تورهای نوروزی اروپا

در این صفحه در مورد تورهای نوروزی اروپا و البته قیمت تورهای نوروزی اروپا صحبت شده است. در مورد اینکه چه مدارکی لازم است و چگونه می توانید اقدام به رزرو تورهای نوروزی اروپا نمایید و یا تورهای اروپا ویژه نوروز کدام تورها هستند یا برای خرید تورهای نوروزی اروپا چه کاری باید انجام دهید نیز اطلاعات کاملی ارائه شده است.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز در مورد سایر تورهای اروپا و تورهای نوروزی خارجی اطلاعاتی ارائه شده است. و همچنین در صفحۀ ویزا هر آنچیز که باید در مورد ویزا بدانید نیز آمده که می توانید با سر زدن به آن صفحات از اطلاعات آنها استفاده کرده و به درستی تصمیم بگیرید و اقدام به خرید نمایید.

ضمنا اگر سوالی داشتید می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم تماس را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم.

قیمت تورهای نوروزی اروپا
فرانسه 8 روزه
1690€19.900.000 تومان
 • 7 شب پاریس
 • هتل 5*
 • پرواز ترکیش
اسپانیا 8 روزه
1690€19.900.000 تومان
 • 3شب مادرید(زاراگوزا)
 • 4 شب بارسلون
 • هتل 4*
 • پرواز ترکیش
فرانسه،اسپانیا11روزه
2590€19.900.000 تومان
 • 5 شب پاریس
 • 2شب مادرید(زاراگوزا)
 • 3 شب بارسلون
 • هتل 4*
 • پرواز ترکیش
سوئیس،اسپانیا 9روزه
2190€19.900.000 تومان
 • 4 شب زوریخ
 • 4 شب بارسلون
 • هتل 4*
 • پرواز ترکیش
فرانسه 8 روزه
1390€19.900.000 تومان
 • 7 شب پاریس
 • هتل 4*
 • پرواز ترکیش
سوئیس،آلمان14روزه
2990€19.900.000 تومان
 • 3 شب ژنو
 • 2 شب لوگانو(لوسرن)
 • 3 شب زوریخ
 • 2شب مونیخ(هایدلبرگ)
 • 3شب فرانکفورت
 • پرواز ترکیش 4*
اسپانیا،پرتغال15روزه
2990€19.900.000 تومان
 • 3شب بارسلون(زاراگوزا)
 • 2شب بیلبائو(بورگوس)
 • 3شب مادرید(گرانادا)
 • 3 شب مالاگا
 • 3 شب لیسبون
فرانسه،بلژیک،هلند10روزه
2590€19.900.000 تومان
 • 5 شب پاریس
 • 2شب بروکسل(لاهه)
 • 3 شب آمستردام
 • پرواز ترکیش
 • هتل 4*

خدمات تورها:

بلیط پرواز رفت و برگشت با ایرلاین بین المللی.

اقامت در هتل طبق درجۀ اعلام شده در هر تور با صبحانه.

ترانسفر بین شهری طبق برنامۀ تور، با پرواز یا اتوبوس توریستی.

گشت ها طبق برنامۀ هر تور و به همراه تور لیدر فارسی زبان و محلی.

اخذ ویزای انفرادی توریستی و بیمه مسافرتی بین المللی درمانی و حوادث.

همراهی تور لیدر فارسی زبان از تهران و در تمام مدت زمان تور.

لطفا برای اطلاع از شرایط تورها، شرایط اخذ ویزا، مدارک لازم برای صدور ویزا، برنامۀ گشتها، زمان اجرای هر تور، ضمانتنامۀ بازگشت و سایر اطلاعات با همکاران و کارشناسان ما تماس بگیرید.

هزینۀ ترجمۀ مدارک، هزینۀ انجام امور اخذ ویزا و سفارت به عهدۀ مسافر می باشد و در صورت عدم صدور ویزا، این هزینه ها مسترد نخواهد شد.

مسئولیت کنترل اعتبار پاسپورت و ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر می باشد.

ارائۀ کارت واکسیناسیون معتبر طبق قوانین مقصد به عهدۀ مسافران می باشد.

ارائۀ ضمانتنامۀ بانکی جهت تضمین بازگشت مسافران، نزد آژانس الزامی است و میزان آن، بسته به مدارک و شرایط مسافر اعلام می گردد.

پرداخت مبلغ ریالی و 50% مبلغ ارزی در زمان ثبت نام و عقد قرارداد الزامی است.

قارۀ سبز

در این قسمت از صفحه در مورد اینکه تورهای اروپا ویژه نوروز چه ویژگی های و شرایطی را دارا هستند و مدارک تورهای نوروزی اروپا چیست و چه زمانی باید برای خرید تور اقدام کنید صحبت خواهم کرد. همچنین در مورد انواع تورهایی که در این زمینه وجود دارد نیز اطلاعاتی را ارائه خواهم نمود.

در ادامۀ مطلب همراه من باشید تا در مورد شرایط اخذ ویزای شنگن و مدارک لازم و تورهای مختلف و متنوعی که به مقصد قارۀ اروپا برای سفرهای نوروزی اروپا تدارک دیده می شود اطلاعاتتان را کامل کنید.

در توضیح اینکه در تعطیلات عید نوروز از بین تمام مقاصد گردشگری موجود، تورهای نوروزی اروپا را انتخاب کنید و از بین تمام مسیرهای اروپا کدامیک را می توانید انتخاب کنید، باید گفت، تورهای متنوع و جذابی برای این روزها آماده می شوند که مشخصات و قیمت تورهای نوروزی اروپا در این صفحه قرار داده شده که می توانید مشاهده و مقایسه نمایید.

قیمت تورهای نوروزی اروپا
رزرو تورهای نوروزی اروپا

تصمیم نهایی

اگر هنوز انتخاب نکرده اید و می خواهید تصمیم بگیرید که آیا در تعطیلات عید به اروپا سفر کنید و یا مقصد دیگری را انتخاب کنید، باید برای تصمیم گیری چند مورد مهم را در نظر داشته باشید. مواردی که در ادامه بیان خواهم کرد، چیزهایی است که معمولا افراد در تصمیم گیری های اینچنینی مد نظر قرار می دهند.

اولین موردی که باید در نظر داشته باشید این است که تعداد نفراتی که همسفر شما هستند چند نفر هستند و با چه افرادی و چه خصوصیات و شرایطی می خواهید این سفر را انجام دهید. در توضیح این مورد باید بدانید که آیا همسفرانتان نیز مانند شما دوست دارند به این سفر بروند و یا مقاصد دیگری را مد نظر دارند. یا اینکه آنها اصلا برای سفری به نسبت سریعتر و با گشتهای شهری هر روزه و پشت سر هم در مدتی کوتاه آماده هستند یا خیر.

در نهایت اینکه آیا همسفرانتان اصلا مدارک لازم برای اخذ ویزای شنگن را دارا هستند یا خیر. در این مورد آخر باید بدانید که با توجه به قوانینی که در زمینۀ صدور این ویزا وجود دارد، بسیاری از افراد حتی با اینکه شرایط اقتصادی مناسبی را دارند، اما شاید نتوانند مدارکشان را برای این سفر کامل کرده و ارائه کنند. پس در زمان این تصمیم گیری این موارد را در نظر داشته باشید.

سایر توضیحات

مورد دیگری که باید در زمان این تصمیم گیری در نظر داشته باشید، بودجه ای است که برای سفرتان در نظر گرفته اید. قبل از هر چیز، باید قیمت تورهای نوروزی اروپا را با قیمت سایر تورها مقایسه کرده و ببینید که آیا با انتظارات شما همخوانی دارد یا خیر. ضمن اینکه در این سفر علاوه بر هزینۀ خرید تورهای نوروزی اروپا ، هزینه هایی نیز در مقصد سفرتان نیز دارید که باید آنرا نیز در نظر داشته باشید.

نکتۀ دیگر این تصمیم این است که آیا زمان مناسبی را برای رزرو تورهای نوروزی اروپا انتخاب کرده اید یا زمان را از دست داده اید و برای شروع کار دیر شده است. در خصوص این مورد باید بدانید که حداقل زمان لازم از خرید تور تا شروع سفر، بین یک ماه تا یک ماه و نیم می باشد. اصل این زمان برای اخذ ویزا طی می شود.

شما زمانی برای تکمیل مدارک، اخذ وقت سفارت برای انگشت نگاری لازم دارید. در ضمن پس از انگشت نگاری مرحلۀ بررسی مدارک و صدور ویزا زمانی بین دو تا سه هفته ای دارد که آنرا نیز باید در نظر داشته باشید. پس شرایط زمانی خرید تورهای اروپا ویژه نوروز ، کمی متفاوت از سایر تورها می باشد.

همچنین مورد دیگری که باید در این خصوص در نظر داشته باشید این است که این تورها، با توجه به تجربۀ مسافرانی که به این سفر رفته اند، بسیار سریعتر از آنچه که فکر می کنید پر می شوند. مسافران با تجربه، این تورها حتی بیش از سه ماه قبل از عید نوروز خریداری می کنند تا از نظر زمانی و پر شدن تورها مشکلی نداشته باشند. دیر اقدام کردن، هم ممکن است باعث از دست دادن زمان شود و هم بالا رفتن قیمتها و هم کم شدن تنوع تورها.

خرید تورهای نوروزی اروپا
قیمت تورهای نوروزی اروپا

ویزا

نکته ای که در مورد سفرهای نوروزی اروپا باید در نظر داشته باشید این است که اخذ ویزای شنگن نیازمند دارا بودن مدارکی است که باید از قبل آنها را آماده کرده و با توجه به کشوری که می خواهید از آن ویزا دریافت کنید، ممکن است زبان ترجمه و یا مراحل ترجمه متفاوت باشد. پس در آماده کردن مدارکتان حتما با کارشناسان فروش ما مشورت کنید تا مراحل کار را اشتباه و غلط انجام ندهید.

این اشتباه ممکن است که باعث شود که ویزا برای شما و همراهانتان صادر نشود و یا زمان را از دست بدهید و یا مشمول هزینه های اضافی و بی دلیل شوید. بنابراین لازم است که در تهیۀ این مدارک و ترجمۀ آنها حتما با مشورت کارشناسان اقدام کنید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.

مدارکی لازم است برای دریافت یک ویزا داشته باشید شامل مدارک مالی، ملکی و شغلی شخص اول خانواده و در نهایت همراهان می باشد. شخص اول خانواده باید تمام این مدارک را دارا باشد و نفرات بعدی اگر هرکدامشان این مدراک را مجزا ارائه دهند، شانس دریافت ویزا برای کل نفرات خانواده افزایش می یابد. نکته ای که در این مورد باید در نظر داشته باشید این است که هر خانواده می تواند مدارک را فقط برای خود ارائه دهد و همسفرانتان باید مدارک را بصورت مجزا و برای خانوادۀ خود ارائه دهند.

مراحل

در مورد شرایط رزرو تورهای نوروزی اروپا مهمترین مسئله، بحث ویزا است که شامل مدارک مالی، ملکی و شغلی می باشد. مدراک مالی شامل گردش حساب سه ماهه با مانده ای است که از طرف کارشناسان به شما گفته می شود. ضمن اینکه مدارک مالی شما شامل نامۀ تمکن مالی بانک نیز می باشد که توسط بانک به زبان لاتین صادر می شود.

مدارک ملکی شامل سند ملکی شخص اول خانواده و یا همراهان او می باشد. این مدرک نیز مانند سایر مدارک که به زبان فارسی است باید ترجمه شود. مدارک شغلی نیز شامل نامۀ اشتغال بکار تمام افراد خانواده، فیش حقوقی و پرینت لیست بیمه ایشان می باشد. برای افراد که مشغول به تحصیل هستند نیز، گواهی اشتغال به تحصیل برای محصلان و دانشجویان می باشد.

تمامی این مدارک باید با توجه به کشور صادر کنندۀ ویزا باید به زبان مورد تایید آن سفارتخانه ترجمه شود. این مدراک با توجه به قوانین هر سفارتی، باید مهر مترجم یا مهر وزارت امورخارجه را نیز داشته باشد. حتما در آماده سازی مدارکتان با نظر کارشناسان پیش بروید که هم زمان را از دست ندهید و هزینۀ اضافی نکنید.

اما تورها

در مورد تورهایی که برای تعطیلات عید نوروز برای سفر به اروپا تدارک دیده می شود، باید گفت این تورها شامل تورهای تک کشوری و تورهای چند کشوری هستند. تورهای تک کشوری نیز خودشان به تورهای تک شهری و یا چند شهری تقسیم می شوند.

این تورها را می توانید در پکیج هایی که روی سایت قرار داده شده است قابل مشاهده هستند. در هر صورت، روی هر کدام از تورها، نام یک کشور یا چند کشور درج شده است. در تورهای چند کشوری، هر کدام از نام کشورها که در ابتدای همه آمده است، در اصل نام کشوری است که از آن، ویزای شما صادر می شود. و اگر تور تک کشوری باشد، ویزا قطعا از همان کشور صادر می شود.

قیمت تورهای نوروزی اروپا نیز با توجه به تعداد شبهای تور، یک یا چند شهری بودن، درجۀ هتل و با توجه به خدمات تور، متفاوت خواهد بود. این موارد را در مقایسۀ قیمتها حتما در نظر داشته باشید.

در آخر

و در آخر، حتما دقت داشته باشید که برای انتخاب مقصد سفر و برای جمع آوری و تکمیل مدارک خود، با یکی از کارشناسان و همکاران ما مشورت داشته باشید تا از اشتباه و صرف هزینه های اضافی جلوگیری شود.

برای اطلاع از قیمت تورهای نوروزی اروپا و همچنین رزرو تورهای نوروزی اروپا ، می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 26712731 در تماس باشید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار خرید تورهای نوروزی اروپا را برایتان انجام دهیم.

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تورهای نوروزی کوش آداسی
نوشتهٔ بعدی
تورهای نوروزی ارمنستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست