تور پاتایا پاییز

این مطلب در مورد تور پاتایا پاییز و همچنین قیمت تور پاتایا پاییز نوشته شده است. ضمن اینکه در مورد شرایط رزرو تور پاتایا پاییز نیز صحبت شده است. بنابراین برای کامل شدن اطلاعاتتان در مورد تور پاییزی پاتایا در ادامه همراه من باشید. در پکیج این صفحه نیز، قیمت تور ارزان پاتایا پاییز قرار داده شده است تا بهترین قیمتها را در اختیار داشته باشید.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز اطلاعات تور سایر فصول پاتایا، در صفحۀ تور پاتایا و همچنین در صفحۀ تور تایلند اطلاعات دیگر تورهای تایلند برای سایر شهرهای این کشور نیز وجود دارد. علاوه بر آن، برای آشنایی با هتلهای پاتایا، به صفحۀ هتل های پاتایا و برای شناخت دیدنی های آن، به صفحۀ جاذبه های گردشگری پاتایا بروید.

و اگر سوالی داشتید، می توانید با همکاران و مشاوران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور پاتایا پاییز را برایتان انجام دهیم.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور پاتایا پاییز
رزرو تور پاتایا پاییز

در مورد پاتایا

در این قسمت از این صفحه، قصد دارم تا اطلاعاتی را در مورد تورهای پاتایا ویژه پاییز ارائه کنم تا بتوانید هم دید درست و کاملی از این شهر و جذابیت های گردشگری آن داشته باشید و هم در انتخاب تور خود به درستی تصمیم بگیرید و هم اینکه اگر اقدام به رزرو تور پاتایا پاییز نمودید، هتل خود را با شناخت کامل انتخاب نموده و برنامه ریزی درستی برای تمام روزهای سفرتان داشته باشید.

بنابراین، در قسمتهای مختلف به توضیح شرایط جغرافیایی پاتایا، آب و هوای این شهر، دیدنی ها و جاذبه های گردشگری آن و همچنین در قسمت پکیج پاتایا پاییز ، به درج قیمت تور پاتایا پاییز خواهم پرداخت. این اطلاعات کمکتان خواهد کرد تا دید بهتر و کاملتری نسبت به این شهر و جذابت هایش و البته آنچه در این شهر در انتظار شماست داشته باشید.

و اگر سوالی داشتید، می توانید با همکاران و مشاوران ما تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنما و پاسخگوی سوالات شما باشیم. همچنین می توانید از ما بخواهید تا کار رزرو تور پاتایا پاییز را برایتان انجام دهیم.

جغرافیای شهر

زمانیکه می خواهیم در مورد موقعیت جغرافیایی این شهر صحبت کنیم، ابتدا باید در مورد موقعیت جغرافیایی و مکانی کشور تایلند صحبت کنیم. کشور تایلند در جنوب شرقی قارۀ آسیا و در شمال خط استوا واقع شده است. از طرف دیگر کشور تایلند در شمال و شرق با کشور میانمار، در غرب با لائوس و کامبوج هم مرز است. در جنوب به خلیج پاتایا و کشور مالزی می رسد.

از طرف دیگر در اطراف منطقه ای که تایلند و این چند کشور در آن قرار گرفته اند، از سمت شرق دریای چین شرقی و جنوبی و از سمت غرب به خلیج بنگال می رسند. همانگونه که گفته شد، از جنوب، این کشور بعد از خلیج پاتایا به دریای چین جنوبی و در نهایت به اقیانوس هند می رسد. نتیجه ای که از تمام این موارد بدست می آید این است که این کشور در نزدیکی خط استوا قرار گرفته و اطراف آنرا نیز آبهای دریاها و اقیانوسها فرا گرفته است.

این موارد باعث می شود که، آب و هوای این کشور، آب و هوایی گرم و استوایی باشد. این آب و هوا باعث ایجاد طبیعتی زیبا و سرسبز و استوایی می شود که در تمام قسمتهای این کشور، جنگلها و کوههای سرسبز و متراکمی قابل مشاهده است. علاوه بر آن، در جنوب نیز خلیج پاتایا قرار دارد که وجود این خلیج، خود به تنهایی بخشی از جذابیتها و دیدنی های این سفر را رقم می زند. بنابراین، پس از رزرو تور پاتایا پاییز و سفر به این شهر، حتما این نوع از طبیعت را مشاهده خواهید کرد و از آن لذت خواهید برد.

از طرف دیگر، نوع رژیم غذایی مردمان تایلند نیز تا حد بسیار زیادی وابسته به این خلیج و آبهای آزاد بعد از آن است. در کل مردمان این سرزمین، علاقۀ بسیاری به غذاهای دریایی دارند که این نوع از غذاها و خوارکی ها، در سفرتان به این کشور و در نهایت پاتایا، به وضوح قابل مشاهده و لمس است.

رزرو تور پاییز پاتایا
رزرو تور پاتایا ویژه پاییز

طبیعت

همانگونه که در قسمت قبل گفته شد، موقعیت جغرافیایی این کشور، باعث ایجاد طبیعتی شگفت انگیز و جذاب شده است. این طبیعت زیبا، حتما شما شگفت زده خواهد کرد. خلیج پاتایا نیز پر است از جزایر بزرگ و کوچک زیبا و جذاب و بکر که هر کدام از آنها را می توانید به عنوان مقصد سفر، برای یک نیم روز و یا حتی یک یا چند شب، در سفرتان از آنها دیدن کنید.

اما خود این خلیج که به دریای چین و اقیانوس هند و آبهای آزاد راه دارد، هم بسیار زیبا و تمیز و شگفت انگیز است و هم پر است از گونه های مختلف جانوران دریایی که هم دیدن آنها در ساحل و غواصی جذاب است، هم این موجودات، به عنوان بخش اصلی رژیم غذایی مردمان این سرزمین استفاده می شوند. قسمت جذاب تور پاییزی پاتایا ، همین غذاهایی است می توانید با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت، در پاتایا و سایر شهرهای این کشور، میل کنید. پیشنهاد می کنم، هرگز این غذاها و خوراکی های خوشمزه و لذیذ را از دست ندهید.

وجود این خلیج زیبا، باعث می شود بتوانید تفریحات آبی و ساحلی را، به عنوان بخشی از برنامۀ سفر داشته باشید و زمانهایی را به اینکار اختصاص دهید. البته پیشنهاد می کنم، اگر دوست داشتید در ساحل آفتاب بگیرید و در دریایی شفاف و تمیز شنا کنید، با قایق های تندروی تفریحی یا کشتی هایی کوچک تفریحی که تا حدی شبیه لنج های خودمان هستند، به جزایر اطراف پاتایا بروید و آنجا شنا کنید، آفتاب بگیرید و از کافه ها و رستورانها و دست فروشانی که در این سواحل هستند، غذا و نوشیدنی بگیرید و اوقات خوشی را سپری کنید.

آب و هوا

اما در نهایت، پس از صحبت در مورد طبیعت و جغرافیا، باید در مورد آب و هوای پاتایا نیز صحبت کنم. به این دلیل که، شما قصد دارید اقدام به رزرو تور پاتایا پاییز نمایید. گرچه ابتدا نیاز به بررسی قیمت تور پاتایا پاییز دارید، اما بعد از آن، باید در مورد شرایط جوی و آب و هوای آن نیز بدانید. با توجه به آنچه که در مورد موقعیت جغرافیایی پاتایا گفته شد، این کشور از آب و هوایی گرم و استوایی با بارانهای استوایی برخوردار است.

این یعنی اینکه در اکثر اوقات سال، شما معمولا با آب و هوایی گرم و بارانی مواجه هستید. اما در توضیح آب و هوای گرم و استوایی، باید مثالی برایتان بزنم. بیایید پاتایا را با شمال کشور خودمان مقایسه کنید. در شمال ایران نیز مثلا در فصل تابستان هوا گرم است، ممکن است باران هم ببارد، در کنار این موارد، هوا شرجی نیز می باشد. این موارد زمانیکه شما به پیاده روی بروید، حتما باعث آزار شما خواهد شد. دلیل اینکه هوا در شمال ایران به شدت شرجی است، این است که، در فاصلۀ نسبتا کمی از دریا، کوههای البرز وجود دارد. این کوهها باعث شده اند که رطوبتی که از دریا برمی خیزد، راهی برای حرکت به سمت جنوب کشور نداشته باشد و در همان منطقه مانده و هوایی به شدت شرجی را تجربه کنید.

اما در پاتایا به دلیل اینکه در حاشیۀ دریا و به صورت موازی با ساحل، کوهی وجود ندارد، هوا آنچنان شرجی نباشد و این حالت، خود کمی از گرمای هوا می کاهد و آنرا قابل تحمل می کند. از طرف دیگر، ما در مورد تور پاتایا ویژه پاییز صحبت می کنیم. کلا هرچه از تابستان دور می شویم، هوا خنک تر و ملایم تر می شود. پاییز نیز، فصلی بسیار مناسب برای سفر به پاتایا خواهد بود. شما در این فصل، آب و هوایی بسیار مطبوع وعالی را تجربه خواهید کرد.

قیمت تور پاتایا پاییز
تور پاتایا ویژه پاییز
در آخر

و در آخر، اگر قصد دارید برای پاییز سفری را برنامه ریزی کنید، من به شما شهر پاتایا را به تنهایی و یا در ترکیب با سایر شهرهای تایلند پیشنهاد می کنم. مثلا از تورهای شهر بانکوک و یا در ترکیب با تورهای جزیرۀ پوکت استفاده کنید و توری دو شهری یا به اصطلاح تور ترکیبی را خریداری کنید.

و اگر سوالی داشتید، یا می خواستید از قیمت تور پاتایا پاییز مطلع شوید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور پاتایا ویژه پاییز را برایتان انجام دهیم.

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور بانکوک پاییز
نوشتهٔ بعدی
تور کیش زمستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست