تور پنانگ

این مطلب در مورد تور پنانگ و شرایط رزرو تور پنانگ نوشته شده است. در پکیج این صفحه نیز قیمت تور پنانگ آمده است که سعی شده قیمت ها بر اساس تور ارزان پنانگ آماده و به روز شوند. بنابراین در ادامه همراه من باشید تا اطلاعاتتان در مورد سفر به پنانگ و یا تور ترکیبی پنانگ کامل شود. البته در تماس با ما می توانید از آفر تور پنانگ نیز مطلع شوید.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز، اطلاعاتی وجود دارد که می تواند برایتان مفید و جذاب باشد. مثلا در صفحۀ تورهای مالزی اطلاعات و مشخصات سفر به پنانگ و سایر شهرهای این کشور قرار داده شده است. یا در صفحۀ تورهای کوالالامپور ، پکیج های سفر به این شهر و تورهای ترکیبی کوالا پنانگ آمده است. و همچنین در صفحۀ تورهای خارجی شرایط و قیمت سفر به تمام مقاصد گردشگری خارج از ایران وجود دارد که برای استفادۀ شما فراهم شده است.

پس در صورت تمایل به سایر صفحات سایت آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی سر بزنید و برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران و کارشناسان ما تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و یا کار رزرو تور پنانگ را برایتان انجام دهیم.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت آفر تور پنانگ
تور ارزان پنانگ

توضیحات

قبل از اینکه بخواهید از بین تورهای مالزی ، یکی را انتخاب کنید باید در مورد تورهای پنانگ و دیدنی های آن، اطلاعاتی را در اختیارتان بگذارم که بتوانید به درستی تصمیم بگیرید. ضمن اینکه پس مشاهده و مطالعۀ اطلاعات و قیمت تور پنانگ ، باید از دیدنی هایی که در این جزیرۀ زیبا وجود دارد بیشتر بدانید که بتوانید برای سفرتان برنامه ریزی درستی داشته باشید.

دانستن این مطالب باعث خواهد شد، علاوه بر اینکه می توانید در رزرو تور پنانگ به درستی اقدام کنید و در زمان خرید تور پنانگ ، بهترین خرید را داشته باشید، می توانید در طول سفرتان، برنامه ریزی خوبی داشته و از تک تک لحظات سفرتان به درستی استفاده کنید و بهترین خاطره را برای خود و همراهانتان رقم بزنید.

ضمن اینکه اطلاعاتی در مورد جغرافیای پنانگ و آب و هوای آن نیز ارائه خواهم کرد تا بدانید در هر فصلی با چه شرایط جوی روبرو هستید. پس در ادامۀ مطلب با من همراه باشید تا در حد توانم، اطلاعات خوبی را در اختیارتان بگذارم.

ویزای مالزی

قبل از هر چیز، باید در مورد ویزای کشور مالزی و شرایط سفر به آن صحبت کنم. اول اینکه شما برای سفر توریستی که زمان آن کمتر از دو هفته یا 14 روز است، به اخذ ویزا قبل از سفر نیاز نخواهید داشت. به محض ورود شما به هرکدام از مرزهای ورودی این کشور، مهر ورود در گذرنامۀ شما درج خواهد شد و با این مجوز، می توانید تا دو هفته در مالزی اقامت داشته باشید.

در توضیح ویزا باید بدانید که شما برای سفر به هر کشور خارجی که تابعیت یا اقامت آنرا ندارید، باید قبل از سفر، مجوز ورود به آن کشور را اخذ کنید. برای برخی از کشورها به سادگی این کار امکانپذیر است و برای برخی دیگر به دشواری صورت می پذیرد.

اما کشورهایی هستند که طبق توافق بین دولتهایشان این کار را ساده می کنند تا جایی که نیاز به اخذ ویزا را لغو می کنند. کشور مالزی نیز مانند کشورهایی همچون ترکیه، ارمنستان و گرجستان، لزوم اخذ ویزا قبل از سفر را برای شهروندان ایرانی لغو کرده است.

وقتی شما وارد فرودگاه مالزی می شوید، تنها مهر ورود در پاسپورتتان درج شده و در کمترین زمان ممکن وارد خاک این کشور می شوید. این نوع از اجازۀ ورود را ویزای فرودگاهی یا مهر ورود می نامند که بدون هزینه و در اسرع وقت انجامپذیر است. اما اطلاعات بیشتر در مورد انواع ویزای مالزی در صفحۀ تورهای مالزی توضیح داده شده است.

تورهای پنانگ
تور پنانگ

جغرافیا

اگر بخواهم در مورد جغرافیای جزیرۀ پنانگ صحبت کنم، اول باید از جغرافیای مالزی بگویم تا بدانید که دقیقا از چه موقعیت جغرافیایی صحبت می شود.

کشور مالزی در جنوب شرق قارۀ آسیا و تقریبا در جنوبی ترین قسمتهای این قاره و البته در شمال خط استوا واقع شده است. این موقعیت جغرافیایی را در ذهن داشته باشید تا زمانیکه در مورد آب و هوای آن صحبت می کنم، شرایط جوی را بهتر درک کنید.

کشور مالزی بجز شمال آن که با کشور تایلند مرز خاکی دارد، در هیچ قسمت دیگر خود مرز خاکی با کشوری ندارد. البته در جنوب آن نیز کشور سنگاپور قرار گرفته است که بسیار به آن چسبیده است، اما توسط یک آبراه یا کانال آبی، مرز خود را با کشور مالزی تشکیل داده است.

در سرتاسر شرق و غرب آن نیز آبهای دریاها واقع شده اند. مثلا در شرق این کشور دریای جنوبی چین قرار دارد که به خلیج تایلند و آبهای اقیانوس هند راه دارد و در غرب آن کانال مالاگا واقع شده است که به دریای آندامان و مجددا اقیانوس هند می رسد.

این دریاها که اطراف این کشور را در بر گرفته اند، هم بر آب و هوای آن تاثیر گذارده اند و هم بر نوع غذاهای این کشور و البته تاثیر بیشتر بر طبیعت آن است که بسیار زیبا، جذاب و شگفت انگیز در برابرتان خواهد بود.

جزیرۀ پنانگ نیز در غرب مالزی و در کانال مالاگا و در جنوب جزیرۀ لنکاوی واقع شده است. این جزیره نیز از طبیعت بسیار زیبا و شگفت انگیزی برخوردار است که می تواند برایتان بسیار جذاب شگفت انگیز باشد. نزدیکی جزیره به سرزمین اصلی مالزی نیز به نوعی جذابیت خاص خود را دارد.

آب و هوا

اما در این قسمت لازم است در مورد آب و هوا و شرایط جوی جزیرۀ پنانگ صحبت کنم. همانگونه که در قسمت جغرافیای این جزیره توضیح داده شد، این جزیره در جنوب شرق آسیا و در نزدیکی خط استوا واقع شده است که از طریق کانال مالاگا و دریای آندامان، به آبهای اقیانوس هند و دریای جنوبی چین راه دارد.

تمام این جغرافیا خبر از آب و هوایی گرم و استوایی به همراه بارانهای موسمی استوایی و گرمسیری دارد. شاید فصل تابستان در این قسمت های زمین کمی سخت باشد، اما به دلیل اینکه هوا ساکن نیست و بادهایی در آن می وزند، رطوبت و گرمای هوا زیاد آزار دهنده نخواهند بود.

البته شاید در این گونه مناطق، بهترین فصل سفر زمستان باشد. به دلیل اینکه در مناطق استوایی در زمستان، با آب و هوایی مانند هوای بهار در مناطقی مانند کشور خودمان روبرو هستید، این فصل می تواند برایتان جذابتر باشد.

اما فصول بهار و پاییز نیز به دلیل اینکه تا حدودی از گرمای هوا کاسته می شود و هوا خنک تر است، می توانند فصول دلچسبتری نسبت به تابستان برای سفر به پنانگ باشند. این توضیحات از این بابت داده شد تا با شرایط جغرافیایی و جوی پنانگ بیشتر آشنا شوید و بتوانید فصل سفر خود را به درستی و باب میل خود انتخاب کنید.

در مورد جزیره

پنانگ جزیره ای است که در سمت شمالغربی کشور مالزی یا شبه جزیرۀ مالزی قرار گرفته است. این جزیره، جزیره ای زیبا و توریستی است که دارای جاذبه های بسیار زیبای گردشگری شامل دیدنی های توریستی و دیدنی های طبیعی است که افراد بسیاری از سرتاسر جهان، هر ساله به آن سفر می کنند.

این جزیره در ذهن بازدیدکنندگان و گردشگران، به نام مروارید شرق جا افتاده است که این نام، تا حد زیادی برازندۀ این نقطه از مالزی است. نامی که حقیقتا برازندۀ آن است و گویای زیبایی و شکوه آن است.

پس در برنامه های سفرتان، در زمان انتخاب مقصدتان، حتما اقدام به رزرو تور پنانگ کرده و به آن سفر کنید. در مورد قیمت تور پنانگ نیز روی سایت اطلاعات و قیمتها و مشخصات تور پنانگ وجود دارد که می توانید با مشاهدۀ آنها، به راحتی اقدام به خرید تورها نمایید.

قیمت تور پنانگ
آفر تور پنانگ

دیدنی های پنانگ

در مورد دیدنی های این جزیرۀ زیبا حرف برای گفتن بسیار است. مهمترین دلیل آن نیز قرار گرفتن آن، در منطقۀ استوایی با آب و هوایی گرم استوایی است. وجود آب و هوایی شرجی در کنار بارانهای موسمی، طبیعتی سرسبز و جذاب را در این منطقه رقم زده است.

پوشش گیاهی انبوه و بکر، از دیدنی های طبیعی آن است. در کنار آن، دریاهای آزاد اطراف جزیره با آبهایی نیلگون و تمیز، بر زیبایی آن افزوده است. سواحل شنی و در برخی قسمت ها، پر از سخره های طبیعی، زیبایی و جذابیت آنرا دوچندان کرده است.

شنا کردن، گرفتن حمام آفتاب و تفریحات و ورزشهای آبی نیز، از تفریحاتی است که در کنار تمام لذتها، می توانید پس از خرید تور پنانگ و سفر به جزیرۀ پنانگ، از آن بهرهمند شوید. در ادامه با من همراه باشید تا اگر مسافر تورهای پنانگ هستید، با لذتهای این سفر آشنا شوید.

سایر جاذبه ها

سایر دیدنی هایی که در این سفر می توانید به دیدن آنها بروید، شامل ارتفاعات کامرون پر از مزارع و کارخانه های چای، پارک ملی پنانگ، پل پنانگ که از طولانی ترین پلهای دنیاست، مزرعه پروانه که جزو اولین مزارع پرورش و زندگی پروانه ها در مناطق استوایی است و بیش از چهار هزار پروانه از انواع گوناگون را در خود دارد و ساحل باتوفرینگی با سخره های کوچک و بزرگ با تفریحات ساحلی و آبی، می باشد.

از دیگر دیدنی های آن می توان به، سواحل شنی نانجونگ بونگاه، ساختمانهای زیبا با معماری جذاب، چشم انداز قلۀ پنانگ هیل، معبد مارها با بیشمار مار دیدنی، باغ ادویه های گرمسیری و بسیاری بازارهای محلی و مراکز خرید اشاره کرد.

از تفریحات در این جزیره نیز می توان به تفریحات و ورزشهای آبی، استفاده از انواع غذاهای دریایی و مالایی و چینی و بین المللی، خرید در بازارهای محلی و مراکز خرید امروزی و شرکت در جشنواره ها و فسیتوالهای مناسبتی اشاره کرد.

مراکز خرید پنانگ

یکی از کارهایی که پس از رزرو تور پنانگ می توانید انجام دهید، می توان به خرید در مراکز خرید مدرن آن و یا خرید در بازارهای محلی و سنتی آن اشاره کرد. از مراکز خرید معروف پنانگ، می توان از مرکز خرید گورنی پارگون، فروشگاه پرانگین، بازار پنانگ و تعدادی بازار سنتی و محلی نام برد که هر کدام، جذابیت خود را دارد.

خرید در سفر و همچنین خرید سوغاتی برای نزدیکان و دوستان و همچنین خرید لوازم و تولیدات و محصولات محلی و بومی هر منطقه، می تواند از لذتهای هر سفری باشد. مخصوصا در بازارهای محلی که می توانید فرهنگ و آداب و رسوم مردم محلی آن منطقه را به خوبی ببینید و با اقوام مختلف ساکن جزیره و فرهنگ آنها آشنا شوید.

پس اگر به پنانگ سفر کردید، لذت خرید در آن را، چه در مراکز خرید مدرن و چه در بازارهای محلی آن، از دست ندهید.

سایر توضیحات

در نهایت باید توضیحات تکمیلی را در این قسمت برایتان شرح دهم. اولین نکته این است که سفر به پنانگ، به صورت زمینی انجام می شود. گرچه بصورت دریایی نیز می شود به پنانگ رفت، اما راه مرسوم رفتن به این جزیره برای گردشگران، مسیر زمینی است.

سیستم حمل و نقل عمومی در پنانگ نیز مانند اکثر شهرها، اتوبوس، تاکسی، مترو و تراموا و البته قایق می باشد. در مورد بهترین فصل سفر نیز باید گفت، با توجه به آب و هوای گرم و استوایی و هوای شرجی، بهترین فصل سفر به پنانگ، اوایل پاییز تا اواخر زمستان می باشد. برای خرید نیز بهترین زمان، حدود ماه ژانویه و کریسمس می باشد که حدودا در بهمن ماه می باشد.

همچنین باید بدانید که جشنواره هایی در جزیرۀ پنانگ برگزار می شود که شرکت در آنها و دیدنشان خالی از لطف نیست. این جشنواره ها شامل، جشنوارۀ جرج تاون پنانگ که از اوایل مرداد تا اواسط شهریور برگزار می شود، جشنوارۀ بالن که در 20 و 21 بهمن و جشنوارۀ وسک که در زمان جشن چینی ها برگزار می شود می باشند.

در نهایت

در نهایت باید بگویم، تورهای پنانگ ، جزو تورهای محبوب در بین بسیاری از گردشگران می باشد. آرامش و زیبایی این جزیره باعث شده تا هر ساله، مسافران بسیاری اقدام به خرید تور پنانگ کرده و به آنجا سفر کنند.

پس اگر شما هم قصد سفر به کشور مالزی را دارید، پس از مشاهدۀ مشخصات تور پنانگ و همچنین قیمت تور پنانگ ، اقدام به رزرو تور پنانگ کرده و به این سرزمین زیبا سفر کنید. همچنین می توانید برای دریافت پاسخ سوالات خود فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

ضمن اینکه می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به قسمت های مختلف سایت آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی سر بزنید و یا با همکاران و کارشناسان ما، با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید تا راهنمای شما باشیم.

قیمت تور پنانگ
رزرو تور پنانگ