تورهای نوروزی خارجی

در این صفحه در مورد تورهای نوروزی خارجی ، مشخصات تورهای نوروزی خارجی و قیمت تورهای نوروزی خارجی اطلاعات کاملی را گردآوری کرده ایم. ضمن اینکه می توانید برای خرید تورهای نوروزی خارجی اقدام کنید و یا از ما بخواهید که کار رزرو تورهای نوروزی خارجی را برایتان انجام دهیم.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز اطلاعاتی در مورد کل تورهای نوروزی و قیمت ها و مشخصات وجود دارد که می توانید با رفتن به آن صفحات، اطلاعاتتان را کامل کنید. مثلا در صفحه هتل ها می توانید اطلاعات هتلها در ایران و جهان را مشاهده کنید و یا در صفحه جاذبه های گردشگری می توانید دیدنی های هر شهر و کشوری را ببینید و برنامۀ سفر کاملی را برنامه ریزی کنید.

ضمن اینکه اگر سوالی داشتید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و راهنمای شما در زمینۀ تورهای خارجی ویژه نوروز باشیم.

قیمت تورهای نوروزی خارجی
فرم مشاوره
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

سفرهای خارجی نوروزی

در این قسمت قصد دارم برایتان از سفرهای نوروزی خارجی بیشتر بگویم. باید بدانید که تورهای نوروزی خارجی یکی از جذابترین تورهایی است که در عید نوروز برگزار می شود. مسافرتهایی که بسیار خاطره انگیز و به یادماندنی هستند.

در کل عید نوروز زمان بسیار مناسبی برای سفر کردن است. در این زمان به علت تعطیلی دو هفته ای که در کل کشور وجود دارد، و با توجه به اینکه هم مشاغل و هم مدارس تعطیل هستند، و با توجه به آب و هوای بسیار عالی این زمان از سال، مسافرت یکی از بهترین کارهایی است که می توانید انجام دهید.

از طرف دیگر، شما یکسال تمام را کار کرده اید و یا فرزندانتان مشغول درس و مدرسه بوده اند و حال، در این ایام تعطیل، بهترین زمان آزاد شما برای بازسازی ذهنی و جسمی است که بتوانید سال جدید را با انرژی بسیار و با خاطراتی خوش از سفری عالی شروع کنید.

پس در ابتدا، از بین مقاصد گردشگری، مقصد سفرتان را انتخاب کنید و با بررسی مشخصات تورهای نوروزی خارجی و سپس قیمت تورهای نوروزی خارجی ، اقدام به خرید و سپس برنامه ریزی سفرتان نمایید.

خرید تورهای نوروزی خارجی
رزرو تورهای نوروزی خارجی

عید کجا برویم

حال که تصمیم دارید در ایام نوروز به سفر بروید، اول باید مقصد سفرتان را انتخاب کنید. عده ای اولین گزینه برای انتخاب مقصد را در هزینه های سفر می دانند. پس بهتر است از بین تمای تورها، به بررسی قیمتها بپردازید و سپس اقدام به رزرو تورهای نوروزی خارجی نمایید.

بعد از بررسی قیمتها، نکته ای که برای بسیاری حائز اهمیت است، آب و هوای مقصد است. معمولا در این فصل از سال، با توجه به تغییر فصل از زمستان به بهار، آب و هوای اکثر مناطق، مطبوع و دلپذیر است. کشورهای مختلف با اندکی اختلاف دمایی و رطوبتی، معمولا در این زمان، مناسب سفر هستند. کشورهایی که به خط استوا نزدیکترند، معمولا کمی گرمتر هستند و آنها که از آن فاصله می گیرند، کمی سردتر هستند.

مثلا کشورهایی مثل امارات و تایلند و مالزی، گرمتر و کشورهایی مثل ترکیه، آذربایجان، ارمنستان و بیشتر کشوهای اروپایی، کمی خنک تر و دلپذیرترند. پس در انتخاب مقصد با توجه به آب و هوا، به این موارد دقت داشته باشید. مورد بعدی که بسیار اهمیت دارد، این است که، قبلا به کدام یک از این مقاصد رفته اید. پس بهتر است اگر می خواهید لذت بیشتری ببرید، جایی را انتخاب کنید که مقصد جدیدی برای شما و همراهانتان باشد. این مورد باعث خواهد شد که کشفیات جدیدی داشته باشید.

انتخاب مقصد سفر

در این قسمت ، می خواهم در مورد انتخاب مقصد سفرتان از بین تورها صحبت کنم. موضوع اولی که باید در نظر داشته باشید، قیمت تورهای نوروزی خارجی است. در این زمینه باید قیمت پکیج های مختلف را بررسی کرده و ببینید که کدامیک از تورها، با بودجه ای که برای سفرتان در نظر گرفته اید همخوانی دارد.

در ادامه باید خود و همراهانتان ببینید که برای سفر، علاقه دارید به کدام کشور و یا کدام شهر سفر کنید. در این مورد باید در نظر داشته باشید که قبلا به کجاها سفر کرده اید و آیا می خواهید مقصد جدیدی را تجربه کنید و یا آن سفر آنقدر خاطره انگیز و جذاب بوده که می خواهید دوباره به آنجا بروید و دوست دارید که همراهانتان نیز این تجربیات عالی را به همراه کلی خاطره به یاد ماندنی بدست آورند.

چیز دیگری که باید به همراه بررسی مشخصات تورهای نوروزی خارجی در نظر داشته باشید، آب و هوای مقصد است که کمی بالاتر در مورد آن نیز توضیحاتی داده ام که مطالعۀ آن نیز در فرایند خرید تورهای نوروزی خارجی کمکتان خواهد کرد. در نهایت با مشورت با دوستان و همراهانتان و استفاده از مشاورۀ ما می توانید اقدام به رزرو تورهای نوروزی خارجی نمایید.

مقاصد

این قسمت را اختصاص داده ام تا فهرست وار، مقاصدی که برای ایام عید، تورهایی مخصوص این ایام را پذیرا هستند را، برایتان نام ببرم. کشور ترکیه کی از آنها می باشد. شهرهای استانبول، آنتالیا، ازمیر، کوش آداسی، آلانیا، کاپادوکیا و حتی آنکارا، در این ایام می توانند جزو مقاصد شما در این کشور باشند.

مقاصد دیگری که وجود دارند، شهر ایروان در کشور ارمنستان، آذربایجان و شهر باکو، روسیه و شهرهای مسکو و سنت پترزبورگ می باشند. کشور امارات و شهر دبی نیز جزو همین تورها در این ایام می باشد.

تورهای اروپایی بسیاری نیز بصورت تک شهری یا چند شهری برگزار می شوند که کشورهای فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، سوئیس، بلژیک، بلغارستان، هلند و چند کشور دیگر در این قاره پذیرای مسافران نوروزی ایرانی می باشند. در قارۀ آفریقا نیز تورهای تدارک دیده می شود که آنها نیز جالب توجه و جذاب هستند.

در جنوب آسیا نیز، تورهای تایلند، مالزی، چین و هند، به همراه بالی و مالدیو، جزو تورهایی هستند که مخصوص عید باستانی نوروز برگزار می شوند.

در آخر

در آخر اینکه اگر قصد رزرو تورهای نوروزی خارجی را دارید، می توانید با استفاده از مشاوران و همکاران ما، اطلاعات خود را در این زمینه کامل کنید و سپس اقدام به خرید تورهای نوروزی خارجی نمایید.

همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی آماده اند تا پاسخگوی سوالات شما در این زمینه باشند. ضمن اینکه این مشاوره در انتخاب مقصد سفر، رزرو تورها و در نهایت برنامه ریزی سفری به یادماندنی کمکتان خواهد کرد.

پس اگر نیاز به راهنمایی داشتید یا قصدتان رزرو تور بود، با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره با پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

فهرست