تور ترکیه نوروز

در این مطلب می خواهیم در مورد تور نوروزی ترکیه و همچنین شرایط رزرو تور ترکیه نوروز صحب کنیم. همچنین در مورد قیمت تور ترکیه نوروز باید بدانید که در صفحات مختلف مرتبط با این صفحه، که لینک آنها در ادامه آمده است، قیمت پکیج ها به تفکیک مقصد آمده است که، سعی شده تمام قیمت ها بر اساس قیمت های تور ارزان ترکیه نوروز آماده و به روز شوند. همچنین در مورد جغرافیا و شرایط جوی این کشور در ایام عید نیز توضیحاتی ارائه خواهد شد و در مورد شهرهای توریستی و مهم و البته تورهای آنها نیز مطالبی گفته خواهد شد. بنابر این در ادامه همراه من باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد تور ترکیه نوروز بدست آورید.

همچنین در صفحات مرتبط با این صفحه اطلاعات و مطابی وجود دارد که ممکن است به آنها نیاز داشته باشید. به عنوان مثال در مورد تمام پکیج های نوروزی خارج از ایران در صفحۀ تورهای نوروزی خارجی اطلاعات درج شده است و یا سایر تورهای نوروزی چه در مقاصد داخلی و چه خارجی در این صفحه آمده است که می توانید آنها را مشاهده کنید. همچنین پس از انتخاب تور نورزی ترکیه ، به صفحۀ هتل های ترکیه بروید و هتل مد نظر خود را که به تفکیک شهر جدا شده اند ببینید و یا به صفحۀ دیدنی های ترکیه بروید و جاذبه های گردشگری این کشور را باز هم به تفکیک مقصد و شهر مشاهده کنید. این کار کمک می کند تا هم هتل خوبی انتخاب کنید و هم برای تک تک روزهای سفرتان برنامه ریزی دقیق و کاملی داشته باشید.

و اگر سوالی داشتید، با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و راهنمای شما در انتخاب مقصد و برنامه ریزی سفرتان باشیم و یا کار رزرو تور ترکیه نوروز را برایتان انجام دهیم.

تور نوروزی ترکیه
فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور نوروزی ترکیه
تور ارزان ترکیه نوروز

عید در ترکیه

در این مطلب در مورد اینکه برای برنامه ریزی سفرهای نوروزی ، چرا بهتر است به کشور ترکیه سفر کنیم و از بین تمامی تورهایی که برای عید نوروز وجود دارد، به چه دلیلی باید تورهای ترکیه ویژه نوروز را انتخاب کنیم.

همچنین در مورد شرایط آب و هوایی کشور ترکیه در تعطیلات نوروز صحبت خواهیم کرد و از مواردی برایتان حرف می زنم که ممکن است دلیل شما برای این سفر جذاب باشد. در مورد مسیرهایی که برای سفرهای نوروزی ترکیه می توانید بعنوان مقصد سفرتان انتخاب کنید نیز توضیحاتی خواهم داد تا با اطلاعات کامل، به بررسی قیمت تورهای نوروزی ترکیه بپردازید و در نهایت اقدام به رزرو تورهای نوروزی ترکیه نمایید.

پس در ادامه با من همراه باشید تا حتی اگر نمی خواهید این مسیر را انتخاب کنید، گزینه هایی برای مقایسۀ مسیرهای مختلف تورهای نوروزی داشته باشید. ضمن اینکه اگر نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می توانید با ما در تماس باشید تا راهنمای شما در انتخاب مسیر سفر و خریدتان باشیم.

چرا ترکیه

در مورد اینکه آیا سفر به ترکیه در ایام عید نوروز برای شما مناسب است یا خیر، باید بگویم در اتخاذ این تصمیم باید چند مورد را در نظر داشته باشید که این موارد می تواند مقصد سفر شما را تعیین کند. حتما به این موارد دقت کنید تا به درستی مقصد سفر را انتخاب کنید.

اولین مورد این است که، شما و همراهانتان چه بودجه ای را برای سفر خود در نظر گرفته اید. و آیا این مقدار با قیمت تور ترکیه نوروز همخوانی دارد یا خیر. در این مورد باید اضافه کنم که علاوه بر قیمت تورها، شما هزینه هایی نیز در مقصد سفرتان خواهید داشت که باید آنها را نیز به ازای هر نفر در نظر بگیرید. بعنوان مثال، شما در سفر به استانبول، می توانید علاوه بر هزینه های جاری روزانه ای که دارید، می توانید به خرید پوشاک یا سوغاتی نیز بپردازید که این خرید، هزینه ای جداگانه برای شما به همراه خواهد داشت.

البته می توانید از خرید صرف نظر کنید و تنها هزینه های جاری سفر را پرداخت کنید که این هزینه ها، بجز صبحانه که روی تور شما در نظر گرفته شده است، شامل تمام هزینه های خورد و خوراک و حمل نقل و ورودیه های شما خواهد شد. یا در سفر به آنتالیا یا کوش آداسی و آلانیا، می توانید بدون همراه داشتن حتی یک ریال، می توانید به این سفر بروید و بازگردید. در این سفرها، تمام وعده های صبحانه، نهار و شام و میان وعده های شما از قبل محاسبه شده است.

اگر شما نخواهید به گشت شهری بروید یا خریدی داشته باشید، حتی برای رفت و برگشت فرودگاه تا هتل نیز با ترانسفری که روی تور شما هست، هیچ هزینه ای را پرداخت نخواهید کرد و می توانید تمام مدت سفر را در هتل بمانید و از تفریحات و امکانات خود هتل که برای شما رایگان است استفاده کنید.

قیمت تور ارزان ترکیه نوروز
تور نوروزی ترکیه

تور لحظه آخری ترکیه نوروز

در این قسمت لازم است فبل از هر توضیحی در مورد این کشور، جغرافیا و شرایط جوی آن، در مورد دو اصطلاح رایج در بین مسافران و آژانس های مسافرتی ایرانی که سالها است استفاده می شود صحبت کنم. دو اصطلاح تورهای لحظه آخری و یا تورهای آفری که بسیاری از مسافران مقصد سفرشان را انتخاب می کنند و تاریخ سفر را بسته به زمان این تورها تعیین می کنند.

حتی دیده شده کسانی که علاوه بر تاریخ سفر، مقصد سفر را نیز بسته به این تورها تعیین کرده اند. یعنی فقط قصد سفر داشته اند و بودجۀ سفرشان مشخص بوده، اما مقصد خاصی نداشته اند و با دیدن تبلیغات تورهای آفری، و چون هزینۀ تور با بودجه ای که تعیین کرده اند مطابقت داشته، مقصد آن تور آفری، به عنوان مقصد سفرشان تعیین شده و سفر کرده اند.

اما در دو حالت تورها با تخفیف و به صورت آفری به فروش می رسند. حالت اول زمانی رخ می دهد که پروازهای یک تور شامل تخفیف شوند. در توضیح این مورد باید بدانید که آژانس های مسافرتی و گردانندگان تورها، از مدت ها قبل، پروازها را در مقاصد پر تردد گردشگری رزرو کرده و پول آنرا به ایرلاین می پردازند. به این کار اصطلاحا چارتر کردن پرواز گفته می شود.

آنها با استفاده از این پروازهای چارتر شده و هتل هایی که مانند این پروازها از قبل رزرو شده اند، یک برنامۀ سفر را آماده می کنند و این پکیج تور را به فروش می رسانند. اما با نزدیک شدن به تاریخ پرواز، اگر هنوز تمام ظرفیت صندلی های آن پرواز پر نشده باشد، با اعمال تخفیف روی تور و تبلیغات آفر تور ترکیه نوروز سعی می کنند مابقی ظرفیت خالی پرواز را نیز پر کنند.

در این حالت است که شما تبلیغات تور لحظه آخری ترکیه نوروز را مشاهده می کنید و می توانید تورتان را ارزانتر از قیمت اصلی و با تخفیف خریداری کنید و به این کشور یا بهتر بگویم به یکی از شهرهای توریستی و جذاب آن سفر کنید.

تور ارزان ترکیه نوروز

اما در حالت دوم، زمانی با تبلیغات تور ارزان ترکیه نوروز مواجه می شوید که هتل های روی یک تور شامل تخفیف شوند. همانگونه که در قسمت قبل گفته شد، علاوه بر پرواز، هتل ها نیز در مقاصد محبوب گردشگری از قبل توسط کارگزاران، آژانس های مسافرتی و یا گردانندگان تور رزرو شده و برای آماده سازی یک برنامۀ سفر از آنها استفاده می شوند.

آنها ضمن عقد قرارداد با تعدادی هتل، متعهد می شوند که در یک بازۀ زمانی مشخص، تعداد معینی از اتاق های هتل را پر کنند یا تعداد مشخصی مسافر را به هتل بفرستند. اگر به پکیج تورها دقت کنید، تعدادی هتل را از دو تا پنج ستاره مشاهده می کنید که به ترتیب قیمت از کمترین تا بیشترین قیمت مرتب شده اند.

این هتل ها همانهایی هستند که توسط کارگزاران از قبل برای اقامت مسافران رزرو شده اند. اما اگر حس شود که در طول این بازۀ زمانی تعیین شده، نخواهند توانست به تمام تعهد خود عمل کنند، با اعمال تخفیف روی تور، سعی می کنند مسافر بیشتری جذب کرده تا تمام یا بخشی از ضرر را جبران کنند.

در این دو حالت است که شما تبلیغات آفر تور ترکیه نوروز را مشاهده می کنید و می توانید تورتان را با قیمت کمتر از قیمت اصلی و با تخفیف خریداری کرده و به سفر بروید. اما همانگونه که از نام تورهای لحظه آخری پیداست، این تورها در لحظات آخر و دو-سه روز قبل از سفر تبلیغ می شوند.

بنابراین باید برای سفر آماده باشید و ساکتان بسته باشد. از طرف دیگر اگر شاغلید، باید برای مرخصی گرفتن یا حاضر نشدن در محل کارتان مشکلی نداشته باشید. همچنین باید از نظر مالی برای هزینه های فوری سفر مشکلی نداشته باشید. این موارد برای همراهان شما نیز صادق است.

آب و هوا و طبیعت

در مورد آب و هوای کشور ترکیه در این فصل از سال، باید بگویم، با توجه به موقعیت جغرافیایی که سرزمین ترکیه در آن واقع شده است، معمولا آب و هوای آن، شبیه کشور خودمان است با کمی دمای پایینتر که آنرا کمی خنک تر از ایران می کند. این شرایط باعث می شود که کشور ترکیه در فصل بهار و در عید نوروز، آب و هوایی بسیار مطبوع و دلچسب داشته باشد. این مورد باعث شده مسافران بسیاری اقدام به رزور تور ترکیه نوروز نموده و به آن سفر کنند.

پس آب و هوای ترکیه در عید، در اکثر نقاط آن، دلچسب و نشاط آور است که می تواند، آرامش و راحتی شما در این زمینه فراهم آورد. طبیعت ترکیه نیز با توجه به همین موقعیت جغرافیایی، طبیعتی سرسبز و دوست داشتنی است که باعث می شود، جاذبه های طبیعی بسیاری در آن وجود داشته باشد که می توانید در سفرتان از آنها دیدن کنید و یا از امکانات آنها استفاده کنید.

مثلا کانال بسفر در استانبول بسیار دیدنی و جذاب است. یا سواحل شنی و آبهای شفاف و آبی در شهرهای آنتالیا، کوش آداسی و آلانیا که برای تفریحات آبی و ساحلی رد بین مسافران بسیار محبوب است. یا طبیعت و کوهها و خانه های سنگی در دل کوه در شهر کاپادوکیا با جشنواره های بالن سواری که یکی از دیدنی ترین شهرهای ترکیه است. البته این شهر و جذابیت هایش در بین مسافران ایرانی کمی ناشناخته است اما زمانی که به این شهر بروید، خواهید دید گردشگران اروپایی و چینی و ژاپنی، چقدر به این شهر علاقه دارند.

توضیحات

البته مواردی که باید در رزرو تور ترکیه نوروز در نظر داشته باشید را نیز در اینجا شرح خواهم داد. اول اینکه باید ببینید که شما و همراهانتان چند نفر هستید. و باید بدانید که هرکدامتان چه بودجه ای برای کل سفرش در نظر گرفته است. این مورد در انتخاب مسیر و مقصد سفر بسیار اهمیت دارد.

مورد دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که باید ببینید آیا قبلا به این کشور سفر کرده اید یا خیر. و اگر قبلا رفته اید، به کدام شهر آن رفته و آنرا دیده اید. باید بگویم که کشور ترکیه کشوری پهناور است که خود به تنهایی حداقل هفت یا هشت شهر توریستی و دیدنی دارد که برای دیدن تمامشان یا باید توری بسیار بلند مدت را انتخاب کنید و در سفرتان به تمام شهرها بروید. یا اینکه هر بار، به یکی از این شهرها بروید و سفری کوتاهتر داشته باشید.

در توضیح این مورد باید بگویم، نوع و شکل گردشگری در بین مسافران ایرانی و مسافران اروپایی یا چینی و ژاپنی متفاوت است. معمولا آنها تورهایی بلند مدت تر را برگزار می کنند و در مقصد خود، با استفاده از اتوبوس توریستی، شهر به شهر سفر می کنند. آنها در هر شهر دو یا سه روز را بسته به تعداد جاذبه های آن شهر و وسعت آن می مانند و سپس به شهر دیگر می روند. همچنین باید بدانید که آنها این تورها را بصورت گروهی می روند. در گروه از این مسافران، حداقل به تعداد یک اتوبوس مسافر شرکت می کنند.

اما نوع گردشگری در مسافران ایرانی، معمولا بصورت انفرادی و کوتاه مدت تر است.

تور نوروزی ترکیه
قیمت تور ترکیه نوروز
دانستی ها

در مورد مسیرهای گردشگری که در کشور ترکیه وجود دارد و در مورد تور نوروزی ترکیه ، باید بدانید که این کشور از چندین مسیر مختلف و چند شهر معروف و توریستی برخوردار است که هر کدمشان، شرایط و مشخصات خاص خود را دارد. شما می توانید برای نوروز، به هرکدام این شهرها بروید و سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

تور ترکیه نوروز 1402 شامل شهر استانبول با تورهای نورزی استانبول ، شهر ساحلی آنتالیا با تورهای نوروزی آنتالیا، شهر زیبای کوش آداسی و تور نوروزی کوش آداسی و شهرهای آلانیا، ازمیر، ارزروم، کاپادوکیا و آنکارا است که هر کدامشان بصورت جداگانه و از سه شب تا 7 شب برگزار می شوند.

باید بدانید که معمولا تورهایی که در این مسیرها وجود دارد، تورهای ترکیبی و چند شهری نیستند. زیرا معمولا مسافران ایرانی، بخاطر نزدیکی ترکیه با ایران و امکان سفر بدون ویزا، ترجیح می دهند که سفری کوتاه تر داشته باشند و تنها به یک شهر از آن بروند. آنها در هر بار، حداقل 3 شب به مقصد شهرهایی مانند استانبول، وان یا آنکارا و حداقل شش شب به آنتالیا، آلانیا یا کوش آداسی سفر می کنند و سپس در سفر بعدی، ممکن است به شهر جدیدی بروند و یا همان مقصد قبلی را انتخاب کنند.

پس با توجه به مواردی که در بالا توضیح دادم، با مشورت با همراهانتان، ابتدا به بررسی مشخصات تور نوروزی ترکیه بپردازید. برای سهولت در کسب اطلاعات، قیمت تور ترکیه نوروز را نیز در اختیارتان قرار دادیم تا بتوانید بررسی کاملی را داشته باشید.

در آخر

و در آخر، پس از بررسی و مشورت، اگر سوالی داشتید می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 26712731 تماس بگیرید و فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و راهنمای شما باشیم. یا اینکه اگر مایل بودید، انجام رزرو تور نوروزی ترکیه را به ما بسپارید.

نکتۀ دیگر اینکه در انتخاب خود دقت داشته باشید زیرا، معمولا کنسل کردن و یا تغییر تاریخ تورها،در هر زمانی، با هزینه ها و جرایمی همراه است که بخاطر تعجیل در خرید یا اشتباه در انتخاب و سپس منصرف شدن مسافران اتفاق می افتد. پس با صبر و حوصله برای رزرو تور ترکیه نوروز اقدام کنید و اگر سوالی داشتید یا برای اطلاع از قیمت تور ترکیه نوروز ، بدون هیچ نگرانی سوالاتتان را از ما بپرسید. قطعا همکاران ما با صبر پاسخگوی تمام سوالات شما خواهند بود.

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور کیش نوروز
نوشتهٔ بعدی
تور استانبول نوروز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید