.

تورهای آنتالیا

در این صفحه در مورد تورهای آنتالیا ، قیمت تور آنتالیا ، رزرو تور آنتالیا و خرید تور آنتالیا مطالبی آمده است. همچنین می توانید برای تور آنتالیا ، تورهای لحظه آخری آنتالیا و تورهای ارزان آنتالیا فرم تماس را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

سایر تورهای مرتبط، مانند تورهای ترکیه و تورهای استانبول را اینجا ببینید.

تور آنتالیا ویژه تابستان
هتلدرجه و خدماتدو تختهیک تختهبچه با تخت
Belkon Hotel4ALL699500089950005995000
Sensitive Peremium5UALL8895000114950006895000
Imperial Sunland Resort5UALL9595000143950009665000
Fame Beach Hotel5ALL9595000124950006995000
Lucida Beach Hotel5ALL9795000137950006995000
Wind Of Lara5UALL10095000129950007395000
Karmir Resort & SPA5UALL11495000159950007995000
Melas5UALL14995000206950009795000
Liberty Lara5UALL99950002099500015395000
Alva Donna Exclusive Hotel & SPA5UALL105950002599500016595000
Tui Blue Sherwood Blek5UALL115950002599500018595000

خدمات:

بلیط رفت و برگشت با پرواز فری برد ، 6 شب و 7 روز اقامت در هتل ، ترانسفر فرودگاهی ، راهنما ، بیمه مسافرتی با پوشش کرونا و تست CPR رایگان

نرخ کودک بدون تخت 5.995.000 تومان و نرخ کودک زیر 2 سال 995.000 تومان می باشد.

در زمان رزرو تور آنتالیا ، پرداخت 70% مبلغ کل ، الزامی می باشد.

قوانین:

تمامی تورها چارتر و غیر قابل استرداد می باشند و در صورت کنسلی از طرف مسافر ، ابتدا جرایم کنسلی تور ، بلیط ها و هتل ها ، طبق قوانین ایرلاین و هتل محاسبه خواهد شد و پس از کسر جرایم ، مابقی مبلغ ، مسترد خواهد شد.

طبق قوانین تورهای آنتالیا ، در صورت دیپورت مسافران از فرودگاه مقصد ، آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی ، هیچگونه مسئولیتی نداشته و برگشت مبلغ در صورتی خواهد بود که هتل مبلغی را بابت کنسلی برگشت نماید.

برای خروج از کشور ، بایستی پاسپورتها ، از تاریخ شروع سفر ، حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشند.

برای مشاوره و رزرو تور آنتالیا با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا فرم تماس را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و یا برای مشاهده مطالب مرتبط به صفحات دیگر مراجعه کرده و هتل های آنتالیا یا جاذبه های گردشگری آنتالیا را ببینید.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
تورهای آنتالیا تابستان
6.995.000تومانشروع قیمت ها
 • تورهای 6 شب و 7 روز
 • اقامت در هتل با خدمات کامل
 • بلیط رفت و برگشت
 • ترانسفر فرودگاهی
 • راهنمای فارسی زبان
 • بیمه مسافرتی
تورهای آنتالیا پاییز
9.190.000 تومانشروع قیمت ها از
 • 6 شب و 7 روز اقامت در هتل
 • ترانسفر فرودگاهی
 • بیمه مسافرتی
 • راهنمای فارسی زبان
 • بلیط پرواز رفت و برگشت
 • صبحانه، نهار، شام و نوشیدنی

اطلاعات جامع آنتالیا

در این صفحه قصد داریم تا در مورد تورهای آنتالیا ، قیمت تور آنتالیا ، رزرو تور آنتالیا و خرید تور آنتالیا ، جذابیتهای این شهر و دیدنی های آن صحبت کنیم. شهری که مسافران از سرتاسر جهان به آن سفر می کنند و تور آنتالیا یا تورهای لحظه آخری آنتالیا در بین مسافران ایرانی نیز از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد و بسیاری به دنبال تورهای ارزان آنتالیا هستند.

شهرهای قدیمی و کهن در منطقۀ آنتالیا، در میان جنگلهای پر از درخت، با هوای غنی از اکسیژن خالص، یک بهشت رؤیایی برای تعطیلاتی بسیار مفرح و آرامش بخش برای گردشگران ایجاد کرده است.

رزرو تور آنتالیا

دروازۀ هادریان آنتالیا

این شهر را بشناسید:

شهر آنتالیا توسط آتالوس دوم که از پادشاهان پرگامون بود تأسیس شد. این شهر را بر اساس نام خود، آتالیا نامگذاری کرد. از آن روزگاران به بعد، مردان در این شهرسكونت داشته اند. در دوران روم ديوارها از شهر محافظت می کرده اند. پیش از امپراتور عثمانی، بیزانسی ها و سلجوقیان بارها این شهر را مورد هجوم قرار داده و آنرا اشغال کرده اند.

تورهای آنتالیا شما را به شهری می برد، شهری که در انتهای یک خلیج، بر فراز یک تپۀ سرسبز که به موازات دریا قرار گرفته است. آنتالیا شهری است که جشنواره ای از رنگهای زیبای طبیعت را ، با آبی دریا ، درخشش آسمان ، چهار رنگ جنگل، در چهار فصل سال، بر فراز کوهها، پیش چشمانتان ، قرار می دهد. تا لذت ببرید و آرامش بیابید و تفریح کنید.

زمانیکه قصد خرید تور آنتالیا را دارید یا می خواهید برای رزرو تور آنتالیا اقدام کنید. شاید فکر کنید باید ابتدا قیمت تور آنتالیا را بدانید، یا فکر کنید که تورهای لحظه آخری آنتالیا ، یا تورهای ارزان آنتالیا را ببینید. اما جدا از اینها اطلاعات دیگری نیز باید داشته باشید در مورد خود منطقۀ آنتالیا که ما آنها را در اختیارتان می گذاریم.

قیمت تور آنتالیا

مدرسۀ کاراته آنتالیا


تور لحظه آخری آنتالیا

مدرسۀ کاراته آنتالیا

هر آنچه که باید بدانید:

اینکه شما تور آنتالیا یا تورهای ارزان آنتالیا را خریداری کنید. حتما باید بدانید که شهر آنتالیا از بیشمار هتل 5 ستاره ، دهکده های مخصوص تعطیلات و تعداد زیادی اماکن تفریحی تشکیل شده است. این منطقه یکی از بهترین مناطق توریستی جهان را ایجاد کرده است.

علاوه بر آن می توانید به اسکی در کوههای پر برف، حمام آفتاب در سواحل طلایی یا شنا در آبهای فیروزه ای و بازدید از بسیاری از اماکن تاریخی و کهن و ویرانه های باستانی بروید.

آثار هنری فوق العاده زیبا و کهن بجا مانده از تمدنهای مختلف، جای جای شهر به چشم می خورد. محله ای قدیمی با نام کالیسی (Kaleiçi) با خیابانهایی باریک، بادگیرها، خانه هایی قدیمی که از چوب ساخته شده اند و دیوارهای شهر باستانی وجود دارد که بسیار با شکوه و دیدنی می باشد.

 بعد از رزرو تور آنتالیا و رسیدن به این شهر، به دیدن دروازۀ هادریان بروید. این دروازه هنگامی که امپراتور هادریان به دیدن شهر آنتالیا رفت، ساخته شد. دروازه ای با سه طاق با ستون هایی که همگی تزئین شده اند و بهمراه دو برج در دو طرف دروازه در میان دیوارهای شهر ساخته شده. این دروازه تنها ورودی شهر بوده است که روبروی ساحل و درکنارۀ گردشگاه ساحلی قرار گرفته است.

در مورد آنتالیا دیگر چه چیزی می دانید:

مسجد مناره ایویلی با مناره هایی زیبا، ظریف و پر از گل و نقش و نگار که توسط سلطان علاءالدین کیقباد سلجوقی در قرن 13 ساخته شده است. این مسجد بعنوان سمبل شهر آنتالیا شناخته می شود. برج ساعت در میدان کالکاپیسی، از برجهای قدیمی و دیدنی شهر می باشد. مدرسۀ کاراته، در منطقۀ کالیسی از بهترین نمونه های حکاکی روی سنگ از همان دوران سلجوقی می باشد.

خرید تور آنتالیا

مدرسۀ محمت پاشا آنتالیا


تورهای ارزان آنتالیا

مسجد مراد پاشا آنتالیا

باید بدانید که پس از مشاهده ی قیمت تور آنتالیا و خرید تور آنتالیا ، دیدنی هایی در این شهر است. که نباید آنها را از دست بدهید. در مورد این جاذبه های توریستی می توان به مساجد مراد پاشا (Murat Paşa )  و تکیلی محمت پاشا (Tekeli Mehmet Paşa ) اشاره کرد.

مسجد مراد پاشا در قرن 16 و با کاشی کاریها و تزئینات بسیار زیبا ساخته شده است. مسجد تکیلی محمت پاشا نیز در قرن 18 در کنار منطقۀ گردشگاه ساحلی ساخته شده است.

نیاز به توضیحات بیشتری دارید:

مسجد بسیار زیبای ایسکیلی که در نزدیکی گردشگاه ساحلی و در قرن 19، با سنگهای تراشیده شده. بر روی چهار ستون و بر روی یک چشمۀ آب ساخته شده. این مسجد نیز یکی دیگر از بناهای باشکوه آنتالیا می باشد.

برج هیدریلیک (Hıdırlık Kulesi ) که احتمالا فانوس دریایی بوده و مسجد کیسیک مناره که قبلا کلیسا بوده است. این دو بنا نیز از دیگر ابنیۀ تاریخی و زیبای آنتالیا است. که در تورهای آنتالیا حتما باید آنها را دید.

مناطق این شهر

منطقه کمر آنتالیا از جمله مناطق گردشگری شهر آنتالیا است. و یکی از مناطق زیبایی است که باعث جذب گردشگران زیادی به تور آنتالیا و خرید تور آنتالیا شده است. همانطور که میدانید منطقه کمر یکی از مناطق ساحلی شهر آنتالیا است. و در حقیقت این منطقه دارای خط ساحلی مهمی است. گردشگرانی که تور آنتالیا را انتخاب میکنند میتوانند از نقاط مهم گردشگری که در امتداد خط ساحلی منطقه کمر هستند، لذت ببرند.

منطقه کمر در ۴۲ کیلومتری آنتالیا قرار گرفته است. این منطقه از نظر چشم انداز و مناظر کوهستانی، اولین نقطه کوهستانی غرب کشور ترکیه محسوب میشود. طراحی این منطقه با دقت و اصول خاصی انجام شده است و با منظره های فوق العاده اطراف خود تلفیق شده است. و محیطی ایده‌آل برای عزیزانی که مایل به رزرو تور آنتالیا هستند، فراهم میکند.

شما همراهان گرامی میتوانید برای اطلاع از مشخصات تور آنتالیا و قیمت تور آنتالیا و یا خرید تور انتالیا با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در اسن زمینه به شما را راهنمایی کنند.

منطقه کمر

یکی از مشخصات تور آنتالیا و منطقه کمر، دادن مجوز به قایقرانی هایی است که قصد دارند در خلیج و سواحل منطقه کمر تردد کنند. همچنین گردشگران عزیز میتوانند با خرید سوغاتی های با کیفیت و گردش در این منطقه بی نظیر لذت ببرند. جالب است بدانید که قیمت تور آنتالیا یکی از دلایلی است که باعث شده توریست های زیادی به تور آنتالیا جذب شوند.

عزیزانی که خرید تور آنتالیا را انجام میدهند، میتوانند از گذراندن لحظاتی در تفرجگاه یا کافه های بسیار زیبا و یا سواحل مارینا که مستقیما به ساحل کمر منتهی میشود، لذت ببرند. در منطقه کمر یک کوه به نام ( Mt Tahtal ) وجود دارد که ارتفاع این کوه بسیار زیبا ۲۵۷۵ متر است و این کوه در ۱۵ کیلومتری جنوب کمر قرار گرفته است.که در واقع ۳ بندر فارسلیس در این منطقه، زمانی جزو مراکزی تجاری مهم شناخته می شده است.

همچنین میتوان گفت که این منطقه از اهمیت تاریخی بالایی برخوردار است. و از جمله آثار تاریخی که در منطقه وجود دارد میتوان به ویرانه قنات های قدیمی، حمام های قدیمی، تئاتر، دروازه هادریان و … اشاره کرد. شهر باستانی الیمپوس نیز در ضلع جنوبی کوه های منطقه کمر قرار گرفته است.

5/5
فهرست