تور کیش زمستان

این مطلب در مورد تور ارزان کیش زمستان و همچنین تور کیش زمستان و البته قیمت تور کیش زمستان می باشد. برای اطلاع از تور لحظه آخری کیش زمستان و شرایط رزرو تور کیش زمستان ، در ادامۀ مطلب همراه من باشید تا اطلاعاتتان در این زمینه کامل شود. ضمن اینکه در پکیج این صفحه، قیمت ها نیز برای هر هتل آورده شده است که ممکن است برایتان مفید باشد.

ضمنا در صفحات مرتبط با این صفحه، اطلاعاتی در مورد سایر تورهای کیش در دیگر فصول و همچنین در صفحۀ هتل های کیش اطلاعات هتلهای این جزیره و در صفحۀ جاذبه های گردشگری کیش ، اطلاعات دیدنی های جزیره وجود دارد که پیشنهاد می کنم به آن صفحات نیز سری بزنید.

و اگر سوالی داشتید، کافی است با مشاوران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور کیش زمستان را برایتان انجام دهیم.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
تور لحظه آخری کیش زمستان
قیمت تور کیش زمستان

زمستان در کیش

در این قسمت از این صفحه قصد دارم تا در مورد سفر کیش زمستان صحبت کنم. در این مورد که چرا فصل زمستان برای سفر به این جزیرۀ زیبا فصلی مناسب است. علاوه بر آن از تفریحات کیش صحبت خواهم کرد و ویژگی های این سفر که چگونه می توانید از سفرتان لذت بیشتری ببرید. علاوه بر آن در پکیج مربوطه، قیمت تور کیش زمستان نیز آمده است.

شما با مقایسۀ قیمتها می توانید خریدی به صرفه داشته و برای رزرو تور کیش زمستان اقدام کنید. این مطلب شما را با دیدنی های جزیره آشنا خواهد کرد و علاوه بر آن، آشنایی با جاذبه های گردشگری کیش ، کمکتان خواهد کرد برای تک تک روزهای سفرتان برنامه ریزی کرده و وقت و هزینۀ خود را هدر ندهید.

پس در ادامۀ مطلب همراه من باشید تا با جزیرۀ کیش آشنا شوید و اطلاعاتتان در مورد آن کاملتر شود. ضمن اینکه در زمان بررسی قیمتها، حواستان به تور ارزان کیش زمستان باشد. این تورها که با تخفیف فروخته می شوند، معمولا قیمت مناسبتری دارند و ممکن است شما با عنوان تور لحظه آخری کیش زمستان آنها را بشناسید. علاوه بر آن اگر سوالی داشتید، حتما با مشاوران ما تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم.

تور زمستانی کیش

اما همانگونه که گفته شد، می خواهم توضیح دهم چرا زمستان فصلی مناسب برای سفر به کیش است. شاید بدانید که با توجه به موقعیت جغرافیایی کیش، این جزیره از آب و هوایی گرمتر نسبت به سایر نقاط ایران دارد. در فصول گرمتر مانند اواخر بهار، تابستان و اوایل پاییز، هوا گرم است. مخصوصا در تابستان، هوا بسیار گرم است و بیشتر تفریحات و کارهایی مانند خریدها، عصرها و شبها انجام می گیرد.

اما در فصل زمستان، بهترین زمان برای سفر به کیش است. به این دلیل که هوا تقریبا بهاری و مطبوع است و شما هرگز احساس گرما نخواهید داشت. حتی احساس سرما نیز نمی کنید و هوایی مطبوع و عالی را تجربه خواهید کرد. مثلا دلتان می خواهد صبح قبل از طلوع آفتاب در دریا شنا کنید، یا قبل از ظهر گشتی در بازار بزنید، یا عصر به اسکله تفریحی بروید و قدم بزنید، در هیچکدام این موارد، از نظر آب و هوایی، مشکلی نخواهید داشت و به راحتی و بدون اینکه احساس سرما یا گرما کنید، به این فعالیتها خواهید پرداخت.

این نوع آب و هوا، برای ما که در ایران، بجز در مناطق جنوبی کشور، آب و هوایی چهار فصل را تجربه می کنیم، می تواند جذاب باشد. به این موضوع فکر کنید که برای شنا کردن در دریای خزر، فقط و فقط امکان این کار را در فصل تابستان دارید. حتی در بهار نیز، به دلیل سرمای هوای شمال کشور و سرد و طوفانی بودن آب دریا، امکان شنا تقریبا وجود ندارد. اما در کیش، شما حتی صبح، قبل از طلوع آفتاب، می توانید در آبهای خلیج فارس شنا کنید و لذت ببرید.

از طرف دیگر، آفتاب جزیره، در این فصل، گرچه گرم و سوزنده نیست، اما برای اینکه حمام آفتاب بگیرید، مناسب است و می توانید به صورت طبیعی، و حین لذت بردن از ساحل زیبا و مرجانی جزیره، کمی رنگ پوستتان را عوض کنید. اما در مورد سایر تفریحات و دیدنی هایی که در کیش می توانید انجام دهید، با توجه به این نوع از آب و هوا در فصل زمستان، در سرتاسر طول روز وقت دارید که به خرید بروید، از دیدنی های جزیره دیدن کنید، در ساحل قدم بزنید و یا در دریا شنا کنید.

جالب است بدانید که این نوع از آب و هوا، باعث شده تا بسیاری از هموطنانمان، در فصل زمستان فقط به خاطر مطبوع بودن هواف اقدام به رزرو تور کیش زمستان نموده و به آن سفر کنند.

قیمت تور کیش زمستان
رزرو تور کیش زمستان
دیدنی های کیش

اما در این قسمت قصد دارم تا در مورد جاذبه های گردشگری کیش کمی توضیح دهم. البته که فقط فهرست وار آنها را نام خواهم برد تا بتوانید با آنها آشنا شوید و اگر خواستید با آنها به صورت اختصاصی آشنا شوید، کافی است به صفحۀ جاذبه های گردشگری کیش سری بزنید تا در مورد هر کدام به تفکیک اطلاعاتشان را مطالعه نمایید.

دیدنی های جزیرۀ کیش شامل کشتی یونانی ، اسکلۀ تفریحی ، شهر زیرزمینی کاریز ، قسمت عربهای جزیره ، پیست دوچرخه سواری دور جزیره ، جاده جهان یا ساحلی ، روستای ننه باغو ، پارک دلفین ها ، باغ وحش ، ساحل مرجان ، درخت سبز ، پارک آبی اوشن ، شهر حریره ، قلعۀ پرتغالی ها ، اسکله صیادی و پلاژ آقایان و بانوان می باشد.

در مورد این دیدنی ها به اختصار باید گفت، جادۀ جهان، جاده ای است ساحلی که دور تا دور جزیره کشیده شده و در امتداد ساحل، می توانید از قسمتهای جدید مثل اسکلۀ تفریحی و قسمت پاساژها شروع کرده، به سمت دهکدۀ المپیک و شهر زیرزمینی کاریز رفته، سپس به قسمت عربهای جزیره و اسکلۀ صیادی بروید، از آنجا به سمت جنوب جزیره و کشتی یونانی بروید، در ادامه جاده را ادامه دهید تا به ساحل مرجان برسید و از آنجا دوباره به نزدیک اسکلۀ تفرحی بازگردید.

پارک دلفین ها نیز با اجرای برنامه های شاد و متنوع و بازی با دلفین ها بسیار جذاب می باشد. باغ وحش نیز گرچه حیوانات زیادی ندارد اما برای ساعاتی، در کنارۀ ساحل و نزدیک به مراکز خرید، می تواند لحظات جذابی را برایتان رقم بزند. اسکلۀ تفریحی نیز که چند صد متر در دریا پیش رفته، برای پیاده روی و لذت از آب و هوای مطبوع زمستان، می تواند جذاب باشد و البته عکسهای زیبایی نیز برایتان به یادگار بگذارد.

کشتی یونانی نیز که به نوعی نمادی از جزیرۀ کیش است، در جنوب جزیره قرار دارد و جدای از جذابیتش، ساحلی بکر و زیبا و مرجانی و صخره ای در نزدیکی آن وجود دارد که پیشنهاد می کنم برای قدم زدن در ساحل آن، وقت بیشتری بگذارید. درخت سبز کیش نیز، یک درخت قدیمی با داستانهای مخصوص خود است که به نوعی نمادی از برآورده کردن آرزوها بدل شده است.

در ادامه

اگر اقدام به رزرو تور کیش زمستان کردید، حتما یک روز عصرتان را برای دوچرخه سواری اختصاص دهید. می توانید از قسمتهای مخصوص، دوچرخه اجاره کنید و در پیست مخصوص دوچرخه سواری که در امتداد جادۀ جهان، دور تا دور جزیره کشیده شده است دوچرخه سواری کنید و طبیعت و ساحل کیش را، ملموستر و جذابتر ببینید.

قسمت عربهای جزیره، قسمتی است که بخش اصلی مسکونی جزیره برای بومیان این جزیره می باشد. این قسمت بافتی قدیمی تر دارد و مردمان محلی، بیشتر در آن ساکن هستند. نوع زندگی و فرهنگ این مردمان، در نوع خود جذاب و جالب توجه می باشد. علاوه بر آن، اسکلۀ صیادی جزیره نیز در این قسمت قرار دارد و می توانید به تماشای لنج های صیادی بروید و اگر به موقع برسید، می توانید به بازار ماهی فروشی محلی بروید و ماهی تازه بخرید.

روستای ننه باغو را شاید پیدا نکنید، در حرکت در جادۀ جهان به جنوب جزیره که می روید، از یک مسیر فرعی به بخشی ساده و بومی در میان طبیعتی با پوشش گیاهی خاص جزیره خواهید رسید که تقریبا خالی از سکنه است و در گذشته، پیر زنی با همین نام در آن زندگی می کرده است. قلعۀ پرتغالی ها نیز در جنوب جزیره و در کنارۀ جادۀ جهان و نزدیک به کشتی یونانی است که ساختمانی کوچک است که مانند یک پاسگاه یا دژ کوچک به چشم می خورد. امروزه این ساختمان، یک بنای نیمه خراب و متروک است و از آن استفاده نمی شود.

اما بجز دیدنی های کیش، اگر از تور لحظه آخری کیش زمستان یا تور ارزان کیش زمستان ، و یا از تورهایی با قیمت معمولی یکی را خریداری کردید و به کیش سفر کردید، به پاساژها و مراکز خرید کیش نیز بروید. این مراکز خرید، پر هستند از مغازه ها و فروشگاههاهی مختلف و متنوع که می توانید انواع اجناس و پوشاک را از آنها تهیه کنید.

در آخر

و در آخر، اگر در مورد تور لحظه آخری کیش زمستان یا به عبارتی تور ارزان کیش زمستان سوالی داشتید، یا می خواستید از قیمت تور کیش زمستان مطلع شوید، یا سوالی در زمینۀ سفر به این جزیره داشتید، کافی است با همکاران و مشاوران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور کیش زمستان را برایتان انجام دهیم.

تور لحظه آخری کیش زمستان
تور ارزان کیش زمستان

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور پاتایا پاییز
نوشتهٔ بعدی
تور مالزی پاییز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید