تورهای نوروزی ترکیه

در این مطلب می خواهیم در مورد تورهای ترکیه ویژه نوروز صحب کنیم. همچنین در مورد قیمت تورهای نوروزی ترکیه نیز پکیج تور آماده شده است. ضمنا در این سایت می توانید برای خرید تورهای نوروزی ترکیه در تمام مسیرها اقدام کنید. و یا اینکه از ما بخواهید کار رزرو تورهای نوروزی ترکیه را برای شما انجام دهیم. پس برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای ترکیه ویژه نوروز در ادامه با من همراه باشید.

همچنین در صفحات مرتبط با این صفحه می توانید تورهای نوروزی خارجی و سایر تورهای نوروزی را مشاهده کنید. همچنین پس از انتخاب تورهای ترکیه نوروز 1401 ، به صفحۀ هتلهای ترکیه و صفحۀ دیدنی های ترکیه بروید و هتل خود را انتخاب کنید و یا مکانها و جاذبه های توریستی جذاب را انتخاب کرده و در سفرتان، برای دیدنشان برنامه ریزی داشته باشید.

و اگر سوالی داشتید، با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و راهنمای شما در انتخاب مقصد سفر و برنامه ریزی سفرتان باشیم.

تورهای نوروزی ترکیه

نوروز در ترکیه

در این مطلب در مورد اینکه برای برنامه ریزی سفرهای نوروزی ، چرا بهتر است به کشور ترکیه سفر کنیم و از بین تمامی تورهایی که برای عید نوروز وجود دارد، به چه دلیلی باید تورهای ترکیه ویژه نوروز را انتخاب کنیم.

همچنین در مورد شرایط آب و هوایی کشور ترکیه در تعطیلات نوروز صحبت خواهیم کرد و از مواردی برایتان حرف می زنم که ممکن است دلیل شما برای این سفر جذاب باشد. در مورد مسیرهایی که برای سفرهای نوروزی ترکیه می توانید بعنوان مقصد سفرتان انتخاب کنید نیز توضیحاتی خواهم داد تا با اطلاعات کامل، به بررسی قیمت تورهای نوروزی ترکیه بپردازید و در نهایت اقدام به رزرو تورهای نوروزی ترکیه نمایید.

پس در ادامه با من همراه باشید تا حتی اگر نمی خواهید این مسیر را انتخاب کنید، گزینه هایی برای مقایسۀ مسیرهای مختلف تورهای نوروزی داشته باشید. ضمن اینکه اگر نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می توانید با ما در تماس باشید تا راهنمای شما در انتخاب مسیر سفر و خریدتان باشیم.

قیمت تورهای نوروزی ترکیه
خرید تورهای نوروزی ترکیه

چرا ترکیه

در مورد اینکه آیا سفر به ترکیه در ایام عید نوروز برای شما مناسب است یا خیر، باید بگویم در اتخاذ این تصمیم باید چند مورد را در نظر داشته باشید که این موارد می تواند مقصد سفر شما را تعیین کند.

اولین مورد این است که، شما و همراهانتان چه بودجه ای را برای سفر خود در نظر گرفته اید. و آیا این مقدار با قیمت تورهای نوروزی ترکیه همخوانی دارد یا خیر. در این مورد باید اضافه کنم که علاوه بر قیمت تورها، شما هزینه هایی نیز در مقصد سفرتان خواهید داشت که باید آنها را نیز به ازای هر نفر در نظر بگیرید. بعنوان مثال، شما در سفر به استانبول، می توانید علاوه بر هزینه های جاری روزانه ای که دارید، می توانید به خرید پوشاک یا سوغاتی نیز بپردازید که این خرید، هزینه ای جداگانه برای شما به همراه خواهد داشت.

البته می توانید از خرید صرف نظر کنید و تنها هزینه های جاری سفر را پرداخت کنید که این هزینه ها، بجز صبحانه که روی تور شما در نظر گرفته شده است، شامل تمام هزینه های خورد و خوراک و حمل نقل و ورودیه های شما خواهد شد. یا در سفر به آنتالیا یا کوش آداسی و آلانیا، می توانید بدون همراه داشتن حتی یک ریال، می توانید به این سفر بروید و بازگردید. در این سفرها، تمام وعده های صبحانه، نهار و شام و میان وعده های شما از قبل محاسبه شده است.

اگر شما نخواهید به گشت شهری بروید یا خریدی داشته باشید، حتی برای رفت و برگشت فرودگاه تا هتل نیز با ترانسفری که روی تور شما هست، هیچ هزینه ای را پرداخت نخواهید کرد و می توانید تمام مدت سفر را در هتل بمانید و از تفریحات و امکانات خود هتل که برای شما رایگان است استفاده کنید.

آب و هوا و طبیعت

در مورد آب و هوای کشور ترکیه در این فصل از سال، باید بگویم، با توجه به موقعیت جغرافیایی که سرزمین ترکیه در آن واقع شده است، معمولا آب و هوای آن، شبیه کشور خودمان است با کمی دمای پایینتر که آنرا کمی خنک تر از ایران می کند. این شرایط باعث می شود که کشور ترکیه در فصل بهار و در عید نوروز، آب و هوایی بسیار مطبوع و دلچسب داشته باشد. این مورد باعث شده مسافران بسیاری اقدام به رزور تورهای نوروزی ترکیه نموده و به آن سفر کنند.

پس آب و هوای ترکیه در عید، در اکثر نقاط آن، دلچسب و نشاط آور است که می تواند، آرامش و راحتی شما در این زمینه فراهم آورد. طبیعت ترکیه نیز با توجه به همین موقعیت جغرافیایی، طبیعتی سرسبز و دوست داشتنی است که باعث می شود، جاذبه های طبیعی بسیاری در آن وجود داشته باشد که می توانید در سفرتان از آنها دیدن کنید و یا از امکانات آنها استفاده کنید.

مثلا کانال بسفر در استانبول بسیار دیدنی و جذاب است. یا سواحل شنی و آبهای شفاف و آبی در شهرهای آنتالیا، کوش آداسی و آلانیا که برای تفریحات آبی و ساحلی رد بین مسافران بسیار محبوب است. یا طبیعت و کوهها و خانه های سنگی در دل کوه در شهر کاپادوکیا با جشنواره های بالن سواری که یکی از دیدنی ترین شهرهای ترکیه است. البته این شهر و جذابیت هایش در بین مسافران ایرانی کمی ناشناخته است اما زمانی که به این شهر بروید، خواهید دید گردشگران اروپایی و چینی و ژاپنی، چقدر به این شهر علاقه دارند.

توضیحات

البته مواردی که باید در خرید تورهای ترکیه ویژه نوروز در نظر داشته باشید را نیز در اینجا شرح خواهم داد. اول اینکه باید ببینید که شما و همراهانتان چند نفر هستید. و باید بدانید که هرکدامتان چه بودجه ای برای کل سفرش در نظر گرفته است. این مورد در انتخاب مسیر و مقصد سفر بسیار اهمیت دارد.

مورد دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که باید ببینید آیا قبلا به این کشور سفر کرده اید یا خیر. و اگر قبلا رفته اید، به کدام شهر آن رفته و آنرا دیده اید. باید بگویم که کشور ترکیه کشوری پهناور است که خود به تنهایی حداقل هفت یا هشت شهر توریستی و دیدنی دارد که برای دیدن تمامشان یا باید توری بسیار بلند مدت را انتخاب کنید و در سفرتان به تمام شهرها بروید. یا اینکه هر بار، به یکی از این شهرها بروید و سفری کوتاهتر داشته باشید.

در توضیح این مورد باید بگویم، نوع و شکل گردشگری در بین مسافران ایرانی و مسافران اروپایی یا چینی و ژاپنی متفاوت است. معمولا آنها تورهایی بلند مدت تر را برگزار می کنند و در مقصد خود، با استفاده از اتوبوس توریستی، شهر به شهر سفر می کنند. آنها در هر شهر دو یا سه روز را بسته به تعداد جاذبه های آن شهر و وسعت آن می مانند و سپس به شهر دیگر می روند. همچنین باید بدانید که آنها این تورها را بصورت گروهی می روند. در گروه از این مسافران، حداقل به تعداد یک اتوبوس مسافر شرکت می کنند.

اما نوع گردشگری در مسافران ایرانی، معمولا بصورت انفرادی و کوتاه مدت تر است.

تورهای نوروزی ترکیه
رزرو تورهای نوروزی ترکیه
دانستی ها

در مورد مسیرهای گردشگری که در کشور ترکیه وجود دارد و در مورد تورهای نوروزی ترکیه ، باید بدانید که این کشور از چندین مسیر مختلف و چند شهر معروف و توریستی برخوردار است که هر کدمشان، شرایط و مشخصات خاص خود را دارد. شما می توانید برای نوروز، به هرکدام این شهرها بروید و سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

تور ترکیه نوروز 1401 شامل تورهای، استانبول، آنتالیا، کوش آداسی، آلانیا، ازمیر، ارزروم، کاپادوکیا و آنکارا است که هر کدامشان بصورت جداگانه و از سه شب تا 7 شب برگزار می شوند. باید بدانید که معمولا تورهایی که در این مسیرها وجود دارد، تورهای ترکیبی و چند شهری نیستند. زیرا معمولا مسافران ایرانی، بخاطر نزدیکی ترکیه با ایران و امکان سفر بدون ویزا، ترجیح می دهند که سفری کوتاه تر داشته باشند و تنها به یک شهر از آن بروند.

پس با توجه به مواردی که در بالا توضیح دادم، با مشورت با همراهانتان، ابتدا به بررسی مشخصات تورهای نوروزی ترکیه بپردازید. برای سهولت در کسب اطلاعات، قیمت تورهای نوروزی ترکیه را نیز در اختیارتان قرار دادیم تا بتوانید بررسی کاملی را داشته باشید.

در آخر

و در آخر، پس از بررسی و مشورت، اگر سوالی داشتید می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 26712731 تماس بگیرید و فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و راهنمای شما باشیم. یا اینکه اگر مایل بودید، انجام خرید تورهای نوروزی ترکیه را به ما بسپارید.

نکتۀ دیگر اینکه در انتخاب خود دقت داشته باشید زیرا، معمولا کنسل کردن و یا تغییر تاریخ تورها،در هر زمانی، با هزینه ها و جرایمی همراه است که بخاطر تعجیل در خرید یا اشتباه در انتخاب و سپس منصرف شدن مسافران اتفاق می افتد. پس با صبر و حوصله برای رزرو تورهای نوروزی ترکیه اقدام کنید و اگر سوالی داشتید، بدون نگرانی از ما بپرسید. قطعا همکاران ما با صبر پاسخگوی تمام سوالات شما خواهند بود.

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تورهای نوروزی کیش
نوشتهٔ بعدی
تورهای نوروزی استانبول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست