تور خارجی نوروز

در این صفحه در مورد تور نوروزی خارجی و همچنین شرایط رزرو تور خارجی نوروز اطلاعات کاملی گردآوری شده است. همچنین در صفحات دیگر به تفکیک مقصد، در پکیج ها، قیمت تور خارجی نوروز آمده است که سعی می شود بر اساس قیمت های تور ارزان خارجی نوروز آماده و به روز شوند. همچنین تورها به تفکیک مقصد جدا شده اند و اطلاعات هرکدام جداگانه درج شده است. ضمنا در این صفحه در مورد این تورها توضیحاتی ارائه شده است. بنابراین در ادامه همراه من باشید تا اطلاعات کاملی را که در مورد تور خارجی نوروز وجود دارد را بدست آورید.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز اطلاعاتی در مورد کل تورهای نوروزی ، قیمت ها، ویژگی ها و مشخصات آنها وجود دارد که می توانید با رفتن به آن صفحات، اطلاعاتتان را کامل کنید. مثلا در صفحه هتل ها می توانید اطلاعات هتل ها در ایران و جهان را مشاهده کنید و یا در صفحه جاذبه های گردشگری می توانید دیدنی های هر شهر و کشوری را ببینید و برنامۀ سفر کاملی را برنامه ریزی کنید.

ضمن اینکه اگر سوالی داشتید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و راهنمای شما در زمینۀ رزرو تور خارجی نوروز باشیم.

قیمت تورهای نوروزی خارجی
فرم مشاوره
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

سفرهای خارجی نوروزی

در این قسمت قصد دارم برایتان از تورهای نوروزی خارجی بیشتر بگویم. باید بدانید که تورهای نوروزی خارجی یکی از جذابترین تورهایی است که در عید نوروز برگزار می شود. مسافرتهایی که بسیار خاطره انگیز و به یادماندنی هستند.

در کل عید نوروز زمان بسیار مناسبی برای سفر کردن است. در این زمان به علت تعطیلی دو هفته ای که در کل کشور وجود دارد، و با توجه به اینکه هم مشاغل و هم مدارس تعطیل هستند، و با توجه به آب و هوای بسیار عالی این زمان از سال، مسافرت یکی از بهترین کارهایی است که می توانید انجام دهید.

از طرف دیگر، شما یکسال تمام را کار کرده اید و یا فرزندانتان مشغول درس و مدرسه بوده اند و حال، در این ایام تعطیل، بهترین زمان آزاد شما برای بازسازی ذهنی و جسمی است که بتوانید سال جدید را با انرژی بسیار و با خاطراتی خوش از سفری عالی شروع کنید.

پس در ابتدا، از بین مقاصد گردشگری، مقصد سفرتان را انتخاب کنید و با بررسی مشخصات و اطلاعات تورها و برنامه های سفر و سپس اطلاع از قیمت تور خارجی نوروز اقدام به خرید و سپس برنامه ریزی سفرتان نمایید.

خرید تورهای نوروزی خارجی
رزرو تورهای نوروزی خارجی

عید کجا برویم

حال که تصمیم دارید در ایام نوروز به سفر بروید، اول باید مقصد سفرتان را انتخاب کنید. عده ای اولین گزینه برای انتخاب مقصد را در هزینه های سفر می دانند. پس بهتر است از بین تمای تورها، به بررسی قیمت ها بپردازید و سپس اقدام به رزرو تور خارجی نوروز نمایید.

بعد از بررسی قیمت ها، نکته ای که برای بسیاری حائز اهمیت است، آب و هوای مقصد است. معمولا در این فصل از سال، با توجه به تغییر فصل از زمستان به بهار، آب و هوای اکثر مناطق دنیا، مطبوع و دلپذیر است. کشورهای مختلف با اندکی اختلاف دمایی و رطوبتی، معمولا در این زمان، مناسب سفر هستند. کشورهایی که به خط استوا نزدیکترند، معمولا کمی گرمتر هستند و آنها که از آن فاصله می گیرند، کمی سردتر هستند.

مثلا کشورهایی مثل امارات و تایلند و مالزی، گرمتر و کشورهایی مثل ترکیه، آذربایجان، ارمنستان و بیشتر کشوهای اروپایی، کمی خنک تر و دلپذیرترند. پس در انتخاب مقصد با توجه به آب و هوا، به این موارد دقت داشته باشید.

هزینه های سفر

در این قسمت، می خواهم در مورد انتخاب مقصد سفرتان از بین تورها صحبت کنم. موضوع اولی که باید در نظر داشته باشید، قیمت تور خارجی نوروز است. در این زمینه باید قیمت پکیج های مختلف را بررسی کرده و ببینید که کدامیک از تورها، با بودجه ای که برای سفرتان در نظر گرفته اید همخوانی دارد.

نکته ای که در مورد هزینه های سفر باید در نظر داشته باشید این است که اولا این هزینه شامل دو قسمت است. اولین قسمت بخش خرید تور است و دومین قسمت بخش هزینه های سفر در مقصد که باید مجموع این دو مقدار، با مقدار پولی که برای سفر در نظر دارید مطابقت داشته باشد.

از طرف دیگر موردی که در مقدار هزینه های سفر تاثیرگذار است، وسیلۀ سفر است. اینکه با هواپیما بروید یا با قطار و یا به صورت زمینی، در میزان قیمت تور تاثیر دارد. اما اکثر تورهای خارجی نوروزی به صورت هوایی برگزار می شود و تنها تعدادی از آنها به صورت زمینی انجام می شوند. تورهای زمینی شامل تورهای نوروزی وان ، تورهای نوروزی ارمنستان و تورهای نوروزی باکو است که بجز این تورها، مابقی به صورت هوایی انجام می شوند.

اما مورد دیگر که در میزان هزینه های سفر تاثیر خواهد داشت، نوع اقامتگاه شماست. شما از هتل دو تا پنج ستاره را می توانید برای اقامت خود انتخاب کنید، که قیمت ها بسته به کیفیت و درجۀ هتل افزایش می یابد. اما مورد دیگر که باید بدانید، تعداد شب های اقامت است که هرچه بیشتر باشد، هزینۀ تور بیشتر خواهد بود.

در برخی از مقاصد این مورد قابل تغییر است و در برخی دیگر از قبل تعیین شده است. مثلا در تورهای نوروزی دبی ، می توانید اقامت 3 شب، 4 شب،5 شب یا 7 شب را انتخاب کنید، اما در تورهای نوروزی آنتالیا ، این مدت از قبل به صورت 6 شب و 7 روز تعیین شده است. این مورد با توجه به پروازهای چارتری تعیین می شود.

از طرف دیگر ممکن است هزینۀ 3 شب اقامت در دبی، با هزینۀ 5 شب اقامت در استانبول یکسان باشد. به همین جهت است که ممکن است مقصد سفر شما بسته به میزان هزینه های سفر، تعیین شود. اما هزینه های سفر در مقصد نیز شامل هزنیه های خرید، خورد و خوراک، ایاب و ذهاب و تفریحات است که باید این هزینه ها را نیز به عنوان هزینه های سفر در نظر داشته باشید.

مورد آخر و تاثیرگذار در هزینه های سفر، تعداد نفرات است که این مورد نیاز به توضیح ندارد. در کل باید از قبل مقدار پولی که برای سفر خود و همراهان خود در نظر دارید را تعیین کنید تا با توجه به این مورد، مقصد سفر، نوع وسیلۀ سفر و اقامتگاه و همچنین تعداد شبهای اقامت خود را تعیین کنید و با توجه به آن، تور خود را انتخاب و خریداری کنید.

انتخاب مقصد

در ادامه باید خود و همراهانتان ببینید که برای سفر، علاقه دارید به کدام کشور و یا کدام شهر سفر کنید. در این مورد باید در نظر داشته باشید که قبلا به کجاها سفر کرده اید و آیا می خواهید مقصد جدیدی را تجربه کنید و یا آن سفر آنقدر خاطره انگیز و جذاب بوده که می خواهید دوباره به آنجا بروید و دوست دارید که همراهانتان نیز این تجربیات عالی را به همراه کلی خاطره به یاد ماندنی بدست آورند.

موردی که بسیار اهمیت دارد، این است که، قبلا به کدام یک از این مقاصد رفته اید. پس بهتر است اگر می خواهید لذت بیشتری ببرید، جایی را انتخاب کنید که مقصد جدیدی برای شما و همراهانتان باشد. این مورد باعث خواهد شد که کشفیات جدیدی داشته باشید.

چیز دیگری که باید به همراه بررسی اطلاعات و مشخصات تورها در نظر داشته باشید، آب و هوای مقصد است که کمی بالاتر در مورد آن نیز توضیحاتی داده ام که مطالعۀ آن نیز در فرایند رزرو تورهای نوروزی خارجی کمکتان خواهد کرد. در نهایت با مشورت با دوستان و همراهانتان و استفاده از مشاورۀ ما می توانید اقدام به رزرو تور خارجی نوروز نمایید.

قیمت تور نوروزی خارجی
تور ارزان خارجی نوروز
مقاصد

این قسمت را اختصاص داده ام تا فهرست وار، مقاصدی که برای ایام عید، تورهایی مخصوص این ایام را پذیرا هستند را، برایتان نام ببرم. کشور ترکیه کی از آنها می باشد. شهرهای استانبول، آنتالیا، ازمیر، ارزروم، وان، قبرس ترک، کوش آداسی، آلانیا، کاپادوکیا و حتی آنکارا، در این ایام می توانند جزو مقاصد شما در این کشور باشند.

مقاصد دیگری که وجود دارند، شهر ایروان در کشور ارمنستان، آذربایجان و شهر باکو، روسیه و شهرهای مسکو و سنت پترزبورگ می باشند. کشور امارات و شهر دبی نیز جزو همین تورها در این ایام می باشد که می توانید هر کدام از آنها را به عنوان مقصد سفر نوروزی خود انتخاب کنید.

تورهای اروپایی بسیاری نیز بصورت تک شهری یا چند شهری برگزار می شوند که کشورهای فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، سوئیس، بلژیک، بلغارستان، هلند و چند کشور دیگر در این قاره پذیرای مسافران نوروزی ایرانی می باشند. در قارۀ آفریقا نیز تورهای تدارک دیده می شود که آنها نیز جالب توجه و جذاب هستند.

در جنوب آسیا نیز، تورهای تایلند برای شهرهای بانکوک، پاتایا، پوکت، ساموئی و کرابی است که هم به صورت تکی و هم به صورت ترکیبی برگزار می شوند. بجز تایلند، کشورهای مالزی، سنگاپور، چین و هند، به همراه بالی و مالدیو، جزو تورهایی هستند که مخصوص عید باستانی نوروز برگزار می شوند.

در آخر

در آخر اینکه اگر قصد رزرو تور خارجی نوروز را دارید، می توانید با استفاده از مشاوران و همکاران ما، اطلاعات خود را در این زمینه کامل کنید و سپس اقدام به خرید تور خود نمایید. حتما به مقصد سفر و انتخاب آن دقت کنید و حتما اگر هنوز در شک و تردید هستید، با کارشناسان ما مشورت کنید.

همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی آماده اند تا پاسخگوی سوالات شما در این زمینه باشند. ضمن اینکه این مشاوره در انتخاب مقصد سفر، رزرو تورها و در نهایت برنامه ریزی سفری به یادماندنی کمکتان خواهد کرد. پس اگر نیاز به راهنمایی داشتید یا قصدتان رزرو تور بود، با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره با پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.