تور تایلند پاییز

در این صفحه قصد دارم در مورد تور تایلند پاییز و همچنین شرایط رزرو تور تایلند پاییز صحبت کنم. ضمن اینکه برای مشاهدۀ قیمت تور تایلند پاییز ، قیمتها را در پکیجها قرار داده ام. پس برای خرید تور پاییزی تایلند می توانید پس از مشاهدۀ قیمتها و مشخصات اقدام کنید. البته سعی شده که تور ارزان تایلند پاییز برایتان آماده کنیم تا بتوانید سفری به صرفه داشته باشید.

ضمن اینکه در صفحات مرتبط با این صفحه، می توانید تمام تورهای تایلند و در صفحۀ هتل های تایلند ، هتل مورد نظرتان را انتخاب کنید و در صفحۀ جاذبه های گردشگری تایلند ، می توانید دیدنی های این کشور زیبا را بشناسید. البته در صفحۀ تورهای خارجی ، قیمت تمام تورها در تمام مقاصد گردشگری قرار داده شده است که می توانید به آنها نیز سری بزنید و مقصد سفرتان را انتخاب کنید.

و اگر سوالی داشتید یا نیاز به راهنمایی داشتید، می توانید با همکاران و مشاوران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور تایلند پاییز را برایتان انجام دهیم.

تور پاییزی تایلند
تور بانکوک پاییز

تور بانکوک پاییز

بدون دیدگاه
تور بانکوک پاییز در این صفحه، در مورد تور پاییزی بانکوک و همچنین شرایط رزرو تور بانکوک پاییز ، اطلاعات کاملی گردآوری شده است. در ضمن قیمت تور بانکوک پاییز…
تور پاتایا پاییز

تور پاتایا پاییز

بدون دیدگاه
تور پاتایا پاییز این مطلب در مورد تور پاتایا پاییز و همچنین قیمت تور پاتایا پاییز نوشته شده است. ضمن اینکه در مورد شرایط رزرو تور پاتایا پاییز نیز صحبت…
فرم مشاوره تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور تایلند پاییز
رزرو تور تایلند پاییز

سفر به تایلند

در این قسمت از این نوشته، کمی توضیحات بیشتر ارائه خواهم کرد که با مشخصات تور پاییزی تایلند ، بیشتر آشنا شوید، قیمتها را بدانید و تصمیم بهتری برای مقصد و روزهای سفرتان داشته باشید. در این مورد صحبت خواهم کرد که سفر به تایلند چه ویژگی هایی دارد و سفر پاییزی تایلند ، چگونه خواهد بود.

بحث ویزای تایلند و شرایط اخذ آن، به همراه قیمت تور تایلند پاییز در این مطلب گنجانده شده است. ضمن اینکه می توانید برای رزرو تور تایلند پاییز ، با همکاران و مشاوران ما تماس گرفته یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم.

و همچنین توضیح آب و هوای تایلند در پاییز و اینکه از کجاها دیدن کنید و کدام شهرها را بروید نیز در این مطلب آمده است. ضمن اینکه خواندن این مطلب، شاید کمک کند در مورد سفرتان در فصل پاییز، تصمیم بهتری بگیرید و تور مناسبتری را انتخاب کنید و برای تک تک روزهای سفرتان، برنامۀ درست و کاملی داشته باشید.

ویزای تایلند

قبل از هر چیز باید بگویم، در مورد ویزای تایلند ، در صفحۀ ویزای تایلند ، توضیحات کاملی داده ام که می توانید با رفتن به آن صفحه، توضیحات کامل آنرا بخوانید و اطلاعاتتان را در این زمینه کامل کنید. اما به اختصار در این قسمت، کمی در مورد آن توضیح خواهم داد.

کشور تایلند، جزو کشورهایی است که مسافران ایرانی، باید قبل از سفر به آن، حتما ویزا دریافت کرده و سپس وارد خاک این کشور شوند. مدارک ویزا تایلند ، شامل اصل پاسپورت، کپی شناسنامه و کارت ملی، گردش سه ماهه حساب با ماندۀ حداقل 50 میلیون تومان و دو قطعه عکس 4*6 رنگی با زمینۀ سفید است.

هزینۀ ویزای تایلند برای مسافران 50 یورو است که باید بصورت نقد به سفارت پرداخت شود. در صورت ریجکت شدن ویزا، این مبلغ بازگشت نخواهد شد. مدت زمان لازم برای اخذ آن، سه تا هفت روز کاری است که باید حتما قبل از سفر، به این زمان دقت داشته باشید.

بنابراین، دقت داشته باشید که برای سفر به تایلند، از قبل با آژانس مسافرتی خود هماهنگ کرده و ویزای خود را دریافت کنید. به زمان لازم برای اخذ ویزا نیز دقت داشته باشید تا برای سفر، با مشکلی مواجه نشوید. اما در ادامه، پس از مبحث ویزا، به موضوع شهرهای توریستی تایلند خواهم پرداخت.

تور تایلند ویژه پاییز
قیمت تور تایلند پاییز

شهرهای تایلند

اینکه در چه فصلی به تایلند سفر می کنید، تفاوتی در انتخاب شهر مقصدتان ندارد. شما چه اقدام به رزرو تور تایلند پاییز کنید و چه در هر فصل دیگری به این کشور سفر کنید، می توانید از شهرهای مهم و معروف آن دیدن کرده و لذت ببرید. گرچه با توجه به آب و هوای تایلند فصل پاییز جزو فصول مناسب سفر شناخته می شود، اما این کشور، در تمام طول سال، مسافر خود را دارد.

شهرهای مهم تایلند که در سفرتان می توانید به آنها بروید، می توان به بانکوک، پاتایا، پوکت و ساموئی اشاره کرد. البته چند شهر و جزیرۀ دیگر نیز وجود دارد که در بین مسافران ایرانی شناخته شده نیستند، اما گردشگرانی که با صرف وقت و هزینۀ بیشتر به آنها سفر کرده اند، از دیدن طبیعت و جذابیتهای آنها، شگفت زده شده اند.

شهر بانکوک به عنوان پایتخت این کشور شگفت انگیز، هم جاذبه های طبیعی و هم جاذبه های توریستی بسیاری دارد که می توانید با خرید تور پاییزی تایلند و با سفر به این شهر، از آنها دیدن کنید. علاوه بر آنها، مراکز خرید این شهر نیز در نوع خود بسیار جذاب هستند که می توانند، قسمت زیادی از وقت شما را به خود اختصاص دهند.

شهر پاتایا، که به نظر من، مهمترین شهر گردشگر پذیر در این کشور است، از جذابیتهای بسیاری برخوردار است. شهری ساحلی، با طبیعتی زیبا، جزایری که در نزدیکی آن قرار دارند و می توانید از آنها دیدن کنید، مراکز خرید و فروشگاههای شهر پاتایا که در نوع خود جالب هستند و خرید از آنها به صرفه است و مهمترین از تمام آنها، خیابان واکینگ استریت معروف این شهر که شهرت جهانی دارد و شبهای بی نظیری را برایتان رقم خواهد زد.

شهر دیگر تایلند که بسیار معروف و محبوب است، جزیره یا شهر پوکت است که مسافرانی که بیشتر به دنبال آرامش هستند، به آن سفر می کنند. هتلهای لوکس و ساحلی در کنار طبیعت زیبا و جذاب آن، درکنار آرامشی که در سرتاسر جزیره حاکم است، حتما اوقات بی نظیری را برایتان رقم خواهد زد.

ساموئی نیز جزیره ای زیبا و جذاب با طبیعیت به نسبت بکرتر و جذاب تر است که سفر به آن نیز، می تواند بسیار دلچسب و خاطره ساز باشد. البته همانطور که قبلا هم گفته شد، شهرها و جزایر دیگری نیز در این کشور وجود دارد که شما می توانید، با راهنمایی کسانی که قبلا به آنها سفر کرده اند و یا راهنمایان محلی و آشنا به تایلند، به آنها سفر کرده و با شگفتی و زیبایی آنها روبرو شوید. البته این کار، مستلزم این است که مدت زمان بیشتری را برای این سفر اختصاص دهید و کمی بیشتر نیز هزینه کنید، که این مورد در قیمت تور تایلند پاییز تاثیرگذار است.

جغرافیا

در این قسمت از این صفحه، می خواهم در مورد آب و هوای کشور تایلند صحبت کنم. اما توضیح آب و هوای این کشور، قبل از توضیح دادن جغرافیای آن، توضیح کاملی نخواهد بود. دلیل این موضوع این است که شرایط جوی این کشور، ارتباط مستقیمی با موقعیت جغرافیایی و عوارض طبیعی آن دارد. بنابراین، ابتدا توضیحاتی در مورد جغرافیای آن خواهم داد.

کشور تایلند، در جنوب شرقی قارۀ آسیا و در فاصلۀ کمی از خط استوا و در نیمکرۀ شمالی زمین قرار گرفته است. کشوری که از جنوب و غرب خود، با دریاها و اقیانوسها مرتبط می شود. البته در شرق نیز، گرچه با خاک کشورهای دیگر مرز دارد اما، فاصلۀ زیادی تا آب دریا ندارد.

این کشور در شمال غربی و بخشی از غرب خود، با میانمار مرز خاکی دارد و بخش دیگری از غرب آن، به دریای آندامان و تنگۀ مالاگا می رسد. در شمال و شرق به لائوس و در جنوب شرقی به کامبوج مرز خاکی دارد. در شرق تایلند، بعد از کشورهای لائوس و کامبوج، کشور ویتنام قرار دارد و در شرق ویتنام نیز، دریای جنوبی چین قرار گرفته است. در جنوب تایلند، خلیج تایلند واقع شده و در امتداد این کشور در جنوب غربی، دریای آندامان و تنگۀ مالاگا قرار گرفته است. در جنوبی ترین قسمت آن نیز، کشور مالزی، با مرزی باریک در خشکی و مرز دریایی در خلیج تایلند و دریای آندامان، قرار گرفته است.

این جغرافیا، باعث شده که کشور تایلند، دارای آب و هوایی گرم و استوایی باشد. گرما در کنار رطوبت و بارشهای استوایی، باعث سرسبزی و طبیعت زیبایی در این کشور شده است. علاوه بر آن، عوارض طبیعی و کوهستانهای داخلی این کشور، جنگلهای کوهستانی را ایجاد کرده که در سرتاسر آن، بجز سرسبزی و طبیعت زیبا، چیزی نخواهید دید.

در سواحل نیز، خلیج تایلند و دریای آندامان، از آنجایی که به آبهای آزاد اقیانوس هند راه دارند، تمیزی آب و ساحل، تنوع زیستی و جانوری دریا، و زیبایی ساحل را در برابر چشمانتان نمایان خواهد کرد. از طرف دیگر، در خلیج تایلند و دریای آندامان و تنگۀ مالاگا، تعداد زیادی جزیرۀ بزرگ و کوچک وجود دارد که هرکدامشان، به عنوان یک جاذبۀ گردشگری، می تواند مقصد سفرتان باشد. این جزایر به گونه ای هستند که می توانید از یک نصفه روز تا چند روز را برای دیدن و لذت بردن از محیط آنها اختصاص دهید.

رزرو تور تایلند پاییز
تور پاییزی تایلند
آب و هوا

اما توضیحاتی که در مورد جغرافیا و موقعیت این کشور در نقشۀ زمین داده شد، حتما شما را به این نتیجه رسانده که آب و هوای تایلند باید گرم و مرطوب باشد. شاید به یا شمال خودمان در تابستان افتاده باشید. اما واقعیت این است که در شمال ایران، به دلیل نزدیکی کوههای البرز با دریای خزر، رطوبت هوا، راهی برای خروج و حرکت به سمت جنوب را ندارد.

اما در کشور تایلند، اینگونه نیست و گرچه رطوبت به دلیل وجود دریا در اطراف آن بالاست، اما شرجی هوا، زیاد آزار دهنده و کشنده نیست. از طرف دیگر، وجود بارانهای گرمسیری و استوایی، تاثیر زیادی در شکستن این شرجی و دلچسبی هوا دارد. اما موضوع مهمتر این است که در این صفحه، در مورد تور پاییزی تایلند صحبت می کنم. فصل پاییز و پس از آن زمستان، جزو بهترین و محبوبترین فصول سفر به تایلند است. در نظر بگیرید که آب و هوای آن، تا حد زیادی شبیه به آب و هوای کیش و قشم در همین فصول است.

یعنی شما به راحتی می توانید در آب شنا کنید و در ساحل آفتاب بگیرید و با توجه به اینکه در پاییز هوا رو به سردی دارد، اصلا با گرمای هوا مواجه نخواهید شد. در بین گردانندگان تور و مسافرانی که قبلا به این کشور سفر کرده اند، این فصل، جزو فصول پر طرفدار برای سفر به تایلند است. زیرا هوایی دلچسب و بهاری را تجربه خواهید کرد.

توضیح دیگر اینکه، گرچه فصل پاییز، فصل بارانهای موسمی در مناطق استوایی است، اما بارانهای تند و سریع و کوتاه این فصل، حتما برایتان لذت بخش خواهد بود. بارانهایی که حتی اگر در خیابان و زیر باران قدم بزنید، اصلا آزرده نخواهید شد. دمای آب این بارانها به گونه ای است که به هیچ وجه سردتان نخواهد شد. اگر پیش آمد، حتما امتحان کنید.

چرا تایلند

اما واقعا چرا تایلند؟ چرا مسافران بسیاری هستند که برای سفرشان این مقصد را انتخاب می کنند؟ در جواب این سوال، باید یک نقل قول را برایتان بگویم. یکی از مسافرانم، وقتی برای خرید تور مراجعه کرد، پاسپورت جدید و دو سری پاس منقضی شده اش را همراه داشت. وقتی به سابقۀ سفرش دقت کردم، تقریبا تمام آسیا، بیشتر کشورهای اروپایی و آمریکا، کانادا، مکزیک و استرالیا را دیده بود. برخی از کشورها یکبار و برای برخی دیگر دو یا چندبار، ویزا و مهر ورود و خروج ثبت شده بود.

به گفتۀ او، مقاصد مختلف، جذابیتهای مختلفی دارد، هرکدام از کشورها و شهرها، به دلیلی مورد توجه گردشگران قرار می گیرند. اما در مورد تایلند، گفتند، هر ویژگی در مقصدی نهفته است و هر خصوصیت، مختص مکانی است که از آن به عنوان مقصد سفر یاد می شود. اما تایلند، تقریبا تمام ویژگی های مقاصد مختلف را در خود یکجا دارد.

او سفر به تایلند را پس از تمام سفرهایش تجربه کرده بود و از اولین بار که به تایلند رفته بود، به دفعات به این کشور سفر می کرد و طبق گفته های خودش، شاید پس از هر پنج باری که به این کشور برود، ممکن است بخواهد یکبار به جایی دیگر برود. البته این فقط در خصوص سفرهای ایشان با هدف توریستی بود. گرچه بیان می کردند که، با هدف تجارت نیز می توان به تایلند سفر کرد.

در آخر

و در آخر، اگر قصد دارید سفری عالی و رویایی را تجربه کنید، کشور تایلند می تواند به عنوان یکی از جذابترین مسیرها و مقاصد در نظر گرفته شود. بخصوص تور پاییزی تایلند می تواند به عنوان یکی از اصلی ترین گزینه های شما برای سفر باشد.

و اگر سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی داشتید، حتما با ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران و مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشند و یا کار رزرو تور تایلند ویژه پاییز را برایتان انجام دهند.

ضمن اینکه می توانید برای دریافت قیمت تور تایلند پاییز و همچنین دریافت یا اخذ ویزای تایلند نیز، با ما در ارتباط باشید و به راحتی مجوز سفر به این کشور را دریافت کنید.

قیمت تور ارزان تایلند پاییز
قیمت تور تایلند پاییز

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور دبی تابستان
نوشتهٔ بعدی
تور تایلند تابستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید