ویزای چین

در این صفحه قصد دارم در مورد ویزای چین و همچنین شرایط اخذ ویزای چین صحبت کنم. ضمن اینکه در ادامه توضیحاتی در مورد مدارک ویزای چین داده خواهد شد تا بدانید برای دریافت آن به چه مدارکی نیاز دارید. روشهای اخذ انواع ویزای چین نیز توضیح داده خواهد شد و گفته می شود که قیمت ویزای چین برای هر کدام از انواع چقدر است.

همچنین در سایر صفحات این سایت اطلاعاتی وجود دارد که می توانید با سر زدن به آن صفحات از اطلات آنها نیز استفاده کنید. به عنوان مثال، در صفحۀ ویزا توضیحات کاملی در مورد اخذ ویزا در کشورهای مختلف آمده است. و یا در صفحۀ تورهای خارجی ، اطلاعات و قیمت ها برای سفر به اکثر مقاصد گردشگری خارج از ایران درج شده که پیشنهاد می کنم از اطلاعات آن صفحات نیز استفاده کنید.

و با وجود تمام توضیحات اگر باز سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشند و یا کار اخذ ویزای چین را برای شما انجام دهند.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

توضیحات

در این قسمت از این صفحه، توضیحات کاملی در مورد ویزا چین و انواع آن و شرایط اخذ آن و البته مدارک لازم برای اخذ هرکدام از آنها ارائه شده است. ضمن اینکه این توضیحات کمک خواهد کرد هم با این ویزا آشنا شوید و هم اگر قصد دریافت آنرا داشتید، بدانید که به چه مدارکی نیاز دارید و کدام یکی از آنها را باید درخواست دهید.

علاوه بر آن، در توضیحات در مورد قیمت ویزای چین نیز مطالبی آمده است که از قیمت ها مطلع شوید و بتوانید برای مقایسۀ قیمت ها از آنها استفاده کنید. البته باید به مدارک و فرم ویزا نیز دقت داشته باشید تا با روش درست و بدون اتلاف وقت و هزینه این ویزا را بگیرید.

و اینکه پس از مطالعۀ مطلب و سر زدن به سایر صفحات مرتبط، اگر باز سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با مشاوران ما تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما در تماس با شما توضیحات لازم را ارائه کنند و به سوالاتتان پاسخ دهند و اگر مایل بودید، کار اخذ ویزای چین را برایتان انجام دهند.

اما در یک توضیح کلی لازم است بگویم، شما برای ورود به هر کشوری که تابعیت یا اقامت آنرا ندارید، باید قبل از سفر، اجازۀ ورود به آن کشور را دریافت کنید، مگر آنکه طبق توافقات قبلی آن کشور با دولت کشور شما، نیاز به اخذ ویزا قبل از سفر لغو شده باشد. این اجازۀ ورود در قوانین بین المللی ویزا نامیده می شود. اما در توضیح اینکه ممکن است نیاز به اخذ ویزا قبل از سفر لغو شده باشد، به عنوان مثال می توان از کشور ترکیه، ارمنستان، گرجستان و یا مالزی را نام برد که مسافران ایرانی، برای سفر به آنها نیاز به اخذ ویزا قبل از سفر ندارند.

اما کشور چین نیز، مانند بسیاری از کشورهای دیگر، برای مسافران با ملیت ایرانی، نیاز به اخذ ویزا قبل از سفر را الزامی کرده است و حتما باید قبل از سفر، نسبت به اخذ ویزا اقدام کنید. تفاوتی در اینکه سفر شما توریستی است یا کاری، تحصیلی است یا تجاری وجود ندارد و حتما باید بسته به هدف سفر، ویزای مخصوص آنرا دریافت کنید.

انواع ویزای چین

در این قسمت لازم است قبل از هر توضیحی از انواع ویزای چین صحبت کنم. ویزایی که توسط سفارتخانه های این کشور صادر می شود، شامل انواع گوناگونی است که در ادامه انواع آنرا نام خواهم برد. اما بجز هدف سفر، که باعث تغییر در نوع ویزا و مدارک لازم برای اخذ آن می شود، هر کدام ممکن است بسته به تعداد دفعات مجاز ورود و یا زمان لازم برای صدور آن، به انواع مختلفی تقسیم بندی شوند که این مورد در قیمت آنها تاثیرگذار خواهد بود.

این تقسیم بندی شامل ویزاهای یکبار ورود، دوبار ورود و مولتی یا چندبار ورود می شود که بسته به نوع سفر، و شرایط شما تغییر می کند. از طرف دیگر، بسته به مدت زمان لازم برای بررسی مدارک و صدور آن، شامل ویزای عادی، فوری و خیلی فوری می شود.

در آخر

و در آخر اگر سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشیم.