ویزای هند

در این صفحه، قصد دارم در مورد ویزای هند و همچنین شرایط اخذ ویزای هند صحبت کنم. ضمن اینکه در مورد مدارک ویزای هند نیز توضیحاتی را ارائه خواهم کرد تا به صورت کامل در این مورد و در مورد انواع ویزای هند اطلاعاتتان بیشتر شود. ضمنا در مورد قیمت ویزای هند نیز اطلاعاتی خواهم داد تا اطلاعات این صفحه در این زمینه کامل شود.

همچنین در صفحات مرتبط با این صفحه اطلاعاتی وجود دارد که می تواند برایتان جالب یا مفید باشد. به عنوان مثال در صفحۀ ویزاها ، اطلاعات ویزای کشورها به تفکیک هر کشور آمده است. یا در صفحۀ تورهای هندوستان ، قیمت و توضیحات سفر به این کشور شگفت انگیز درج شده است. یا در صفحۀ تورهای خارجی ، توضیحات و اطلاعات سفر به اکثر مقاصد گردشگری خارج از ایران آمده است که می توانید به آن صفحات رفته و از اطلاعات آنها استفاده کنید.

و پس از توضیحات، اگر سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشند و یا کار اخذ ویزای هند را برای شما انجام دهند.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت ویزای هند
انواع ویزای هند

توضیحات

در این قسمت از این صفحه، اطلاعاتی از شرایط اخذ ویزای هند و همچنین اطلاعاتی در مورد مدارک ویزای هند ارائه خواهد شد. همچنین توضیح خواهم داد که انواع ویزای هندوستان کدامها هستند و هر کدام با چه قیمتی صادر می شوند. ضمنا توضیح خواهم داد که برای دریافت هرکدام باید چه شرایطی داشته باشید و چه مدارکی ارائه کنید.

علاوه بر آن، در صفحات مرتبط با این صفحه، اطلاعاتی در مورد تورهای هندوستان وجود دارد که می توانید با رفتن به آن صفحات، قیمت تورها و پکیج های مسافرتی به این کشور را مشاهده کرده و از پکیج ها برای مقایسۀ قیمت ها استفاده کنید. مثلا در صفحۀ تورهای بمبئی گوا اطلاعات و قیمت سفر به این دو شهر آمده یا در صفحۀ تور مثلث طلایی هند ، پکیج تور و توضیحات برای سفر به شهر دهلی، آگرا و جیپور درج شده است.

و با وجود تمام توضیحات اگر باز سوالی داشتید حتما با ما در تماس باشید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشند. همچنین می توانید تورتان را از ما خریداری کنید و کار آماده کردن مدارک و اخذ ویزای هندوستان را به ما بسپارید و با خیال راحت برای این سفر آماده شوید.

شرایط کلی

در این قسمت به صورت خلاصه برای کسانیکه می خواهند فقط در مورد ویزای توریستی هند اطلاعاتی بدست آورند مطالبی را ارائه می کنم و در قسمت های بعدی، توضیحات جامع و کاملی از مبحث ویزا برای کشور هندوستان ارائه خواهم کرد.

باید بدانید که برای سفر با نیت گرشگری به کشور هندوستان و همچنین برای رزرو تور هند حتما باید ویزای توریستی این کشور را دریافت کنید. برای دریافت این ویزا حتما باید برای انگشت نگاری به همراه مدارکتان به سفارت مراجعه کرده و ضمن ارائۀ مدارک، کار انگشت نگاری را انجام دهید. ضمنا، کشور هند ویزای الکترونیکی با انگشت نگاری در مرز ورودی را دارد که این امکان برای شهروندان با تابعیت ایرانی میسر نیست.

اما مدارکی که به سفارت ارائه می کنید شامل اصل گذرنامه با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ سفر، فرم پر شدۀ درخواست ویزا، دو قطعه عکس 5*5 رنگی و زمینه سفید، کپی شناسنامه و کارت ملی است که باید در زمان مراجعه به سفارت ارائه کنید.

اما قبل از مراجعه باید فرم و وقت و ارائۀ مدارک به صورت الکترونیکی نیز به سفارت ارائه شود که این کار، توسط همان آژانس مسافرتی که تورتان را از آن خریداری کرده اید انجام می پذیرد. ضمن اینکه ارائۀ بلیط رزرو شدۀ رفت و برگشت و واچر هتل با رزرو قطعی به سفارت الزامی است که این کار هم توسط آژانس مسافرتی طبق برنامۀ سفر شما انجام می پذیرد.

اما قیمت ویزای هند در حال حاضر 150 دلار آمریکا است که بسته به سیاست آژانس مسافرتی، یا از قبل روی قیمت تور شما این مبلغ هم اعلام شده و یا به صورت جداگانه و به صورت دلار از شما دریافت می شود. در هر صورت در صورتیکه ویزا ریجکت شود، این مبلغ توسط سفارت عودت داده نخواهد شد. البته ریجکتی ویزای هند بسیار کم اتفاق می افتد و نباید نگران این موضوع باشید.

مدارک ویزای هند
قیمت ویزای هند

انواع ویزای هند

در این قسمت از این صفحه، در مورد انواع ویزای هندوستان صحبت خواهم کرد. اما قبل از هر توضیحی لازم است بگویم، شما برای ورود به هر کشوری که تابعیت و اقامت آنرا ندارید، باید قبل از سفر اجازۀ ورود دریافت کنید. این اجازۀ ورود در اصطلاح بین المللی ویزا نامیده می شود.

ویزا دارای یکسری قوانین بین المللی و یکسری قوانین داخلی و مختص به خود کشورها می باشد. از طرف دیگر کشورها برای ویزا انواع مختلفی تعیین می کنند که با توجه به هدف مسافر از سفر، می تواند یکی از انواع آنرا دریافت کند. همچنین انواع مختلف ویزا، مدارک متفاوت و مختص خود را احتیاج دارد که در قسمت مختص این موضوع توضیح جداگانه داده خواهد شد.

کشور هندوستان نیز انواع مختلفی از ویزا را تعریف کرده که شامل هشت نوع ویزا می باشد. اما وقتی در مورد مدارک یا قیمت آن بررسی می کنیم، متوجه می شویم که بعضی از این انواع، دارای زیرمجموعه هایی هستند که در موردشان جداگانه توضیح خواهم داد. به عنوان مثال، ویزای توریستی، دارای چند دستۀ زیرمجموعه است که اطلاعات آن در ادامه ارائه خواهد شد.

اما انواع ویزا هندوستان شامل هشت نوع مختلف است که عبارتند از، ویزا توریستی، ویزای کاری، ویزای تحصیلی، ویزای ترانزیت، ویزای ورودی، ویزای پزشکی، ویزای فیلم و ویزای کنفرانس، که هر کدام بسته به اینکه مسافر با چه هدفی به این کشور سفر می کند صادر می شود. همانگونه که گفته شد، هر کدام از این ویزاها، مدارک مختص خود را دارند و بسته به شرایط شما و مدت زمان اقامت لازم، پس از بررسی مدارک صادر می شوند.پ

در آخر

و در آخر اینکه سعی شد در این صفحه، اطلاعات کاملی از شرایط دریافت روادید هندوستان ارائه شود و همچنین در مورد انواع و مدارک لازم برای هرکدام توضیح داده شد. البته بیشتر کسانیکه از ایران به این کشور سفر می کنند، با هدف گردشگری وارد هند می شوند و این نوع از ویزا، متداولترین ویزایی است که سفارت هند در ایران برای مسافران صادر می کند.

و با وجود توضیحات و اطلاعات ارائه شده، درصورتیکه سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشند.


قیمت ویزای هندوستان
مدارک ویزای هند