تور تایلند تابستان

در این صفحه قصد دارم در مورد تور تایلند تابستان و همچنین قیمت تور تایلند تابستان صحبت کنم. ضمن اینکه در مورد تور ارزان تایلند تابستان اطلاعات و مشخصاتی وجود دارد. پس در ادامه همراه من باشید تا در مورد تور تایلند ویژه تابستان اطلاعاتتان را کامل کنید تا بتوانید با بررسی های دقیق، اقدام به رزرو تور تایلند تابستان نمایید.

ضمن اینکه در صفحات مرتبط با این صفحه، اطلاعات قیمتها در صفحۀ تورهای تایلند ، مشخصات هتلها در صفحۀ هتل های تایلند و همچنین اطلاعات دیدنی های تایلند در صفحۀ جاذبه های گردشگری تایلند آمده است تا بتوانید اطلاعاتتان را در زمینه های مختلف مربوط به این مقصد گردشگری کامل کنید.

و اگر سوالی داشتید می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور تایلند تابستان را برایتان انجام دهیم.

تور بانکوک تابستان

تور بانکوک تابستان

بدون دیدگاه
تور بانکوک تابستان در این صفحه در مورد تور بانکوک تابستان و شرایط رزرو تور بانکوک تابستان ، اطلاعات کاملی گردآوری شده است. قیمت تور بانکوک تابستان نیز در پکیج…
تور پاتایا تابستان

تور پاتایا تابستان

بدون دیدگاه
تور پاتایا تابستان این مطلب در مورد تور پاتایا تابستان و شرایط رزرو تور پاتایا تابستان نوشته شده است. ضمن اینکه در پکیج آن، قیمت تور پاتایا تابستان آمده که…
تور پوکت تابستان

تور پوکت تابستان

بدون دیدگاه
تور پوکت تابستان در این صفحه در مورد تور تابستانی پوکت و البته شرایط رزرو تور پوکت تابستان اطلاعات کاملی گردآوری شده است. ضمن اینکه در پکیج این صفحه قیمت تور پوکت تابستان آمده است که…
فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
رزرو تور تایلند تابستان
تور ارزان تایلند تابستان

توضیحات تایلند

در این قسمت قصد دارم در مورد تور تایلند ویژه تابستان توضیحاتی ارائه کنم. سفر به تایلند در فصل تابستان و البته مهمتر از آن اینکه، به کدام شهر این کشور در این فصل سفر کنید. در مورد ویزای تایلند نیز توضیحاتی خواهم داد تا بتوانید به شناخت خوبی برسید و از طرفی بتوانید به خوبی پکیجهای مختلف را بررسی کنید و همچنین بتوانید مسیر سفر و مقصد خود را انتخاب کنید، و بدانید که چه زمانی و چگونه برای خرید تور تایلند ویژه تابستان اقدام کنید.

پس ادامۀ مطلب را بخوانید و همراه من باشید تا اطلاعاتتان در این زمینه کاملتر شود. ضمن اینکه در صفحات دیگر، مثلا در صفحۀ تورهای خارجی ، اطلاعات تورهای خروجی در دیگر مسیرهای خارجی و بین المللی وجود دارد که می توانید با رفتن به آن صفحه، اطلاعات هر مقصد را به تفکیک کشور و شهر، مشاهده فرمایید.

ضمن اینکه اگر سوالی داشتید یا اطلاعاتی در مورد قیمت تور تایلند تابستان می خواستید، کافی است فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات و راهنمای شما باشیم و همچنین کار رزرو تور تایلند تابستان را برایتان انجام دهیم.

شهرها

در ابتدا، به توضیح اطلاعات شهرهای تایلند و البته شهرهای مهم و توریستی این کشور زیبا خواهم پرداخت. در پکیج های تایلند تابستان نیز، ممکن است شما تورهای تک شهری و یا تورهای ترکیبی تایلند یا تورهای چند شهری را مشاهده کنید. تورهای تک شهری تایلند شامل تورهای بانکوک در شهر بانکوک، تورهای پوکت در جزیرۀ زیبای پوکت و تورهای پاتایا در شهر ساحلی و جذاب پاتایا می باشد.

در مورد تورهای ترکیبی تایلند نیز می توان به تورهای بانکوک-پاتایا و تورهای بانکوک-پوکت و تورهای پاتایا-پوکت و همچنین تورهای بانکوک-ساموئی و البته تورهای پوکت-ساموئی نیز اشاره کرد که این تورها، به صورت دو شهری در کشور تایلند هستند. در مواردی نیز تور سه شهری به صورت تور بانکوک-پاتایا-پوکت تنظیم می شوند.

در هر صورت، در فصل تابستان نیز می توانید هرکدام از انواع این تورها را در پکیجهای آژانس های مسافرتی مشاهده کنید و بسته به زمانتان و هزینه ای که برای سفر در نظر دارید، هرکدام از این تورها را برای سفرتان انتخاب کنید. هرکدام از شهرها نیز ویژگی های خاص خود را دارند و نوع تفریحات شما، در هر کدام از شهرها می تواند تا حدی متفاوت باشد.

مثلا شهر بانکوک، برای خرید و لذت بردن از شهری به نسبت پیشرفته، بازدید از معابد شگفت انگیز و زیبا و همچنین لذت بردن از دیدنی های شگفت انگیز و جذاب این شهر مانند محیط طبیعی زندگی حیوانات وحشی و ساختمانها و بناهای زیبا و البته تفریحات به روز و مدرنی مانند پارک آبی و شهر بازی و مواردی از این دست پیشنهاد می شود. شهر پوکت برای لذت بردن از محیطی نسبتا بکر و طبیعتی زیبا و عالی و البته آرامش و استراحت، مناسب است.

شهر پاتایا، برای لذت بردن از اقامت در شهری ساحلی با ساحلی زیبا و جذاب، رفتن به جزایر زیبا در میانۀ اقیانوس، تفریحات ساحلی و آبی، کمی خرید و لذت تفریحات و جشنهای شاد و مفرح پیشنهاد می شود و البته جزیرۀ ساموئی نیز برای آرامش و لذت بودن در طبیعتی جذاب و چشم نواز مناسب خواهد بود.

قیمت تور تایلند تابستان
تور ارزان تایلند تابستان

ویزای تایلند

در این قسمت می خواهم در مورد ویزای تایلند صحبت کنم. در مورد دریافت این ویزا مشکل خاصی وجود ندارد. مدت زمان لازم برای دریافت این ویزا، بین سه تا هفت روز کاری می باشد. شما به راحتی می توانید برای دریافت این ویزا، به یک آژانس مسافرتی درخواست خود را مبنی بر اخذ ویزا ارسال کنید و با ارائۀ مدارک لازم و پرداخت هزنیۀ آن، ویزای خود را دریافت کنید.

این ویزا به صورت برچسب بر روی پاسپورت شما چسبانده می شود و شما می توانید، از تاریخ درج شده بر روی ویزا، تا سه ماه وارد این کشور شوید و از زمان ورود به آن، تا یکماه یا سی روز تمام اقامت داشته باشید. اعتبار گذرنامه نیز باید از زمان سفر، شش ماه کامل باشد.

هزینه ای که برای این ویزا باید پرداخت کنید، مبلغ 50 یورو است که به صورت نقد و فقط با به صورت یورویی قابل پرداخت می باشد. اما مدارکی که برای آن از شما درخواست می شود شامل، اصل پاسپورت، کپی شناسنامه و کارت ملی، دو قطعه عکس 4*6 رنگی و زمینه سفید از روبرو است و در نهایت، گردش سه ماهه حساب با ماندۀ حداقل 50 میلیون تومان می باشد. شما با ارائۀ این مدارک و پرداخت هزینه، می توانید ویزای کشور تایلند را دریافت کرده و به این کشور سفر کنید. ضمن اینکه می توانید برای اخذ آن، درخواست خود را به ما نیز ارسال کرده و از ما بخواهید تا آنرا برایتان بگیریم یا کلا کار رزرو تور تایلند تابستان را برایتان انجام دهیم.

تورهای ترکیبی تایلند

در چند سطر بالاتر، کمی در مورد اصطلاحی صحبت کردم که قصد دارم در این قسمت، توضیحات کاملتری را در این مورد ارائه کنم. اما آن اصطلاح یا نام، تورهای ترکیبی تایلند است. این تورها را نام بردم که دوباره در این قسمت نیز نام خواهم برد اما توضیحات کاملتری را ارائه خواهم کرد.

تورهای ترکیبی، تورهایی هستند که از ترکیب سفر به حداقل دو شهر از یک کشور آماده می شوند. در این تورها امکان اضافه شدن بیش از دو شهر نیز وجود دارد. علاوه بر آن، اما ممکن است این قبیل از تورها، در دو کشور مختلف برگزار شود. مانند تور مالزی-سنگاپور که در دو کشور اتفاق می افتد. در پکیج تورهای اروپا ، می توان تورهایی از ترکیب دو یا سه کشور دید. حتی در آنها ممکن است شما در یک کشور به دو شهر بروید و در کشور دیگر به یک شهر سفر کنید. مثلا در تور فرانسه-اسپانیا، به شهر پاریس در کشور فرانسه رفته و سپس در اسپانیا، به شهرهای بارسلون و میلان سفر خواهید کرد.

این مدل تورها، از ترکیب حداقل دو شهر در یک کشور ایجاد می شوند. در این صفحه که منظور، تور تایلند تابستان است، در مورد تورهای ترکیبی تایلند تابستان صحبت خواهد شد. این تورها شامل تورهای بانکوک-پاتایا، بانکوک-پوکت، پاتایا-پوکت، پوکت-ساموئی و مثلا بانکوک-پوکت-پاتایا می باشند.

قیمت تور ارزان تایلند تابستان
قیمت تور تایلند تابستان
تورهای ترکیبی سه شهری

در سفر به تایلند، با توجه به اینکه معمولا ورود و خروج مسافر از شهر بانکوک اتفاق می افتد، شهر اول یا شهر آخر سفر، در تورهای ترکیبی، بانکوک خواهد بود. اما در مواردی، با توجه به اینکه جزیرۀ پوکت نیز فرودگاه بین المللی دارد، شما می توانید ورودتان از بانکوک و خروجتان از پوکت باشد. در این حالت، شما مثلا تور بانکوک-پوکت، تور پاتایا-پوکت یا تور سه شهری بانکوک-پاتایا-پوکت را خریداری خواهید کرد.

ورود شما به شهر بانکوک خواهد بود، از آنجا می توانید به صورت زمینی به پاتایا بروید و دوباره از همان طریق به بانکوک بازگردید. برای سفر به پوکت، عمدتا مسافران از بانکوک و به وسیلۀ هواپیما با پوکت سفر می کنند. حال برای خروج از کشور تایلند، بسته به نوع تور و پرواز آن، خروج این مسافران، می تواند پس از بازگشت به بانکوک و از طریق فرودگاه بانکوک صورت پذیرد، یا اینکه از همان طریق فرودگاه پوکت اتفاق افتد.

مثلا زمانی بود که، هواپیمایی ماهان، هم از تهران به بانکوک و هم از تهران به پوکت، پرواز داشت. تورهایی بودند که، به صورت ترکیبی بانکوک-پوکت یا پاتایا-پوکت و یا حتی تورهای سه شهری بانکوک-پاتایا-پوکت برگزار می شدند. در مواردی، پرواز رفت به فرودگاه بانکوک بود و پرواز برگشت از فرودگاه پوکت. اکنون نیز شرکتهای هواپیمایی خارجی، مانند قطری، امارت، ترکیش و سایر شرکتهای معتبر، این مسیرهای پروازی را از مبدا خودشان به هر دو شهر بانکوک و پوکت دارند و مسافرانشان در تورهای مانند بانکوک-پوکت، یا پاتایا-پوکت و یا تور بانکوک پاتایا پوکت، می توانند، بجای اینکه برای برگشت، بخواهند از پوکت به بانکوک بازگردند و از آنجا به کشورشان بروند، از همان پوکت، مسیر برگشت را طی می کنند.

در این حالت، مسافران یک مسیر پروازی کمتر را طی خواهند کرد. در نتیجه، هزینۀ کمتری را نیز می پردازند. اینکه از مبدا شما، پرواز و مسیرهای مختلف و متعدد وجود داشته باشد، بسیار کمک خواهد کرد که بتوانید به راحتی سفر کنید و با ایرلاینهای داخلی کشور خودتان مسیرهای پروازی را طی کنید. در این حالت، قطعا هم هزینۀ کمتری نسبت به شرکتهای هواپیمایی خارجی پرداخت خواهید کرد، هم اینکه برای رفتن به یک مقصد، مجبور نیستید مسیری غیر مستقیم را طی کنید و وقت و هزینۀ خود را، صرف تعویض پرواز یا به اصطلاح استاپ، در مبدا هواپیمایی خارجی کنید.

توضیحات پرواز

در توضیح این مورد باید بدانید که، به عنوان مثال، برای رفتن به شهر پاریس، هواپیمایی ایران ایر، به صورت مستقیم از تهران به پاریس پرواز رفت و برگشت دارد. اما زمانیکه شما بخواهید با ایرلاین خارجی، مثلا امارات به این شهر سفر کنید، اولا قیمت بالاتری می پردازید، دوما اینکه ابتدا از تهران به دبی می روید، زمانی را صرف تعویض پرواز خواهید کرد، سپس از دبی به پاریس پرواز می کنید.

مسیرهایی هستند که ممکن است ایرلاین های داخلی، به آنها پرواز نداشته باشند، در این حالت شما مجبورید برای سفر به آنها، یا به شهر دیگری در کشور مقصد بروید و از آنجا، از طریق پرواز داخلی یا به صورت زمینی به سفر خود ادامه دهید، یا اینکه با یک ایرلاین خارجی، این سفر را از مبدا تا مقصد انجام دهید. اما در این حالت نیز، شما یک توقف در فرودگاه مبدا پرواز خود خواهید داشت.

همانگونه که تهران مبدا پرواز ایران ایر است، مبدا پروازهای امارات در دبی، پرواز قطری در دوهه، پرواز ترکیش در استانبول، پرواز ایرفلوت در مسکو، پرواز لوفتانزا در فرانکفورت و پرواز استرین، در وین می باشد که هرکدامشان در شهر مبدا خودشان استاپ یا توقف دارند. امیدوارم توضیحاتم در مورد تورهایی با این مشخصات کامل بوده باشد.

در آخر

و در آخر، باید بدانید که تور تایلند ویژه تابستان از تورهای محبوب مسافران است. شاید کمی هوا گرم باشد اما وجود دریا در پاتایا، پوکت و ساموئی، می تواند شما را برای تفریحات دریایی و ساحلی آنها، ترغیب کند. پس با بررسی قیمت تور تایلند تابستان ، و مقایسۀ قیمتها، این تور را بخرید و به این سفر لذت بخش بروید.

و اگر سوالی داشتید، یا نیاز به راهنمایی داشتید، با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و اقدام به رزرو تور تایلند ویژه تابستان نمایید. یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و راهنمای شما باشیم.

رزرو تور تایلند تابستان
تور تایلند تابستان

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور تایلند پاییز
نوشتهٔ بعدی
تور بانکوک پاییز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید