تور مسکو سن پترزبورگ

در این صفحه قصد دارم در مورد تور ترکیبی مسکو سن پترزبورگ و همچنین شرایط رزرو تور مسکو سن پترزبورگ صحبت کنم. ضمن اینکه در پکیج این صفحه قیمت تور مسکو سن پترزبورگ آمده است که سعی خواهم کرد قیمت ها را بر اساس قیمت های تور ارزان مسکو سن پترزبورگ آماده و به روز کنم. همچنین در مورد جغرافیای کشور روسیه و این دو شهر و شرایط جوی آنها صحبت خواهم کرد و در مورد جاذبه های گردشگری هر کدام نیز توضیحاتی را ارائه خواهم کرد. بنابراین در ادامه همراه من باشید تا اطلاعاتتان در مورد تور مسکو سن پترزبورگ کامل و به روز شود.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز اطلاعاتی وجود دارد که می تواند برایتان مفید یا جالب باشد. به عنوان مثال در صفحۀ تورهای روسیه ، اطلاعات و توضیحات سفر به مقاصد گردشگری این کشور آمده است. یا در صفحۀ تورهای خارجی ، توضیحات و قیمت سفر به اکثر مقاصد گردشگری خارج از ایران قرار داده شده است. شما با دیدن مطالب این صفحات می توانید با آگاهی بیشتر برای خرید تورتان اقدام کنید.

و با وجود توضیحات اگر باز سوالی داشتید، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشیم و یا کار رزرو تور مسکو سن پترزبورگ را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور مسکو سن پترزبورگ
شما یک شناسه معتبر جدول را که از طریق افزونه "Tablenator - Advanced Table for WordPress & WP Bakery Page Builder" رندر شود انتخاب نکرده اید!
فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور مسکو سن پترزبورگ
تور ارزان مسکو سن پترزبورگ

توضیحات

در این قسمت از این صفحه، در مورد تور ترکیبی مسکو سن پترزبورگ توضیحاتی ارائه خواهم کرد تا با این تور ترکیبی روسیه بیشتر آشنا شوید. ضمن اینکه در مورد موقعیت جغرافیایی این دو شهر در کشور روسیه توضیح خواهم داد با بدانید به کدام منطقه از کشور روسیه وارد می شوید و همچنین در مورد شرایط جوی و آب و هوای آن نیز توضیح خواهم داد تا بدانید در چه فصلی سفر بهتری خواهید داشت.

علاوه بر آن در مورد ویزای کشور روسیه صحبت خواهم کرد و در مورد دیدنی ها و جاذبه های گردشگری این دو شهر نیز مطالبی ارائه خواهم کرد تا با اطلاعات کامل و دید باز تورتان را خریداری کنید و برای تک تک روزهای سفرتان برنامه ریزی دقیق و کاملی داشته باشید.

و اگر سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمای بیشتر بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران ما در تماس با شما پاسخگوی سوالاتتان باشند و یا اطلاعات و قیمت ها را در اختیارتان بگذارند و همچنین کار رزرو تور مسکو سن پترزبورگ را برایتان انجام دهند.

ویزای روسیه

در این قسمت لازم است در مورد ویزای روسیه صحبت کنم. گرچه در صفحۀ ویزای روسیه توضیحات کاملی در این زمینه ارائه شده است، اما در این صفحه نیز لازم است توضیح مختصری در این زمینه داده شود. اول اینکه شما برای ورود به هر کشوری که تابعیت یا اقامت آنرا ندارید، لازم است قبل از سفر اجازۀ ورود به آن کشور را دریافت کنید. این اجازۀ ورود در اصطلاح و قوانین بین المللی ویزا نامیده می شود.

طبق همین قانون، برای ورود به کشور روسیه نیز باید از قبل ویزای آنرا دریافت کنید و سپس راهی سفر شوید. در تمام تورهای روسیه، خدمات اخذ ویزا روی تور شما وجود دارد و شما با خرید تور، در اصل خدمات اخذ ویزا را نیز خریداری می کنید. اما در مورد خود ویزا توضیحاتی لازم است.

این ویزا توسط سفارت روسیه در ایران صادر می شود و هزینۀ یک ویزای توریستی 14 روزه عادی روسیه مبلغ 150 دلار آمریکا می باشد. شما برای دریافت این ویزا به مدت 8 روز کاری زمان احتیاج دارید. یعنی فرآیند بررسی مدارک و صدور ویزا حدود 8 روز کاری زمان می برد. حال اگر زمان کمتری دارید و باید ویزای خود را زودتر بگیرید، می توانید ویزای توریستی 14 روزه فوری روسیه را درخواست دهید که شامل سه مدل ویزا با سه قیمت مختلف بین 170 تا 250 دلار آمریکا می باشد.

البته تفاوت در زمان صدور این ویزاها می باشد. اگر ویزا شما 5 روزه صادر شود، 170 دلار، اگر 3 روزه صادر شود، 230 دلار و اگر یک روزه صادر شود، 250 دلار باید بایت ویزا بپردازید. بنابراین سعی کنید زودتر برای خرید تورتان اقدام کنید تا مجبور نباشید به دلیل زمان کم، مبلغ بیشتری پرداخت کنید.

اما مدارک ویزای روسیه شامل، اصل گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار از تاریخ سفر، یک قطعه عکس 4*3 رنگی و زمینه سفید تمام رخ، بلیط رفت و برگشت صادر شده، رزرو هتل پرداخت شده و بیمۀ مسافرتی است که این مدارک به همراه فرم درخواست ویزا و البته یک دعوتنامه تحویل سفارت روسیه در ایران می شود و آنها پس از بررسی مدارک، ویزای شما را صادر می کنند.

در مورد دعوتنامه باید بدانید که این دعوتنامه از طرف یک آژانس مسافرتی روسی در این کشور برای مسافر ارسال می شود و به همراه سایر مدارک تحویل سفارت می شود. مبلغی نیز بابت این دعوتنامه به طرف روسی پرداخت می شود که هزینۀ آن روی قیمت ویزا آمده است.

ادامه به زودی……

در آخر

و در آخر اینکه سعی شد در این صفحه، اطلاعات کاملی از تور ترکیبی مسکو سن پترزبورگ ارائه شود تا با این تور و مشخصات و ویژگی های آن بیشتر آشنا شوید. ضمن اینکه در پکیج این صفحه، قیمت تورها آمده است که سعی شده تمام قیمت ها بر اساس قیمت تور ارزان مسکو سن پترزبورگ باشد تا خریدتان به صرفه هم باشد.

و اینکه با وجود توضیحات اگر نیاز به راهنمایی داشتید و یا اگر سوالی بود، حتما با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشیم.

قیمت تور ارزان مسکو سن پترزبورگ
تور ترکیبی مسکو سن پترزبورگ

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور بانکوک پاتایا پوکت
نوشتهٔ بعدی
تور کوالا لنکاوی پنانگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید