تور مالزی زمستان

در این صفحه، در مورد تور زمستانی مالزی و شرایط رزرو تور مالزی زمستان اطلاعات کاملی ارائه خواهد شد. ضمن اینکه در پکیج های این صفحه و صفحات مرتبط با آن، قیمت تور مالزی زمستان آمده که همواره سعی می شود قیمت ها بر اساس تور ارزان مالزی زمستان آماه و به روز شود. بنابراین همراه من باشید تا اطلاعاتتان در مورد تور مالزی زمستان کامل شود.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز اطلاعاتی وجود دارد که ممکن است برایتان مفید و جالب باشد. مثلا در صفحۀ تورهای مالزی ، اطلاعات و مشخصات تورها در تمام مسیرهای این کشور و در تمام فصول وجود دارد. یا در صفحۀ تورهای کوالالامپور ، قیمت و شرایط تورهای این شهر قرار داده شده است. و یا در صفحۀ تورهای خارجی ، اطلاعات تورهای خارجی در تمام مقاصد گردشگری خارجی آمده که می توانید با رفتن به آنها از اطلاعاتشان استفاده کنید.

و با وجود تمام توضیحات، اگر باز سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشیم و یا کار رزرو تور مالزی زمستان را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور مالزی زمستان
تور کوالالامپور
نام هتلدرجهدو تختهیک تختهکودک با تختکودک بدون تخت
HOLIDAY INN EXPRESS3*39.450.00043.800.00037.750.00034.850.000
OAKWOOD4*40.550.00045.950.000NA35.450.000
ROYAL HOTEL4*41.100.00046.850.00038.400.00035.950.000
MERCURE4*41.650.00046.900.00038.400.00036.000.000
DORSETT BUKIT BITANG4*41.650.00048.100.00039.400.00036.300.000
IBIS CITY CENTER4*41.650.00048.100.000NA36.400.000
CORUS4*41.850.00048.300.00039.400.00036.500.000
MAYA HOTEL4*42.200.00049.900.00039.500.00036.600.000
ROYAL CHULAN4*TOP42.200.00050.000.00039.600.00036.700.000
INTERCONTINENTAL5*45.250.00056.200.00041.650.00036.800.000
GRAND MILLENNIUM5*45.500.00056.400.00041.850.00036.900.000
خدمات تور مالزی زمستان

7 شب و 8 روز اقامت در هتل با صبحانه، پرواز رفت و برگشت تهران به بانکوک هواپیمایی ماهان با پرواز بانکوک – کوالالامپور، یک گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان و سیم کارت.

قوانین:

تمامی تورها چارتر غیر قابل استرداد بوده و در صورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم طبق قوانین ایرلاین، چارتر کننده و هتل محاسبه و پس از کسر هزینه ها، مابقی مسترد خواهد شد.

بیمۀ مسافرتی برای افراد بالای 55 سال اجباری بوده و هزینۀ آن جداگانه محاسبه خواهد شد.

مسئولیت هر گونه ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر بوده و در صورت دیپورت شدن مسافر از فرودگاه مقصد، تور سوخت کامل خواهد بود.

در صورت جا ندادن هتل، هتل هم رده جایگزین خواهد شد.

این تور طبق قوانین کرونایی مقصد در حال حاضر برنامه ریزی خواهد شد و در صورت تغییر قوانین اطلاع رسانی خواهد شد.

با توجه به تغییرات نرخ دلار و تغییرات نرخ هتل، احتمال تغییر نرخ ها وجود دارد.

گواهی دیجیتال واکسن برای مسافران بالای 12 سال اجباری است و افراد 5 تا 12 حتما باید تست منفی کرونا تا 72 ساعت قبل از سفر داشته باشند.

تست منفی برای افراد زیر 5 سال نیاز نیست.

پر نمودن فرم پیش سفر در برنامۀ mysejahtera الزامی است.

پرداخت 70 درصد مبلغ تور در زمان ثبت نام الزامی است.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور مالزی زمستان
تور ارزان مالزی زمستان

توضیحات

در این قسمت از این صفحه، می خواهم در مورد تور زمستانی مالزی صحبت کنم. سفری که با توجه به آب و هوای این کشور که توضیح خواهم داد، می تواند بسیار لذت بخش و جذاب باشد. بنابراین همراه من باشید تا توضیحات کاملی از این کشور و شهرهای آن و جغرافیا و شرایط جوی آن، در فصل زمستان ارائه کنم. در پکیج ها نیز، قیمت تور مالزی زمستان درج شده که می توانید آنها را مشاهده و برای خرید تور یا مقایسۀ قیمت ها از آنها استفاده کنید.

ضمن اینکه در صفحاتی مرتبط با این صفحه، اطلاعاتی وجود دارد که می تواند برایتان مفید باشد و در خرید تور و برنامه ریزی سفر کمکتان کند. مثلا در صفحۀ هتل های مالزی ، اطلاعات و مشخصات هتل های این کشور، به تفکیک شهر قرار داده شده است و یا در صفحۀ جاذبه های گردشگری مالزی ، در مورد دیدنی های این کشور، باز هم به تفکیک شهر آمده است. بنابراین، به آنها سری بزنید و از اطلاعات آن صفحات استفاده کنید.

و با وجود اطلاعات در قسمت های مختلف این سایت و توضیحات این صفحه، اگر باز سوالی داشتید، حتما با مشاوران ما در تماس باشید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشیم و یا کار رزرو تور مالزی زمستان را برایتان انجام دهیم.

جغرافیای مالزی

کشور مالزی، کشوری در جنوب شرق آسیا است که کشوری دو تکه است. بجز جزایر آن، این کشور از دو بخش تشکیل شده است. یک سرزمین اصلی که پایتخت مالزی، یعنی شهر کوالالامپور در آن واقع شده است و یک بخش دیگر که جزیره است که شامل سه کشور می شود. این جزیره، بخشی از کشور مالزی، بخشی از کشور چند تکۀ اندونزی و کشور کوچک برونئی را شامل می شود.

در سرزمین اصلی مالزی، بجز شمال آن که با کشور تایلند مرز خاکی دارد، تمام اطراف آن توسط دریاها احاطه شده است. در غرب آن، تنگۀ مالاگا است که شمال تنگه به دریای آندامان و جنوب آن به دریای جنوبی چین و اقیانوس هند می رسد و در شرق آن نیز، دریای جنوبی چین قرار دارد.

در جنوب این کشور نیز، گرچه کشور سنگاپور قرار گرفته است، اما مرز مالزی و سنگاپور، مرزی آبی است. تنگۀ جوهر، مرز بین کشور مالزی و کشور سنگاپور می باشد. جزایر معروف لنگکاوی و پنانگ نیز، در غرب مالزی و در کانال مالاگا قرار گرفته اند. جزایری نزدیک به جزیرۀ پوکت در کشور تایلند که آن هم در شمال همین آبراه قرار گرفته است.

مالزی از طریق بخش دوم خود با کشورهای برونئی و اندونزی هم مرز است. این جزیره توسط آبهای دریای جنوبی چین احاطه شده است که به آبهای اقیانوس هند راه دارد. این کشور از طریق همین بخش از سرزمین خود، به کشور فیلیپین نیز نزدیک است و با طریق آب با این کشور مرز مشترک دارد. کشورهای هم مرز با مالزی شامل تایلند، کشور چند تکۀ اندونزی، برونئی، فیلیپین و سنگاپور هستند.

تور لحظه آخری مالزی زمستان
رزرو تور مالزی زمستان

آب و هوا

این کشور، همانطور که گفته شد در جنوب شرقی آسیا و در نزدیکی خط استوا قرار گرفته است و به کشورهای تایلند، سنگاپور، اندونزی، برونئی و فیلیپین نزدیک است. احاطه شدن این کشور توسط آبهای دریاها و اقیانوسها، و همچنین قرار گرفتن آن در نزدیکی خط استوا، باعث وجود آب و هوای گرم و استوایی در این کشور شده است.

بنابراین، با توجه به این شرایط، می توان انتظار آب و هوایی گرم و مرطوب را از آن داشت. اما در این صفحه، ما در مورد مشخصات تور زمستانی مالزی صحبت می کنیم و باید بدانید که در مناطق گرمسیر زمین، بهترین فصول سال، فصول سرد سال محسوب می شوند.

در تمام طول سال، هوا نسبتا گرم است و بارانهای موسمی و استوایی را شاهد خواهید بود، اما در فصل زمستان، هوا بسیار مطبوع شده و چیزی شبیه به آب و هوای بهاری در ایران را شاهد خواهید بود. برای مثال جزیرۀ کیش یا قشم و یا حتی بندر عباس را در نظر داشته باشید.

آب و هوای کشور مالزی در زمستان، دقیقا مانند آب و هوای همین مناطقی است که در ایران نام بردم. هوا نه گرم است و نه سرد. شما در این فصل با آب و هوایی بهاری در جنوب ایران روبرو هستید. یعنی به راحتی می توانید به دریا بروید، شنا کنید و آفتاب بگیرید و هرگز احساس سرما نکنید.

از طرفی این شرایط جوی در فصل زمستان، باعث خواهد شد که احساس گرما نیز نداشته باشید و به راحتی و با یک تی شرت بیرون رفته و قدم بزنید بدون اینکه هوا آزارتان بدهد، برعکس، این نوع آب و هوا در فصل زمستان در این مناطق بسیار لذت بخش نیز هست و شما حتما از رزرو تور مالزی زمستان لذت خواهید برد.

تور ارزان مالزی زمستان

در این قسمت در مورد آفر تور مالزی زمستان صحبت خواهم کرد. توضیح خواهم داد که با چه شرطی و تحت چه شرایطی تورها به صورت آفری و لحظه آخری به فروش می رسند. شرط اول برای اینکه در مقاصد خارجی تورها به صورت آفری ارائه شوند این است که، برای سفر به آن مقصد نیاز به اخذ ویزا قبل از سفر نباشد. مالزی نیز کشوری است که برای سفر به آن به اخذ ویزا نیاز نیست.

اما بجز این پیش شرط، در دو حالت ممکن است تورها با تخفیف و آفری فروخته شوند. حالت اول این است که پروازهای روی یک تور شامل تخفیف شوند. در توضیح این مورد باید بدانید که آژانس های مسافرتی و گردانندگان تور از مدت ها قبل اقدام به رزرو پرواز در مقاصد محبوب گردشگری می کنند. به این کار در اصطلاح چارتر کردن پرواز گفته می شود.

آنها در مقاصدی مانند مالزی، که هم محبوب هستند و هم برای سفر نیاز به ویزا نیست، از قبل صندلی های پرواز را رزرو کرده و پول آنرا به ایرلاین می پردازند. به عنوان مثال، پرواز تهران به مالزی و بلعکس را برای فصل زمستان رزرو می کنند و با استفاده از آن پرواز، برنامۀ سفر را مشخص می کنند و برای فروش آن تبلیغ می کنند.

اما با نزدیک شدن به تاریخ سفر، در صورتیکه تمام ظرفیت پرواز پر نشده باشد، با اعمال تخفیف روی تور و تبلیغات آفر تور مالزی زمستان سعی می کنند مابقی صندلی های خالی را نیز پر کنند. در این حالت شما تبلیغات تور ارزان مالزی زمستان را مشاهده می کنید و می توانید تورتان را با قیمت کمتر و ارزانتر خریداری کرده و سفر کنید.

تور لحظه آخری مالزی زمستان

حالت دوم زمانی است که هتل های روی یک تور شامل تخفیف شوند. کارگزاران و گردانندگان تور، از مدتها هتل هایی را در مقاصد پر تردد گردشگری رزرو کرده و با استفاده از آنها، تور یا برنامۀ سفر را آماده می کنند. شما در یک پکیج تور، تعدادی هتل را از دو تا پنج ستاره مشاهده می کنید که از کمترین تا بیشترین قیمت مرتب شده اند.

کارگزاران، با عقد قرارداد با تعدادی هتل، متعهد می شوند که در یک بازۀ زمانی مشخص، تعداد معینی از اتاق های هتل را پر کنند. به عنوان مثال، متعهد می شوند که در فصل زمستان، در کشور مالزی، تعداد مشخصی از اتاق های هتل را پر کنند یا تعداد معینی مسافر را به هتل بفرستند.

اما در این بازه اگر نتوانسته باشند به تمام تعهد خود عمل کنند، با اعمال تخفیف روی تور و ایجاد آفر تور مالزی زمستان ، سعی می کنند مابقی ظرفیت را نیز پر کنند تا از ضرر و زیان جلوگیری کنند. در این حالت نیز با تبلیغ تور لحظه آخری مالزی زمستان سعی می کنند شما را ترغیب کنند که این تورها را بخرید و به سفر بروید.

اما باید در نظر داشته باشید که، همانگونه که از نام تورهای لحظه آخری پیداست، این تورها در لحظات آخر و در دو یا سه روز قبل از سفر تبلیغ می شوند. در این حالت شما باید کاملا برای سفر آماده باشید، ساکتان بسته باشد و از نظر مالی، برای هزینه های سفر آماده باشید.

از طرف دیگر، اگر شاغل هستید، برای مرخصی و نرفتن به محل کار خود مشکلی نداشته باشید، اگر محصل هستید، با حاضر نشدن در کلاس درس مشکل نداشته باشید. و تمام این موارد شامل حال همراهان شما نیز می شود.

در آخر

و در آخر اینکه،سعی شد در این صفحه، اطلاعات و مشخصات تور زمستانی مالزی ارائه شود تا بتوانید به راحتی برای این سفر تصمیم گرفته و برنامه ریزی کنید. همچنین در پکیجهای صفحات مرتبط، قیمت تور مالزی زمستان آمده که سعی شده بر اساس قیمت تور ارزان مالزی زمستان باشد تا خریدتان به صرفه نیز باشد.

و با وجود تمام توضیحات، اگر باز سوالی داشتید، یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس گرفته و یا فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشند.

رزرو تور ارزان مالزی زمستان
قیمت تور ارزان مالزی زمستان

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور پاتایا زمستان
نوشتهٔ بعدی
تور پوکت زمستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید