تور تفلیس

در این صفحه در مورد تور تفلیس و همچنین شرایط رزرو تور تفلیس ، اطلاعات کاملی گردآوری شده است. ضمن اینکه در پکیج این صفحه، قیمت تور تفلیس آمده که سعی شده حتما قیمت ها بر اساس قیمت های تور ارزان تفلیس آماده و به روز شود. و همچنین در مورد جغرافیا و شرایط جوی شهر در طول سال صحبت خواهد شد تا با آن و ویژگی هایش آشنا شوید و بتوانید مقصد و فصل سفر را به درستی و دقت انتخاب کنید. علاوه بر آن، در مورد جاذبه های گردشگری تفلیس صحبت خواهد شد تا بتوانید برای روزهای سفرتان برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. بجز اینها در مورد اصطلاح آفر تور تلفیس یا تور لحظه آخری تفلیس صحبت خواهد شد تا بدانید که در چه مواردی این تورها ایجاد و فرخته می شوند. بنابراین در ادامه همراه من باشید تا اطلاعاتتان در این زمینه کامل و به روز شود.

همچنین در صفحات مرتبط با این صفحه، اطلاعات کاملی وجود دارد که احتمالا برایتان مفید خواهد بود. مثلا در صفحۀ تور گرجستان ، اطلاعات کاملتر برای سفر به این کشور و تمام مقاصد گردشگری آن قرار داده شده است. یا در صفحۀ تورهای خارجی ، اطلاعات تورها و مشخصات مقاصد مختلف گردشگری در خارج از ایران آمده است. حتماً به آن صفحات بروید و اطلاعات خود را در زمینۀ سفر کامل کنید.

و اگر سوالی داشتید، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور تفلیس را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور تفلیس
هتلمنطقهدرجهدو تختهیک تخته
3 شب----
LIKE10min till cente dighomi*32.850.0002.940.000
ISAKAcenter oldtown nea*33.105.0003.445.000
GnGcenter vake*43.190.0003.620.000
LM CLUBEcenter marjanishili*43.440.0004.050.000
PARMAenter saakadzesq*43.440.0004.470.000
TBILISI ROWER10min to center*44.280.0005.750.000
HOLIDAY INNcente saburtalo*46.250.0009.180.000
BITMOREcentral rustaveli ave*57.810.00011.910.000
4 شب----
LIKE10min till cente dighomi*33.600.0004.530.000
ISAKAcenter oldtown nea*33.950.0004.410.000
GnGcenter vake*44.060.0004.630.000
LM CLUBEcenter marjanishili*44.715.0005.200.000
PARMAenter saakadzesq*44.630.0005.780.000
TBILISI ROWER10min to center*45.480.0007.480.000
HOLIDAY INNcente saburtalo*48.180.00012.580.000
BILTMOREcentral rustaveli ave*510.220.00015.680.000
7 شب----
LIKE10min till cente dighomi*34.490.0004.690.000
ISAKAcenter oldtown nea*35.090.0005.880.000
GnGcenter vake*45.280.0006.380.000
LM CLUBEcenter marjanishili*45.880.0007.280.000
PARMAenter saakadzesq*46.280.0008.280.000
TBILISI ROWER10min to center*47.780.00011.280.000
HOLIDAY INNcente saburtalo*412.480.00019.255.000
BILTMOREcentral rustaveli ave*516.060.00025.640.000
خدمات تور تفلیس

تورهای 3، 4 و 7 شب: بلیط رفت و برگشت با پرواز تابان، اقامت در هتل با صبحانه به تعداد شبها طبق پکیج، یک گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان و هماهنگی تست PCR در هتل محل اقامت.

روزهای پرواز، سه شنبه و جمعه هر هفته.

قیمتها به تومان می باشد.

حداقل زمان اعتبار پاسپورت 6 ماه از تاریخ اتمام سفر می باشد. کنترل اعتبار پاسپورت به عهدۀ آژانس درخواست دهنده و کنترل ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر می باشد.

تمام تورها چارتر و غیر قابل استرداد می باشد و در صورت کنسلی تور از طرف مسافر، جرایم طبق قوانین ایرلاین و هتل محاسبه شده و مابقی مبلغ مسترد خواهد شد.

همراه داشتن تست PCR حداکثر 72 ساعت قبل از رفت و در زمان برگشت الزامی است. داشتن کارت واکسن دیجیتال دو دوز، از واکسن های مورد قبول سازمان بهداشت جهانی، برای افراد بالای 16 سال الزامی است.

نرخ نوزاد 680.000 تومان می باشد.

به دلیل نواسانات نرخ ارز، پرداخت تمام مبلغ تور در زمان عقد قرارداد الزامی می باشد.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور تفلیس
تور ارزان تفلیس

توضیحات

در این قسمت از این صفحه، قصد دارم تا در مورد شهر تفلیس، ویژگی های آن و البته در مورد شرایط رزرو تور تفلیس و مشخصات آن صحبت کنم. در مورد قیمت تور تفلیس هم باید بدانید که در پکیج این صفحه، قیمت ها قرار داده شده تا از آنها مطلع شوید.

صفحات دیگر این سایت نیز آماده شده تا در صورت نیاز به آنها رجوع کنید و از اطلاعات آنها استفاده کنید. به عنوان مثال در صفحۀ تور تفلیس باتومی تور ترکیبی شهر تفلیس و شهر باتومی آمده است و یا در صفحۀ تورها ، اطلاعات تمام تورهای داخلی و خارجی قرار دارد و در صفحۀ تورهای نوروزی ، اطلاعات تمام تورها در تعطیلات عید نوروز قرار داده شده است. شما می توانید با سر زدن به آن صفحات از اطلاعات آنها استفاده کنید.

و اگر سوالی داشتید، حتما با ما در تماس باشید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و راهنمایی های لازم را برای انتخاب مقصد و یا خرید تور انجام دهیم و یا حتی کار رزرو تور ارزان تفلیس را برایتان انجام دهیم.

در مورد شهر

شهر تفلیس، که شاید بتوان آنرا توریستی ترین شهر از کشور گرجستان نامید، به همراه شهر ساحلی باتومی، که در ساحل دریای سیاده قرار گرفته، از مهمترین شهرهای گردشگر پذیر کشور گرجستان می باشند. این شهر البته که پایتخت گرجستان است که از کشورهای تازه استقلال یافته، پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی می باشد.

قرن ها پیش، در حاشیۀ چشمه های آب های معدنی، شهری ساخته شد به همین نام در زبان مردم گرجستان، شهر تفلیس. شهری که رود کر یا کورا یا متکواری از میان آن می گذرد و شهر در دو طرف این رود بنا شده است. شهری زیبا که از سده ها قبل، آثار کهن معماری و شهرسازی، در آن دیده می شود.

شهر تفلیس نیز به عنوان مهمترین شهر گرجستان امروزی، مرکز اصلی سکونت و عبور و تاثیرات، در قرون مختلف بوده است. این تاثیر، در بدو ورود، با معماری آن به چشمتان خواهد خورد. معماری با سبک های مختلف و گوناگون و البته معماری متعلق به مناطق مختلف دنیا و البته متعلق به زمان های مختلفی از تاریخ جهان است.

مردم تفلیس نیز از نژادها، دسته ها، فرهنگ ها، رسوم و مذاهب گوناگونی برخوردار هستند. همین تنوع، بخشی از جذابیت سفر به تفلیس است. چیزی که در کنار جاذبه های طبیعی و جاذبه های توریستی آن، شما را جذب خواهد کرد، همین تنوع در انسان هایی است که میزبان شما خواهند بود.

جغرافیا

در کل کشور گرجستان، در شمال غربی ایران قرار دارد و گرچه با ایران مرز مشترک ندارد، اما بعد از کشور ارمنستان، این کشور قرار گرفته است. در کنار ارمنستان، در جنوب آن، ترکیه نیز با آن مرز خاکی مشترک دارد. در غرب آن، ساحل دریای سیاه قرار دارد و در شرق آن، کشور آذربایجان و در شمال نیز، روسیه قرار گرفته است.

جغرافیای گرجستان به ما می گوید، این کشور که امروزه در شرق قارۀ اروپا قرار دارد، از قرن ها پیش، مسیر و نقطۀ تلاقی شرق و غرب بوده است. این کشور جایی در قسمتی از مرز امپراتوری ایران و عثمانی بوده است. جایی بین ایران و روسیه که، بخشی از مسیر جادۀ ابریشم در مسیر دسترسی آسیا به دریای سیاه بوده و از این نظر از دیرباز منطقه ای بسیار مهم بوده است.

این موقعیت جغرافیایی به نحوی است که این کشور، همواره مورد توجه بوده و بارها نیز، بر سر تصاحب آن، مابین قدرت هایی که در اوار مختلف بوده اند، نزاع رخ می داده است. شاید زمانی بین ایران و عثمانی و زمانی دیگر بین ایران و روس که، همین موقعیت و اینکه هر دوره ای در اختیار قدرتی قرار داشته و اینکه مسیر عبور کاروان ها و تجار و بازرگانان و گردشگران بوده است، باعث شده که در آن، فرهنگ ها، رسوم و مذاهب گوناگونی وجود داشته باشد.

قیمت تور ارزان تفلیس
قیمت تور تفلیس

آب و هوا

همانگونه که گفته شد، گرجستان در شمال کشور ارمنستان و ترکیه قرار گرفته است، یعنی جایی بین روسیه و ارمنستان. در غرب آن نیز دریای سیاه قرار دارد. این موارد نشان از سرمای هوا در این کشور را دارد. به تبع آن، شهر تفلیس نیز آب و هوایی سرد دارد. علاوه بر آن، بخشی از کوه های قفقاز نیز، در گرجستان قرار دارد که خود باعث سرمای هوا می شود.

بنابراین این کشور و البته شهر تفلیس پایتخت گرجستان، دارای آب و هوایی سرد است که زمستان های شهر، سرد و مرطوب و تابستان های آن نسبتا گرم و معتدل هستند. بیشترین بارش هایی که در این شهر و این منطقه رخ می دهد نیز، در فصل بهار و پاییز صورت می گیرد.

شهر تفلیس جایی دقیقاً بین دریای سیاه و دریای خزر واقع شده است و در جنوب آن نیز کوه های قفقاز واقع شده است، بجز اینها نسبتاً هر چه به شمال پیش می رویم، به قطب شمال و کشور روسیه نزدیک می شویم که تمام این موارد بر آب و هوای این کشور و این شهر تاثیرگذار است.

در کل برای سفر به کشورهایی که در شمال ایران قرار گرفته اند، بهترین فصل سفر، فصول گرم و معتدل سال است، اما زمستان نیز با توجه به سلیقۀ هر شخص، می تواند فصل خوبی برای سفر باشد، اما اگر واقعا سرما برای شما آزار دهنده است، بهتر است در زمستان به این مناطق سفر نکنید.

تور لحظه آخری تفلیس

در این قسمت در مورد آفر تور تفلیس یا به عبارتی تور لحظه آخری تفلیس صحبت خواهم کرد و توضیح خواهم داد که در چه مواردی و تحت چه شرایطی تورها به صورت آفری و با تخفیف به فروش می رسند. در تورهای داخلی و خارجی، در دو حالت است که تورها به صورت لحظه آخری فروخته می شوند و بجز آنها، در تورهای خارجی یک شرط نیز برای ایجاد این تورها وجود دارد که در ادامه توضیح خواهم داد.

در کل تورهای آفری به تورهایی گفته می شود که به صورت تخفیف دار و کمتر از قیمت اصلی آن فروخته می شوند. اما حالت اولی که ممکن است باعث ایجاد این تورها شود، زمانی است که پروازهای یک تور شامل تخفیف می شوند و باعث شوند قیمت کل تور کاهش پیدا کند.

در توضیح این مورد باید بدانید که گردانندگان تورها یا آژانس های مسافرتی از مدت ها قبل اقدام به رزرو صندلی های پرواز در مقاصد پر تردد گردشگری می کنند و پول آنرا به ایرلاین می پردازند. به این کار در اصطلاح گردشگری چارتر کردن پرواز گفته می شود.

به عنوان مثال صندلی های پرواز تهران به تفلیس و بلعکس را رزرو می کنند و پول آنرا به ایرلاین می پردازند. آنها با استفاده از این پروازها و سایر خدمات گردشگری مانند اقامت هتل، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، بیمۀ مسافرتی و خدمات تورلیدر اقدام به تعیین یک برنامۀ سفر می کنند و یک پکیج کامل تور را آماده می کنند و برای فروش آن اقدام می کنند.

اما با نزدیک شدن به تاریخ هر پرواز، در صورتیکه هنوز تمام ظرفیت صندلی های رزرو شده پر نشده باشد، با اعمال تخفیف روی تور و تبلیغ آفر تورهای تفلیس سعی می کنند مسافران بیشتری جذب کنند تا بتوانند تمام ظرفیت پرواز را پر کنند. حتی در این حالت ممکن است پروازها خارج از تور و به صورت پرواز تک هم به فروش برسند.

هدف از این کار جلوگیری از ضرر و زیان است که تمام یا حداقل بخشی از آن پوشش داده شود. اما نکته ای که در این حالت وجود دارد این است که، کاهش قیمت ها در این مورد، ممکن است بر روی تمام قیمت های پکیج رخ دهد و تمام هتل ها، به یک میزان و به یک اندازه کاهش قیمت داشته باشند.

تور ارزان تفلیس

اما حالت دوم زمانی است که هتل های یک پکیج تور شامل تخفیف می شوند. در توضیح این حالت باید بدانید که در مقاصد محبوب گردشگری، کارگزارانی هستند که اقدام به رزرو تعدادی هتل از قبل برای اقامت مسافران خود می کنند. آنها در همکاری با آژانس های مسافرتی و گردانندگان تورها، این هتل ها را در اختیار آنها قرار می دهند.

آنها با استفاده از این هتل ها، و آن پروازهای چارتری و سایر خدمات گردشگری مانند ترانسفر، گشت شهری، بیمۀ مسافرتی و خدمات راهنمای تور، یک برنامۀ سفر ترتیب داده و یک پکیج کامل تور آماده می کنند و برای فروش آن تبلیغ می کنند.

کارگزاران در همکاری با هتل ها قرارداد بسته متعهد می شوند که تعداد مشخصی از اتاق های هتل را در یک بازۀ زمانی معین پر کنند یا تعداد مشخصی مسافر را در این بازه به هتل بفرستند. اگر به پکیج ها دقت کنید تعدادی هتل از دو تا پنج ستاره مشاهده می کنید که به ترتیب قیمت از کمترین تا بیشترین مرتب شده اند. این هتل ها همان هتل هایی هستند که کارگزار با آنها قرارداد بسته است.

اما اگر حس شود تا انتهای بازۀ تعیین شده در قرارداد نخواهند توانست به تمام تعهد خود عمل کنند، با اعمال تخفیف روی تور و تبلیغ آفر تور تفلیس سعی می کنند مسافران بیشتری را ترغیب به خرید تور کنند تا از ضرر و زیان جلوگیری کنند یا حداقل بخشی از آنرا جبران کنند.

در این حالت ممکن است کاهش قیمت ها بر روی تمام قیمت های پکیج رخ ندهد تنها یک یا چند هتل که هنوز به ظرفیت تعیین شده در قرارداد نرسیده اند شامل تخفیف شوند. اما در کل در این دو حالت است که شما تبلیغات تور ارزان تفلیس را مشاهده می کنید و می توانید تورتان را ارزانتر از قیمت اصلی آن و با تخفیف خریداری کنید و سفری به صرفه داشته باشید.

اما همانطور که گفته شد، بجز این دو حالت، یک شرط نیز برای ایجاد این تورها در تورهای خارجی وجود دارد و آن شرط، عدم نیاز به اخذ ویزا قبل از سفر است. مسافران ایرانی برای سفر به کشور گرجستان نیاز به اخذ ویزا قبل از سفر ندارند و تنها با درج مهر ورود در گذرنامه می توانند وارد این کشور شوند. بنابراین این شرط نیز برقرار است و در صورتیکه پرواز یا هتل شامل تخفیف شوند، امکان ایجاد تورهای آفری در مسیر تفلیس وجود دارد.

دیدنی های تفلیس

پس از رزرو تور تفلیس ، حتما برای سفرتان برنامه ریزی کنید تا هزینه و وقتتان هدر نرود. در این قسمت قصد دارم تا با دیدنی های شهر تفلیس آشنا شوید تا بتوانید برای روزهای اقامتتان در تفلیس برنامه ریزی کرده و از سفرتان لذت بیشتری ببرید.

خیابان روستاولی که به نام شاعر معروف گرجی شوتا روستاولی، از نام خیابان گلووین به این نام نامیده شد. ترکیبی از معماری قرن نوزده و بیست میلادی در این خیابان به چشم می خورد. فروشگاهها و مغازه ها، درکنار ساختمانهای دولتی و فرهنگی، کلیسا، موزه و بزرگترین سینمای تفلیس، بخشی از بناهای آن هستند.

به دلیل وجود همین بناها و به دلیل اینکه تعداد زیادی جشنواره و جشن و رویداد، در این خیابان و ساختمان های آن انجام می پذیرد، و همچنین به دلیل اینکه گردشگران از آن دیدن می کنند، خیابانی شلوغ، جذاب و دیدنی به حساب می آید.

قطار کابلی یا فیونیکولار تفلیس، قطاری است که در دهۀ اول قرن بیستم، به طول پانصد متر و با سه ایستگاه راه اندازی شد. این قطار مسیری سراشیبی را از پایین به بالا در ده دقیقه طی می کند. امروزه این قطار با ظرفیت حدود 40 نفر، جزو دیدنی های شهر است.

در آخر

و در آخر باید گفت، سعی شد در این صفحه، اطلاعات کاملی از مشخصات تور تفلیس قرار داده شود تا با دید باز این تور را خریداری کنید. از طرف دیگر، سعی شده که اطلاعات و دیدنی های خود شهر نیز معرفی شود تا برای روزهای سفرتان و بازدید از آنها برنامه ریزی درست و کاملی داشته باشید.

علاوه بر آن، سعی می شود تا قیمت تور تفلیس ، بر اساس ارزانترین قیمت ها یا بر اساس تور ارزان تفلیس آماده شود تا خریدتان به صرفه و عالی باشد. از طرف دیگر، در مواردی تور لحظه آخری تفلیس در دسترس است که برای اطلاع از آنها، حتما با ما در تماس باشید.

و در نهایت اگر باز سوالی بود و یا نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنما و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور تفلیس را برایتان انجام دهیم.


رزرو تور تفلیس
آفر تور تفلیس