تور مالزی

در این صفحه در مورد تور لحظه آخری مالزی و شرایط رزرو تور مالزی صحبت شده است. و همچنین در پکیج های این صفحه و صفحات مرتبط قیمت تور مالزی آمده که سعی می شود بر اساس تور ارزان مالزی آماده و به روز شوند. بنابراین در ادامه همراه من باشید تا اطلاعات کاملی در مورد تور مالزی بدست آورید.

در سایر صفحات مرتبط با این صفحه نیز اطلاعاتی هست که حتما برایتان مفید خواهد بود. مثلا در صفحۀ هتل های مالزی اطلاعات هتل های این کشور به تفکیک شهر آمده است. یا در صفحۀ جاذبه های گردشگری مالزی در مورد دیدنی های این کشور به تفکیک شهر و نام صحبت شده است. و یا در صفحه تورهای خارجی می توانید سایر تورهای خارجی در دیگر مسیرهای گردشگری را ببینید و برای سفرتان تصمیم بگیرید.

پس با ما در سایت آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی همراه باشید و اگر سوالی داشتید، با همکاران ما تماس بگیرید یا فرم تماس را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود و به سوالاتتان پاسخ داده شود و یا کار رزرو تور مالزی را به ما بسپارید.

قیمت تور مالزی
تور کوالالامپور
نام هتلدرجهدو تختهیک تختهکودک با تختکودک بدون تخت
HOLIDAY INN EXPRESS3*39.450.00043.800.00037.750.00034.850.000
OAKWOOD4*40.550.00045.950.000NA35.450.000
ROYAL HOTEL4*41.100.00046.850.00038.400.00035.950.000
MERCURE4*41.650.00046.900.00038.400.00036.000.000
DORSETT BUKIT BITANG4*41.650.00048.100.00039.400.00036.300.000
IBIS CITY CENTER4*41.650.00048.100.000NA36.400.000
CORUS4*41.850.00048.300.00039.400.00036.500.000
MAYA HOTEL4*42.200.00049.900.00039.500.00036.600.000
ROYAL CHULAN4*TOP42.200.00050.000.00039.600.00036.700.000
INTERCONTINENTAL5*45.250.00056.200.00041.650.00036.800.000
GRAND MILLENNIUM5*45.500.00056.400.00041.850.00036.900.000
خدمات تور مالزی

7 شب و 8 روز اقامت در هتل با صبحانه، پرواز رفت و برگشت تهران به بانکوک هواپیمایی ماهان با پرواز بانکوک – کوالالامپور، یک گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان و سیم کارت.

قوانین:

تمامی تورها چارتر غیر قابل استرداد بوده و در صورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم طبق قوانین ایرلاین، چارتر کننده و هتل محاسبه و پس از کسر هزینه ها، مابقی مسترد خواهد شد.

بیمۀ مسافرتی برای افراد بالای 55 سال اجباری بوده و هزینۀ آن جداگانه محاسبه خواهد شد.

مسئولیت هر گونه ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر بوده و در صورت دیپورت شدن مسافر از فرودگاه مقصد، تور سوخت کامل خواهد بود.

در صورت جا ندادن هتل، هتل هم رده جایگزین خواهد شد.

این تور طبق قوانین کرونایی مقصد در حال حاضر برنامه ریزی خواهد شد و در صورت تغییر قوانین اطلاع رسانی خواهد شد.

با توجه به تغییرات نرخ دلار و تغییرات نرخ هتل، احتمال تغییر نرخ ها وجود دارد.

گواهی دیجیتال واکسن برای مسافران بالای 12 سال اجباری است و افراد 5 تا 12 حتما باید تست منفی کرونا تا 72 ساعت قبل از سفر داشته باشند.

تست منفی برای افراد زیر 5 سال نیاز نیست.

پر نمودن فرم پیش سفر در برنامۀ mysejahtera الزامی است.

پرداخت 70 درصد مبلغ تور در زمان ثبت نام الزامی است.

تور مالزی بهار

تور مالزی بهار

بدون دیدگاه
تور مالزی بهار در این صفحه در مورد تور بهاری مالزی و همچنین شرایط رزرو تور مالزی بهار صحبت خواهم کرد. در پکیج صفحه نیز قیمت تور مالزی بهار آمده است و همواره سعی…
تور مالزی تابستان

تور مالزی تابستان

بدون دیدگاه
تور مالزی تابستان در این صفحه قصد دارم در مورد تور تابستانی مالزی و همچنین شرایط رزرو تور مالزی تابستان صحبت کنم. ضمن اینکه در پکیج این صفحه قیمت تور مالزی تابستان آمده است که همواره…
تور مالزی پاییز

تور مالزی پاییز

بدون دیدگاه
تور مالزی پاییز این مطلب در مورد تور مالزی پاییز و شرایط رزرو تور مالزی پاییز نوشته شده است. همچنین می توانید قیمت تور مالزی پاییز را در پکیج آن…
تور مالزی زمستان

تور مالزی زمستان

بدون دیدگاه
تور مالزی زمستان در این صفحه، در مورد تور زمستانی مالزی و شرایط رزرو تور مالزی زمستان اطلاعات کاملی ارائه خواهد شد. ضمن اینکه در پکیج های این صفحه و صفحات مرتبط…
فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور ارزان مالزی
تور ارزان مالزی

توضیحات

قبل از اینکه سفر خود را برنامه ریزی کنید، یا توری بخرید، بهتر است این مطلب را در مورد مالزی بخوانید تا بهتر بتوانید انتخاب کنید. احتمالا پس از مطالعه این مطلب، در ذهنتان خواهید گفت، حتما یکبار باید به مالزی سفر کنم. و شاید این در این سفر، از بین تورها، تورهای مالزی را خریداری کنید و به این سفر شگفت انگیز بروید.

ضمن اینکه این مطلب و سایر مطالب مرتبط با آن، در مورد قیمت تور مالزی و شرایط رزرو تور مالزی نیز، اطلاعاتی در اختیارتان خواهد گذارد که تصمیم گیری را برایتان آسانتر خواهد کرد.  به سایر صفحات این سایت نیز سری بزنید تا در تمام زمینه های گردشگری اطلاعاتتان کامل شود.

البته در این صفحه توضیحات کاملی از شرایط جغرافیایی، شهرهای مهم توریستی، آب و هوا و جاذبه های گردشگری مالزی آمده که می توانید با مطالعۀ آن می توانید سفر خوبی را برنامه ریزی کنید. پس در ادامه با من همراه باشید تا اطلاعاتتان در این زمینه کامل شود.

ویزای مالزی

در این قسمت از این صفحه، در مورد ویزای مالزی توضیح خواهم داد. اول اینکه باید بدانید برای سفر به کشور مالزی، به اخذ ویزا قبل از سفر نیاز ندارید و با ورود به فرودگاه کولالامپور، مهر ورود در پاسپورت شما درج می شود یا به اصطلاح ویزای شما در فرودگاه صادر می شود. شما با این مهر ورود، می توانید مدت 14 روز یا دو هفتۀ کامل در خاک این کشور بمانید و از شهرهای مختلف آن دیدن کنید.

طبق توافقات بین ایران و مالزی، شهروندان ایرانی می توانند بدون اخذ ویزا و تنها با درج مهر ورود به این کشور وارد شوند و از بدو ورود، می توانند دو هفته یا 14 روز را در این کشور بمانند. معمولا تورهای مسافرتی به مقصد مالزی، زیر 14 روز است و مسافران بابت اخذ ویزا دغدغه ای ندارند.

برای شهروندان ایران، این مهر ورود به منزلۀ ویزای مالزی بوده و برخی به آن ویزای فرودگاهی مالزی می گویند. تنها در صورتی مسافران ایرانی نیاز به اخذ ویزای این کشور دارند که بخواهند بیشتر از 14 روز اقامت داشته باشند.

قیمت تور مالزی
تور ارزان مالزی
انواع ویزا

اما در توضیح این قسمت، باید انواع ویزای مالزی را نام ببرم تا با آنها و شرایط ورود به این کشور آشنا شوید. انواع ویزای مالزی شامل، ویزای توریستی مالزی ، ویزای سوشیال، ویزای ترانزیت، ویزای تحصیلی، ویزای همراه، ویزای کاری یا تجاری و ویزای MM2H می باشد که هرکدامشان بسته به شرایط شما، دلیل ورودتان به خاک این کشور و مدت زمان اقامت متفاوت خواهد بود.

ویزای سوشیال مالزی ، به نوعی همان ویزای توریستی است، برای کسانی برای اقامت توریستی بیش از دو هفته و برای بازدید از اقوام یا به صورت دعوتنامۀ فامیلی، اقدام به اخذ ویزا می کنند شامل این ویزا می شوند. اما ویزای تحصیلی مالزی برای دانش آموزان و دانش جویان است که برای تحصیل به این کشور سفر می کنند.

ویزای همراهی مالزی برای کسانی است که بابت همراهی با فرزندانشان یا خانوادۀ خود که به قصد تحصیل یا کار به این کشور رفته اند، ویزا می گیرند. ویزای کاری مالزی یا ویزای تجاری مالزی برای کسانی است که به قصد تجارت، سرمایه گذاری و کارآفرینی به مالزی سفر می کنند.

اما ویزای MM2H مالزی ویزای بلند مدت و 5 سالۀ مولتی مالزی است که برای اشخاصی با شرایطی خاص صادر می شود. با این ویزا اجازۀ اقامت و زندگی و حتی کار در این کشور را دارا خواهید شد و به راحتی و بدون محدودیت می توانید رفت و آمد کنید. برای اخذ این ویزا باید شرایطی خاص را داشته باشید.

کشور مالزی

کشور مالزی، کشوری در جنوب غربی آسیا است و آنچیزی که در مورد آن مهم است، طبیعت آن است. این کشور طبیعتی زیبا و جنگلی دارد که در سرتاسر حاشیۀ این کشور، سواحل بکر و زیبا قرار گرفته است. بنابراین، مالزی را می توان کشوری زیبا و توریستی دانست که سالانه، گردشگران بسیاری از سرتاسر جهان، به آن سفر می کنند.

پایتخت کشور مالزی، شهر کوالالامپور است و البته پایتخت اداری آن، شهر پوتراجایا است که کوالالامپور مقر سنا است و مرکز مالی و تجاری آن محسوب می شود، اما پوتراجایا، پایتخت جدید اداری این کشور شده است تا، از بار شلوغی و تمرکز کوالا، کاسته شود.

این کشور از دو ناحیۀ شرقی و غربی با سیزده ایالت تشکیل شده که در دریای جنوبی چین واقع شده است. در اصل سرزمین مالزی، دو قسمت کاملا مجزا است. البته که جزایر کوچک زیادی نیز در اطراف دو سرزمین دارد که برخی از آنها بسیار زیبا و توریستی هستند.

سرزمین مالزی غربی، از شمال با تایلند و از جنوب با سنگاپور که زمانی جزوی از کشور مالزی بوده است، هم مرز است. مالزی شرقی نیز، از شمال با اندونزی و برونئی که آنهم مانند سنگاپور جزو مالزی بوده است، مرز مشترک دارد.

سرزمین و آب و هوا

در مورد مالزی باید گفت، این کشور، کشوری با سرزمینی پر از دشتهای مرتفع و سواحل بسیار که شامل تپه ها و کوهستانهای جنگلی انبوه می باشد. وجود این سرزمینی حاصلخیر با آب و هوایی استوایی، باعث شده که محصولات کشاورزی مختص ان آب وهوا، در این کشور به خوبی پرورش داده شود و بخشی از صادرات آنرا تشکیل دهد. ضمن اینکه چوب درختان نیز خود یکی از اقلام صادراتی کشور مالزی محسوب می شود.

آب و هوای کشور مالزی، با توجه به موقعیت جغرافیایی آن، آب و هوایی استوایی است که این مورد، به رشد جنگلها و گیاهان در این سرزمین کمک بسیاری می کند. با توجه به اینکه این کشور، حالتی جزیره ای دارد، تقریبا تمام مرز اطراف آن، مرز آبی است که این مورد، خط ساحلی گسترده ای را در اختیار آن می گذارد.

در ضمن، وجود دریاهایی که به آبهای اقیانوس و آب های آزاد راه دارد، باعث شده که آبهای اطراف آن، بسیار تمیز و شفاف باشد که سرشار است از تنوع زیستی دریایی. این مورد باعث شده که میل به غواصی در سواحل مالزی، در بین گردشگران، بسیار بالا باشد. که این مورد، خود یکی از تفریحات جالب و پرطرفدار بین گردشگرانی که به این کشور سفر می کنند.

رزرو تور مالزی
قیمت تور مالزی
در ادامه

در ادامه باید بدانید که مردم مالزی، مردمی بسیار مهربان و مهمان نواز هستند که از برخورد با آنها و سفر به کشورشان، بسیار لذت خواهید برد. وجود جنگلهای بکر و انبوه، یکی از دلایل سفر به این کشور است.

شما در سفرتان، حتما در تورهای طبیعت گردی و گشت و گذارهای جنگلی شرکت خواهید کرد که این مورد، یکی از برنامه های پرطرفدار در بین مسافرانی است که اقدام به خرید تور مالزی می کنند.

نکته ای که جالب است این است که، جنوبی ترین نقطۀ قارۀ آسیا، در کشور مالزی قرار گرفته است. این منطقه در ایالت جوهورا است که منطقه ای به نام تانجونگ بی آی در سرزمین مالزی غربی قرار گرفته است.

اما جالبترین نکته، جزیرۀ لنگکاوی در مالزی که جزیره ای بسیار زیبا و توریستی است که در بین ایران و مالزی، با جزیرۀ کیش بعنوان خواهرخوانده شناخته می شوند. پس اگر قصد رزرو تور مالزی را داشتید، سعی کنید توری انتخاب کنید که به لنگکاوی نیز سفر کنید.

درآمد ملی

بیشتر درآمد این کشور، از کشاورزی و صادرات کائوچو و خرمای روغنی می باشد که به همراه، کاکائو، فلفل سیاه، آناناس و تنباکو جزو کالاهای کشاورزی صادراتی این کشور محسوب می شوند. همچنین با توجه به جنگلی بودن اکثر این سرزمین، صادرات تنۀ درختان نیز، جزو مهمترین صادرات مالزی می باشد.

در کنار اینها، نفت خام و گاز طبیعی و قلع، جزو مواد معدنی این کشور پهناور هستند که در درآمد آن، سهم بالایی دارند. اما آنچیز که برای ما اهمیت بالایی دارد، پیشرفت و توجه دولتمردان مالزی، به صنعت توریسم و گردشگری است. باید بدانید که این کشور پهناور و زیبا، جزو یکی از گردشگر پذیرترین کشورهای آسیا است که سالانه بازدید کنندگان بسیاری از سرتاسر جهان، به آن سفر می کنند.

البته، در حال حاضر، این کشور تلاشهای بسیاری کرده تا با کمک گرفتن از کشور ژاپن، بتواند کشوری صنعتی شود و از کسب درآمد از طبیعت و معادن خود، تا حد بسیاری بی نیاز شود. باید گفت که در این زمینه نیز بسیار موفق عمل کرده و بعنوان یک کشور صنعتی و در حال توسعه شناخته می شود.

شهرهای مالزی

در این قسمت می خواهم شهرهای مالزی را نام ببرم و بعد از بین آنها شهرهای مهمتر و توریستی تر را معرفی کنم. شهرهای مهم مالزی شامل کوالالامپور در استان کوالالامپور، شهرهای سوبنگ جایادر، پتالینگ جایا، کلانگ، آمپانگ و شاه عالم در سلانگور، جوهربهرو در جوهر، ایپوه در پراک کوجینگ در ساراواک، کوتاکینابالو در ایالت صباح، جزایر لنگکاوی و پنانگ از شهرهای مهم این کشور می باشند.

اما مهمترین شهرهای این کشور، کوالالامپور، پنانگ، لنکاوی، جوهربهرو و کوتاکینابالو می باشند. بیشتر مسافران و گردشگران ایرانی، که تور ترکیبی مالزی را رزرو می کنند، از شهرهای کوالالامپور، لنکاوی و پنانگ دیدن می کنند. اما شهرهای جوهربهرو و کوتاکینابالو نیز در نوع خود جالب و جذاب هستند.

کوالالامپور که به عنوان پایتخت کشور مالزی و بزرگترین و معروفترین شهر این کشور شناخته می شود. شهری دره مانند است که سه طرف آنرا کوههای بلند با جنگلهاهی انبوه در بر گرفته است. این جنگلهای انبوه و کوهستانی، در ادامه به شهر کشیده شده اند و شما تلفیقی از طبیعت و بناها و ساختمانهای مدرن را در کنار یکدیگر مشاهده خواهید کرد.

شهر جوهربهرو که در جنوب این کشور و در نزدیکی سنگاپور قرار گرفته است، از دیگر شهرهای مهم و گردشگری این کشور است. البته که از گرانترین شهرهای آن و پیشرفته در صنعت و تجارت نیز شناخته می شود. بسیاری از شاغلین در این شهر ساکن سنگاپور هستند و بسیاری از ساکننان آن، در کشور سنگاپور کار می کنند.

اما شاید جذابترین شهرهای مالزی، شهر کوتاکینابالو باشد، که در قسمت دوم سرزمینی مالزی قرار گرفته است. این شهر در جزیرۀ برونئی واقع شده که این جزیره شامل سه کشور مالزی، اندونزی و برونئی است. دلیل این جذابیت، سکونت مردم بومی با گویش های گوناگون در آن باشد. در این شهر، بیش از سی قبلیۀ بومی با حدود 80 نوع گویش بومی مستقر هستند و شما با رفتن به آن، به گذشته، فرهنگ و رسوم بومیان مالزی و جنوب شرق آسیا دسترسی خواهید داشت.

این شهر یا این جزیره، بسیار زیبا است که اطراف آنرا آبهای کم عمق مرجانی در بر گرفته است. ساحل نیز مرجانی است و پوشیده شده از ماسه های سفید و زیبا و دیدن آن، حتما شما را شگفت زده خواهد کرد. اما زیبایی آن فقط در اینها نیست، این شهر از یک طرف به کوههای بلند کینابالو و از طرف دیگر به دریای جنوبی چین می رسد که زیبایی آنرا صدچندان کرده است. اما دلیل دیگر شهرت این شهر، وجود طوفانهای سهمگینی است که در آن رخ می دهد که تجربۀ آن خالی از لطف نیست.

قیمت تور ارزان مالزی
رزرو تور ارزان مالزی

جزایر مالزی

اما از شهرهای مالزی گفتیم و لنگکاوی و پنانگ را نام بردیم، حال به توضیح در مورد این دو جزیرۀ توریستی و معروف در بین گردشگران ایرانی خواهم پرداخت. و وقتی در مورد دیدنی های کشور پهناور مالزی صحبت می کنیم، باید در مورد جزایر آن نیز بگوییم.

جزایری مانند جزیرۀ لنگکاوی که در بین مسافران ایرانی معروفترین و پرطرفدار ترینهاست. این جزیره با جزیرۀ کیش خواهر خوانده هستند. در کل لنکاوی، مجموعه ای از بیش از صد جزیره است که در شمال غرب مالزی واقع شده است و جایی بین جزیرۀ پنانگ و جزیرۀ پوکت تایلند که هر سه جزیره، در ورودی تنگۀ مالاگا و دریای آندامان واقع شده اند.

جزیرۀ پنانگ، دیگر جزیرۀ این کشور است که شامل دریا، ساحل، جنگل و کوه است که با پوشش گیاهی و تنوع زیستی و جانوری بسیار است که جشنواره های فراوانی در این جزیره برگزار می شود و گردشگران بسیاری از ایران و سرتاسر جهان به آن سفر کرده و از آن دیدن می کنند.

جزایر پرهینتان نیز جزایر معروف و بسیار زیبایی هستند که در بین گردشگران، از اهمیت بالایی برخوردار هستند. سالانه بازدید کنندگان بسیاری از تمام دنیا به مالزی و در نهایت به این جزایر زیبا و بکر و دوست داشتنی سفر می کنند.

سواحل این جزایر نیز برای شنا، تفریحات آبی، غواصی و گرفتن حمام آفتاب، بسیار عالی و دلپذیر می باشند. بنابراین، پس از مطالعه اطلاعات و مشاهدۀ قیمت تور مالزی، اگر قصد رزرو تور مالزی را دارید، سعی کنید تورهای را انتخاب کنید که در برنامۀ سفرشان، سفر به این جزایر را نیز داشته باشند.

دیدنی ها

در مورد دیدنی های مالزی حرف های بسیاری می شود گفت. مثلا می توان از برج های دوقولو که به برج پتروناس نیز معروف است می توان نام برد. این برجها، در کوالالامپور قرار دارند بعنوان یکی از دیدنی های مهم این شهر می باشند.

یا پل آسمانی در لنگکاوی که بسیار دیدنی و شگفت انگیز است. این پل گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند که تقریبا بی نظیر و باورنکردنی است. یا پارک پرندگان کوالالامپور که جزو معدود باغ های پرندگان روباز در سرتاسر جهان می باشد.

سواحل بکر با آبهایی شفاف و ماهی هایی بسیار زیبا که برای شنا و غواصی و حمام آفتاب بسیار دلپذیر و جذاب هستند، جزو اصلی ترین جاذبه های گردشگری مالزی محسوب می شوند. این شهر دیدنی ها و جاذبه های گردشگری و جاذبه های طبیعی بسیاری دارد که در ادامه، آنها را نیز نام برده و در مورد آنها توضیح خواهم داد.

در نهایت

و در نهایت، ما اطلاعات نسبتا کاملی از این کشور را در این صفحه و صفحات مرتبط با آن، اطلاعات سایر مقاصد گردشگری را در صفحات جداگانه گردآوری کرده ایم تا بتوانید با مطالعه آنها، برای سفرتان، تصمیم درستی بگیرید.

پس اگر قصد رزرو تور ارزان مالزی را دارید، از بین تورهای مالزی یکی را پس از مشاهدۀ قیمت تور مالزی ، انتخاب کنید و برای رزرو تور مالزی در سایت اقدام کنید یا فرم تماس را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

و با وجود توضیحات اگر باز سوالی داشتید، می توانید با همکاران و مشاوران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و از طریق شماره های 33 و 26712731 در تماس باشید یا فرم مشاوره را پر کنید تا کارشناسان با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشند و یا کار رزرو تور ارزان مالزی را برایتان انجام دهند.