تورهای تایلند

در این صفحه در مورد تورهای تایلند و قیمت تور تایلند و شرایط رزرو تور تایلند اطلاعات کاملی وجود دارد. شما می توانید برای خرید تور تایلند و اطلاع از مشخصات تور تایلند در این صفحه و صفحات مرتبط مطالب را مطالعه فرمایید و پکیج ها و قیمت ها را ببینید.

ضمن اینکه در صفحات مرتبط با این صفحه، اطلاعات کاملی از هتل های تایلند و جاذبه های گردشگری تایلند نیز وجود دارد که می توانید با مراجعه به آنها، از محتوای آنها، استفاده نمایید. این مطالب به شما کمک می کند در سفرتان به این سرزمین زیبا، برنامه ریزی خوبی برای تمام روزهای سفرتان داشته باشید.

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی دقیق تر، با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

تورهای بانکوک

تورهای بانکوک

                                تورهای بانکوک در این صفحه در مورد تورهای بانکوک از مجموعه تورهای تایلند صحبت…
تورهای پاتایا

تورهای پاتایا

                                    تورهای پاتایا در این صفحه در مورد تورهای پاتایا ، قیمت تور…
تورهای پوکت

تورهای پوکت

                                    تورهای پوکت این مطلب در مورد تورهای پوکت و مشخصات تور پوکت…
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

کشور تایلند

این مطلب به شما کمک خواهد کرد، در صورتیکه قصد سفر به کشور زیبای تایلند را داشتید، بتوانید از بین تورهای تایلند ، که می تواند تک شهری یا ترکیبی برگزار شود، به درستی یکی را انتخاب نمایید. این مطلب از این جهت حائز اهمیت است که، در تایلند می توانید، به یک، دو یا سه شهر مختلف بروید.

البته حتی اگر توری بلند مدت را خریداری کنید و در سفرتان، حتی به سه شهر این کشور بروید، باز هم، از تمام شهرها و مقاصد گردشگری تایلند، دیدن نکرده اید. پس در ادامه با من همراه باشید تا اطلاعات درست و کاملی را بدست آورده و بتوانید به درستی تصمیم بگیرید.

ضمن اینکه، حتی در سفرهای طولانی مدت نیز، ممکن است نتوانید از تمام دیدنی های یک شهر آن دیدن کرده و لذت ببرید. پس داشتن اطلاعات کامل در این زمینه، بسیار به شما کمک خواهد کرد که، زمان مناسب و مقصد مناسب آن و همچنین مسیر مناسب سفرتان را از قبل، تعیین و سپس اقدام به خرید تور تایلند نمایید.

تورهای تایلند

تور تایلند

شهرهای تایلند

اولین موردی که در مورد کشور زیبا، پهناور و رویایی تایلند باید بدانید، شهرهای این کشور است. تعداد شهرهای این کشور، زیاد است، مانند هر کشور پهناور دیگری. اما نکته ای که باید بدانید این است که، بیشتر شهرهای آن، قابلیت دیدن را دارند. گرچه در بین مسافران ایرانی که به این کشور سفر می کنند، تنها سه یا چهار شهر و یا جزیرۀ آن، معروف است اما، باید بدانید که این کشور، شهرهای دیگری نیز برای رفتن و دیدن دارد.

این کشور پهناور دارای 76 استان است که هر کدام، شهرهای خود و جذابیت ها و دیدنی های خود را دارند، استانهای رتچابوری، کرابی، چونبوری به مرکزیت پاتایا، بوریرام، لوئی، چیانگ مای، پوکت و پتچابوری از دیدنی ترین استانهای این کشور هستند اما، مهمترین و جذاب ترین استانها و شهرها، تقریبا همان هایی هستند که اکثر مسافران ایرانی به آنها سفر می کنند.

اولین شهر تایلند و پایتخت آن، شهر بانکوک است که در بین تمام گردشگران، بسیار محبوب و معروف است. شهرهای پاتایا، پوکت، کرابی و ساموئی نیز، از دیگر شهرها و جزایر معروف این کشور زیباست که در بین مسافران ایرانی، بسیار معروف و محبوب هستند.

بانکوک

شهر بانکوک، بعنوان اولین و معرفترین شهر این کشور شناخته می شود که پایتخت آن نیز هست. این شهر، بزرگ و زیبا، گرچه ساحلی نیست اما، جذابیت های بسیاری دارد که آنرا در بین گردشگران، محبوب می کند.

از جمله دیدنی های این شهر، می توان به معابد و ساختمان ها و هتل های لوکس و مهمتر از همه، مراکز خرید آن اشاره کرد. از دیگر جاذبه های توریستی بانکوک، می توان به باغ وحش های آن اشاره کرد. مهمترین آنها، باغ وحش سافاری بانکوک است که حیوانات در آن آزاد هستند و شما با اتومبیل های مخصوص، از آن بازدید می کنید. البته باغ وحش ها و مزارع پرورش تمساح دیگری نیز در بانکوک و نزدیکی آن وجود دارد که دیدن آنها بسیار جذاب خواهد بود.

قسمت های محلی و خاص این شهر نیز دیدنی است. مانند بازار شناور بانکوک که نوع خاصی از بازار بر روی رودخانه است که با قایق های پاروویی و محلی به گشت و گزار و خرید در آنها خواهید پرداخت.

رودخانۀ شهر بانکوک نیز بسیار جذاب است. گرچه آب این رودخانه، تقریبا سیاه رنگ است، اما وجود قایق هایی که به شکل اتوبوس طراحی شده اند و بر روی آن به حمل و نقل مسافران می پردازند، باعث جذابیت آن شده است. شما می توانید برای تردد در سطح شهر بانکوک، بجای استفاده از تاکسی یا هر وسیلۀ دیگری، از مسیر رودخانه و با این قایق ها، تردد کنید و به سرعت به مقصد خود برسید.

5/5
فهرست