تورهای نوروزی مالزی

در این صفحه در  مورد تورهای مالزی ویژه نوروز ، مشخصات و قیمت تورهای نوروزی مالزی مطالب کاملی گردآوری شده است. ضمن اینکه می توانید برای خرید تورهای نوروزی مالزی پس از بررسی شرایط و قیمتها اقدام کنید. یا کار رزرو تورهای تورهای نوروزی مالزی را به ما بسپارید تا با خیال راحت سفری به یاد ماندنی را عید نوروز تجربه کنید. تورهای نوروزی مالزی از خاطره انگیزترین تورها در تعطیلات عید می باشد.

ضمن اینکه می توانید در صفحات مرتبط با این صفحه، اطلاعات مورد نیازتان در مورد تورهای نوروزی خارجی را مشاهده کنید و یا اگر قصد دارید در تعطیلات عید نوروز سفری داخلی داشته باشید، می توانید در صفحۀ تورهای نوروزی داخلی تورهای ایران را مشاهده نمایید.

و اگر سوالی داشتید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم.

قیمت تورهای نوروزی مالزی
شما یک شناسه معتبر جدول را که از طریق افزونه "Tablenator - Advanced Table for WordPress & WP Bakery Page Builder" رندر شود انتخاب نکرده اید!

خدمات تور:

بلیط رفت و برگشت، اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و تورلیدر فارسی زبان.

تمامی تورها چارتر و غیر قابل استرداد بوده و در صورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم کنسلی طبق قوانین هتل و ایرلاین محاسبه شده و مابقی مسترد خواهد شد.

طبق شرایط کرونایی، ممکن است تغییراتی در تورها بواسطۀ تغییر قوانین مقصد ایجاد گردد.

کنترل پاسپورت به عهدۀ آژانس درخواست دهنده و کنترل ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر می باشد.

پرداخت 70% مبلغ تور در زمان عقد قرارداد الزامی است.

تور کوالالامپور نوروز

تور کوالالامپور نوروز

بدون دیدگاه
تور کوالالامپور نوروز در این صفحه در مورد تور نوروزی کوالالامپور و همچنین شرایط رزرو تور کوالالامپور نوروز اطلاعات کاملی گردآوری شده است. ضمن اینکه در پکیج این صفحه قیمت تور کوالالامپور نوروز آمده است که سعی می…

توضیحات

در این قسمت از متن در مورد تورهای مالزی ویژه نوروز مطالبی را بیان می کنم که امیدوارم برای تصمیم گیری در مورد انتخاب مقصد و همچنین در مورد برنامه ریزی سفرتان مفید و موثر باشد. سعی کنید این مطالب را کامل بخوانید تا بتوانید از نکات آن استفاده نمایید.

در مورد کشور مالزی در سفرهای نوروزی مالزی ، دقت داشته باشید که می توانید از تورهای تک شهری آن و تورهای ترکیبی آن استفاده نمایید و همچنین از تورهای ترکیبی بین مالزی و سنگاپور نیز خریداری کرده و سفری مفصل تر را تجربه نمایید.

اما دقت داشته باشید که برای سفر در ایام عید نوروز، حتما از قبل تصمیم گیری نموده و تعداد نفرات و بودجۀ خود را تعیین نمایید تا در فرایند تصمیم گیری در انتخاب مقصد و خرید تور، فرصت را از دست ندهید و بتوانید قبل از اینکه تورها پر شوند و یا گران شوند، خرید خود را انجام دهید.

قیمت تورهای نوروزی مالزی
قیمت تورهای نوروزی مالزی

تصمیم گیری

در فرایند تصمیم گیری برای خرید تورها، باید موارد زیر را در نظر داشته باشید. مواردی که معمولا در تصمیمات اینچنینی مد نظر قرار داده می شوند و اکثر افراد در تصمیماتشان این موارد را در نظر می گیرند.

اولین مورد این است که باید تعداد نفراتتان را تعیین کنید و بدانید که چند نفر هستید و هر کدام از همراهانتان چه خصوصیاتی دارند و چه بودجه ای برای سفر در نظر گرفته اند. مورد دیگر بودجۀ شماست. باید بدانید که می خواهید برای سفرتان چقدر هزینه کنید. ضمن اینکه باید بدانید که هم قیمت خرید تور را باید پرداخت کنید و هم در مقصد هزینه هایی برای خرید و خورد و خوراک و رفت و آمد خواهید داشت.

مورد دیگری که باید در تصمیم گیری در نظر داشته باشید این است که شما و همراهانتان، قبلا به کجاها سفر کرده اید. آی می خواهید مقصد جدیدی را تجربه کنید و یا سفر قبلی آنقدر لذت بخش و جذاب بوده که می خواهید دوباره خودتان و همراهانتان آن لذت را تجربه کنند.

پس از توجه به تمام این موارد، باید قیمت تورهای نوروزی مالزی را با سایر قیمت ها موجود مقایسه کنید و اگر مطابق با بودجه ای که در نظر داشتید بود، می توانید با بررسی مشخصات تورهای مالزی ویژه نوروز ، آنرا بعنوان یکی از پیشنهادات با همسفران خود مطرح کنید.

مسیرها

اما در کشور مالزی، با توجه به اینکه کشوری توریستی محسوب می شود، چند مسیر اصلی گردشگری در آن ایجاد شده که می توانید هریک از آنها را تک به تک بروید و یا با استفاده از تورهای ترکیبی، در هر بار سفر، با خرید تورهای نوروزی مالزی ، حداقل دو شهر از چند شهر آنرا ببینید.

در توضیح این مورد باید گفت، کشور مالزی به چند مسیر تقسیم می شوند و تورهایی نیز بصورت ترکیبی در آن برگزار می شوند. ضمن اینکه تورهایی نیز وجود دارد که از ترکیب کشور مالزی و کشور همسایۀ آن، یعنی سنگاپور تشکیل می شود.

در کشور مالزی شهرهای کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی، شهرهای توریستی آن هستند که می توانید هرکدام را بصورت ترکیبی و یا تکی رفته و ببینید. پس قبل از رزرو تورهای نوروزی مالزی و در زمان بررسی قیمت تورهای نوروزی مالزی ، به ترکیب تورها و شهرهای آن دقت داشته باشید.

رزرو تورهای نوروزی مالزی
خرید تورهای نوروزی مالزی

طبیعت و آب و هوا

در مورد طبیعت کشور مالزی باید گفت که این کشور در نزدیکی خط استوا واقع شده است. از لحاظ جغرافیایی نیز در جنوبغربی قارۀ پهناور آسیا قرار گرفته است. از طرف دیگر، تمام اطراف این کشور، توسط آبهای دریاها و اقیانوسها احاطه شده است. تمام این موارد نشان از آب و هوایی گرم و استوایی و البته مرطوب دارد.

مفهوم این موارد این است که طبیعت آن، طبیعتی سرسبز و پوشیده از درختان انبوه جنگلی است. از طرف دیگر، سرزمین آن نیز حالتی کوهستانی دارد که باعث می شود شما با طبیعتی کوهستانی مواجه باشید. کوههایی پوشیده از درختان انبوه جنگلی که بسیار زیبا و شگفت انگیز است. مردم و دولت نیز تمام تلاش خود را کرده اند تا این طبیعت، بعنوان جاذبه های طبیعی، برای محیط زیست خودشان و البته برای بازدید گردشگران حفظ شود.

آب و هوا نیز با توجه به موارد گفته شده، گرم و مرطوب است که این موضوع، اهمیت فصل سفر را در سفر به مالزی مشخص می کند. با توجه به این نوع از آب و هوا، بسیار مهم است که شما در چه فصلی به مالزی بروید. قطعا تابستان فصل گرمتری است و زمستان، بهترین فصل سفر است. اما در تعطیلات عید نوروز، با توجه به اینکه هوا از سردی رو به گرما می رود، و این کشور آب و هوایی مطبوع را سپری می کند، زمانی بسیار مناسب برای مسافرت است.

شهر ها

همانگونه که پیش از این نیز گفتم، در زمان خرید تورهای نوروزی مالزی ، باید به شهرهای موجود در تورها دقت داشته باشید. تورهای کوالالامپور، تورهای پنانگ و تورهای لنکاوی تورهایی هستند که می توانید بعنوان تورهای تک شهری خریداری نمایید. اما تورهای ترکیبی مالزی نیز وجود دارند که آنها نیز جالب توجه هستند.

تورهای مالزی ویژه نوروز شامل تورهای کوالالامپور – پنانگ، تورهای کوالالامپور – لنکاوی، تورهای لنکاوی – پنانگ و تورهای کولالامپور – لنکاوی – پنانگ هستند. البته تورهای ترکیبی دیگری نیز مانند تورهای مالزی – سنگاپور طراحی و برنامه ریزی شده اند که آنها نیز طرفدران خود را دارند.

پس در بررسی مشخصات تورهای نوروزی مالزی و مشاهدۀ قیمت تورهای نوروزی مالزی ، به نوع تورها دقت داشته باشید و پس از بررسی و تصمیم گیری، اقدام به رزرو تورهای نوروزی مالزی نمایید. حتما به موضوع زمان نیز توجه داشته باشید و اجازه ندهید به روزهای پایانی سال خیلی نزدیک شوید. زیرا هم ممکن است ظرفیت تورها تکمیل شود و شما نتوانید توری بخرید و هم ممکن است با نزدیک شدن به آخرین ظرفیتها، تورها گرانتر شوند.

در آخر

در آخر این مطلب باید بگویم، تورهای مالزی ویژه نوروز ، یکی از محبوبترین تورها در بین گردشگران می باشد. این فصل نیز با توجه به آب و هوای کشور مالزی، فصلی مناسب برای سفر محسوب می شود. پس اگر دوست داشتید در تعطیلات عید نوروز به سفر بروید، به کشور مالزی و مسیرهای مختلف گردشگری آن نیز فکر کنید.

ضمن اینکه در زمان خرید تورهای نوروزی مالزی و در مقایسۀ قیمت تورهای نوروزی مالزی با سایر تورها، حتما به تعداد شب اقامت، هتل ها و درجۀ آن، ایرلاینی که پرواز با آن انجام می شود و خدماتی که در مقصد ارائه می شود دقت داشته باشید.

و اگر سوالی داشتید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تورهای نوروزی مالزی را برایتان انجام دهیم.

مطالب مرتبط با تورهای مالزی ویژه نوروز

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تورهای نوروزی مشهد
نوشتهٔ بعدی
تورهای نوروزی تایلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید