.

هتل های آنتالیا

در این صفحه، هتل های آنتالیا به تفکیک در مطالب جداگانه آمده است. در مورد رزرو هتل های آنتالیا ، قیمت هتل های آنتالیا ، مشخصات هتل های آنتالیا و امکانات هتل های آنتالیا نیز، اطلاعات کاملی وجود دارد. بنابراین، می توانید، با هتلها آشنا شده و اطلاعات کاملی بدست آورید.

شهر آنتالیا یکی از شهرهای ساحلی کشور ترکیه می باشد که شامل چند منطقه است و این مناطق درکنار هم منطقه اصلی آنتالیا را تشکیل می دهد. آنتالیا منطقه ای زیبا در ساحل دریای مدیترانه می باشد، با هتل هایی بسیار زیبا و لوکس با پذیرایی کامل از مسافران خود، اقامت بسیار مفرهی را برای میهمانان خود فراهم می کند.

در این صفحه ما اطلاعات تمامی این هتل ها را بهمراه امکانات و انواع اتاقهای آنها و سایر توضیحات این هتل ها را گردآوری کرده ایم تا شما بتوانید بدرستی در مورد اقامت خود در آنتالیا تصمیم بگیرید.

هتل های آنتالیا را اینجا ببینید.

آنتالیا  Antalya

شهر آنتالیا یکی از شهر های مهم تویستی کشور ترکیه است. این شهر زیبا که به عنوان مرکز گردشگری و توریستی کشور ترکیه محسوب می شود، دارای جاذبه های فراوانی می باشد. دوستان عزیزی که برای سفر، تور آنتالیا و شهر آنتالیا را انتخاب می کنند، می توانند برای اقامت از بهترین هتلهای آنتالیا استفاده کنند.

در واقع اگر بخواهیم در مورد آنتالیا و هتل های آن، به شما اطلاعات بدهیم، شما عزیزان باید بدانید که برای سفر به شهر آنتالیا باید بودجه ای را در نظر بگیرید. و قسمتی از این بوجه مشخص شده را باید برای رزرو هتل های آنتالیا و هتلی که مدنظر دارید اختصاص دهید. شهر آنتالیا سرشار از هتل های پنج ستاره است که از کیفیت بالایی برخودار هستند.

و علاوه بر کیفیت قیمت هتل های آنتالیا نیز مناسب است نسبت به خدمات و امکانت کاملی که در اختیار میهمانان قرار میدهد. جالب است بدانید که در کنار هتلها، بلوار های بسیار زیبایی با دختان نخل و درختان مخلتف وجود دارد که زیبایی شهر را چندین برابر کرده است..

شهر آنتالیا منطقه ای قدیمی به نام منطقه قلعه ایچی دارد که این منطقه با بافتی قدیمی و خاص و خیابان های کم عرض و پیج در پیچ، تبدیل به یکی از جذابیت های شهر آنتالیا شده است. شما عزیزان میتوانید با اقامت در هتلهای آنتالیا از جاذبه های گردشگری آنتالیا دیدن کنید و به این منطقه قدیمی سر بزنید. این منطقه قدیمی با خانه ها و دیوار های قدیمی و طبیعتی زیبا توجه بسیاری از گردشگران را به خود جذب می کند.

بهترین مناطق آنتالیا

 اطلاعاتی که راجع به هتل های شهر آنتالیا باید در اختیار شما قرار بگیرد بدین صورت است که، هتل های پنج ستاره آنتالیا از بهترین هتل های آنتالیا هستند که می توانید با اقامت در آن ها سفری خاطره انگیز را رقم بزنید. هتل هایی که در این شهر در نزدیکی ساحل دریای مدیترانه قرار گرفته اند از امتیازه ویژه ای برخوردار هستند. زیرا بیشتر گردشگران به دنبال هتلی با کیفیت و ساحلی هستند که بتوانند با اقامت در آن هتل به تمامی تفریحات دسترسی داشته باشند.

در مورد مشخصات هتل های آنتالیا نیز باید بدانید که هتلها، به دو قسمت تقسیم می شوند. گروهی از آنها به صورت ساختمان های مدرنی هستند که از ابتدا عنوان هتل را به خود اختصاص داده اند. اما بعضی از این نوع هتل ها خانه های قدیمی مربوط به زمان عثمانی بوده اند، که تغیر کاربری داده و تبدیل به هتل شده اند. شما عزیزان می توانید برای رزرو هتل های آنتالیا و یا اطلاع از لیست قیمت هتل های آنتالیا با ما تماس بگیرید تا همکاران ما شمار را راهنمایی کنند.

منطقه لارا

منطقه لارا یکی از مناطق ساحلی آنتالیا است که در بین گردشگران بسیار معروف است. در این منطقه بسیار زیبا هتل های پنج ستاره بسیاری وجود دارد که شما عزیزان می توانید با اقامت در این هتل ها، سفری بی نظیر را تجربه کنید. این منطقه که طبیعتی فوق العاده دارد در جنوب شرقی شهر آنتالیا واقع شده است.

سواحل آنتالیا دارای شن های نرم و سفیدی است که گردشگران عزیز با پیاده روی در آن می توانند حسی بی نظیر را تجربه کنند. در سواحل منطقه لارا برای گردشگران عزیز امکانات تفریحی بسیاری در نظر گرفته شده است. که البته لازم به ذکر است برخی از تفریحات آبی مخصوص  هتل ای منطقه لارا هستند که با اقامت در این هتل ها می توان از این تفریحات لذت برد.

اگر می خواهید به صورت خانوادگی تور آنتالیا را رزرو کنید، به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم تا یکی از هتل های پنج ستاره این منطقه را در نظر بگیرید. زیرا امکانات این هتل های پنج ستاره بسیار کامل هستند مانند کلوپ کودکان، استخر کودکان و منوی رستوران مخصوص کودکان. نکته قابل توجه راجع به دکوراسیون هتل های این منطقه این است که، هتل های آنتالیا در منطقه لارا دارای دکوراسیونی مدرن و رنگارنگ است و در عین حال ساده و زیبا هستند.

منطقه کونیالتی

یکی از زیباترین مناطق آنتالیا، منطقه کونیالتی است که در جنوب غربی مرکز شهر آنتالیا قرار گرفته است. ساحل این منطقه به صورت شن و سنگ ریزه اس که جلوه ای خاص به چشم انداز هتلها و این منطقه داده است. اگر می خواهید سفری متفاوت را تجربه کنید، با ما تماس بگیرید تا با مناسب ترین قیمت، رزرو هتل های آنتالیا را برای شما عزیزان انجام دهیم.

هتل های 5 ستاره این منطقه از سبک دکوراسیون خاصی بهره برده اند که در حقیقت طراحی این هتل ها به سبک دوران عثمانی ساخته شده است و جزو زیباترین هتلها در این شهر هستند. اکثر منو رستوران هتل های این منطقه، شامل غذا های ترکی و محلی و البته غذاهای بین المللی می شود.

منطقه کمر

این منطقه فوق طبیعی و زیبا در جنوب آنتالیا قرار گرفته است. دریای این منطقه از شوری کمتری برخوردار است. علت نام گذاری این منطقه این است که دیوار های قدیمی وجود داشته تا از وجود سیل به شهر جلوگیری کند. ساحل زیبای این منطقه این فذصت را به شما می دهد تا با قدم زدن در آن خاطراتی فراموش نشدنی را رقم بزنید.

علاوه بر هتل های بی نظیری که در این منطقه ساخته شده اند، تفریحاتی در این منطقه زیبا وجود دارد که پر از هیجان است. گشت با کشتی و یا قایق یکی از بهترین تفریحات این منطقه است. همچنین تفذیحات آبی دیگری از جمله غواصی و یا شنا در سواحل مدیترانه که بسیار لذت بخش است. برای اطلاع از قیمت هتل های آنتایا با ما تماس بگیرید.

هتل های آبی آنتالیا

در آنتالیا هتل های وجود دارد که خدماتی متفاوت از هتل های دیگر به میهمانان ارائه می دهند.این هتل های جذاب در واقع نوعی آب درمانی طبیعی انجام می دهند که بسیار مدرن و کاربردی هستند. این هتل های آب درمانی در دنیای بیرون،  به هتل های خدمات اسپا معروف هستند. برای اطلاع بیشتر از مشخصات هتل های آنتالیا از سایت ما دیدن کنید.

خدمات اسپا برای تنظیم گردش خون و آب و  نمک بدن بسیار مفید است. در حقیقت یکی از کارایی های اسپار بازگرداندن انرژی به بدن است. نوعی خاصیت درمانی نیز دارد که درد را از بدن دور می کند و خستگی را از فرد دور می کند. شما عزیزان می توانید با اقامت در این هتل های زیبا هم از سفر لذت ببرید و هم از بیماری دور شوید.