تورهای نوروزی دبی

این صفحه در مورد تورهای دبی ویژه نوروز و البته قیمت تورهای نوروزی دبی می باشد. شما با مطالعۀ آن می توانید برای خرید تورهای نوروزی دبی اقدام کنید. ضمن اینکه می توانید از طریق ما برای رزرو تورهای نوروزی دبی اقدام کرده و با مطالعۀ ادامۀ مطلب و مشاهدۀ مشخصات و قیمت تورها، اطلاعاتتان را در مورد تورهای نوروزی دبی و برای سفر به دبی و اخذ ویزای دبی کامل کنید.

ضمن اینکه در صفحات مرتبط با این صفحه می توانید اطلاعات سایر تورهای نوروزی خارجی و تورهای نوروزی داخلی را مشاهده کرده و مسیر سفرتان را به درستی انتخاب کنید. با مقایسۀ قیمت تورهای دبی ویژه نوروز ، می توانید مناسب ترین خرید را داشته باشید.

همچنین اگر سوالی داشتید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم.

قیمت تورهای نوروزی دبی
تور دبی ویژه نوروز
هتلدرجهدو تختهیک تختهکودک با تخت
SUN & SAND DOWN TOWN*310.945.00013.095.00010.845.000
PEARL PARK INN*411.845.00014.845.00011.645.000
MAYFAIR*312.695.00016.540.00012.545.000
COPTHORNE*413.095.00017.345.00012.945.000
AVANI*513.445.00018.045.00013.395.000
METROPOLITAN SHZ*414.145.00019.395.00014.095.000
SWISSOTEL ALGHURAIR*514.395.00019.945.00014.245.000
HYATT REGENCY*514.695.00020.545.00014.595.000
GEVORA*415.695.00022.595.00015.545.000
GRAND HYATT*516.695.00024.545.00016.545.000
SHERATON DUBAI MALL*518.895.00028.995.00018.745.000

خدمات تور 3 شب و 4 روز دبی:

3 شب اقامت در هتل با صبحانه، بلیط رفت و برگشت با هواپیمای ایران ایرتور، ویزای توریستی، بیمه مسافرتی با پوشش کرونا، تورلیدر فارسی زبان.

نرخ کودک بدون تخت 8.800.000 تومان و نرخ نوزاد 1.400.000 تومان می باشد.

تمامی تورها چارتر و غیر قابل استرداد هستند و در صورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم طبق قوانین ایرلاین و هتل محاسبه و مابقی مبلغ مسترد خواهد شد.

به دلیل وجود شرایط بیماری کرونا، ممکن است قوانین مقصد تغییراتی داشته باشد که باعث تغییر در تورها خواهد شد.

حداقل اعتبار پاسپورت 6 ماه از تاریخ سفر می باشد و کنترل اعتبار پاسپورت به عهدۀ آژانس درخواست دهنده و کنترل ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر خواهد بود.

پرداخت 70% مبلغ تور در زمان عقد قرارداد الزامی است.

در صورت مرفوضی ویزا، یا ریجکت مسافر از فرودگاه مقصد، کلیۀ هزینه های ویزا سوخت خواهد شد و عودت وجه، طبق قوانین کنسلی انجام خواهد شد.

توضیحات سفر

در این قسمت از این صفحه، می خواهم در مورد سفرهای نوروزی دبی و البته قیمت تورهای نوروزی دبی ، توضیحاتی بدهم. این توضیحات کمکتان خواهد کرد تا کمی بیشتر با کشور امارات و شهر دبی آشنا شوید و از طرفی قیمت تورها را ببینید و بتوانید با قیمت سایر تورها مقاسیه کرده و بهترین تور را بخرید.

از طرف دیگر اگر هنوز تصمیمی در مورد مقصد سفرتان نگرفته اید، بتوانید مقصدی مناسب را انتخاب کنید و اگر به دبی رفتید، بهترین برنامه ریزی را برای سفرتان داشته باشید و بدانید در این شهر،چه چیزی در انتظارتان خواهد بود.

از طرف دیگر اگر به مقایسۀ قیمتها می پردازید، حتما به نوع و درجۀ هتل، خدمات تورها، نوع پرواز و تعداد شبهای اقامت دقت کنید که مبادا در انتخاب صحیح و به صرفه دچار اشتباه شوید. پس در ادامه همراه من باشید و توضیحات را مطالعه فرمایید.

قیمت تورهای دبی ویژه نوروز
قیمت تورهای نوروزی دبی

تصمیم گیری

اولین موضوع برای اینکه بتوانید برای انتخاب مقصد سفر نوروزی خود تصمیم بگیرید، باید بدانید که چند نفر هستید. آیا شما به همراه خانوادۀ کوچک خود سفر کنید یا اینکه خانوادۀ دیگری از اقوام و نزدیکانتان و یا دوستانتان نیز همراه شما خواهند بود. پس از مشخص شدن تعداد نفراتتان، وقت آن است که در مورد هزینه های سفر و بودجه ای که برای سفرتان در نظر دارید تصمیم بگیرید.

در این مورد باید در نظر داشته باشید که شما و همراهانتان، می خواهید، برای این سفر چقدر هزینه کنید. همچنین در نظر داشته باشید که علاوه بر هزینۀ اولیه بابت خرید تور، هزینه هایی نیز در مقصد، برای خورد و خوراک، رفت و آمد، گشتها و ورودیه ها و خرید خواهید داشت. پس از تعیین بودجۀ سفر، باید به بررسی قیمتها و البته قیمت تورهای نوروزی دبی بپردازید و تورهایی که با بودجۀ شما مطابقت دارد را جدا کنید.

پس از این مورد، به این موضوع دقت داشته باشید که آیا شما و همراهانتان قبلا به کجاها سفر کرده اید. آیا می خواهید مقصدی جدید را تجربه کنید و یا اینکه تجربه ای شیرین و جذاب در گذشته، باعث خواهد شد مجددا بخواهید همراهانتان نیز این تجربه را از سر بگذرانند.

تمام این موارد، مواردی هستند که در تصمیم گیری برای انتخاب مقصد در هر سفری می تواند تاثیر گذار باشد. پس به موارد بالا در انتخاب مقصد دقت داشته باشید. ضمن اینکه اگر دبی را بعنوان مقصدتان از قبل انتخاب کرده اید، مشخصات تورهای نوروزی دبی را، از روی پکیج بررسی نمایید و اگر خواستید، می توانید کار رزرو تورهای نوروزی دبی را به ما بسپارید.

دیدنی ها

در مورد دیدنی های شهر دبی و فعالیت هایی که در این شهر می توانید داشته باشید و آنچه که در سفرهایتان در ایام تعطیلات عید نوروز در انتظار شماست، می توان بعنوان اولین مورد به خرید اشاره کرد. بازارها و مراکز خرید بسیار جذاب و دیدنی و شگفت انگیزی در این شهر ساخته شده که بازدید از آنها، به تنهایی نیز جالب توجه و جذاب خواهد بود. علاوه بر آن، خرید کردن از فروشگاههای رنگارنگ و متنوع آن نیز، حتما خالی از لطف نخواهد بود.

از دیگر دیدنی هایی که با سفر به دبی خواهید دید، ساختمانها و آسمان خراشهای بسیار زیبا و با شکوه آن است. سه جزیرۀ مصنوعی به شکل نخل که به پالم دبی مشهور هستند و پر شده اند از خانه و هتل و بناهای دیدنی نیز از دیگر دیدنی های این شهر هستند.

پارک آبی یا شهر بازی نیز، در این شهر ساخته شده است که معمولا تمام امکانات دبی، جزو بهترین ها در سطح جهان است. پس آنها را نیز از دست ندهید و حتما یک روز یا یک نصفه روز را در آنها بگذرانید. پس اگر اقدام به خرید تورهای نوروزی دبی کردید، برای بازدید از مناطق مختلف شهر و جاهای دیدنی آن، حتما زمانی را اختصاص دهید.

خرید تورهای نوروزی دبی
رزرو تورهای نوروزی دبی
مناطق شهر

منطقۀ دیره که منطقۀ قدیمی تر این شهر است، از جاهای دیدنی و جذاب، با بافت قدیمی شهر است که پر است از کوچه پس کوچه هایی که زندگی مردم دبی، در آن جریان دارد. در شمال دبی نیز، خلیج فارس قرار دارد که شنا و تفریحات آبی و ساحلی، از کارهای جذاب مسافرتهای نوروزی دبی خواهد بود.

منطقۀ مارینا با یک خلیج مصنوعی که گرداگر آنرا آسمان خراش در بر گرفته از دیدنی های جذاب دبی است. استفاده از قایق های تفریحی و قایق های تندرو نیز از فعالیت های جذاب دبی است. در کنار آن سافاری و رفتن به کافه های صحرایی که بصورت خیمه هایی جذاب آماده شده اند، از کارهای لذت بخش این سفر خواهد بود.

منطقۀ جمیرا با نخل زیبای جمیرا، از دیگر دیدنی های این شهر است. خیابان جمیرا بیچ که به جی بی آر معروف است، خیابانی است که سنگ فرش که شبها، محل تردد خودروهای لوکس و جذاب است و کافه ها و رستورانهای آن، تا پاسی از شب، پذیرای شما خواهند بود.

منطقۀ تجارت جهانی یا ورد ترید سنتر دبی نیز، محل برگزاری نمایشگاه بین المللی دبی است. البته این نمایشگاه را در زمان خودش باید دید و لذت برد. اما دیدن آن، در سفرهای نوروزی دبی نیز خالی از لطف نیست.

ویزا

مورد دیگری که در مورد رزرو تورهای نوروزی دبی باید توجه داشته باشید، بحث ویزای امارات است. شما برای دریافت این ویزا در زمانهای عادی به سه تا چهار روز زمان نیاز دارید. اما در زمانهای شلوغتر، ممکن است این زمان تا یک هفته نیز طول بکشد. پس برای اینکه در مورد تورهای دبی ویژه نوروز با مشکل زمان مواجه نشوید، حتما زودتر اقدام کنید تا بدون مشکل این سفر را انجام دهید.

مدارکی که مسافران برای دریافت ویزای دبی نیاز دارند، اسکن پاسپورت، کپی شناسنامه و کارت ملی و اسکن عکس 3*4 جدید است. پس برای اخذ ویزا این موارد را نیز در نظر داشته باشید. اعتبار پاسپورت شما نیز، باید 6 ماه کامل از زمان اتمام سفرتان باشد.

ویزای امارات نیز بصورت یک برگۀ آ4 صادر می شود و دو ماه اعتبار دارد که در مدت دو ماه، می توانید نهایتا 14 روز را در امارات بمانید.

در آخر

و در آخر، برای اینکه بخواهید اقدام به رزرو تورهای نوروزی دبی نمایید، ابتدا قیمت تورهای نوروزی دبی را مقایسه کنید و سپس از بین هتلها، هتل مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس مدارک ویزا را در اختیار آژانس مسافرتی قرار داده تا کار خریدتان تکمیل گردد.

ضمنا اگر سوالی داشتید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار خرید تورهای نوروزی دبی را برایتان انجام دهیم.

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تورهای نوروزی تایلند
نوشتهٔ بعدی
تورهای نوروزی باکو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید