تورهای نوروزی مشهد

این مطلب در مورد تورهای مشهد ویژه نوروز و قیمت تورهای نوروزی مشهد نوشته شده است. در ضمن، اطلاعات کاملی در مورد مشخصات آن و شرایط خرید تورهای نوروزی مشهد نیز، گردآوری شده است. شما می توانید با مشاهدۀ قیمتها و بررسی مشخصات و مقایسه با سایر تورهای نوروزی مشهد و سایر تورها در مقاصد دیگر، نسبت به رزرو تورهای نوروزی مشهد اقدام نمایید.

همچنین در صفحات مرتبط با این صفحه اطلاعات کاملی از دیگر تورهای نوروزی ایران و البته تمام تورهای نوروزی در تمام مقاصد داخلی و خارجی، را مشاهده خواهید کرد. این اطلاعات به شما کمک خواهد کرد تا برای تصمیم گیری در مورد سفرهای نوروزی خود، با دید باز و مقایسۀ تمام قیمتها و مشخصات اقدام نمایید.

و در ضمن، اگر سوالی در مورد قیمت تورهای مشهد ویژه نوروز داشتید و یا نیاز به راهنمایی در هر زمینه ای از گردشگری را دارید، می توانید با ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم. و یا کار رزرو تورهای مشهد ویژه نوروز را برایتان انجام دهیم.

توضیحات

در این قسمت از این صفحه، به این موضوع خواهم پرداخت که چرا در تعطیلات عید نوروز تعداد زیادی از مردم ایران به مشهد مقدس سفر می کنند. همچنین توضیح خواهم داد که چگونه برای انتخاب مقصد خود تصمیم گیری نمایید تا همۀ جوانب امر را در نظر گرفته باشید. و اینکه چرا از بین تمام تورها، می توانید تورهای نوروزی مشهد ، انتخاب بسیاری از هم وطنانمان می باشد.

در ابتدا به این موضوع می پردازم که چگونه تصمیم بگیرید که چه مقصدی مناسب است. این موضوع در بسیاری از موارد، بسته به شرایط شما در زمان تصمیم گیری دارد. مثلا اینکه در این برهۀ زمانی، چه میزانی از هزینه را برای سفر در نظر دارید. یا تا کنون، به چه مقاصدی سفر کرده اید و مواردی از این دست را توضیح خواهم داد.

همچنین در ادامۀ مطلب توضیحاتی کلی در مورد تمام دیدنی های این شهر زیبا، بزرگ، کهن و مقدس صحبت خواهم کرد. این موضوع می تواند به شما کمک کند که برنامه ریزی بهتری برای تمام روزهای سفرتان داشته باشید. البته می دانید که دلیل اصلی سفر به این شهر، وجود بارگاه امام رضا(ع)، اما هشتم شیعیان در مشهد است.

قیمت تورهای نوروزی مشهد
قیمت تورهای نوروزی مشهد

تصمیم گیری

برای تصمیم گیری در مورد اینکه به کجا سفر کنید، چند مورد را باید در نظر داشته باشید. در ابتدا، همراهانتان را مشخص کنید. باید بدانید که چه کسانی، با چه روحیاتی و هر کدام با چه بودجه ای برای این سفر همراه شما خواهند بود. پس از مشخص شدن تعداد نفرات، نوبت به بررسی قیمتها می رسد.

در این مرحله، شما باید به بررسی قیمت تورهای مختلف بپردازید. قیمت تورهای نوروزی مشهد نیز در این صفحه قابل مشاهده است و در سایر صفحات، قیمت سایر تورهای نوروزی وجود دارد که می توانید با مراجعه به آنها، قیمت دیگر تورها در دیگر مسیرهای داخلی و خارجی را مشاهده و مقایسه نمایید.

پس از این بررسی، خواهید دانست که شما و همراهانتان، با توجه به بودجه ای که برای سفر در نظر دارید، کدامیک از تورها را می توانید خریداری کنید و کدام سفر مناسب شما می باشد. حتما در نظر داشته باشید که علاوه بر مبلغی که برای رزرو تورهای نوروزی مشهد یا هر توری که بخرید، خواهید پرداخت، هزینه هایی برای خرید، خورد و خوراک، ایاب و ذهاب و سایر هزینه های جاری خود، در این سفر خواهید داشت.

در ادامه

پس از اینکه مقاصد خودتان را لیست کردید، حال نوبت به آن رسیده است که ببینید شما و همراهانتان، قبلا کدامیک از سفرهای داخل لیست را رفته اید. آیا می خواهید به مقصد جدیدی بروید و یا سفر قبلی شما آنقدر لذت بخش و جذاب بوده که می خواهید دوباره آنرا تجربه کنید و دوست دارید که همراهان و عزیزانتان نیز آن تجربیات شیرین را از سر بگذرانند.

زمان را در نظر بگیرید و بررسی کنید که آیا با توجه به زمانیکه تا شروع سفر دارید، آیا زمان کافی برای خریداری تور و طی کردن مراحل پیش از سفر دارید یا خیر. برای مثال برای رزرو تورهای اورپا، حداقل به یک ماه و نیم زمان نیاز خواهید داشت که فرایند اخذ ویزا را طی کنید. یا برای تورهای دبی، به یک هفته زمان احتیاج دارید که ویزای امارات را بگیرید.

پس از طی کردن تمام این مراحل، نوبت به اتخاذ تصمیم نهایی و رزرو تور مورد نظرتان می رسد. در این مورد برای رزرو تورهای مشهد ویژه نوروز ، زمان خاصی لازم نیست و حتی چند روز قبل از سفر نیز می توانید این کار را انجام دهید. اما در مورد تورهای نوروزی ، بخاطر حجم بالای مسافران، بهتر است زودتر اقدام کنید تا هم هتلها پر نباشند و هم قیمتها افزایش پیدا نکنند.

دیدنی ها

در این قسمت در مورد جاذبه های گردشگری مشهد مقدس صحبت خواهم کرد. دیدنی هایی که علاوه بر رفتن به حرم مطهر امام رضا(ع)، می توانید از آنها دیدن کنید. شما پس از بررسی قیمت تورهای نورزی مشهد و سپس خرید تورهای نوروزی مشهد ، با دانستن این جاذبه ها، می توانید برنامه ریزی درست و دقیقی برای تک تک روزهای سفرهای نوروزی مشهد خود و همراهانتان داشته باشید.

وقتی صحبت از دیدنی های این شهر زیبا و کهن می کنیم، ابتدا باید از حرم رضوی صحبت کنیم. در مجموعۀ حرم علاوه بر ضریح مقدس امام هشتم شیعیان، موزۀ آستان قدس رضوی، مسجد گوهرشاد و درکنار آن بازار رضا وجود دارد که بیشتر زمان شما در این سفر، در این مجموعه خواهد گذشت.

اما چند سالی است که چند پارک آبی و تفرجگاه آبی در مشهد ساخته شده که بسیار معروف و جذاب هستند و مسافران بسیاری در سفرشان به مشهد، حداقل یک نیم روز را در آن سپری می کنند. این پارکهای آبی شامل، پارک آبی ایرانیان، سرزمین موجهای آبی، سرزمین موجهای خروشان و پارک ساحلی آفتاب می باشد.

خرید تورهای نوروزی مشهد
رزرو تورهای نوروزی مشهد
سایر جاذبه ها

از دیگر جاذبه های توریستی مشهد می توان به، باغ ملی مشهد، پارک ملت مشهد، باغ وحش وکیل آباد، پارک علمی پروفسور بازیما، غار مغان، جنگل جیغ در روستای سربریج، چالیدرۀ طرقبه، طرقبه، پارک کوه سنگی، پارک وکیل آباد، برج رادکان چناران، آرامگاه فردوسی، چهارطاقی بازه هوره، چشمه گراب، آرامگاه نادر شاه افشار، بند گلستان، آرامگاه پیر پالان دوز، حمام شاه مشهد یا موزۀ مردم شناسی، میل اخنگان، فرهنگسرای بهشت، مقبره خواجه ربیع و گنبد سبز مشهد که آرامگاه شیخ مومن استرآبادی است اشاره کرد.

دیگر دیدنی های مشهد شامل، آبشار آبگرم کلات، کلیسای سروپ قدیس، مسجد 72 تن، گنبد خشتی، باغ خونی، بوستان سنگی کمر مقبولا، مدرسه عباسقلی خان، درخت سرو کهن سال در باغ فراگرد، سنگ نگارۀ باستانی شتر سنگ، ابشار احلمد، انگاریوم دانشگاه فردوسی مشهد و آرامگاه خواجه با اصالت می باشند.

باز هم مکانهای دیدنی وجود دارد. در ادامه نام خواهم برد. آرامگاه شیخ بهایی، فرودگاه مشهد، سرکارده، مدرسۀ میرزاجعفر، قلعۀ دختر بازه هوره، محلۀ چهارباغ، پارک جنگلی طرق، روستای زشک، غار بیمارآب، آرامگاه خواجه مراد، روستای نغندر، پارک هفت حوض، پیست اسکی شیرباد، روستای کنگ، چشمۀ گیلاس، روستای تاریخی پاژ، قبرستان ارامنۀ مشهد و آبشار درۀ آل نام دیگر جاذبه های مشهد است.

خانه ها و موزه ها

در ادامۀ معرفی دیدنی های شهر کهن مشهد، به معرفی موزه ها خواهم پرداخت. موزۀ آستان قدس رضوی، موزۀ شیر لا فتی (موزۀ آیین پهلوانی)، موزۀ نان مشهد، پارک موزۀ علوم زمین مشهد، مجموعۀ تفریحی و گیاه شناسی باغ مشهد، حمام شاه یا موزۀ مردم شناسی مشهد، موزۀ بزرگان خراسان و بوستان مینیاتوری مشهد، از موزه ها و باغ موزه های مشهد هستند که می توانید پس از رزرو تورهای نوروزی مشهد ، زمانی را برای بازدید از آنها اختصاص دهید.

اما خانه های کهن، باشکوه و زیبایی در مشهد از دوره های قاجار و پهلوی به جا مانده که امروزه اکثر آنها، برای بازدید علاقمندان به معماری و تاریخ و آثار تاریخی آماده شده اند. این خانه ها شامل، خانۀ رجایی مشهد، خانۀ توکلی، خانۀ داروغه، خانۀ ملک، خانۀ اردکانی، خانۀ موسوی، خانۀ مسکونی بلخارست، خانۀ وطن چی، خانۀ کوزه کنانی، خانۀ غفوری، خانۀ امیری، خانۀ اکبرزاده، خانۀ پیشروان و خانۀ تاریخی هوشمند می باشند.

بنابراین، در سفر به مشهد، در هر فصل و زمانی، مکانهای بسیاری برای بازدید و تفریح و لذت بردن وجود دارد. در عید نوروز نیز پس از خرید تورهای نوروزی مشهد ، می توانید،بخشی از وقت خود را، علاوه بر رفتن به حرم و لذت بردن در آن، به بازدید از آثار کهن معماری و جاذبه های طبیعی و موزه ها اختصاص دهید. بخش دیگری از سفرتان می تواند برای رفتن به پارک آبی و تفریحات آبی هیجان انگیز آن اختصاص یابد.

لذت خرید

اما یکی از جذابترین قسمت های یک سفر، بخش خرید آن است. مخصوصا در مشهد که بعنوان یک شهر زیارتی، برای مردم ایران، بسیار دوست داشتنی خواهد بود اگر، در سفرتان به مشهد، یک سوغاتی برای اقوام و دوستان بیاورید. مخصوصا که این سفر در عید نوروز باشد و این سوغاتی، بعنوان عیدی نیز برای یک عزیز خریداری شود.

قبلا گفتم در زمان بررسی قیمت تورهای نوروزی مشهد ، توجه داشته باشید که علاوه بر مبلغ تور، مقداری هزینه نیز برای مقصدتان در نظر داشته باشید. برای هزینه های سفر و البته خرید. خرید از مراکز خرید مشهد، می تواند بسیار جذاب و لذت بخش باشد. در ادامه مراکز خرید مهم مشهد را معرفی خواهم کرد. مهمترین آنها، همان بازار امام رضا(ع) است که در مجاورت حرم قرار دارد و معروفترین و کهن ترین بازار این شهر است.

سایر مراکز خرید مشهد شامل، مرکز خرید الماس شرق، مرکز خرید آریان، مجتمع تجاری مروارید شرق، برج تجاری آرمیتاژ گلشن، مجتمع تجاری زیست خاور، برج آلتون، مرکز خرید پروما، مرکز خرید کاسپین مد، بازار بزرگ اطلس، مجتمع تجاری وصال، بازار گوهرشاد، بازار طلافروشان مشهد، مرکز خرید فردوسی، بازار عباس قلی خان، مشهد مال، مجتمع نصر و مرکز خرید خورشید می باشند.

برنامۀ سفر

در این قسمت از این صفحه، قصد دارم در مورد برنامه های سفرهای نوروزی مشهد صحبت کنم. سفرهایی که مخصوص ایام عید نوروز برنامه ریزی شده و مسافران بسیاری از سرتاسر ایران و جهان در این تعطیلات، به مشهد سفر کرده و این روزهای خاص را در مشهد سپری می کنند. عدۀ بسیاری نیز حتی قبل از لحظۀ تحویل سال خود را به مشهد می رسانند تا در لحظۀ تحویل سال، در کنار بارگاه امام رضا(ع) باشند.

سفرها نیز به چند گونه انجام می شوند. عده ای با وسایل نقلیۀ شخصی به مشهد می روند. عده ای با اتوبوس یا قطار عازم این سفر می شوند و عدۀ دیگری نیز با استفاده از پروازهای مختلف از هر شهری که باشند خود را به مشهد مقدس می رسانند.

معمولا تورهای مشهد یا زمینی و با قطار برنامه ریزی می شوند و یا هوایی بسته می شوند. در کنار وسیلۀ سفر نیز، هتلی برای اقامت شما با توجه به تعداد شبهایی که قصد اقامت در مشهد را دارید، برایتان رزرو خواهد شد. خدمات دیگری مانند ترانسفر فرودگاهی یا گشت شهری نیز ممکن است در کنار بلیط و هتل، روی تور شما باشد که می توانید از آنها نیز استفاده نمایی.

و در آخر

و در انتهای این مطلب، امیدوارم توضیحاتم کامل و مفید بوده باشد تا بتوانید هم اطلاعات مفیدی بدست آورده باشید و هم برای سفرتان برنامه ریزی بهتری داشته باشید. در قسمت پکیج این صفحه نیز، قیمت تورهای نوروزی مشهد را در کنار نام هر هتل، به همراه پروازی که برای این سفر در نظر گرفته شده است، آورده شده که برای بررسی و مقایسۀ قیمتها مشکلی نداشته باشید.

پس برای خرید تورهای نوروزی مشهد ، می توانید بعد از مشاهدۀ قیمت و انتخاب هتل، از طریق ما اقدام کنید و سفری خاطره انگیز را تجربه کنید. همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی آماده اند که پاسخگوی سوالات شما باشند و یا کار رزرو تورهای توروزی مشهد را برای شما انجام دهند.

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تورهای نوروزی قشم
نوشتهٔ بعدی
تورهای نوروزی مالزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید