تورهای مالزی

در این صفحه در مورد تورهای مالزی و مشخصات تور مالزی و همچنین قیمت تور مالزی اطلاعات کاملی در اختیارتان قرار گرفته است. ضمن اینکه می توانید برای رزرو تور مالزی قیمت ها را ببینید و سپس اقدام به خرید تور مالزی نمایید.

در سایر صفحات مرتبط با این صفحه نیز در مورد هتل های مالزی و جاذبه های گردشگری مالزی اطلاعاتی در دسترس شماست تا برای برنامه ریزی سفرتان از آنها استفاده کنید. در ضمن در صفحه تورهای خارجی می توانید سایر تورهای خارجی در دیگر مسیرهای گردشگری را ببینید و برای سفرتان تصمیم بگیرید.

پس با ما در سایت آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی همراه باشید و اگر سوالی داشتید، با همکاران ما تماس بگیرید یا فرم تماس را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

در مورد مالزی

قبل از اینکه سفر خود را برنامه ریزی کنید، یا توری بخرید، بهتر است این مطلب را در مورد مالزی بخوانید تا بهتر بتوانید انتخاب کنید. احتمالا پس از مطالعه این مطلب، در ذهنتان خواهید گفت، حتما یکبار باید به مالزی سفر کنم. و شاید این در این سفر، از بین تورها، تورهای مالزی را خریداری کنید و به این سفر شگفت انگیز بروید.

ضمن اینکه این مطلب و سایر مطالب مرتبط با آن، در مورد قیمت تور مالزی و شرایط خرید تور مالزی و یا رزرو تور مالزی نیز، اطلاعاتی در اختیارتان خواهد گذارد که تصمیم گیری را برایتان آسانتر خواهد کرد.

پس در ادامه با من همراه باشید تا اطلاعاتتان در این زمینه کامل شود. ضمن اینکه می توانید به صفحات مرتبط نیز سری بزنید و از نوشته ها و مطالب آنها نیز، استفاده کنید.

کشور مالزی

کشور مالزی، کشوری در جنوب غربی آسیا است و آنچیزی که در مورد آن مهم است، طبیعت آن است. این کشور طبیعتی زیبا و جنگلی دارد که در سرتاسر حاشیۀ این کشور، سواحل بکر و زیبا قرار گرفته است. بنابراین، مالزی را می توان کشوری زیبا و توریستی دانست که سالانه، گردشگران بسیاری از سرتاسر جهان، به آن سفر می کنند.

پایتخت کشور مالزی، شهر کوالالامپور است و البته پایتخت اداری آن، شهر پوتراجایا است که کوالالامپور مقر سنا است و مرکز مالی و تجاری آن محسوب می شود، اما پوتراجایا، پایتخت جدید اداری این کشور شده است تا، از بار شلوغی و تمرکز کوالا، کاسته شود.

این کشور از دو ناحیۀ شرقی و غربی با سیزده ایالت تشکیل شده که در دریای جنوبی چین واقع شده است. در اصل سرزمین مالزی، دو قسمت کاملا مجزا است. البته که جزایر کوچک زیادی نیز در اطراف دو سرزمین دارد که برخی از آنها بسیار زیبا و توریستی هستند.

سرزمین مالزی غربی، از شمال با تایلند و از جنوب با سنگاپور که زمانی جزوی از کشور مالزی بوده است، هم مرز است. مالزی شرقی نیز، از شمال با اندونزی و برونئی که آنهم مانند سنگاپور جزو مالزی بوده است، مرز مشترک دارد.

تور مالزی
تورهای مالزی

سرزمین و آب و هوا

در مورد مالزی باید گفت، این کشور، کشوری با سرزمینی پر از دشتهای مرتفع و سواحل بسیار که شامل تپه ها و کوهستانهای جنگلی انبوه می باشد. وجود این سرزمینی حاصلخیر با آب و هوایی استوایی، باعث شده که محصولات کشاورزی مختص ان آب وهوا، در این کشور به خوبی پرورش داده شود و بخشی از صادرات آنرا تشکیل دهد. ضمن اینکه چوب درختان نیز خود یکی از اقلام صادراتی کشور مالزی محسوب می شود.

آب و هوای کشور مالزی، با توجه به موقعیت جغرافیایی آن، آب و هوایی استوایی است که این مورد، به رشد جنگلها و گیاهان در این سرزمین کمک بسیاری می کند. با توجه به اینکه این کشور، حالتی جزیره ای دارد، تقریبا تمام مرز اطراف آن، مرز آبی است که این مورد، خط ساحلی گسترده ای را در اختیار آن می گذارد.

در ضمن، وجود دریاهایی که به آبهای اقیانوس و آب های آزاد راه دارد، باعث شده که آبهای اطراف آن، بسیار تمیز و شفاف باشد که سرشار است از تنوع زیستی دریایی. این مورد باعث شده که میل به غواصی در سواحل مالزی، در بین گردشگران، بسیار بالا باشد. که این مورد، خود یکی از تفریحات جالب و پرطرفدار بین گردشگرانی که به این کشور سفر می کنند.

در ادامه

در ادامه باید بدانید که مردم مالزی، مردمی بسیار مهربان و مهمان نواز هستند که از برخورد با آنها و سفر به کشورشان، بسیار لذت خواهید برد. وجود جنگلهای بکر و انبوه، یکی از دلایل سفر به این کشور است.

شما در سفرتان، حتما در تورهای طبیعت گردی و گشت و گذارهای جنگلی شرکت خواهید کرد که این مورد، یکی از برنامه های پرطرفدار در بین مسافرانی است که اقدام به خرید تور مالزی می کنند.

نکته ای که جالب است این است که، جنوبی ترین نقطۀ قارۀ آسیا، در کشور مالزی قرار گرفته است. این منطقه در ایالت جوهورا است که منطقه ای به نام تانجونگ بی آی در سرزمین مالزی غربی قرار گرفته است.

اما جالبترین نکته، جزیرۀ لنگکاوی در مالزی که جزیره ای بسیار زیبا و توریستی است که در بین ایران و مالزی، با جزیرۀ کیش بعنوان خواهرخوانده شناخته می شوند. پس اگر قصد رزرو تور مالزی را داشتید، سعی کنید توری انتخاب کنید که به لنگکاوی نیز سفر کنید.

درآمد ملی

بیشتر درآمد این کشور، از کشاورزی و صادرات کائوچو و خرمای روغنی می باشد که به همراه، کاکائو، فلفل سیاه، آناناس و تنباکو جزو کالاهای کشاورزی صادراتی این کشور محسوب می شوند. همچنین با توجه به جنگلی بودن اکثر این سرزمین، صادرات تنۀ درختان نیز، جزو مهمترین صادرات مالزی می باشد.

در کنار اینها، نفت خام و گاز طبیعی و قلع، جزو مواد معدنی این کشور پهناور هستند که در درآمد آن، سهم بالایی دارند. اما آنچیز که برای ما اهمیت بالایی دارد، پیشرفت و توجه دولتمردان مالزی، به صنعت توریسم و گردشگری است. باید بدانید که این کشور پهناور و زیبا، جزو یکی از گردشگر پذیرترین کشورهای آسیا است که سالانه بازدید کنندگان بسیاری از سرتاسر جهان، به آن سفر می کنند.

البته، در حال حاضر، این کشور تلاشهای بسیاری کرده تا با کمک گرفتن از کشور ژاپن، بتواند کشوری صنعتی شود و از کسب درآمد از طبیعت و معادن خود، تا حد بسیاری بی نیاز شود. باید گفت که در این زمینه نیز بسیار موفق عمل کرده و بعنوان یک کشور صنعتی و در حال توسعه شناخته می شود.

دیدنی ها

در مورد دیدنی های مالزی حرف های بسیاری می شود گفت. مثلا می توان از برج های دوقولو که به برج پتروناس نیز معروف است می توان نام برد. این برجها، در کوالالامپور قرار دارند بعنوان یکی از دیدنی های مهم این شهر می باشند.

یا پل آسمانی در لنگکاوی که بسیار دیدنی و شگفت انگیز است. این پل گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند که تقریبا بی نظیر و باورنکردنی است. یا پارک پرندگان کوالالامپور که جزو معدود باغ های پرندگان روباز در سرتاسر جهان می باشد.

سواحل بکر با آبهایی شفاف و ماهی هایی بسیار زیبا که برای شنا و غواصی و حمام آفتاب بسیار دلپذیر و جذاب هستند، جزو اصلی ترین جاذبه های گردشگری مالزی محسوب می شوند.

جزایر

وقتی در مورد دیدنی های کشور پهناور مالزی صحبت می کنیم، باید در مورد جزایر آن نیز بگوییم. جزایری مانند جزیرۀ لنگکاوی که در بین مسافران ایرانی معروفترین و پرطرفدار ترینهاست. این جزیره با جزیرۀ کیش خواهر خوانده هستند.

جزایر پرهینتان نیز جزایر معروف و بسیار زیبایی هستند که در بین گردشگران، از اهمیت بالایی برخوردار هستند. سالانه بازدید کنندگان بسیاری از تمام دنیا به مالزی و در نهایت به این جزایر زیبا و بکر و دوست داشتنی سفر می کنند.

سواحل این جزایر نیز برای شنا، تفریحات آبی، غواصی و گرفتن حمام آفتاب، بسیار عالی و دلپذیر می باشند. بنابراین، پس از مطالعه مشخصات تور مالزی و مشاهدۀ قیمت تور مالزی، اگر قصد خرید تور مالزی را دارید، سعی کنید تورهای را انتخاب کنید که در برنامۀ سفرشان، سفر به این جزایر را نیز داشته باشند.

در نهایت

و در نهایت، ما اطلاعات نسبتا کاملی از این کشور را در این صفحه و صفحات مرتبط با آن، اطلاعات سایر مقاصد گردشگری را در صفحات جداگانه گردآوری کرده ایم تا بتوانید با مطالعه آنها، برای سفرتان، تصمیم درستی بگیرید.

پس اگر قصد خرید تور مالزی را دارید، از بین تورهای مالزی یکی را پس از مشاهدۀ قیمت تور مالزی و مشخصات تور مالزی ، انتخاب کنید و برای رزرو تور مالزی در سایت اقدام کنید یا فرم تماس را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ضمن اینکه می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی از طریق شماره های 33 و 26712731 در تماس باشید.

فهرست