تور کوالا پنانگ

در این صفحه در مورد تور ترکیبی کوالا پنانگ و همچین شرایط رزرو تور کوالا پنانگ صحبت خواهم کرد. ضمن اینکه در پکیج این صفحه قیمت تور کوالا پنانگ آمده است که سعی می کنم همواره قیمت ها بر اساس قیمت های تور ارزان کوالا پنانگ آماده و به روز شود. ضمن اینکه در مورد جغرافیای این دو شهر و همچنین شرایط آب و هوای آنها نیز توضیح خواهم داد تا بتوانید فصل سفر خود را به درستی انتخاب کنید. در مورد جاذبه های گردشگری آنها و دیدنی های آنها نیز توضیح خواهم داد. بنابراین در ادامه همراه من باشید تا اطلاعاتتان در مورد تور کوالا پنانگ کامل و به روز شود.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز اطلاعاتی وجود دارد که ممکن است برایتام جذاب باشد و یا به آنها نیاز داشته باشید. به عنوان مثال در صفحۀ تورهای مالزی ، توضیحات و اطلاعات سفر به تمام مقاصد گردشگری این کشور، چه به صورت تورهای تک شهری و چه تور ترکیبی مالزی آمده است. یا در صفحۀ تورهای خارجی ، قیمت و اطلاعات برای سفر به اکثر مقاصد گردشگری خارج از ایران درج شده که می توانید از آن اطلاعات استفاده کنید.

و با وجود تمام توضیحات اگر باز سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشند و یا کار رزرو تور کوالا پنانگ را برایتان انجام دهند.

قیمت تور کوالا پنانگ
شما یک شناسه معتبر جدول را که از طریق افزونه "Tablenator - Advanced Table for WordPress & WP Bakery Page Builder" رندر شود انتخاب نکرده اید!
فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور کوالا پنانگ
تور ارزان کوالا پنانگ

توضیحات

در این قسمت از این صفحه در مورد تور ترکیبی کوالا پنانگ صحبت خواهم کرد و توضیح خواهم داد که تورهای ترکیبی مالزی چگونه برگزار می شوند. همچنین در مورد جغرافیای این دو شهر صحبت خواهم کرد در مورد شرایط جوی حاکم در طول سال نیز توضیح خواهم داد.

علاوه بر آن، در مورد جاذبه های گردشگری این دو شهر زیبا و توریستی صحبت خواهم کرد تا پس از خرید تور، بتوانید برای تک تک روزهای سفرتان برنامه ریزی دقیق و کاملی داشته باشید. همچنین در مورد دو اصطلاح تورهای آفری و تورهای لحظه آخری نیز صحبت خواهم کرد تا با این اصطلاحات آشنا شوید. علاوه بر تمام اینها توضیح مختصری در مورد ویزای مالزی خواهم داد تا اطلاعاتتان در مورد سفر به مالزی کامل شود.

و با وجود این توضیحات و سر زدن به سایر صفحات سایت، اگر باز سوالی بود، یا نیاز به راهنمایی داشتید، حتما با ما در تماس باشید یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم و به سوالاتتان پاسخ دهیم و یا اینکه، کار رزرو تور کوالا پنانگ را با خیال راحت به ما بسپارید.

ویزای مالزی

در این قسمت قبل از هر مطلبی، لازم است در مورد ویزای مالزی صحبت کنم. شما برای سفر به هر کشوری که تابعیت یا اقامت آن کشور را ندارید، باید قبل از سفر اجازۀ ورود به آن کشور را دریافت کنید. این اجازۀ ورود در اصطلاح بین المللی یا در صنعت گردشگری ویزا نامیده می شود. طبق قوانین بین المللی، ویزا یکسری قوانین و چهارچوب دارد. اما کشورها نیز در قوانین داخلی خود و بسته به روابطی که با کشورهای دیگر دارند، یکسری قوانین داخلی نیز برای ویزا وضع می کنند و بر مبنای آن ویزا صادر می کنند.

همانگونه که گفته شد، شما برای سفر به کشوری خارجی، باید ویزای آنرا دریافت کنید، مگر اینکه طبق توافقات قبلی دولت ها، لزوم اخذ ویزا قبل از سفر لغو شده باشد. کشور مالزی نیز طبق توافق با دولت ایران، لزوم اخذ ویزا قبل از سفر را برای شهروندان ایرانی برداشته است. بنابراین شما بدون اخذ ویزا می توانید به این کشور سفر کنید.

در بدو ورود، در هر کدام از مرزهای ورودی این کشور، مهر ورود در گذرنامۀ شما درج می شود و با این مهر، می توانید تا 14 روز یا دو هفته در این کشور بمانید و به تمام مناطق آن سفر کنید. تورهای مالزی نیز که توسط آژانس های مسافرتی در ایران برنامه ریزی می شوند، کمتر از این مدت هستند تا برای شما در سفر مشکلی بوجود نیاید و به ویزا نیاز نداشته باشید.

اما اگر قصد اقامت و سفری بلند مدت تر را دارید، حتما قبل از سفر ویزای این کشور را بگیرید و یا اگر دلیلتان از سفر به این کشور، چیزی بجز اهداف توریستی است، حتما درخواست ویزا بدهید. ممکن است شما برای کار، تحصیل یا تجارت سفر کنید. در این صورت است که باید قبل از سفر، از طریق سفارت مالزی در ایران، درخواست ویزا بدهید.

ویزای مالزی انواع گوناگونی دارد که در صفحۀ تورهای مالزی در این باره توضیح کامل آمده است، اما اگر قصد رزرو تور کوالا پنانگ را دارید، به ویزا نیاز ندارید. اما نکته ای بسیار اهمیت دارد این است که، عدم نیاز به ویزا قبل از سفر، اصلی ترین دلیل برای این است که در یک مقصد گردشگری خارجی، تورهای آفری یا لحظه آخری ایجاد شود. در اصل، عدم لزوم اخذ ویزا، شرط اولیه برای ایجاد این تورها است که در قسمت بعدی در مورد آن توضیح خواهم داد.

قیمت تور ارزان کوالا پنانگ
تور ترکیبی کوالا پنانگ

تور لحطه آخری کوالا پنانگ

همانگونه که در قسمت قبل توضیح داده شد، برای ایجاد تورهای لحظه آخری در یک مقصد گردشگری خارجی، یک شرط مهم وجود دارد، و آن عدم نیاز به اخذ ویزا قبل از سفر است. برای مقاصدی که باید از قبل ویزا بگیرید، به دلیل زمانی که برای صدور ویزا لازم است، امکان ایجاد این تورها نیست. مثلا در تورهای دبی یا اروپا و یا تورهای تایلند، امکان ایجاد این تورهای آفری وجود ندارد.

اما بجز این شرط اساسی، در دو حالت تورهای آفری ایجاد می شوند و با تخفیف و با قیمتی کمتر از قیمت اصلی آن به فروش می رسند. در ادامه در مورد این دو حالت توضیح خواهم داد. حالت اول زمانی است که پروازهای یک تور شامل تخفیف شوند. یکی از اجزای تشکیل دهندۀ یک پکیج کامل تور، وسیلۀ سفر است. در تورهای مالزی، وسیلۀ سفر پرواز است.

در توضیح این مورد باید بدانید که آژانس های مسافرتی یا گردانندگان تور، از مدت ها قبل، صندلی های پرواز را برای مقاصد پر تردد گردشگری، مانند مالزی، رزرو می کنند و پول آنرا به ایرلاین می پردازند. به عنوان مثال، صندلی های پرواز ایران به مالزی و بلعکس را رزرو می کنند و پول آنرا با ایرلاین تسویه می کنند. به این کار در اصطلاح گردشگری، چارتر کردن پرواز گفته می شود.

آنها با استفاده از این پروازهای چارتری، یک برنامۀ سفر ترتیب می دهند و یک پکیج تور آماده می کنند و برای فروش آن تبلیغ می کنند. اما با نزدیک شدن به تاریخ هر پرواز، در صورتیکه هنوز تمام ظرفیت صندلی های چارتری پر نشده باشد، با اعمال تخفیف روی تور و تبلیغ آفر تور کوالا پنانگ سعی می کنند مسافران بیشتری جذب کنند تا مابقی ظرفیت خالی را پر کنند.

این کار برای جلوگیری از ضرر و زیان انجام می شود. در این حالت شما تبلیغات تور لحظه آخری کوالا پنانگ را مشاهده می کنید و می توانید تورتان را ارزانتر از قیمت اصلی و با تخفیف خریداری کنید و سفری ارزانتر و به صرفه تر داشته باشید.

تور ارزان کوالا پنانگ

اما حالت دوم زمانی رخ می دهد که هتل های یک تور شامل تخفیف شوند. در توضیح این مورد هم باید گفت، کارگزارانی هستند که در مقاصد محبوب گردشگری، اقدام به رزرو تعدادی هتل برای اقامت مسافران می کنند و خدمات گشت و ترانسفر در مقصد را نیز آنها انجام می دهند.

اگر به پکیج تورها دقت کرده باشید، تعدادی هتل از دو تا پنج ستاره در آنها وجود دارد که از کمترین تا بیشترین قیمت مرتب شده اند. این هتل ها همان هتل های کارگزار در مقصد هستند. آنها ضمن عقد قرارداد با هتل ها، متعهد می شوند که تعداد معینی مسافر را در یک بازۀ زمانی مشخص به هتل بفرستند یا تعداد معینی از اتاق های هتل را پر کنند. بازۀ تعیین شده در قرارداد می تواند ماهانه یا فصلی باشد.

کارگزاران، آژانس های مسافرتی و گردانندگان تورها، با استفاده از این هتل ها و آن پروازهای چارتری، یک پکیج کامل تور با خدمات کامل را ترتیب داده و برای فروش آن تبلیغ می کنند. اما اگر حس کنند تا پایان بازۀ تعیین شده در قرارداد نخواهند توانست به ظرفیت تعیین شده برسند، با اعمال تخفیف روی تور و تبلیغ آفر تور کوالا پنانگ سعی می کنند مسافرانی بیشتری را ترغیب به خرید تورها و سفر کنند.

با این کار، سعی می کنند با جذب مسافر، از ضرر و زیان جلوگیری کنند یا حداقل بخشی از آن را پوشش دهند. در این دو حالت است که شما تبلیغات تور ارزان کوالا پنانگ را مشاهده می کنید و می توانید تورتان را با تخفیف و با قیمتی کمتر از قیمت اصلی آن خریداری کنید و سفری ارزان داشته باشید.

در آخر

و در آخر اینکه سعی شد در این صفحه، اطلاعات کاملی از شرایط تور ترکیبی کوالا پنانگ ارائه شود تا با این تور بیشتر آشنا شوید و از قیمت تور کوالا پنانگ مطلع شوید. ضمن اینکه در مورد این دو شهر توضیحاتی داده شد تا با آشنایی بیشتر قدم در این سفر بگذارید.

و باز اگر نیاز به راهنمایی داشتید و یا سوالی بود، حتما با ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشیم.

قیمت تور ترکیبی کوالا پنانگ
قیمت تور کوالا پنانگ

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور کوالا لنکاوی پنانگ
نوشتهٔ بعدی
تور کوالا لنکاوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید