تور کوش آداسی نوروز

این صفحه در مورد تور نوروزی کوش آداسی و همچنین در مورد شرایط رزرو تور کوش آداسی نوروز اطلاعات کاملی گردآوری شده است. ضمن اینکه در پکیج این صفحه قیمت تور کوش آداسی نوروز آمده است که سعی شده بر اساس قیمت های تور ارزان کوش آداسی نوروز آماده و به روز شود. ضمنا در مورد جغرافیای شهر، شرایط جوی آن و دیدنی هایی که می توانید در این سفر از آنها دیدن کنید هم اطلاعات خوبی ارائه شده است. بنابراین در ادامه همراه من باشید تا اطلاعاتتان در مورد تور کوش آداسی نوروز بیشتر و کاملتر شود.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز اطلاعاتی وجود دارد که می تواند برایتان مفید و جالب باشد. به عنوان مثال در صفحۀ تورهای نوروزی ترکیه توضیحات و اطلاعات سفر به اکثر شهرهای توریستی این کشور در تعطیلات عید نوروز آمده است. یا در صفحۀ تورهای نوروزی خارجی ، پکیج ها و تورها در اکثر مقاصد گردشگری خارج از ایران وجود دارد.  و یا اطلاعات سفر به آنتالیا و سفر به استانبول در تعطیلات عید نوروز در صفحات تورهای نوروزی آنتالیا و تورهای نوروزی استانبول درج شده که می توانید با سر زدن به آن صفحات از اطلاعات و قیمت های آنها استفاده کنید.

همچنین پس از انتخاب تورهای نوروزی کوش آداسی می توانید به صفحۀ هتل های کوش آداسی و صفحۀ دیدنی های کوش آداسی بروید و هتل خود را انتخاب کنید و یا جاذبه های گردشگری را بشناسید تا بتوانید برنامۀ سفر خوبی را برای خود و همراهانتان تدارک ببینید.

و با وجود تمام توضیحات اگر باز سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشیم و یا کار رزرو تور کوش آداسی نوروز را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور کوش آداسی نوروز
هتلاتاقدرجه و خدماتدو تختهیک تختهبچه با تخت
SURTEL HOTELstd3*BB5.990.0006.890.0005.490.000
DABAKLARstdHB*47.490.0009.990.0007.190.000
RAMADA by wyndhamsup sea viewALL*59.990.00013.990.0007.790.000
LE BLUEsea viewUALL*510.990.00014.990.0007.990.000
FANTASIAstd sea viewUALL*510.990.00014.990.0007.990.000
RAMADA RESORTsupALL*510.990.00015.990.0007.990.000
PALM WINGS EPHESUSstd sea viewUALL*511.990.00015.990.0007.990.000
OTIUM SEALIGHTstd5*ALL11.990.00016.590.0008.990.000
SEVEN SEASstd5*UALL12.990.00017.590.0009.290.000
PINE BAY HOLIDAYstdUALL*513.290.00017.990.0009.490.000
AQUA FANTASYstd5*UALL13.490.00018.290.0009.490.0000
خدمات تور کوش آداسی نوروز

بلیط رفت و برگشت، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اقامت در هتل به همراه صبحانه، نهار و شام و تورلیدر فارسی زبان.

همراه داشتن کارت واکسن که از تزریق آن دو هفته گذشته باشد یا تست PCR تا 72 ساعت قبل از سفر الزامی است.

کنترل اعتبار پاسپورت به عهدۀ آژانس درخواست دهنده و کنترل ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر می باشد.

تسویۀ 70% مبلغ تور در زمان عقد قرارداد الزامی است.

در صورت تغییرات قوانین مقصد به علت تغییر شرایط کرونایی ممکن است تغییراتی در تورها ایجاد گردد.

در صورت دیپورتی مسافر از فردگاه مقصد، آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی هیچگونه مسئولیتی ندارد و کل مبلغ سوخت خواهد شد.

کلیۀ تورها چارتر می باشند و در صورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم طبق قوانین ایرلاین، چارتر کننده و هتل محاسبه و مابقی مبلغ پس از کسر هزینه ها عودت داده می شود.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
تور ارزان کوش آداسی نوروز
قیمت تور کوش آداسی نوروز

نوروز در ساحل

در این قسمت از صفحه، در مورد اینکه چرا بهتر است در عید نوروز و در تعطیلات آن، به شهر ساحلی و زیبای کوش آداسی سفر کنیم توضیحاتی خواهم داد. اینکه در این شهر کهن و ساحلی چه هتلها و چه تفریحاتی وجود دارد و مشخصات تورهای نوروزی کوش آدسی چگونه است نیز اطلاعاتی را در اختیارتان خواهم گذاشت.

در کل باید بدانید که کشور ترکیه با توجه به موقعیت جغرافیایی، وسعت، سابقۀ تاریخی و توجه دولتمردان آن به زمینۀ گردشگری، از مسیرهای گردشگری بسیاری برخوردار شده است که هر کدام از آنها، در طول سال، مسافران بسیاری را از سرتاسر جهان به سمت خود می کشاند.

شهر کوش آداسی نیز یکی از این مقاصد مهم و زیبایی است که بعنوان شهری ساحلی و بندری با قدمت تاریخی بسیار، برای پذیرایی از گردشگران از جای جای جهان و همچنین از ایران، آماده شده است. پس اگر می خواهید سفری خوب و خاطره انگیز را در ابتدای سال تجربه کنید، این شهر یکی از گزینه های قابل توجه برای شما می باشد.

تور لحظه آخری کوش آداسی

قبل از هر توضیحی در مورد شهر ساحلی کوش آداسی و جغرافیا و یا آب و هوای آن، لازم است در مورد اصطلاح تورهای لحظه آخری و یا تورهای آفری که مدت ها است در بین آژانس های مسافرتی و مسافران ایرانی رایج شده است توضیح دهم. این اصطلاحات برای تورها و قیمت فروش تورها است و در اصل زمانی از این اصطلاحات استفاده می کنیم که تورها با تخفیف به فروش برسند. اما این موضوع زمانی ایجاد می شود که یکی از دو حالت که در ادامه توضیح خواهم داد رخ داده باشد.

حالت اول زمانی است که پروازهایی که با استفاده از آن سفر انجام می شود یا به اصطلاح تور بسته می شود شامل تخفیف شود. در توضیح این موضوع باید بدانید که آژانس های مسافرتی یا گردانندگان تورها، از مدت ها قبل، صندلی های پرواز را در مقاصد محبوب گردشگری رزرو کرده و پول آنرا به ایرلاین می پردازند. به این کار در اصطلاح چارتر کردن پروزا گفته می شود.

به عنوان مثال، از ابتدای سال، پرواز تهران به کوش آداسی و بلعکس را برای تعطیلات عید سال بعد رزرو کرده و پول آنرا با ایرلاین تسویه می کنند. آنها با استفاده از این پروازها، پکیج تور یا برنامۀ سفر را آماده می کنند و با تبلیغات برای فروش آن اقدام می کنند.

اما با نزدیک شدن به تاریخ پرواز، اگر هنوز تمام ظرفیت صندلی های پرواز پر نشده باشد، با اعمال تخفیف روی تور، و تبلیغات آفر تور کوش آداسی نوروز سعی می کنند مسافران بیشتری جذب کرده و از ضرر و زیان جلوگیری کنند. در این حالت است که شما تبلیغات تور لحظه آخری کوش آداسی نوروز را می بینید و می توانید تورتان را تخفیف و قیمت کمتر خریداری کرده و به سفر بروید.

قیمت تور کوش آداسی نوروز
تور نوروزی کوش آداسی

تور ارزان کوش آداسی نوروز

اما حالت دوم زمانی رخ می دهد که هتل های روی یک تور شامل تخفیف شوند. اگر به یک پکیج تور با قیمت دقت کنید، تعدادی هتل را از دو تا پنج ستاره مشاهده می کنید که از کمترین تا بیشترین قیمت مرتب شده اند. این هتل ها توسط کارگزاران یا گردانندگان تور از قبل برای سفر و اقامت مسافران آماده می شوند.

آنها ضمن قرارداد با هتل ها، متعهد می شوند که در یک بازۀ زمانی مشخص، تعداد معینی از اتاق های هتل را پر کنند یا تعداد مشخصی مسافر را به هتل بفرستند. آنها با استفاده از این هتل ها و آن پروازهای چارتر شده، یک برنامۀ سفر را آماده می کنند و قالب یک پیکج تور به فروش می رسانند.

اما اگر حس کنند تا انتهای بازۀ تعیین شده نخواهند توانست به تمام تعهد خود عمل کنند، با اعمال تخفیف روی تور و تبلیغات آفر تور کوش آداسی نوروز سعی می کنند شما را ترغیب به خرید این تورهای آفری کرده تا بتوانند به تعداد ظرفیت تعیین شده در قرارداد برسند.

در این دو حالت است که شما تبلیغات تور ارزان کوش آداسی نوروز را مشاهده می کنید و می توانید تورتان را تخفیف و با قیمتی کمتر از قیمت اصلی آن خریداری کرده و به سفر بروید. اما همانگونه که از نام تورهای لحظه آخری پیداست، این تورها در لحظات آخر و دو یا سه روز قبل از سفر تبلیغ می شوند.

بنابراین باید برای سفر آماده باشید و با هزینه های فوری سفر مشکلی نداشته باشید. از طرف دیگر باید از نظر کاری با مرخصی گرفتن یا نرفتن سر کار مشکلی نداشته باشید تا بتوانید از این تورها استفاده کنید. از طرف دیگر همراهان شما نیز باید کملا آماده باشند و همین شرایط برای آنها نیز صادق است.

جغرافیا

در کل باید گفت موقعیت جغرافیایی کشور ترکیه، باعث شده از لحاظ جایگاه، این کشور در طی سالیان گذشته تا کنون، از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در این بین، شهرهایی که بعنوان شهرهای اصلی تجاری و بندری این سرزمین شناخته می شده اند و موقعیت استراتژیکی نیز داشته اند، اهمیت و جایگاهشان بسیار بالاتر بوده است.

شهرهایی مثل استانبول که دروازۀ اروپا و آسیا محسوب می شده است. یا شهرهای بندری مانند همین شهر ساحلی کوش آداسی که محل تردد کشتی های تجاری و کالاهای تجاری آنها بوده است.

این جایگاه و اهمیت، باعث رونق شهر و ساخت و ساز بناهای مهم دولتی و حکومتی و تجاری بوده که امروزه همان بناها، بعنوان جاذبه های توریستی این شهر، بخشی از آن چیزی است که در آن انتظار شما را می کشد. پس اگر قصد رزرو تور کوش آداسی نوروز را داشتید، در برنامۀ سفرتان، حتما بازدید از این دیدنی های ارزشمند را قرار دهید.

شراط کلی

در مورد این شهر می توان گفت، با توجه به اینکه شهر کوش آداسی شهری ساحلی است و در نیمکرۀ شمالی زمین و در میانۀ قطب شمال و خط استوا واقع شده است، از آب و هوایی خنک و مرطوب برخوردار می باشد.

این نوع آب و هوا، باعث می شود در اکثر طول سال، مسافرانی که آن سفر می کنند و یا ساکنان آن، شرایط جوی مطلوب و لذت بخشی را تجربه کنند. همین مورد، یکی از مهمترین موارد در انتخاب تور نوروزی کوش آداسی محسوب می شود.

وجود ساحل و تفریحات آبی و ساحلی، هتلهای با کیفیت و با رتبه بندی و امکانات مختلف و متنوع، با تنوع قیمتی زیاد، وجود جاذبه های گردشگری و جاذبه های طبیعی و مردمانی میهمان نواز و خون گرم، از ویژگی هایی است که شما را مجاب به رزرو تورهای نوروزی کوش آداسی می کند.

تفریحات شهر

شهر کوش آداسی نیز مانند شهرهایی مثل آنتالیا و آلانیا، شهری ساحلی و با شرایطی نسبتا مشابه است. در این شهرها، معمولا هتلها با کیفیت و امکاناتی کامل، پذیرای مسافران از سرتاسر جهان هستند که در بیشتر موارد، مسافران خیلی کم از هتل خارج می شوند و معمولا تمام طول مدت اقامت خود را در هتل می گذرانند.

دلیل این امر این است که هتلها، بصورت کامل رزرو می شوند و شما تمام وعده های غذایی صبحانه، نهار و شام را در هتل هستید و حتی میان وعده و نوشیدنی را نیز از قبل، روی تورتان خریداری نموده اید.

ضمن اینکه امکانات تفریحی و سرگرمی داخل هتلها آنقدر کامل و زیاد است که تمام وقتتان را پر کرده و نیازی به خروج از هتل نخواهید داشت. حتی بسیاری از هتلها ساحلی هستند و یا اغلب ساحل اختصاصی دارند که، حتی نیاز پیدا نمی کنید برای رفتن به ساحل نیز از هتل بیرون بزنید. به این شکل که حتی ساحل نیز در کنار دریا، جزوی از هتل محسوب می شود. پس در زمان رزرو تور کوش آداسی نوروز و در زمان انتخاب هتل به ساحلی بودن یا داشتن ساحل اختصاصی و همچنین امکانات هتل دقت داشته باشید.

قیمت تور نوروزی کوش آداسی
تور ارزان کوش آداسی نوروز
در ادامه

در کل باید بدانید بیشتر مسافرانی که به شهرهایی با این ویژگی ها سفر می کنند، بیشتر به دنبال آرامش و استراحت هستند. آنها می خواهند در سفرشان، خستگی مدتها کار و فعالیت را از تن بیرون کرده و با انرژی به مبدا سفر خود باز گردند. بنابراین مسافرانی که اقدام به رزرو تورهای نوروزی کوش آداسی می کنند نیز می توانند از این شرایط بهرهمند شوند.

آنها نیز به دنبال آرامش و دوری از هیاهو و شلوغی شهر و صدای آن هستند. بنابراین به ساحل کوش آداسی و استراحت روی صندلی های راحتی کنار دریا پناه می برند. نهایت اینکه گاهی که می خواهند هوایی عوض کنند، تنی به آب زده و دوباره همانجا، زیر چترهای آفتاب گیر و روی صندلی ها دراز می کشند و از کافه یا بار کنار دریا، یک خوراکی سبک ویا یک نوشیدنی خنک گرفته و از آرامش و نسیم ملایم ساحلی لذت می برند.

این خاصیت سفرهای نوروزی کوش آداسی است که شما را به آرامش یک سفر عالی می رساند و در نهایت انرژی از دست رفته به واسطۀ یکسال کار و زندگی را به شما باز می گرداند.

در آخر

و در آخر اینکه، اگر هنوز برای انتخاب مقصد سفرتان مردد هستید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم تماس را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم.

ضمن اینکه می توانید از روی پکیج ها، قیمت تور کوش آداسی نوروز را مشاهده کرده و برای رزرو تور کوش آداسی نوروز اقدام کنید. البته می توانید کار رزرو تورهای نوروزی کوش آداسی را به ما بسپارید و با خیال راحت، عید نوروز را در این شهر ساحلی زیبا بگذرانید. باز هم می گویم، تور نوروزی کوش آداسی از بهترین تورهایی است که می توانید انتخاب کنید و سفری خاطره انگیز را برای خود و همراهانتان رقم بزنید.

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور آنتالیا نوروز
نوشتهٔ بعدی
تور اروپا نوروز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید