تورهای نوروزی داخلی

در این صفحه در مورد تورهای نوروزی داخلی و قیمت تورهای نوروزی داخلی و البته مشخصات تورهای نوروزی داخلی اطلاعات کاملی را گردآوری کرده ایم. ضمن اینکه می توانید پس از مشاهدۀ تمام تورها، برای خرید تورهای نوروزی داخلی اقدام کنید. ما تمام اطلاعات و پکیج ها را آماده کرده ایم تا بتوانید به راحتی اقدام به رزرو تورهای نوروزی داخلی کنید و سفری خاطره انگیز را در سال جدید تجربه کنید.

در ضمن، در صفحات مرتبط با این صفحه، قیمتهای تمام تورهای نوروزی نیز وجود دارد که با رفتن به آنها می توانید انتخابهای بیشتری داشته باشید. همچنین پس از انتخاب مقصد سفرتان، می توانید در صفحه هتل ها یا صفحه جاذبه های توریستی ، از هتلها و دیدنی هایی که در مقصدتان وجود دارد اطلاعات کاملی را بدست آورده و برنامه ریزی درستی برای سفرتان داشته باشید.

همچنین همکاران و کارشناسان ما، آماده هستند تا پاسخگوی سوالات شما در تمام زمینه ها و البته در زمینۀ تورهای نوروزی ایران باشند و برای رزرو تورهایتان، کمکتان کنند. پس یا با ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود و در مورد تورهای ویژه نوروز داخلی اطلاعات کاملی در اختیارتان قرار داده شود.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

عید نوروز در ایران

در این قسمت از مطالب، می خواهم کمی بیشتر از قبل، در مورد سفرهای نوروزی داخلی برایتان صحبت کنم. در این مورد که با وجود اینکه می توانید با صرف کمی هزینۀ بیشتر برای تعطیلات به خارج از ایران سفر کنید، چرا و چگونه می توانید در ایران خودمان به سفر بروید و از زیبایی های طبیعی و توریستی که در این خاک پهناور و زیبا وجود دارد لذت ببرید.

پس در ادامۀ این مطلب با من همراه باشید تا در مورد زیبایی های این سرزمین کهن و البته در مورد مشخصات تورهای نوروزی داخلی و قیمت تورهای نوروزی داخلی اطلاعات بیشتری را بدست آورید. شاید این بار، برای عید و لحظه تحویل سال، سفرهای نوروزی داخلی را انتخاب کردید و گشتی شگفت انگیز در کشور خودمان زدید و با تجربه ای ماندگار سال جدید را شروع کردید.

مشخصات تورهای نوروزی داخلی
قیمت تورهای نوروزی

سفر به کجا

در این قسمت از مطلب می خواهم بگویم که برای سفرهای نوروزی داخلی ، چه گزینه هایی را در پیش رو دارید. ابتدا باید بدانید برای گشتن در داخل کشور، می توانید از هم از وسیلۀ نقلیه شخصی و هم از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید. مثلا می توانید با اتوبوس، قطار یا هواپیما به سفر بروید.

از طرف دیگر چه در سفر با خودرو خودتان و چه اینکه با خرید بلیط هواپیما، اتوبوس یا قطار به سفر بروید، می توانید تنها یا گروهی سفر کنید. منظورم از سفر تنها، یعنی خود و خانوادۀ خودتان به سفر بروید. یا اینکه تعدادتان در حد جمع خانوادۀ خودتان باشد. هم اینکه می توانید چند خانواده یا چندین دوست باشید و بصورت گروهی به سفر بروید.

از طرف دیگر می توانید توری را انتخاب کنید که فقط جمع خودتان در آن باشند و یا یکی از تورهای نوروزی داخلی گروهی را بخرید. در این موارد دستتان باز است و می توانید در زمان بررسی مشخصات تورهای داخلی نوروزی از بین تورها، آن توری که مد نظرتان را انتخاب کنید.

گشت های شهری در خرید تورهای نوروزی داخلی نیز، به همین صورت است. معمولا تعداد نفرات شرکت کننده در آنها، به تعداد نفرات ظرفیت یک ون توریستی و یا یک مینی بوس یا میدل باس است. این تعداد معمولا ظرفیت نرمال شرکت کنندگان در گشت های شهری می باشد.

توضیحات

حتما می دانید که عید نوروز، یکی از بهترین زمانهای سال برای مسافرت است. در این دو هفته، به دلیل تعطیلی که در اکثر مشاغل و تمام مدارس وجود دارد، خانواده ها می توانند، بدون مشکل، همگی با هم به مسافرت بروند. از طرف دیگر، آب و هوا در ابتدای بهار، بسیار عالی و مناسب برای سفر کردن است.

همچنین شما، یکسال تمام را کار کرده اید و یا مشغول درس و تحصیل بوده اید. بنابراین می توانید در تعطیلات عید، به سفر بروید و خستگی یک سال را از جسم و ذهنتان بیرون کنید. ضمن اینکه این سفر انرژی شما را برای شروع یک سال با ذهنی باز و آزاد و روحی تازه شده صدچندان می کند.

پس در برنامه ریزی زندگی شخصی خود، بهتر است این زمان را به سفر اختصاص داده و اقدام به خرید تورهای نوروزی داخلی کنید و به سفر بروید. ضمن اینکه می توانید در این سفر، از خانواده یا دوستانتان بخواهید که اگر مایل بودند، همراه شما باشند تا لذت سفر گروهی و دسته جمعی را تجربه کنید. باید بدانید که اگر همراهانتان خوش سفر باشند و هم دل و همانند شما باشند، لذت سفر گروهی، بسیار بیشتر از سفر تنهایی و با تعداد نفرات محدود می باشد.

پس در بررسی مشخصات تورهای نوروزی داخلی ، ببینید کدامیک از تورها را می توانید با تعداد نفرات بیشتر و خریداری کنید که اگر همراهان بیشتری داشتید، بتوانید از آن تور استفاده کنید. همچینی در کسب اطلاعات برای رزرو تورهای نوروزی داخلی ، روی کمک و راهنمایی ما حساب کنید.

مقاصد گردشگری ایران

در این قسمت از مطلب، می خواهم بگویم چه مقاصدی برای سفر داخلی نوروزی وجود دارد و با چه شرایطی می توانید برای سفر اقدام کنید و هر کدام چه ویژگی هایی دارند. ابتدا در تصمیم گیری باید تعداد نفراتی که برای سفر همراه شما هستند را در نظر بگیرید.

نکتۀ بعدی این است که باید از بین تمام تورها، به بررسی قیمت تورهای نوروزی داخلی بپردازید و ببینید که کدامیک از آنها، با بودجه ای که برای سفرتان در نظر دارید، همخوانی دارد. پس از مشاهدۀ قیمتها، باید ببینید که اکثر افرادی که قصد سفر با آنها را دارید، تمایل دارند به کجا سفر کنند. در این مورد مقاصدی که هنوز نرفته اید اولویت دارند. اما اولویت دوم افراد، معمولا مکانها و شهرهایی است که قبلا رفته اند و تجربیات شیرین و لذت بخشی را داشته اند و با آن شهر آشنایی بیشتری دارند.

آنها دوست دارند عزیزان و دوستانشان که می خواهند سفری خاطره انگیز را داشته باشند، از این تجربه و لذت محروم نشوند و مانند آنها، همین لذت را از سر بگذرانند. پس مقصد قبلی سفرشان را به شما پیشنهاد می کنند. نکتۀ دیگر در انتخاب مقصد سفر، تعداد نفرات شماست. برخی از مسیرها برای تعداد نفرات کم شاید مناسب نباشد و برخی برای تعداد زیاد از حد جذاب نیست. پس تعداد نفرات گروه شما، در انتخاب مقصد سفر مهم است.

خرید تورهای نوروزی داخلی
ررزرو تورهای نوروزی داخلی
در ادامه

در ادامۀ این مطلب باید بگویم شما در انتخاب مقصد سفر ابتدا باید بدانید که می خواهید از چه وسیله ای برای سفر استفاده کنید. آیا می خواهید با وسیلۀ نقلیۀ شخصی به سفر بروید و یا از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده خواهید کرد. اتوبوس، قطار یا هواپیما انتخابهایی هستند که می توانید برای سفرتان داشته باشید.

رزرو مکانی برای روزها و شبهایی که در مقصدتان اقامت داشتید بسیار مهم است. ممکن است در مقصد خانه یا ویلایی شخصی داشته باشید و یا اینکه به خانۀ اقوام و دوستانتان بروید. اگر هیچکدام از این موارد در دسترس شما نبود، حتما باید برای اقامتتان مکانی مانند هتل یا هتل آپارتمان یا مهمانسرا و یا سایر اقامتگاههای موجود را از قبل رزرو کنید که با مشکل پر بودن مکانهای اقامتی مواجه نشوید.

ضمن اینکه برای ایاب و ذهاب در شهر مقصد نیز می توانید تمام انواع وسایل حمل و نقل عمومی معمول در ایران استفاده کنید که مشکلی در این زمینه وجود ندارد. اما شهرهایی که برای سفرهای نوروزی داخلی بعنوان مقصد سفر شناخته می شوند بسیار زیاد و متنوع هستند. با توجه به وسعت ایران، تنوع آب و هوایی نسبتا خوبی وجود دارد که می توانید با توجه به علایق شخصی خود و همراهانتان یکی از آنها را انتخاب کنید.

بیشتر بدانید

در مورد اینکه در عید نوروز به کجاها می توانید سفر کنید باید از تورهای نوروزی داخلی زیر نام ببریم. مهمترین ها شهرهای کیش، قشم، مشهد، اهواز، اصفهان و شیراز هستند. مقاصد مهم دیگری مثل شهرکرد، لرستان، تبریز، شهرهای شمالی، قم و چابهار نیز شهرهایی هستند که می توانید در سفرهای نوروزی داخلی آنها را انتخاب کنید.

شهر تهران نیز بعنوان پایتخت ایران، بیشتر بعنوان مقصد کاری یا تجاری شناخته می شود اما در ایام نوروز، بعنوان مقصد گردشگری بسیار جذابی برای ساکنین شهرهای دیگر و البته خود مردم تهران می باشد. تورهای شهری که در این ایام برای بازدید از دیدنی های بسیار زیاد شهر تهران وجود دارد، می تواند تمام روزهای تعطیلات نوروزی شما را پر کند.

برای رفتن به بیشتر این شهرها، پرواز وجود دارد و البته قطار نیز وسیلۀ سفر مطلوبی است که جذابیت های خود را دارد. بسیاری از مسافران بخاطر قیمت مناسب و البته راحتی سفر با قطار آنرا انتخاب می کنند اما در استفاده از آن مبدا و مقصد شما بسیار اهمیت دارد. در پرواز نیز باید مبدا و مقصد را در نظر بگیرید که آیا برنامۀ پروازی برای شهر شما تا مقصد سفرتان وجود دارد یا خیر.

اتوبوس نیز وسیله ای مناسب، ایمن و ارزانتر برای سفرهای نوروزی داخلی شماست که می توانید از آن برای سفرتان استفاده کنید. استفاده از هرکدام اینها یا استفاده از وسیلۀ شخصی برای سفر، به مبدا و مقصد سفر، زمان طی مسافت بین مبدا و مقصد، شهرهای بین راه، هزینه های آن و البته تعداد نفراتتان بستگی دارد.

در آخر

در آخر اینکه، برای انتخاب مقصد، ابتدا به بررسی مشخصات تورهای نوروزی داخلی و همچنی قیمت تورهای نوروزی داخلی بپردازید. پس از انتخاب مقصد اقدام به خرید تورهای نوروزی داخلی کنید. در این زمینه می توانید روی راهنمایی و مشاورۀ ما نیز حساب کنید. ضمن اینکه برای رزرو تورهای نوروزی داخلی می توانید با ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 نیز تماس بگیرید.

همچنین می توانید برای راحتی بیشتر فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و راهنمای شما در انتخاب مقصد و خرید تور مورد نظرتان باشیم.