تور تایلند تابستان

در این صفحه قصد دارم در مورد تور تایلند تابستان و همچنین قیمت تور تایلند تابستان صحبت کنم. ضمن اینکه در مورد تور ارزان تایلند تابستان اطلاعات و مشخصاتی وجود دارد. پس در ادامه همراه من باشید تا در مورد تور تایلند ویژه تابستان اطلاعاتتان را کامل کنید تا بتوانید با بررسی های دقیق، اقدام به رزرو تور تایلند تابستان نمایید.

ضمن اینکه در صفحات مرتبط با این صفحه، اطلاعات قیمتها در صفحۀ تورهای تایلند ، مشخصات هتلها در صفحۀ هتل های تایلند و همچنین اطلاعات دیدنی های تایلند در صفحۀ جاذبه های گردشگری تایلند آمده است تا بتوانید اطلاعاتتان را در زمینه های مختلف مربوط به این مقصد گردشگری کامل کنید.

و اگر سوالی داشتید می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور تایلند تابستان را برایتان انجام دهیم.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

توضیحات تایلند

در این قسمت قصد دارم در مورد تور تایلند ویژه تابستان توضیحاتی ارائه کنم. سفر به تایلند در فصل تابستان و البته مهمتر از آن اینکه، به کدام شهر این کشور در این فصل سفر کنید. در مورد ویزای تایلند نیز توضیحاتی خواهم داد تا بتوانید به شناخت خوبی برسید و از طرفی بتوانید به خوبی پکیجهای مختلف را بررسی کنید و همچنین بتوانید مسیر سفر و مقصد خود را انتخاب کنید، و بدانید که چه زمانی و چگونه برای خرید تور تایلند ویژه تابستان اقدام کنید.

پس ادامۀ مطلب را بخوانید و همراه من باشید تا اطلاعاتتان در این زمینه کاملتر شود. ضمن اینکه در صفحات دیگر، مثلا در صفحۀ تورهای خارجی ، اطلاعات تورهای خروجی در دیگر مسیرهای خارجی و بین المللی وجود دارد که می توانید با رفتن به آن صفحه، اطلاعات هر مقصد را به تفکیک کشور و شهر، مشاهده فرمایید.

ضمن اینکه اگر سوالی داشتید یا اطلاعاتی در مورد قیمت تور تایلند تابستان می خواستید، کافی است فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات و راهنمای شما باشیم و همچنین کار رزرو تور تایلند تابستان را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور تایلند تابستان
رزرو تور تایلند تابستان

شهرها

در ابتدا، به توضیح اطلاعات شهرهای تایلند و البته شهرهای مهم و توریستی این کشور زیبا خواهم پرداخت. در پکیج های تایلند تابستان نیز، ممکن است شما تورهای تک شهری و یا تورهای ترکیبی تایلند یا تورهای چند شهری را مشاهده کنید. تورهای تک شهری تایلند شامل تورهای بانکوک در شهر بانکوک، تورهای پوکت در جزیرۀ زیبای پوکت و تورهای پاتایا در شهر ساحلی و جذاب پاتایا می باشد.

در مورد تورهای ترکیبی تایلند نیز می توان به تورهای بانکوک-پاتایا و تورهای بانکوک-پوکت و تورهای پاتایا-پوکت و همچنین تورهای بانکوک-ساموئی و البته تورهای پوکت-ساموئی نیز اشاره کرد که این تورها، به صورت دو شهری در کشور تایلند هستند. در مواردی نیز تور سه شهری به صورت تور بانکوک-پاتایا-پوکت تنظیم می شوند.

در هر صورت، در فصل تابستان نیز می توانید هرکدام از انواع این تورها را در پکیجهای آژانس های مسافرتی مشاهده کنید و بسته به زمانتان و هزینه ای که برای سفر در نظر دارید، هرکدام از این تورها را برای سفرتان انتخاب کنید. هرکدام از شهرها نیز ویژگی های خاص خود را دارند و نوع تفریحات شما، در هر کدام از شهرها می تواند تا حدی متفاوت باشد.

مثلا شهر بانکوک، برای خرید و لذت بردن از شهری به نسبت پیشرفته، بازدید از معابد شگفت انگیز و زیبا و همچنین لذت بردن از دیدنی های شگفت انگیز و جذاب این شهر مانند محیط طبیعی زندگی حیوانات وحشی و ساختمانها و بناهای زیبا و البته تفریحات به روز و مدرنی مانند پارک آبی و شهر بازی و مواردی از این دست پیشنهاد می شود. شهر پوکت برای لذت بردن از محیطی نسبتا بکر و طبیعتی زیبا و عالی و البته آرامش و استراحت، مناسب است.

شهر پاتایا، برای لذت بردن از اقامت در شهری ساحلی با ساحلی زیبا و جذاب، رفتن به جزایر زیبا در میانۀ اقیانوس، تفریحات ساحلی و آبی، کمی خرید و لذت تفریحات و جشنهای شاد و مفرح پیشنهاد می شود و البته جزیرۀ ساموئی نیز برای آرامش و لذت بودن در طبیعتی جذاب و چشم نواز مناسب خواهد بود.

ویزای تایلند

در این قسمت می خواهم در مورد ویزای تایلند صحبت کنم. در مورد دریافت این ویزا مشکل خاصی وجود ندارد. مدت زمان لازم برای دریافت این ویزا، بین سه تا هفت روز کاری می باشد. شما به راحتی می توانید برای دریافت این ویزا، به یک آژانس مسافرتی درخواست خود را مبنی بر اخذ ویزا ارسال کنید و با ارائۀ مدارک لازم و پرداخت هزنیۀ آن، ویزای خود را دریافت کنید.

این ویزا به صورت برچسب بر روی پاسپورت شما چسبانده می شود و شما می توانید، از تاریخ درج شده بر روی ویزا، تا سه ماه وارد این کشور شوید و از زمان ورود به آن، تا یکماه یا سی روز تمام اقامت داشته باشید. اعتبار گذرنامه نیز باید از زمان سفر، شش ماه کامل باشد.

هزینه ای که برای این ویزا باید پرداخت کنید، مبلغ 50 یورو است که به صورت نقد و فقط با به صورت یورویی قابل پرداخت می باشد. اما مدارکی که برای آن از شما درخواست می شود شامل، اصل پاسپورت، کپی شناسنامه و کارت ملی، دو قطعه عکس 4*6 رنگی و زمینه سفید از روبرو است و در نهایت، گردش سه ماهه حساب با ماندۀ حداقل 50 میلیون تومان می باشد. شما با ارائۀ این مدارک و پرداخت هزینه، می توانید ویزای کشور تایلند را دریافت کرده و به این کشور سفر کنید. ضمن اینکه می توانید برای اخذ آن، درخواست خود را به ما نیز ارسال کرده و از ما بخواهید تا آنرا برایتان بگیریم یا کلا کار رزرو تور تایلند تابستان را برایتان انجام دهیم.

در آخر

و در آخر، باید بدانید که تور تایلند ویژه تابستان از تورهای محبوب مسافران است. شاید کمی هوا گرم باشد اما وجود دریا در پاتایا، پوکت و ساموئی، می تواند شما را برای تفریحات دریایی و ساحلی آنها، ترغیب کند. پس با بررسی قیمت تور تایلند تابستان ، و مقایسۀ قیمتها، این تور را بخرید و به این سفر لذت بخش بروید.

و اگر سوالی داشتید، یا نیاز به راهنمایی داشتید، با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و اقدام به رزرو تور تایلند ویژه تابستان نمایید. یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و راهنمای شما باشیم.

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور تایلند پاییز
نوشتهٔ بعدی
تور بانکوک پاییز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست