیمت ها حتما در نظر داشته باشید.

قیمت تور ارزان اروپا نوروز
تور نوروزی اروپا
ادامه

در این قسمت به توضیح در مورد تورهای تک شهری، دو شهری و چند شهری خواهم پرداخت. اولین مورد تورهای تک شهری است که در دستۀ تورهای تک کشوری قرار می گیرند. در این تورها، شما به مقصد یک کشور و یک شهر از آن کشور سفر می کنید. به عنوان مثال به کشور فرانسه و شهر پاریس سفر می کنید. یا به کشور ایتالیا و شهر رم می روید.

اما تورهای تک کشوری می توانند شامل تورهای تک شهری و دو یا چند شهری باشند. در مورد تورهای تک شهری آن توضیح داده شد، اما تورهای دو شهری شامل تورهایی است که شما به یک کشور سفر می کنید، اما در آن کشور، به بیش از یک شهر می روید. به عنوان مثال ممکن است تور ایتالیا تک کشوری باشد، اما دو شهری و شامل شهرهای میلان و رم باشد.

یا در یک تور اسپانیا که تک کشوری است، به دو شهر بارسلون و مادرید سفر کنید. در اصل این یک تور تک کشوری و دو شهری است و جزو تورهای ترکیبی اروپا محسوب می شود. و یا در تور سوئیس، گرچه یک تور تک کشوری است، اما این تور برای سه شهر ژنور، لوگانو و زوریخ برنامه ریزی شده است.

سایر تورهای ترکیبی در اروپا، دو یا چند کشوری هستند. این تورها حداقل شامل دو شهر می شوند. مثلا تور میلان پاریس که شامل دو کشور اسپانیا فرانسه است و در هر کدام از این کشورها به یک شهر سفر می کنید. یا ممکن است همین تور اسپانیا فرانسه، شامل سه شهر پاریس، بارسلون و مادرید باشد. در این تور شما به دو کشور سفر می کنید اما در تورتان، در سه شهر اقامت دارید.

سری بعدی تورهای ترکیبی اروپا ، شامل بیش از دو کشور هستند. مثلا سه کشور یا بیشتر که این تورها هم مدت زمان بیشتر و هم هزینه های بیشتری دارند. مثلا تور سوئیس، آلمان و اتریش که شامل سه کشور است که این سه کشور تقریبا نزدیک و در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. حال بسته به برنامه ریزی سفر، ممکن است در این تورها در سه شهر، یعنی یک شهر از هر کشور اقامت داشته باشید، یا بیش از سه شهر در برنامۀ سفر باشند.

تورهای بلند مدت دیگری نیز هستند که شامل چند کشور می شوند. مثلا تور دور اروپا، شامل کشورهای فرانسه، آلمان، اتریش، ایتالیا، یونان و ترکیه می شود که در این تور، شما ممکن است مسیر بیش شهرها و کشورها را با هواپیما، یا به صورت زمینی با قطار بین شهری و یا اتوبوس و ون توریستی سفر کنید. این تورها گرچه گرانترین تورهای اروپا محسوب می شوند، اما بسیار عالی و لذت بخش هستند.

در این تورهای بلند مدت، شما در یک سفر، تقریبا تمام شهرها و جاذبه های گردشگری مهم قارۀ اروپا را می بینید و این سفر می تواند خاطره انگیزترین و جذاب ترین سفر شما باشد. از این جهت این موضوع مهم است که این نوع از گردشگری در بین گردشگران ایرانی رایج نیست. تورها در ایران و برای مسافران ایرانی معمولا تک شهری هستند. در برخی از مقاصد تورهای دو یا نهایتا سه شهری نیز وجود دارد که طرفدارن زیادی ندارد.

اما نوع گردشگری اروپایی، چینی و ژاپنی به این شکل است که آنها در سفر به یک کشور، معمولا بیش از یک هفته یا ده روز در آن کشور اقامت دارند و به صورت گروهی، از یک شهر شروع کرده و به تمام شهرهای مهم آن کشور سفر می کنند و بسته به جذابیت و پتانسیل آن شهر، یک یا چند شب را در آن شهر سپری کرده و سپس همگی به شهر بعدی و بعدی می روند و نهایتا پس از دیدن تمام آن کشور، به کشور خود باز می گردند.

اما این نوع تورها، معمولا در تور نوروزی اروپا برای مسافران ایرانی به ندرت اتفاق می افتد. منظورم دقیقا این است که این نوع از تورها، فقط در تورهایی که برای تعطیلات عید نوروز برنامه ریزی می شوند و هر چند سال یکبار برنامه ریزی و آماده می شود و شما می توانید در آن ثبت نام کرده و این تور جذاب را تجربه کنید.

در آخر

و در آخر اینکه سعی شد در این صفحه اطلاعات کاملی از تورها و برنامه های سفر به مقصد اروپا در تعطیلات عید نوروز ارائه شود تا هم با این سفر و مشخصات آن بیشتر آشنا شوید و هم بتوانید مبنای خوبی برای مقایسه داشته باشید. از طرف دیگر این اطلاعات کمک خواهد کرد که به درستی تصمیم بگیرید و همچنین برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.

و اینکه حتما دقت داشته باشید که برای انتخاب مقصد سفر و برای جمع آوری و تکمیل مدارک خود، با یکی از کارشناسان و همکاران ما مشورت داشته باشید تا از اشتباه و صرف هزینه های اضافی جلوگیری شود.

برای اطلاع از قیمت تور اروپا نوروز و همچنین رزرو تور اروپا نوروز ، می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 26712731 در تماس باشید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور نوروزی اروپا را برایتان انجام دهیم.

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور کوش آداسی نوروز
نوشتهٔ بعدی
تور ارمنستان نوروز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید