تورهای پاتایا

در این صفحه در مورد تورهای پاتایا ، قیمت تور پاتایا و مشخصات تور پاتایا اطلاعات کاملی وجود دارد. ضمن اینکه در مورد رزرو تور پاتایا و شرایط و امکانات آنها نیز، توضیحات خوبی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. پس برای خرید تور پاتایا با ما همراه باشید.

ضمن اینکه در صفحات مرتبط نیز در مورد هتل های پاتایا و جاذبه های گردشگری پاتایا توضیحات کاملی وجود دارد که می توانید به آنها مراجعه کرده و از آنها برای برنامه ریزی سفر خود استفاده کرده و سفری بی نظیر را برنامه ریزی کنید.

پس با ما در سایت آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی همراه باشید و یا با همکاران و کارشناسان ما در تماس باشید تا بتوانید از راهنمایی کامل بهرهمند شوید. ضمنا می توانید سایر تورهای تایلند و یا تورهای خارجی را نیز مشاهده نمایید.

درصورتیکه نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید، فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

در مورد پاتایا

قبل از هر توضیحی در مورد قیمت ها و شرایط و مشخصات تورها، باید بدانید که اصلا شهر ساحلی پاتایا، چه ویژگی ها و شرایطی دارد و قصدتان از سفر به این شهر چیست. پس قبل از رزرو تور پاتایا ، این مطلب را بخوانید تا در مورد این شهر زیبا، بیشتر بدانید. شهری که بیشتر گردشگرانی که پا به آن گذاشته اند، سفرشان به این شهر را، جزو بهترین سفرهای تمام زندگی خود می دانند.

شاید دلیل بیشتر مسافران در این سفر، چند مورد باشد که هر کدامشان را بتوانید به تنهایی در یکی از مقاصد گردشگری که در سرتاسر جهان وجود دارد بیابید، اما تمام آنها، در این شهر یافت می شود و جزو ویژگی های این شهر توریستی و جذاب محسوب می شود.

مثلا زیبایی و طبیعت آن، یکی از این ویژگی هاست. ساحلی بودن آن و همجواری با اقیانوسی زیبا و نیلگون، با تنوع زیستی بسیار زیاد یکی از دلایل آن است. وجود جزیره هایی بکر با طبیعتی زیبا در نزدیکی آن شما را مبهوت خواهد کرد. امنیت این شهر نیز از دیگر ویژگی های آن است. هر ساعتی از شبانه روز که به خیابان بروید، آنرا حس خواهید کرد.

آزادی و تنوع تفریحاتی که در این شهر از آن برخوردار خواهید شد نیز، از دیگر دلایل این جذابیت است. پس طبیعی است که تورهای پاتایا ، در بین اکثر مسافران جذاب باشد.

تور پاتایا

تورهای پاتایا

طبیعت پاتایا

یکی از جذابیت های پاتایا، طبیعت زیبای آن است. قرار گرفتن این شهر، در نزیکی خط استوا، باعث شده تا آب و هوای آن، گرم و مرطوب باشد. اما همجواری اش با دریا، باعث شده تا گرما شما را آزار ندهد. از طرف دیگر، بارانهای موسمی آن، آنقدر لذت بخش است که قدم زدن زیر آن نیز، برای بسیاری از گردشگران، جذاب است.

جالب است آب باران، دمای معتدلی دارد که باعث می شود حتی اگر زیر باران بمانید و خیس شوید، احساس سرما نداشته باشید که این بسیار لذت بخش است. از طرف دیگر، وجود دریا در کنار آن، باعث می شود که این بارانها، شبیه بارنهای دریایی، شدید و آنی باشد. که این امر خود جالب و جذاب است.

وجود جزایری زیبا با طبیعتی سرسبز و بکر، در نزدیکی شهر پاتایا، باعث شده تا حداقل یک یا دو روز از زمان سفرتان را به رفتن به جزایر اختصاص داده و با لنج هایی که صندلی های اتوبوسی شکلی دارند و یا با قایق های تند رو، به جزایر بروید، کنار ساحل حمام آفتاب بگیرید و یا در دریا شنا کنید.

در خود شهر نیز، در کنار ساحل، همواره صندلی های راحتی آماده هستند تا زیر چترهای آفتابگیر و روی صندلی های راحتی، بنشینید، به دریا نگاه کنید، از آب و هوای آن لذت ببرید، خوراکی بخورید و استراحتی کنید.

خوارکی های پاتایا

در مورد مواد غذایی و خوراکی باید گفت، غذا در کل تایلند و همچنین در پاتایا، بسیار ارزان است و البته بسیار با کیفیت. تنوع گردشگرانی که اقدام به خرید تور پاتایا می کنند و به این شهر سفر می کنند، باعث شده تا علاوه بر غذاهای محلی این منطقه و غذاهای دریایی، اکثر غذاهای بین المللی و غذاهای محلی هر منطقه ای از دنیا در شهر پاتایا یافت شود.

مثلا شما به راحتی می توانید تمام غذاهای ایرانی را در رستورانهای ایرانی شهر بیابید. همچنین اکثر غذاهای بین المللی و برندهای معروف که رستورانهای زنجیره ای در سرتاسر جهان دارند، در این شهر نیز شعبه دارند که می توانید از آنها نیز استفاده کنید.

اما مهمترین مورد در مورد غذا این است که حتما بهترین غذا، غذاهای دریایی و محلی تایلند و پاتایا است که توصیه می کنم حتما آنها را امتحان کنید. البته باید در نظر داشته باشید که در این منطقه نیز مانند هندوستان، غذاها با ادویه های محلی و بسیار تند تهیه می شوند که باید حواستان به تندی غذاهای محلی باشد. پس اگر نمی توانید غذاهایی با تندی زیاد را میل کنید، بهتر است در زمان سفارش دادن، بخواهید که غذای شما بدون فلفل و ادویه های تند تهیه شوند.

اما نکتۀ حائز اهمیت، وجود دستفروشان و چرخی ها و موتوری هایی است که مثل یک دکه کوچک سیار، غذا سرو می کنند. ظاهر مرتبی ندارند اما هم تمیز هستند و هم ارزانتر و هم خوشمزه. پس حتما آنها را نیز امتحان کنید. مطمئنم لذت خواهید برد.

دیدنی ها

آنچیزی که پس از رزرو تور پاتایا و سپس سفر به این شهر باید بدانید، دیدنی ها و جاذبه های توریستی این شهر زیبا است. در این شهر نیز مانند اکثر شهرهای پاتایا، با توجه به مذهب عمده مردم تایلند که مذهب بودایی است، معابدی وجود دارد که بعنوان یکی از مهمترین دیدنی های شهر محسوب می شوند.

معابدی بزرگ و زیبا و با شکوه که مجسمه های طلایی بودا در اکثر آنها، خودنمایی می کند. ضمن اینکه اکثرا این معابد، در مکانهایی سرسبز و زیبا و با ساختمانهایی با شکوه ساخته شده اند که اگر به پاتایا سفر کردید، حتما به بازدید این معابد نیز بروید.

پارکهای بزرگ و جذاب با تنوع گیاهی بسیار زیاد نیز از دیگر دیدنی های این شهر است. باغی مانند باغ نانگ نوچ که هکتارها زمین را به خود اختصاص داده و انواع گیاهان و باغها و بسیاری دیدنی های دیگر را در خود یکجا دارد، یکی از بزرگترین آنها است که دیدن کامل آن، بیش از یکروز زمان نیاز دارد.

مزارع پرورش تمساح، باغ وحش، رستورانهای جذاب، اجاره موتور سیکلت های مختلف، بار و دیسکو، کنسرتهای جذاب فضای باز، جشن های مختلف مناسبتی، مراکز خرید عالی و ارزان و بسیاری دیدنی های دیگر، از جاذبه هایی هستند که در طول سفرتان به پاتایا، حتما بخشی از زمان سفرتان را پر خواهند کرد.

در نهایت

پس اگر قصد خرید تور پاتایا را داشتید، ابتدا با توجه به قیمت تور پاتایا و مشخصات تور پاتایا ، تصمیم خود را بگیرید و سپس اقدام به رزرو تور پاتایا کنید. همچنین اگر سوالی داشتید، یا با ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پرکنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

5/5
فهرست