تورهای داخلی

تورهای داخلی

این صفحه، صفحۀ اصلی تورهای داخلی در این سایت می باشد. در این صفحه قیمت تورهای داخلی در قالب پکیج ها به تفکیک مقصد آماده شده است که در هر کدام مشخصات تورهای داخلی نیز وجود دارد. ضمن اینکه می توانید برای خرید تورهای داخلی اقدام کنید و یا با تماس با همکاران ما، کار رزرو تورهای داخلی را به ما بسپارید.

آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی در زمینه برگزاری تور داخلی یا تورهای ایران بصورت تور گروهی ، تور یکروزه و تور انفرادی داخلی سالها فعال بوده و مسافران بسیاری از خدمات این آژانس در این زمینه بهرهمند شده اند و خاطرات بی نظیری از تورهای گروهی و انفرادی و تورهای یکروزه و چند روزه و تور طبیعت گردی دارند .

شما هم می توانید به ما بپیوندید و از خدمات ما استفاده کنید. در ضمن اگر سوالی داشتید می توانید با ما در تماس باشید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و پاسخگوی سوالات شما باشند و یا کار رزرو تورتان را انجام دهند. ضمنا در صفحات مرتبط با این صفحه در مورد هتل های داخلی و جاذبه های گردشگری داخلی نیز اطلاعات کاملی در اختیارتان قرار داده شده است.

قیمت تورهای داخلی
فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

سفر در ایران

در این قسمت از این صفحه، می خواهم در مورد سفر در سرزمین ایران بنویسم. سفرهایی جذاب و دوست داشتنی که شما را به اعماق تاریخ و فرهنگ و زیبایی خواهد برد. سفرهای داخلی با توجه به اینکه اغلب شهرهای کشور عزیزمان سابقۀ تاریخی مختص خود را دارند، می تواند بسیار جذاب و جالب توجه باشد.

اینجا برایتان توضیح خواهم داد که انواع سفرهای داخلی کدامند و چه نوع تورهایی وجود دارد که می توانید در زمان رزرو تورهای داخلی آنها را بخرید و از آنها استفاده کرده و خاطراتی عالی و به یادماندنی را برای خود و همراهانتان رقم بزنید.

انواع این سفرها با توجه به گروهی یا انفرادی و اختصاصی بودن سفرها، با توجه به وسیلۀ سفر و با توجه مقصد سفر به انواع گوناگونی از سفرها تقسیم بندی می شوند که با این تقسیم بندی ها، مشخصات تورهای داخلی را بیان می کنند و در قالب پکیجهایی در اختیار شما قرار می دهند.

قیمت تورهای داخلی

قیمت تورهای داخلی

تقسیم بندی

در این قسمت به تقسیم بندی تورها خواهم پرداخت. ابتدا در مورد وسیلۀ سفر صحبت خواهم کرد. شما در داخل ایران می توانید با وسیلۀ نقلیۀ شخصی سفر کنید که هم از راه و مسیر لذت ببرید و استفاده کنید. هم می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس، قطار یا هواپیما استفاده کنید.

برای توضیح مورد اول باید گفت، اگر با وسیلۀ نقلیۀ شخصی سفر کنید، هم می توانید مسیر دلخواه خود را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنید، هم می توانید در مسیر هر زمان خواستید بروید و هر کجا که خواستید کنار بکشید و زمانی را استراحت کنید یا از زیبایی آنجا لذت ببرید. یا در هر شهری بین راه که خواستید داخل شوید و از آنجا نیز دیدن کرده و لذت سفرتان را دوچندان کنید.

ضمن اینکه می توانید کسانی را نیز همراه خود کرده و با چند خودرو و به همراه اقوام یا دوستان خود این نوع از سفر را تجربه کنید. تمام این موارد، مزایای استفاده از وسیلۀ نقلیۀ شخصی است. علاوه بر اینها، ممکن است با صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل، از این پول برای تفریح، یا خرید و یا ارتقای کیفیت اقامتگاه خود استفاده کنید.

وسایل حمل و نقل عمومی

اینجا در مورد وسایل حمل و نقل عمومی که برای سفرتان می توانید استفاده کنید صحبت خواهم کرد. این وسایل شامل اتوبوس، قطار و هواپیماست. معمولا تورهای ایران ، با قطار یا هواپیما برنامه ریزی و بسته می شوند. به تورهایی که با استفاده از وسایل حمل و نقل زمینی تدارک دیده می شوند تورهای زمینی و آنهایی که با هواپیما بسته می شوند تورهای هوایی نامیده می شوند.

شما در تورهای زمینی، با توجه به کمتر بودن قیمت بلیط قطار، سفری ارزانتر را نسبت به تورهای هوایی خواهید داشت. اما معمولا افراد بلیط اتوبوس را خودشان تهیه می کنند و ممکن است تنها بخواهند که ما در آژانسهای مسافرتی، کار رزرو اقامتگاه را برایشان انجام دهیم. یا بخواهند که گشتهای شهری را برایشان از بین گشتهای موجود، از ما تهیه کنند.

البته که ارائۀ هتل تک، در زمانهای غیر پیک میسر است، درحالیکه ممکن است در ایام شلوغتر، مانند تعطیلات عید نوروز برای تورهای نوروزی داخلی ، یا در فاصلۀ چند روز تعطیلی پشت سر هم، این امکان وجود نداشته باشند و تمام هتل ها، برای تورهای کامل از قبل رزرو شده باشند. پس در برنامه ریزی برای سفرتان، به این موضوع نیز دقت داشته باشید.

رزرو تورهای داخلی

خرید تورهای داخلی

تور گروهی

در مورد تورهایی که بصورت گروهی برنامه ریزی می شوند باید بگویم که این تورها، معمولا از یک تا چند روز برنامه ریزی می شوند. معمولا یک تور لیدر همراه شماست و از مبدا به مقصد و تا بازگشت دوباره به مبدا، با مسافران همراه خواهد بود. در این تورها، برای تک تک روزهای سفر برنامۀ دقیقی از قبل مشخص می شود که در زمان خرید تورهای داخلی که بصورت گروهی هستند، به مسافران اعلام می شود.

معمولا وسیلۀ سفر در اینگونه از تورها، اتوبوس یا میدل باس است که بسته به تعداد مسافران یا ظرفیتی که برای انجام تور وجود دارد، وسیلۀ سفر نیز تعیین می شود. همانطور که گفته شد، در این تورها، تمام روزها و ساعات سفرتان از قبل برنامه دارد و اقامتگاه نیز ممکن است صرفا هتل نباشد و از اقامتگاههای محلی یا خانه های شخصی نیز استفاده شود.

صرف غذا نیز، بصورت گروهی انجام می شود و همۀ گروه به رستورانی خاص برده شده و در کنار یکدیگر غذا را میل می کنند. این گونه از تورها معمولا بسیار شاد و مفرح هستند. تورهای طبیعت گردی نیز می توانند جزو این مدل از تورها قرار بگیرند که در مورد آنها نیز توضیح داده خواهد شد.

تور طبیعت گردی

در زمینۀ تورهای داخلی ، تورهای طبیعت گردی، یکی از انواع تورهایی است که برگزار می شود. این نوع از تورها از یک تا چند شب اجرا می شوند. در این تورها، یا شما از وسیلۀ نقلیۀ شخصی استفاده می کنید که بسته به نوع مسیر و مقصد می تواند متفاوت باشد و یا از اتوبوس یا میدل باس، بسته به تعداد نفرات استفاده می شود.

معمولا اقامت در تورهای طبیعت گردی، در اقامتگاههای محلی، کمپها، خانه های محلی و یا حتی در چادرهای مسافرتی است که در هر صورت، بسیار جذاب و لذت بخش هستند. اقامت در دل طبیعت و با حداقل امکانات، تجربیاتی خاص و جذاب است که در این تورها انتظارتان را می کشد.

تعداد نفرات شرکت کننده در آن، بسته به نوع مسیر و مقصد و وسیلۀ سفر متفاوت است. در این نوع از تورها، ممکن است نیاز به کوهنوردی، پیاده روی، جنگل نوردی، دوچرخه سواری یا رافتینگ و سخره نوردی داشته باشد. در بیان مشخصات تورهای داخلی ، در این نوع از تورها، تمام توضیحات از قبل داده می شود و وسایل مورد نیاز و درجه سختی تور را از قبل اعلام می کنند.

قیمت تورهای داخلی

مشخصات تورهای داخلی

اقامتگاه

در ایران نیز مانند تمام دنیا، انواع مختلفی از اقامتگاه وجود دارد که شما بسته به نوع تور و شرایط شهر مقصد، یکی از آنها را می توانید از قبل رزرو کنید و ای در زمان رسیدنتان، یک اقامتگاه را انتخاب کرده و رزرو نموده و برای یک یا چند شب، در آنجا بمانید. البته بهتر است اگر در تاریخهای شلوغتر مسافرت می کنید، از قبل کار رزرو محل اقامت خود را انجام دهید تا در زمان رسیدن، مشکلی با پیدا کردن محل اقامت خود نداشته باشید.

انواع اقامتگاه که در ایران وجود دارد شامل انواع هتلها، متل ها، هتل آپارتمان، اقامتگاه بودمگردی، خانه های محلی و سنتی که برای اقامت آماده شده اند و خانه های شخصی اجاره ای می باشد. هرکدامشان محاسن و معایب خود را دارند و بهتر است برای انتخاب هر کدام، آنهایی را انتخاب کنید که در تورها استفاده می شوند و مسافران بیشتری را می پذیرند.

بازخورد مسافران باعث می شود که هم قیمت بهتری داشته باشند و هم از لحاظ نظافت و امنیت، شرایط بهتری داشته باشند. در زمان رزرو تورهای داخلی ، حتما به نوع محل اقامت، ظرفیت اتاقی که می خواهید بگیرید و خدمات آن رزرو دقت داشته باشید. امکانات خود اقامتگاه نیز می تواند مهم باشد. این امکانات در راحتی و آسایش خاطر شما بسیار مهم است. از طرفی زمانهای آزاد شما نیز، می تواند توسط امکانات تفریحی محل اقامتتان پر شود. امکاناتی مانند سالن بدنسازی، استخر، بیلیارد و امکاناتی از این دست.

سایر توضیحات

تا اینجا، در مورد انواع تور داخلی ، وسیلۀ سفر، تعداد نفرات و انواع اقامتگاهها هر کدام از تورها صحبت شد. در این قسمت قصد دارم تا توضیحات نهایی و تکمیلی مطلب را ارائه کنم تا بتوانید در زمان تصمیم گیری برای سفر، بتوانید مقصد خوبی را انتخاب کنید و در مقصدتان نیز بتوانید اقامتگاهی مناسب شرایط و روحیاتتان انتخاب کنید که سفری خاطره انگیز را تجربه کنید. همچنین بتوانید برای سفرتان مناسبترین وسیلۀ سفر را داشته باشید که تمام شرایط برای لذت سرشار از وقت و هزینۀ خود را ببرید.

حتما قبل از سفر تعداد نفرات خود و همراهانتان را تعیین کنید. تعیین کنید که چه بودجه ای برای سفر در نظر دارید. البته باید بدانید که علاوه بر هزینۀ خرید تور، هزینه هایی را نیز در مقصد دارید که برای رفت و آمد، خورد و خوراک و خرید، هزینه خواهد شد. سپس با مقایسۀ قیمت تورهای داخلی ، تورهایی که با مبلغ شما همخوانی دارد را برای تصمیم گیری جدا کنید.

پس از تمام این موارد، باید سفرهای قبلی خود فکر کنید. آیا می خواهید مقصد جدیدی را تجربه کنید و یا می خواهید تجربه ای جدید داشته باشید. ممکن است یکی از شما یا همراهانتان، در سفری که داشته، آنقدر لذتی شیرین را تجربه کرده که به شما پیشنهاد سفر به همان مقصد را داشته باشد. پس در انتخاب مقصد تمام این موارد می تواند روی تصمیم شما تاثیر داشته باشد.

در آخر

و در آخر، باید بگویم، لذت سفر در ایران، یکی از بهترین و جذابترین لذتهایی است که می توانید از سفر بدست آورید. با توجه به شناخت مردم ایران از فرهنگ و طبیعت و رسومات کلی مردمان هم میهنشان، در سفرهای داخلی ، تجربیات شیرین تری را بدست می آورند. از طرف دیگر، با آنچه که قبلا شنیده اند و از شهرهای دیگر در ذهن داشته اند، بصورت ملموس و از نزدیک آشنا می شوند. این موارد کمک می کند تا خاطرات بسیار جذاب و دلنشینی از سفر در ایران بدست آورند.

پس لذت سفر در ایران عزیزمان را از دست ندهید و سعی کنید اگر به سفر خارجی نیز می روید، هر از چندگاهی، در داخل ایران نیز سفر کنید. تجربه ثابت کرده که جای جای این خاک، با توجه به سابقۀ کهن تاریخی، چیزهایی برای دیدن و لذت بردن وجود دارد. از طرف دیگر طبیعت چهار فصل ایران، تمام نقاط آنرا برای دیدن، جذاب و چشم نواز آماده کرده و فقط باید به دیدنشان بروید.

و اگر در زمینۀ خرید تورهای داخلی ، آشنایی با مشخصات تورهای داخلی و بررسی قیمت تورهای داخلی ، سوالی داشتید، می توانید با ما و همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تورهای داخلی را برای شما انجام دهیم.

5/5
فهرست