تور مالزی پاییز

این مطلب در مورد تور مالزی پاییز و شرایط رزرو تور مالزی پاییز نوشته شده است. همچنین می توانید قیمت تور مالزی پاییز را در پکیج آن مشاهده کنید و در ادامۀ مطلب، توضیحاتی در مورد تور پاییزی مالزی آمده که با مطالعۀ آن، می توانید انتخاب بهتری داشته باشید و برای روزهای سفرتان برنامه ریزی دقیق و کاملی انجام دهید. علاوه بر آن، سعی شده تا قیمتها پایین باشد تا بتوانیم تور ارزان مالزی را به شما ارائه کنیم.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز اطلاعات دیگر پکیجهای این کشور در سایر فصول، در صفحۀ تور مالزی و اطلاعات قیمت سفر به سایر کشورها، در صفحۀ تورهای خارجی آمده است که می توانید با مراجعه به آنها، مسیر و مقصد سفرتان را به درستی انتخاب کنید.

و اگر سوالی داشتید، می توانید با کارشناسان و مشاوران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور مالزی پاییز را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور مالزی
تور کوالالامپور
نام هتلدرجهدو تختهیک تختهکودک با تختکودک بدون تخت
HOLIDAY INN EXPRESS3*39.450.00043.800.00037.750.00034.850.000
OAKWOOD4*40.550.00045.950.000NA35.450.000
ROYAL HOTEL4*41.100.00046.850.00038.400.00035.950.000
MERCURE4*41.650.00046.900.00038.400.00036.000.000
DORSETT BUKIT BITANG4*41.650.00048.100.00039.400.00036.300.000
IBIS CITY CENTER4*41.650.00048.100.000NA36.400.000
CORUS4*41.850.00048.300.00039.400.00036.500.000
MAYA HOTEL4*42.200.00049.900.00039.500.00036.600.000
ROYAL CHULAN4*TOP42.200.00050.000.00039.600.00036.700.000
INTERCONTINENTAL5*45.250.00056.200.00041.650.00036.800.000
GRAND MILLENNIUM5*45.500.00056.400.00041.850.00036.900.000
خدمات تور مالزی پاییز

7 شب و 8 روز اقامت در هتل با صبحانه، پرواز رفت و برگشت تهران به بانکوک هواپیمایی ماهان با پرواز بانکوک – کوالالامپور، یک گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان و سیم کارت.

قوانین:

تمامی تورها چارتر غیر قابل استرداد بوده و در صورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم طبق قوانین ایرلاین، چارتر کننده و هتل محاسبه و پس از کسر هزینه ها، مابقی مسترد خواهد شد.

بیمۀ مسافرتی برای افراد بالای 55 سال اجباری بوده و هزینۀ آن جداگانه محاسبه خواهد شد.

مسئولیت هر گونه ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر بوده و در صورت دیپورت شدن مسافر از فرودگاه مقصد، تور سوخت کامل خواهد بود.

در صورت جا ندادن هتل، هتل هم رده جایگزین خواهد شد.

این تور طبق قوانین کرونایی مقصد در حال حاضر برنامه ریزی خواهد شد و در صورت تغییر قوانین اطلاع رسانی خواهد شد.

با توجه به تغییرات نرخ دلار و تغییرات نرخ هتل، احتمال تغییر نرخ ها وجود دارد.

گواهی دیجیتال واکسن برای مسافران بالای 12 سال اجباری است و افراد 5 تا 12 حتما باید تست منفی کرونا تا 72 ساعت قبل از سفر داشته باشند.

تست منفی برای افراد زیر 5 سال نیاز نیست.

پر نمودن فرم پیش سفر در برنامۀ mysejahtera الزامی است.

پرداخت 70 درصد مبلغ تور در زمان ثبت نام الزامی است.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور مالزی پاییز
رزرو تور مالزی پاییز

توضیحات

در این قسمت از این صفحه، می خواهم در مورد سفر به کشور مالزی در فصل پاییز صحبت کنم. فصل پاییز یا فصل عشاق، برای سفر به کشوری که بیشتر مسافران آنرا خانواده ها تشکیل می دهند و با توجه به شرایط این کشور، سفر شما جنبه های سفر خانوادگی دارد. بر خلاف مقاصدی همچون ترکیه که می توانید سفری مجردی یا دوستانه را تجربه کنید، یا شهرهای مختلف کشور تایلند که مسافرانش را عمدتا گروههای دوستان تشکیل می دهند، کشور مالزی و شهرهای مختلف آن مانند کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی، پذیرای خانواده ها هستند.

این جاذبه های گردشگری، تفریحات و شرایط مقصد است که نوع سفر و نوع و ترکیب مسافران را در اکثر موارد تشکیل می دهد. در ادامه در مورد شرایط کشور مالزی برای مسافرت و جاذبه های گرشگری و دیدنی های مالزی و همچنین آب و هوای نقاط مختلف این کشور در فصل پاییز صحبت خواهم کرد تا بیشتر با این کشور آشنا شوید و البته بتوانید برای تمام روزهای سفرتان در تور پاییزی مالزی برنامه ریزی کنید.

در مورد هتل های کشور مالزی نیز به تفکیک شهرها اگر می خواهید بیشتر بدانید و بتوانید هتل خود و همراهانتان را برای سفر به درستی و با آگاهی انتخاب کنید، به صفحۀ هتلهای این کشور بروید و مشخصات هتل مورد نظرتان را به دقت انتخاب کنید تا سفری خاطره انگیز و لذت بخش را تجربه کنید. و اگر سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی داشتید، با مشاوران ما تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و راهنمای شما باشیم و یا کار رزرو تور ارزان مالزی ویژه پاییز را برای شما انجام دهیم.

ویزای مالزی

در این قسمت لازم است در مورد ویزای مالزی توضیح دهم. اولین مورد اینکه شما برای سفر به این کشور، به ویزا نیاز نخواهید داشت. طبق توافق صورت گرفته بین دولت مالزی و ایران، شهروندان ایرانی برای سفر به این کشور به ویزا نیاز ندارند و تنها در فرودگاه مقصد و در زمان ورود، مهر ورود به این کشور در گذرنامۀ مسافر درج خواهد شد که این به منزلۀ اجازۀ ورود شماست.

البته در صفحۀ تورهای مالزی ، توضیحات کامل در این مورد داده شده است، اما لازم بود در این صفحه نیز توضیح مختصری داده شود. در مورد ویزا اصل بر این قرار است که هر شخصی برای سفر به خارج از مرزهای کشور متبوعش و ورود به کشوری که تابعیت یا اقامت آنرا ندارد، اجازۀ ورود دریافت کند.

این اجازۀ ورود همان ویزا است که طبق قوانین بین المللی یک سری شرایط و مشخصات کلی دارد و طبق قوانین داخلی کشورها، انواع و ویژگی های مختلف و متفاوتی را دارا می باشد. اما گاهی کشورها بسته به نوع روابط بین خودشان، تصمیم می گیرند که لزوم اخذ ویزا قبل از سفر را لغو نمایند.

ایران و مالزی نیز به این توافق دست پیدا کرده اند و اجبار دریافت ویزا را برای شهروندانشان لغو کرده اند. شهروندان ایرانی برای سفرهای نهایتا تا دو هفته یا 14 روز به کشور مالزی، نیاز به دریافت ویزا ندارند و به محض ورود به هر کدام از مرزهای ورودی کشور مالزی، مهر ورود به مالزی در گذرنامه ایشان درج شده و به راحتی وارد این کشور می شوند. اما برای اقامت بیش از دو هفته باید حتما ویزا بگیرند.

تور ارزان مالزی پاییز
قیمت تور مالزی پاییز

جغرافیای مالزی

در این قسمت از نوشته، قصد دارم در مورد موقعیت جغرافیایی کشور مالزی صحبت کنم. قبل از اینکه در مورد آب و هوا و طبیعت این کشور صحبت کنم، لازم است در مورد جغرافیا و موقعیت مکانی آن صحبت کنم تا بتوانید درک درست و کاملی از شرایط کلی و البته تور مالزی ویژه پاییز داشته باشید. این کشور، تقریبا در جنوبی ترین نقاط قارۀ پهناور آسیا قرار گرفته است و البته در جنوب آن و در فاصلۀ کمی از آن، خط استوا قرار دارد. در اطراف آن، دریاهایی واقع شده است که شرایط جوی آنرا بارانی و البته گرم و مرطوب می کند. مجموع این شرایط، با توجه به مکان و جغرافیای آن بوجود آمده است.

در اصل کشور مالزی از یک سرزمین اصلی که یک شبه جزیره است و یک قسمت جدا که بخشی از یک جزیره است و در غرب آن قرار گرفته و چند جزیرۀ کوچک دیگر تشکیل کشده است. سرزمین اصلی، بخشی از جنوبی ترین قسمت خشکی های به هم پیوستۀ قارۀ آسیا است و در شمال این قسمت با کشور تایلند و در جنوب آن با کشور سنگاپور مرز مشترک دارد. البته که کشور سنگاپور، بخش بسیار کوچکی در جنوبی ترین قسمت این خشکی است. این قسمت از خشکی، شبیه به یک شبه جزیره است که توسط قسمتی باریکی از خشکی که مرز مالزی و تایلند است، به خشکی وسیع قارۀ آسیا متصل شده است.

در شمال غربی از سزمین اصلی مالزی، خلیج تایلند و در غرب آن، دریای جنوبی چین قرار دارد و در فاصلۀ کمی از آن، یک جزیره شامل سه کشور قرار دارد. این سه کشور شامل، بخشی از کشور مالزی، بخشی از کشور اندونزی و کشور برونئی می باشند. دریای جنوبی چین، در اطراف این جزیره و همچنین در جنوب سرزمین اصلی ادامه دارد و در قسمت جنوبی و جنوب شرقی و شرق، تنگۀ مالاگا قرار دارد که فاصلۀ بین کشور مالزی و کشور اندونزی، همین تنگه می باشد. در اطراف مالزی، جزایر بزرگ و کوچک بسیاری قرار دارد که تعدای از آنها، متعلق به کشور مالزی هستند. مثلا جزیرۀ پنانگ، بخشی از یک شهر در شرق مالزی است که قسمتی از آن، در سرزمین اصلی و بخش دیگری، به صورت یک جزیره، در تنگۀ مالاگا قرار گرفته است.

ادامه

اما کشور اندونزی، کشوری است جزیره ای که از یک سرزمین اصلی و تعداد زیادی جزایر بزرگ و کوچک دیگر تشکیل شده است. این کشور در جنوب و جنوب شرق مالزی قرار گرفته و فاصلۀ بین آنها را تنگۀ مالاگا پر کرده است. در شمال تنگۀ مالاگا، دریای آندامان قرار دارد و در جنوب مالزی، آبهای دریای جنوبی چین، به اقیانوس هند پیوند می خورند. کشور سنگاپور که از سه طرف به دریا و تنها از شمال با مالزی مرز مشترک دارد، کشوری کوچک در جنوب سرزمین اصلی مالزی است و تورهای مسافرتی، تورهایی به صورت مشترک با عنوان تور ترکیبی مالزی-سنگاپور و برای سفر به هر دوی این کشورها ترتیب داده می شوند.

با توجه به توضیحاتی که داده شد، باید گفت موقعیت جغرافیایی کشور مالزی، در آب و هوای آن تاثیر دارد که این مورد، در توضیح تورها به صورت فصلی تاثیر دارد. با توجه به اینکه در این صفحه، در مورد تور پاییزی مالزی توضیحاتی ارائه می شود، احتمالا شما قصد رزرو تور مالزی پاییز را دارید و جدا از اینکه در پکیج ها، قیمت تور مالزی پاییز را مشاهده خواهید کرد، به توضیحات این قسمت در مورد جغرافیا و آب و هوا و البته آنچه که برای این سفر باید بدانید، نیاز خواهید داشت.

شهرهای مهم

کشور مالزی، یک کشور زیبا و جذاب است که دارای طبیعت زیبایی نیز می باشد. همانگونه که گفته شد اطراف آنرا آبهای دریاهایی فرا گرفته است که به آبهای اقیانوسها و دریاهای متصل شده است که تنوع زیستی و جانوری بسیار زیبا و شگفت انگیزی را در آن ایجاد کرده است.

این طبیعت و البته آب و هوای آن، طبیعت آنرا در شهرها و جزایر مختلف آن، بسیار جذاب و شگفت انگیز کرده است. حتی در شهرهای شلوغ و مدرن آن نیز، این طبیعت به چشم می خورد و تلفیق ساختمان های مدرن و آسمان خراش ها با طبیعت بسیار زیبا و جذاب شده است.

اما شهرهای مهم و توریستی این کشور شامل، کوالالامپور، پنانگ، لنگکاوی، کوتاکینابالو، جوهربهرو، جزایر پرهینتان و شهر پوتراجایا است که در موردشان توضیح خواهم داد. شهر کوالالامپور مهمترین و معروفترین شهر این کشور است که مقصد اصلی مسافران در تورهای مالزی می باشد.

شهر پوتراجایا که پایتخت اداری مالزی می باشد نیز جزو شهرهای زیبا و توریستی این کشور محسوب می شود. شهر کوتاکینا بالو در قسمت دوم سرزمینی مالزی و در جزیرۀ برونئی واقع شده است که این جزیره از سه کشور مالزی، اندونزی و برونئی تشکیل شده است و شهری بسیار زیبا و جذاب است.

جزایر پنانگ، لنکاوی و پرهینتان نیز از جزایر معروف و توریستی این کشور هستند که مسافران بسیاری علاقمند به بازدید از آنها هستند. دو جزیرۀ پنانگ و لنگکاوی که در بین مسافران ایرانی بسیار معروف هستند، در دریای آندامان و کانال مالاگا واقع شده اند و بسیار زیبا و سرسبز، تلفیقی از کوه، ساحل، دریا و جنگل هستند.

رزرو تور مالزی پاییز
تور ارزان مالزی پاییز

آب و هوا

با توجه به موارد گفته شده در مورد جغرافیای کشور مالزی، اطراف آنرا آبهایی فرا گرفته که به دریاها و اقیانوسها راه دارند و از طرف دیگر نزدیکی آن به خط استوا، باعث ایجاد نوع آب و هوایی گرم و مرطوب استوایی می شود که باعث می شود همواره شاهد بارش بارانهای تند دریایی و استوایی باشیم. از طرف دیگر، میزان بارندگی و گرمای هوا، باعث ایجاد رطوبت یا به اصطلاح شرجی شدن هوا می شود. بارش زیاد، رطوبت بالا و گرمای هوا، باعث رشد سریع و زیاد گیاهان شده که این مورد را، در طبیعت سرسبز و پوشش جنگلی انبوه و در تنوع گیاهی می توان دید.

معمولا در کشور مالزی، در سرتاسر طول سال، با بارش باران مواجه خواهید بود و بهتر است همواره چتر همراه داشته باشید. علاوه بر آنکه، اینجا در مورد مشخصات تور مالزی پاییز صحبت می کنیم. این فصل، بعد از فصل زمستان، جزو پر بارش ترین فصول سال در کشور مالزی است. در فاصلۀ ماههای اکتبر تا دسامبر، مطابق با مهر و آبان و آذر، آب و هوا رو به سرد شدن می رود و بارشها نیز افزایش پیدا می کند.

البته منظورم از سردی هوا، چیزی نیست که در ایران، بجز قسمتهای جنوبی مشاهده می کنید. دقیقا آب و هوای کیش را در نظر داشته باشید. جزیره ای که در نزدیک ترین فاصلۀ ایران با خط استوا قرار دارد. تابستان گرم و شرجی و زمستانهایی که هوا مطبوع و دلچسب است و هوا به اصطلاح بهاری است. در توضیح این موضوع در صفحۀ تور کیش زمستان نیز توضیح دادم که بهترین فصل سفر به کیش فصل زمستان است و اینجا نیز همین توضیح وجود دارد و جشنواره ها و فستیوالهای مالزی در فصل زمستان برگزار می شوند.

ادامه

اما فصل پاییز در کشور مالزی، گرچه آب و هوا در سرتاسر آن یکسان نیست و بارندگی و دمای هوا در غرب و شرق مالزی کمی تفاوت دارد، اما بهترین فصل سفر به مالزی، بعد از زمستان، فصل پاییز است. زیرا هوا از گرمای تابستان خارج شده و به دلچسبی هوای مطبوع زمستان نزدیک می شوید. البته سردترین ماه سال در کشور مالزی را می توان ماه نوامبر دانست. تقریبا مطابق با مهر و آبان که هوا بسیار عالی و دلچسب برای سفر است. تفاوت دمای روز و شب در این ماه به ده درجه می رسد.

اما در مورد فصلهای بهار و تابستان نیز مختصری توضیح لازم است. فصل بهار، با توجه به اینکه دمای هوا رو به افزایش است و به سمت فصل تابستان پیش می رویم، نه می توان گفت که هوا آنچنان مطبوع و دلچسب مثل زمستان و پاییز است، و نه می توان آنرا با گرمای هوای تابستان مقایسه کرد. در فصل بهار، همانگونه که در صفحۀ تور مالزی بهار توضیح داده شده، آب و هوا نسبتا مناسب است. در این فصل که از ماه مارچ آغاز می شود، بارانها کاهش یافته و تا اینکه در ماه آپریل، کم بارش ترین ماه سال را تجربه خواهید کرد و دما رو به گرمی رفته و با اتمام این ماه، تابستان آغاز می شود. البته که در این ماه هم بارانهای موسمی این منطقۀ جغرافیایی را تجربه خواهید کرد.

در فصل تابستان که طبق معمول تمام دنیا، گرم ترین فصل سال است، در فاصلۀ ماههای جون تا آگوست، با کاهش باران و افزایش دمای هوا روبرو هستید و پس از آن، کم کم بارانها افزایش یافته و رطوبت نیز بالا می رود تا به استقبال پاییز بروید. بله پاییز که دمای هوا کاهش یافته و بارانها بیشتر و بیشتر شده و هوایی مطبوع و دلچسب را تجربه خواهید کرد.

در آخر

و در آخر اینکه، تمام توضیحات این صفحه، برای این است که بتوانید در مورد شرایط سفر پاییزی مالزی اطلاعات خوبی داشته باشید تا اگر اقدام به رزرو تور مالزی پاییز نمودید، هم از شرایط مقصد اطلاع داشته باشید و هم بتوانید برای تمام روزهای سفرتان برنامه ریزی درست و خوبی انجام دهید.

و اگر در مورد قیمت تور ارزان مالزی پاییز و یا شرایط رزرو تور مالزی ویژه پاییز سوالی داشتید، می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس گرفته و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنما و پاسخگوی سوالات شما باشیم.

قیمت تور ارزان مالزی پاییز
تور پاییزی مالزی

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور کیش زمستان
نوشتهٔ بعدی
تور ارمنستان پاییز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید