هتل های خارجی

درب این قسمت از سایت ما شما می توانید اطلاعات مربوط به هتل ها ، قیمت هتل ها ، رزرو هتل ها ، امکانات هتل ها و مشخصات هتل ها را در اقصی نقاط جهان مشاهده کنید.

می توانید عکس های با کیفیت از هتلها و اتاق ها و امکانات آنرا ببیند و آدرس هتل ها را مشاهده کنید.

هتل های داخلی

در این قسمت از این سایت می توانید اطلاعات مربوط هتل ها را در ایران و در شهرهای مختلف ببیند ، از موقعیت جغرافیایی آن در شهر مطلع شوید و عکس های آنرا ببینید.

از امکانات هتل ها بهمراه شرایط هریک اطلاعاتی بدست آورید تا بتوانید به درستی اقامتگاه خود را انتخاب کنید.

تمام هتلهای سایت را اینجا ببینید .
فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

توضیحات

این قسمت از این صفحه، مختص اطلاعاتی در خصوص هتلها ، شرایط قیمت گذاری هتلها و مشخصات هتل ها و امکانات هتل ها و شرایط رزرو هتل ها می باشد. در این خصوص قصد دارم توضیحاتی ارائه نمایم تا بتوانید در زمان خرید تورها و یا انتخاب هتل در مقصد سفرتان، بتوانید به درستی تصمیم گرفته و انتخاب کنید.

قبل از هر کاری پس از انتخاب مقصد، می توانید با توجه به بودجه ای که برای سفرتان در نظر دارید، قیمت تورها را بررسی کنید و قیمتهایی که مطابق با بودجۀ سفر شماست را در نظر داشته باشید.

بیایید فرض کنیم که شما سفری دارید که می خواهید تور کامل بخرید و از امکانات تور استفاده نمایید. در این شرایط علاوه بر هتل، وسیلۀ سفر، خدمات ترانسفر، گشت و بیمه، به همراه تورلیدر نیز روی قیمت تورها محاسبه شده و شما با خرید آن، یک پکیج کامل از خدمات گردشگری را خریداری خواهید کرد.

در ادامه

با توجه به اینکه عدۀ بسیاری از مسافران برای انجام سفر، خدمات تور را بصورت کامل و یکجا خریداری می کنند، می توانند به راحتی بودجۀ مد نظرشان را با قیمتها مقایسه کرده و خدماتی را خریداری نمایند که با بودجۀ سفرشان مطابقت داشته باشد.

در این گونه موارد، عموما پرواز یا وسیلۀ سفر، قیمت ثابتی دارد و تنها چیزی که باعث تغییر در قیمتها در یک پکیج می شود، نوع و درجۀ هتل است. معمولا در تورها هتلهای مختلفی با درجه های دو تا پنج ستاره ارائه می شوند که شما می توانید با توجه به قیمت، سلیقه و آنچه که در نظر دارید، هتل مورد نظرتان را انتخاب کرده و سپس تورتان را بخرید.

در این خصوص باید به درجۀ هتل، کیفیت هتل خدماتی که ارائه می کند دقت داشته باشید. معمولا فروشندگان تورها، توضیحات این موراد را به شما خواهند داد، اما شما نیز می توانید با استفاده از سایت هتل و سایتهای مرتبط دیگر، به بررسی مشخصات هتل ها بپردازید و قیمتها را با توجه به تفاوت قیمت هتل ها ، بررسی نمایید.

حتما در بررسی هایتان، به نظرات سایر مسافران در خصوص هتل مورد نظرتان دقت داشته باشید زیرا این نظرات معمولا دید بهتری از کیفیت و خدمات به شما خواهند داد. ضمنا با استفاده از سایت هتل یا سایر سایتها، می توایند تصاویر و امکانات هتل را مشاهده کرده و متوجه شوید چه چیزی در انتظار شما خواهد بود. آیا با توجه به بررسی ها، دوست دارید این هتل را انتخاب کنید یا خیر.

بررسی

حتما در بررسی مشخصات هتل ها ، چند مورد را در نظر داشته باشید. اولین مورد که باید به آن توجه کنید، چه بخواهید تور کامل بخرید و چه بخواهید هتل تک رزرو کنید، باید به قیمت هتل ها دقت داشته باشید. معمولا قیمتها، با توجه به کیفیت هتل، درجۀ هتل و خدمات هتل تعیین می شوند. البته موقیعیت مکانی و آدرس هتل نیز در این مورد می تواند تاثیرگذار باشد.

مورد دیگر این است که از فروشنده بخواهید تا امکانات هتل ها را برایتان شرح دهد. ضمن اینکه در سایتها نیز می توانید به بررسی امکانات هتل مورد نظرتان بپردازید و بدانید که هتل مورد نظرتان چه امکاناتی دارد و کدامشان روی رزرو شما رایگان است و برای استفاده از کدامشان باید در هتل پول پرداخت کنید.

تصاویر هتل و نظرات مشتریان، از دیگر مواردی که می تواند در انتخاب درست کمکتان کند. اینها تمام کارهایی هستند که می توانید در انتخاب هتل و محل اقامت خود برای یک سفر، انجام دهید و بعد از انجام آنها، اقدام به رزرو هتل مورد نظر خود نمایید.

در آخر

و در آخر، در صفحات مرتبط با این صفحه می توانید اطلاعات تورهای خارجی و تورهای داخلی را مشاهده کنید و در صورتی که قصد سفر یا انتخاب مقصد را دارید، با استفاده از اطلاعات آنها بتوانید به درستی تصمیم گرفته و خرید کنید.

و در آخر، اگر سوالی داشتید و یا می خواستید هتلی را در هر کجای ایران و جهان رزرو کنید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو هتل ها را برای شما انجام دهیم.