تور بانکوک پاییز

این صفحه، در مورد تور بانکوک پاییز و همچنین شرایط رزرو تور بانکوک پاییز نوشته شده است. در ضمن قیمت تور بانکوک پاییز نیز، در پکیج فصلی آن آمده است و با مطالعۀ ادامۀ مطلب، می توانید در مورد تور پاییزی بانکوک ، اطلاعاتتان را کامل کنید. پس در ادامه همراه من باشید تا اطلاعات کاملی در مورد تور بانکوک ویژه پاییز ، بدست آورده و برای این سفر به درستی برنامه ریزی کنید.

ضمنا در مطالب مرتبط با این مطلب، در مورد سایر تورهای بانکوک و دیگر تورهای تایلند نیز اطلاعاتی وجود دارد که با مراجعه به آنها، می توانید برای انتخاب مقصد سفرتان به درستی تصمیم بگیرید. همچنین در صفحۀ هتل های بانکوک اطلاعات هتل های این شهر و در صفحۀ جاذبه های گردشگری بانکوک ، اطلاعات دیدنی های این شهر موجود است تا برای انتخاب هتل و برنامه ریزی روزهای سفر، با مشکل مواجه نشوید.

و اگر سوالی داشتید، حتما فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم. همکاران و مشاوران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی آماده هستند تا اطلاعات و راهنمایی های لازم را در اختیارتان بگذارند یا کار رزرو تور بانکوک پاییز را برایتان انجام دهند.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

توضیحات

در این قسمت از این مطلب، قصد دارم در مورد تورهای پاییزی بانکوک توضیحاتی را ارائه نمایم تا بتوانید اولا برای انتخاب مسیر و دوما برای انتخاب تور مناسب خود و سوما برای برنامه ریزی سفر، به درستی تصمیم گیری نموده و در نهایت سفری عالی و خاطره انگیز را تجربه کنید. در توضیح این موضوع، باید بتوانید از بین تمام مقاصد گردشگری و از بین تمام تورهای خارجی که وجود دارد، یکی را انتخاب کنید و اینکه چرا این انتخاب باید شهر بانکوک باشد. یا چرا باید از بین تمام شهرهای کشور تایلند، به بانکوک سفر کنید.

و در ادامه باید بدانید که اگر تصمیم گرفتید به این شهر بروید، کدام هتل مناسب شماست و از بین تمام دیدنی هایی که در شهر بانکوک می توانید ببینید و تمام کارها و تفریحاتی که در این شهر برای شما وجود دارد، کدام مناسبتر خواهد بود.

این اطلاعات به شما کمک خواهد کرد که سفری عالی و به صرفه و درست و دقیق برنامه ریزی کنید و در نهایت خاطراتی ماندگار برای خود و همراهانتان رقم بزنید. و اگر سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی داشتید، حتما فرم مشاوره و تماس ما را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و راهنما و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور بانکوک پاییز را برایتان انجام دهیم.

رزرو تور بانکوک پاییز
قیمت تور بانکوک پاییز

شهر بانکوک

در مورد شهر بانکوک می توان مطالب زیادی نوشت و طی مقالات زیادی به توضیح در مورد این شهر پرداخت اما اینجا با توجه به ظرفیت متن و ظرفیت و زمان مطالعه که وجود دارد، باید در مورد ویژگی های اصلی توضیح داد. اول اینکه این شهر به عنوان پایتخت کشور تایلند شناخته می شود و دارای امکانات و خصوصیاتی است که باعث می شود هر ساله مسافران بسیاری از سرتاسر جهان به این شهر سفر کنند.

معمولا به خاطر اینکه پروازهای ورودی این کشور از طریق فرودگاه این شهر انجام می شود، بیشتر مسافران در زمان ورود به تایلند، وارد بانکوک می شوند و این زمان مناسبی است که حتی اگر قصد سفر به سایر نقاط این کشور را دارید، چند روزی را در بانکوک بمانید و از این شهر دیدن کنید و لذت ببرید.

فعالیت هایی که در این شهر برای گردشگران توسیه می شود، بازدید از بناها و ساختمانهای دیدنی آن است. مکانهایی که با سبک خاص معماری در آن ساخته شده و بیشتر شامل معابد و قصر پادشاهی تایلند می شود. این بناها آنقد باشکوه ساخته شده اند که حتما توجه هر گردشگری را جلب خواهند کرد. از طرف دیگر رنگ زرد طلایی که در اکثر آنها به کار رفته است، حیرت انگیز و جذاب خواهد بود.

جنبۀ دیگری که در این شهر باعث ایجاد جذابیت شده است، رودخانۀ چائو پرایا است. این رودخانه در سرتاسر شهر جریان دارد و شما به راحتی و با استفاده از قایقهای بزرگ مسافری، می توانید در هر ایستگاهی سوار شوید و با پرداخت کرایه، یه قسمتهای مختلف شهر بروید از جاذبه های گردشگری آن قسمت دیدن کنید و یا به خرید بپردازید. جالب است بدانید که استفاده از این قایقها، یکی از جاذبه های توریستی شهر بانکوک محسوب می شود و شما با هزینۀ کم می توانید به اکثر نقاط شهر بروید. ضمن اینکه این شهر نیز مانند اکثر شهرهای بزرگ و پایتختهای شلوغ، از ترافیک سنگینی برخوردار است که با قایقهای مسافری، در کمترین زمان به مقصد خواهید رسید و از ترافیک خبری نیست.

گشتی در بانکوک

شاید برای اینکه از تمام دیدنی های این شهر دیدن کنید، لازم باشد که روزهای زیادی را در آن بمانید و از تمام آنچه که جالب و جذاب است دیدن کنید. با توجه به قصر پادشاهی بانکوک که در حاشیۀ رودخانه چائو پرایا و کاخها و معابد بسیاری که در شهر ساخته شده است، زمان زیادی فقط برای دیدن آنها لازم است. جدای آنها، دیدنی های دیگری نیز در این شهر وجود دارد که پیشنهاد می کنم حتما برای بازدید از آنها زمانی را اختصاص دهید.

جدای از معابد و ساختمانها، موزه های بسیاری در این شهر وجود دارد که می توانید از آنها نیز دیدن کنید. مراکز خرید این شهر نیز بسیار زیاد و متنوع و جذاب است که پیشنهاد می کنم حتما برای خرید از آنها دیدن کنید. ضمنا باید بدانید که خرید در این شهر بسیار به صرفه خواهد بود و علاوه بر آن، کالاهای بسیار با کیفیتی نیز خریداری خواهید کرد. در رفتن به مراکز خرید، مراکز خرید خیابان پتونم و میدان سیام و مراکز خرید آنها را از دست ندهید. پس از مشاهدۀ قیمت تور بانکوک پاییز و خرید تور پاییزی بانکوک ، حتما به بازارها مراکز خرید آن رفته و خریدی به صرفه داشته باشید.

علاوه بر اینگونه مراکز خرید مدرن، بازارهای محلی و خاص و همچنین بازارهای شبانه نیز جزو بازارهای جذاب این شهر هستند که پیشنهاد می کنم حتما به آنها نیز رفته و از بازارهایی با کالاها و رسوم محلی و بومی دیدن کرده و خرید کنید. البته پیشنهاد می کنم در هر زمان و مکانی، از غذاها و خوراکی های محلی و بومی تایلند نیز استفاده کنید و اصلا نگران بهداشت و تمیزی یا سلامت خوراکی ها و غذاهای دستفروشان و اغذیه فروشی های سیار نباشید.

در میان بازارهای محلی، بازارهای شناور نیز وجود دارند که بر روی رودخانه های شهر و حاشیۀ آن ایجاد شده و محصولات محلی و خوراکی های مختلف در آن فروخته می شوند. علاوه بر گردشگران، بیشتر مردم محلی بانکوک و اطراف آن، مایحتاج خود را از این بازارها تهیه می کنند. رفتن و بازدید از این نوع بازارها، هم جالب است و هم شما را با فرهنگ بومی مردم تایلند بیشتر آشنا خواهد کرد.

تور بانکوک پاییز
تور پاییزی بانکوک
سایر دیدنی ها

شما می توانید پس از رزرو تور بانکوک پاییز ، و در سفر به این شهر، از تمام آنچه در این شهر وجود دارد دیدن کنید و لذت ببرید. پس مسافران تور بانکوک ویژه پاییز ، با من همراه باشید تا این دیدنی ها را معرفی کنم. پارکهای شهر بانکوک نیز بسیار زیبا و جذاب هستند که معمولا پارکهای وسیعی هستند که بازدید از آنها حتما شما شگفت زده خواهد کرد.

از دیگر جذابیت های این شهر، پارکهای آبی بزرگ و هیچان انگیز بانکوک است که حتما برای رفتن به آنها، یک نصف روز وقت لازم دارید تا از این لذت بزرگ نیز بی بهره نمانید. علاوه بر تمام اینها، کشور تایلند و موقعیت جغرافیایی آن، تنوع زیستی جذابی در آن ایجاد کرده که این امر باعث شده، تا این کشور، از این تنوع زیستی، به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری استفاده کنند.

آنها باغ وحشها و مراکز مناطق حفاظت شده ای ایجاد کرده و انواع جانوارن و حیوانات مختلف، در محیط زندگی طبیعی و گاه مصنوعی را، در برابر چشم بازدید کنندگان قرار داده اند. انسانها دوست دارند تا حیوانات وحشی را در محیط زندگی خودشان ببینند. دوست دارند شیوۀ طبیعی زندگی و شکار آنها را مشاهده کنند. در شهر بانکوک نیز باغ وحشهایی وجود دارد که برخی از آنها مانند باغ وحشهای امروزی حیوانات را محسور کرده و به نمایش گذارده اند.

در برخی نیز در محیطی وسیع با بافت طبیعی ساخته شده اند و تمام حیوانات آزاد در آن زندگی و شکار می کنند. شما با ماشینهای مخصوص به همراه راهنماهای محلی و با تجربه، به میانۀ این محیط طبیعی رفته و از حیوانات و زندگی طبیعی آنها دیدن خواهید کرد.

علاوه بر تمام موارد گفته شده، دیدنی های بسیاری در این شهر وجود دارد که شما را به وجد خواهد آورد. پس در فصل پاییز اگر قصد سفر دارید، بانکوک با به عنوان یکی از مقاصد مهم در نظر داشته باشید و برای سفر به این شهر برنامه ریزی کنید. بنابراین، در قسمت قیمتها، قیمت تور بانکوک پاییز را مشاهده کنید و سپس اقدام به رزرو تور بانکوک پاییز نمایید.

در آخر

و در آخر به شما پیشنهاد می کنم، حتما تور پاییزی بانکوک را به عنوان یکی از تورهای عالی مورد توجه قرار داده و برای سفر به این شهر برنامه ریزی کنید. ضمن اینکه می توانید در سفر به تایلند، هم از تور بانکوک ویژه پاییز و هم از تورهای ترکیبی تایلند استفاده کرده و بانکوک را به همراه پاتایا یا پوکت انتخاب کرده و به دو شهر سفر کنید.

و اگر سوالی در مورد قیمت تور بانکوک پاییز یا هر مورد دیگری داشتید و یا نیاز به راهنمایی داشتید، با همکاران و مشاوران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس گرفته یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور بانکوک پاییز را برایتان انجام دهیم.

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور تایلند تابستان
نوشتهٔ بعدی
تور پاتایا پاییز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست