تور روسیه نوروز

در این صفحه در مورد تور نوروزی روسیه و همچنین شرایط رزرو تور روسیه نوروز اطلاعات کاملی گردآوری شده است. ضمن اینکه در پکیج این صفحه قیمت تور روسیه نوروز آمده است که سعی می شود تمام قیمت ها بر اساس قیمت های تور ارزان روسیه نوروز آماده و به روز شوند. همچنین در مورد جغرافیا و شرایط جوی آن در این زمان از سال صحبت خواهد شد و در مورد شهرهای مهم و توریستی آن و دیدنی های این کشور نیز مطالبی ارائه خواهد شد. بنابراین در ادامه همراه من باشید تا اطلاعاتتان در مورد تور روسیه نوروز کامل و بیشتر شود.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز اطلاعاتی وجود دارد که می توانید از آن اطلاعات نیز استفاده کنید. به عنوان مثال در صفحۀ تورهای نوروزی خارجی توضیحات و اطلاعات سفر به سایر مقاصد گردشگری خارج از ایران آمده است و یا در صفحۀ تورهای نوروزی داخلی قیمت و مشخصات تورها برای سفر نوروزی در ایران ذکر شده است. و یا در صفحۀ تورهای نوروزی اطلاعات و توضیحات برای تمام تورهایی که برای تعطیلات عید نوروز آماده شده اند درج شده است که این اطلاعات می تواند برایتان مفید و جالب باشد. شما می توانید این اطلاعات را در قسمت های مخصوص هرکدام ببینید شرایط را مطالعه کرده و قیمت ها را مقایسه کنید و برای سفرتان در تعطیلات عید نوروز برنامه ریزی کنید.

و اگر سوالی داشتید، با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور روسیه نوروز را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور روسیه نوروز
هتلشهرهادرجه/نوع اتاقدو تختهیک تختهکودک با تختکودک بدون تختتاریخ سفر
AZIMUTسنت پترزبورگstd room/*429.900.00034.500.00026.900.00018.290.00029 اسفند
COSMOS CLUBمسکوstd room/*420 march
SOLO SOKOS PALACE BRIDGEسنت پترزبورگstd room/*534.900.00043.700.00031.200.00021.290.00029 اسفند
HILTON LENINGRAD SKAYAمسکوstd room/*520 march
PARK INN RADISSON NEVSKYسنت پترزبورگstd room/*431.000.00035.800.00029.800.00019.800.0007 فروردین
AEROSTERمسکوcomfort room/*427 march
خدمات تور روسیه نوروز

تور 6 شب و 7 روز نوروزی روسیه با 3 شب اقامت در سنت پترزبورگ و 3 شب اقامت در مسکو

بلیط رفت و برگشت با پرواز ملی روسیه به همراه پرواز رفت و برگشت داخلی ایرفلوت، 6 شب اقامت در هتل با صبحانه، 2 روز گشت شهری در مسکو با یک وعده نهار، یک روز گشت شهری سنت پترزبورگ با نهار، بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی و تورلیدر فارسی زبان.

برنامه سفر:

2 روز گشت شهری مسکو شامل:

بازدیدها از کلیسای جامع مسیح منجی، خیابان آبات قدیم، مجسمۀ پوشکین و همسرش، نمای بیرونی خانه پوشکین، مجسمۀ بولات، ساختمان وزارت خارجه، چند ایستگاه تاریخی مترو مسکو و دو ایستگاه کیفسکایا و پولوشاد ریوولوتسی، تپه گنجشک ها و بام مسکو، نمای بیرونی دانشگاه دولتی حکومتی در میدان سرخ، نمای بیرونی مقبره بزرگ گوم، ساختمان دوما، نقطه سفر مسکو، نمای بیرونی ساختمان بالشوی تاتر و تندیس مارکس، باغ الکساندر و ستون یادبود خاندان رومانوف ها مراسم تعویض سرباز و بازدید از آتش جاودان و یادبود جبهه های درگیر در جنگ جهانی دوم و مرکز خرید مگامال.

یک روز گشت شهری سنت پترزبورگ شامل:

بازدیدها از کلیسای کازان، بندرگاه قدیمی شهر، خیابان نفسکی، میدان نیکلای، نمای بیرونی کلیسای اسحاق، میدان قیام، مجسمۀ کاترین و معشوقه هایش، رود نوا، مجسمۀ آنیچکف و ساختمان گمرک.

قوانین:

تمامی تورها چارتر و غیرقابل استرداد هستند و در صورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم طبق قوانین ایرلاین، چارتر کننده و هتل محاسبه شده و مابقی مبلغ پس از کسر هزینه ها مسترد خواهد شد.

اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از زمان سفر، به همراه 2 قطعه عکس رنگی زمینه سفید برای صدور ویزا لازم است.

نرخ نوزاد 7.590.000 تومان می باشد.

مسئولیت کنترل هر نوع ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر می باشد.

پرداخت 70% مبلغ تور، در زمان عقد قرارداد الزامی است.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور ارزان روسیه نوروز
تور نوروزی روسیه

توضیحات

این قسمت از این صفحه را به این موضوع اختصاص داده ام که در مورد کشور روسیه، جاذبه های گردشگری روسیه و شهرهای دیدنی و جذاب آن اطلاعاتی را در اختیارتان بگذارم. هدف از ارائۀ این مطالب این است که بتوانید به درستی مقصد سفر و زمان سفرتان را انتخاب کنید و اگر اقدام به رزرو تور روسیه نوروز کردید، برنامه ریزی درست و کاملی برای تمام روزهای سفرتان داشته باشید.

ضمن اینکه قیمت تور روسیه نوروز را در همین صفحه آورده ام تا بتوانید قیمتها را مشاهده و مقایسه نمایید. خدمات تورها نیز در زیر قیمت ها درج شده تا از تمام آنچه که برای شما تدارک دیده ایم مطلع شوید.

کمی هم در مورد ویزا روسیه توضیح خواهم داد تا بتوانید با کارهای پیش از سفرتان آشنا شوید و بدانید که به چه مدارکی احتیاج دارید و چقدر برای انجام کار، زمان احتیاج دارید. و اگر سوالی داشتید می توانید با همکاران و کارشناسان ما در تماس باشید و یا فرم تماس را پر کنید تا ما با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور نوروزی روسیه را برایتان انجام دهیم.

ویزای روسیه

قبل از هر توضیحی لازم است کمی در مورد ویزای روسیه صحبت کنم. گرچه در صفحۀ ویزای روسیه اطلاعات کاملی در این زمینه آمده است، اما لازم است در این صفحه نیز توضیحاتی هر چند محتصر ارائه شود تا با این ویزا و این سفر و ملزومات آن کمی بیشتر آشنا شوید.

باید بدانید که ویزای روسیه توسط سفارت روسیه در ایران صادر می شود و فرآیند صدرو این ویزا حدود 8 روز کاری زمان می برد. این ویزا با نام ویزای توریستی عادی روسیه شناخته می شود. قیمت ویزای روسیه برای این ویزا 150 دلار آمریکا است که باید به صورت نقد و به همراه مدارک شما تحویل سفارت داده شود.

اما مدارک ویزای روسیه شامل، اصل گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار از تاریخ سفر، یک قطعه عکس 4*3 رنگی، زمینه سفید و جدید تمام رخ، بلیط رفت و برگشت صادر شده، هتل رزرو شده که هزینۀ آن پرداخت شده باشد و بیمۀ مسافرتی است که به همراه یک دعوت نامه تحویل سفارت می شود.

این دعوت نامه باید از آژانس مسافرتی در روسیه دریافت شود که شما را به عنوان مسافر آن آژانس مسافرتی روسی معرفی کند. کار دریافت این دعوتنامه با همان آژانس مسافرتی است که تورتان را از آن خریداری می کنید. بنابراین از این بابت نگرانی وجود ندارد. و البته به همین علت است که مسافران خودشان نمی توانند با مراجعه به سفارت این ویزا را درخواست دهند.

اما همانگونه که در بالا گفته شد، مدت زمان صدور این ویزا 8 روز کاری است. حال اگر زمان کمتری دارید و باید زودتر راهی سفر شوید، باید ویزای توریستی فوری روسیه درخواست دهید که با پرداخت هزینۀ بیشتر، می توانید مدت زمان بررسی و صدور ویزا را بین 5 تا یک روز کاری تغییر دهید که هزینۀ آن از 170 دلار تا 245 دلار متغییر خواهد بود. در توضیح این مورد باید گفت، اگر ویزای شما 5 روز کاری صادر شود، قیمت آن 170 دلار، اگر سه روز کاری صادر شود، 230 دلار و اگر یک روز کاری صادر شود، قیمت آن 250 دلار آمریکا خواهد بود.

قیمت تور روسیه نوروز
تور ارزان روسیه نوروز

جغرافیا

کشور روسیه کشوری است که در شمال قارۀ آسیا واقع شده است و نیمی از آن در آسیا و نیم دیگر در اروپا قرار گرفته است. این کشور را بعنوان وسیع ترین کشور جهان می شناسند. گرچه قسمت هایی از آن که در شمال کرۀ زمین قرار گرفته است بسیار سرد و خالی از سکنه است، مانند سیبری، اما با این وجود، جمعیت بسیاری دارد و از لحاظ صنعت نیز پیشرفته و از نظر ذخایر نفت و گاز نیز، در سطح بالایی قرار دارد.

این کشور با کشورهای چین، کره شمالی، مغولستان، قزاقستان، آذربایجان، گرجستان، اوکراین، لتونی، بلاروس، فنلاند، استونی، نروژ، لیتوانی و لهستان مرز مشترک دارد. و به آبهای اقیانوس آرام شمالی، اقیانوس منجمد شمالی، دریای خزر، دریای سیاه و دریای بالتیک راه دارد.

راه آبی دریای سیاه و دریای بالتیک این کشور را به اروپا و راه آبی اقیانوس آرام شمالی این کشور را از طرف شرق به چین، ژاپن و قارۀ آمریکا متصل می کند. وجود این راه های آبی برای این کشور بسیار مهم است، زیرا مسیر تجارت با تمام جهان را برایش باز کرده است.

پایتخت روسیه شهر مسکو است و در زمان فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، 14 کشور از آن جدا شدند و مساحت آن، حدود 23 درصد کاهش یافت. این کشور، تقسیمات کشوری عجیب و پیچیده ای دارد و با 83 قسمت فدرال و 21 جمهوری خودگردان، مجموعه ای گسترده و وسیع به نام روسیه را تشکیل داده است. زبان رسمی آن زبان روسی و واحد پولی آن روبل است.

دیگر اطلاعات

در کشور روسیه، با توجه به وسعت و با توجه به قدمت آن، تنوع بالایی از فرهنگ ها و قومیت ها را مشاهده خواهید کرد. این تنوع بالا و سابقۀ تاریخی آن، باعث شده که آثار تاریخی و فرهنگی مختلف و متنوعی در آن وجود داشته باشد که همین مورد، یکی از دلایل استقبال گردشگران برای سفر به این کشور است. همین مورد از دلایل مردم ایران برای انتخاب و رزرو تور روسیه نوروز می باشد.

شهرهای مهم این کشور شامل، مسکو پایتخت کنونی آن، سن پترزبورگ که پایتخت پتر کبیر بوده، یکاترنینبورگ، نیژنی نووگورود، تیومن، کراسنودار، سوچی و چند شهر دیگر می باشند. هر کدام از این شهرها، جاذبه های تاریخی و طبیعی بسیاری دارند که حتما نظر گردشگران را به خود جلب خواهند کرد.

همانطور که گفته شد، تنوع بالای فرهنگی باعث شده تا این کشور در زمینۀ موسیقی، ادبیات، مینیاتور، نقاشی و باله، در جهان زبانزد باشد. بعنوان مثال تولستوی، چایکوفسکی، داستایوفسکی، گوگل، آنتوان چخوف، توپولوف، دیمیتری مندلیف و مایاکفسکی از شخصیت های برجستۀ ادبیات، موسیقی و علم هستند که شهرت جهانی بالایی دارند. انجام هزینه بابت قیمت تور روسیه نوروز ، برای سفر به سرزمین این بزرگان بسیار ارزشمند خواهد بود.

شهر مسکو

شهر مسکو، بعنوان پایتخت روسیه، از جاذبه های گردشگری بسیاری برخوردار است که حتما پس از رزرو تور روسیه نوروز ، برای دیدن آنها برنامه ریزی کنید. این دیدنی ها شامل، کاخ کرملین، میدان سرخ، کلیسای معراج کولومنسکویه، ایستگاه مترو مایا کوفسکایا، بنای یادبود فتح فضا، تپۀ اسپرو، دانشگاه ملی مسکو، آسمان خراشهای هفت خواهران مسکو و خیابان تورسکایا می باشد.

خیابان تورسکایا، راه آهن سراسری سیبری، آرامگاه سرباز گمنام و شعلۀ جاویدان، مجسمۀ بزرگ پتر یکم، کلیسای نوودویچ، مسجد جامع مسکو، باغ وحش مسکو، کلیسای بشارت مسکو، آرامگاه لنین، پارک الکساندر ووسکی در بیرون محوطۀ میدان سرخ مسکو و خیابان قدیمی آربات مسکو که منطقه ای قدیمی است و سرتاسر آن را رستورانها، کافه ها و فروشگاههای متنوع و زیبا و رنگارنگ فرا گرفته است، از دیگر دیدنی های شهر مسکو می باشند.

از دیگر جاذبه های گردشگری مسکو می توان به، منطقۀ کیتای گورود در شرق محوطۀ کرملین که منطقه ای قدیمی است با دیوارهای جذاب و قدیمی با فروشگاههای متعدد، ورزشگاه اوتکرمتیه آرنا که ورزشگاه تیم اسپارتاک است، ورزشگاه لژینکی آرنا، کلیسای جامع سنت باسیل، صومعۀ نوو ودویچی، منطقۀ کولومنسکویه و کاخ ورزشی لوژنیکی اشاره کرد.

جاذبه های گردشگری مسکو

منطقۀ کولونسکویه، پارک کلونسکی که منطقۀ سلطنتی سابق در جنوبشرقی مسکو است، کاخ آرخانگ لسکوی در فاصلۀ 20 کیلومتری غرب این شهر، سالن تاتر آبرازتسف، ایستگاه مترو اسلاویانسکی، بنای یادبود سرگئی الکساندر وویچ که در کاخ کرملین قرار دارد و ایستگاه مترو پارک پابدی جزو جاذبه های گردشگری مسکو محسوب می شوند که حتما باید پس از مشاهدۀ قیمت تور روسیه نوروز و سپس رزرو تور نوروزی روسیه ، در سفرتان به مسکو از آنها دیدن کنید.

سایر دیدنی ها شامل، دلفیناریوم مسکو در باغ وحش مسکو، شاه زنگ تزار، بنای یادبود تراژدی مردم یا یادمان هولوکاست یا یادبود تراژدی ملل، تاتر ملی مسکو، کیلومتر صفر مسکو که نمادی دایره و برنزی بر روی زمین است و در نزدیکی میدان سرخ قرار گرفته است، توپ تزار و حلقۀ طلایی روسیه که به شهرهای شمال شرق مسکو اطلاق می شود، می باشند.

قیمت تور نوروزی روسیه
قیمت تور روسیه نوروز
آخرین دیدنیها

فواره و مجسمۀ دوستی مردم مسکو، ورزشگاه اسپارتاگ مسکو، کلیسای جامع مسیح منجی، سیرک بزرگ مسکو، استادیوم لوژنیکی، پارک هنر موزئون که دارای مجسمه های شخصیت های مهم و تاثیرگذار اتحاد جماهیر شوروی سابق است، و قبرستان نوودویچی مسکو از دیگر دیدنی های شهر جذاب مسکو است.

دیگر دیدنی های این شهر شامل، آسمان نمای مسکو، ایستگاه مترو کیفسکایا، پارک گورکیکه شامل چند زمین بازی و سالن و استادیوم ورزشی است، تاتر بولشوی مسکو، متروی مسکو، پل کانال ودوتویدنی و قدیمی ترین مسجد روسیه با نام جامع دربند یا مسجد جمعۀ دربند می باشد.

برج مخاربراتی اوستا نکینو، کلیسای فرشتۀ مقرب، کلیسای جامع دورمیشن یا کلیسای جامع عروج که در شمال میدان کتدرال در کرملین قرار دارد، مجسمه یوری گاگارین که مجسمه ای با ارتفاع 70 متر از نخستین فضانورد جهان است و فرودگاه بین المللی دوموره دوو، از دیگر جاذبه های توریستی این شهر می باشند.

در آخر

و در آخر، اگر قصد دارید در تعطیلات عید نوروز به کشور روسیه سفر کنید، می توانید پس از مشاهدۀ قیمت تور روسیه نوروز و مقایسۀ قیمت ها، اقدام به رزرو تور روسیه نوروز نمایید. و در این اقدام اگر سوالی داشتید، حتما روی کمک و راهنمایی ما حساب کنید.

و در نهایت اگر سوالی در مورد قیمت تور نوروزی روسیه و سفر به این کشور داشتید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور روسیه نوروز را برایتان انجام دهیم.

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور هند نوروز
نوشتهٔ بعدی
اطلاعات کامل هتل رینبو پارادایس بیچ ریزورت پنانگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید