تورهای پنانگ

این مطلب در مورد تورهای پنانگ می باشد. در مورد قیمت تور پنانگ و همچنین مشخصات تور پنانگ نیز، اطلاعات کاملی گردآوری شده است. ضمن اینکه می توانید برای رزرو تور پنانگ اقدام کرده و با تماس با ما نسبت به خرید تور پنانگ اقدام نمایید.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز، اطلاعات خوبی در مورد هتل های پنانگ و جاذبه های گردشگری پنانگ و همچنین تورهای مالزی و سایر تورهای خارجی وجود دارد که برای استفادۀ شما فراهم شده است.

پس در صورت تمایل به سایر صفحات سایت آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی سر بزنید و برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران و کارشناسان ما تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

در مورد پنانگ

قبل از اینکه بخواهید از بین تورهای مالزی، یکی را انتخاب کنید باید در مورد تورهای پنانگ و دیدنی های آن، اطلاعاتی را در اختیارتان بگذارم که بتوانید به درستی تصمیم بگیرید. ضمن اینکه پس مشاهدۀ مشخصات تور پنانگ و قیمت تور پنانگ ، باید از دیدنی هایی که در این جزیرۀ زیبا وجود دارد بیشتر بدانید که بتوانید برای سفرتان برنامه ریزی درستی داشته باشید.

دانستن این مطالب باعث خواهد شد، علاوه بر اینکه می توانید در رزرو تور پنانگ به درستی اقدام کنید و در زمان خرید تور پنانگ ، بهترین خرید را داشته باشید، می توانید در طول سفرتان، برنامه ریزی خوبی داشته و از تک تک لحظات سفرتان به درستی استفاده کنید و بهترین خاطره را برای خود و همراهانتان رقم بزنید.

پس در ادامۀ مطلب با من همراه باشید تا در حد توانم، اطلاعات خوبی را در اختیارتان بگذارم.

تورهای پنانگ
تور پنانگ

در مورد جزیره

پنانگ جزیره ای است که در سمت شمالغربی کشور مالزی یا شبه جزیرۀ مالزی قرار گرفته است. این جزیره، جزیره ای زیبا و توریستی است که دارای جاذبه های بسیار زیبای گردشگری شامل دیدنی های توریستی و دیدنی های طبیعی است که افراد بسیاری از سرتاسر جهان، هر ساله به آن سفر می کنند.

این جزیره در ذهن بازدیدکنندگان و گردشگران، به نام مروارید شرق جا افتاده است که این نام، تا حد زیادی برازندۀ این نقطه از مالزی است. نامی که حقیقتا برازندۀ آن است و گویای زیبایی و شکوه آن است.

پس در برنامه های سفرتان، در زمان انتخاب مقصدتان، حتما اقدام به رزرو تور پنانگ کرده و به آن سفر کنید. در مورد قیمت تور پنانگ نیز روی سایت اطلاعات و قیمتها و مشخصات تور پنانگ وجود دارد که می توانید با مشاهدۀ آنها، به راحتی اقدام به خرید تورها نمایید.

دیدنی های جزیره

در مورد دیدنی های این جزیرۀ زیبا حرف برای گفتن بسیار است. مهمترین دلیل آن نیز قرار گرفتن آن، در منطقۀ استوایی با آب و هوایی گرم استوایی است. وجود آب و هوایی شرجی در کنار بارانهای موسمی، طبیعتی سرسبز و جذاب را در این منطقه رقم زده است.

پوشش گیاهی انبوه و بکر، از دیدنی های طبیعی آن است. در کنار آن، دریاهای آزاد اطراف جزیره با آبهایی نیلگون و تمیز، بر زیبایی آن افزوده است. سواحل شنی و در برخی قسمت ها، پر از سخره های طبیعی، زیبایی و جذابیت آنرا دوچندان کرده است.

شنا کردن، گرفتن حمام آفتاب و تفریحات و ورزشهای آبی نیز، از تفریحاتی است که در کنار تمام لذتها، می توانید پس از خرید تور پنانگ و سفر به جزیرۀ پنانگ، از آن بهرهمند شوید. در ادامه با من همراه باشید تا اگر مسافر تورهای پنانگ هستید، با لذتهای این سفر آشنا شوید.

قیمت تور پنانگ
رزرور تور پنانگ

سایر جاذبه ها

سایر دیدنی هایی که در این سفر می توانید به دیدن آنها بروید، شامل ارتفاعات کامرون پر از مزارع و کارخانه های چای، پارک ملی پنانگ، پل پنانگ که از طولانی ترین پلهای دنیاست، مزرعه پروانه که جزو اولین مزارع پرورش و زندگی پروانه ها در مناطق استوایی است و بیش از چهار هزار پروانه از انواع گوناگون را در خود دارد و ساحل باتوفرینگی با سخره های کوچک و بزرگ با تفریحات ساحلی و آبی، می باشد.

از دیگر دیدنی های آن می توان به، سواحل شنی نانجونگ بونگاه، ساختمانهای زیبا با معماری جذاب، چشم انداز قلۀ پنانگ هیل، معبد مارها با بیشمار مار دیدنی، باغ ادویه های گرمسیری و بسیاری بازارهای محلی و مراکز خرید اشاره کرد.

از تفریحات در این جزیره نیز می توان به تفریحات و ورزشهای آبی، استفاده از انواع غذاهای دریایی و مالایی و چینی و بین المللی، خرید در بازارهای محلی و مراکز خرید امروزی و شرکت در جشنواره ها و فسیتوالهای مناسبتی اشاره کرد.

مراکز خرید

یکی از کارهایی که پس از رزرو تور پنانگ می توانید انجام دهید، می توان به خرید در مراکز خرید مدرن آن و یا خرید در بازارهای محلی و سنتی آن اشاره کرد. از مراکز خرید معروف پنانگ، می توان از مرکز خرید گورنی پارگون، فروشگاه پرانگین، بازار پنانگ و تعدادی بازار سنتی و محلی نام برد که هر کدام، جذابیت خود را دارد.

خرید در سفر و همچنین خرید سوغاتی برای نزدیکان و دوستان و همچنین خرید لوازم و تولیدات و محصولات محلی و بومی هر منطقه، می تواند از لذتهای هر سفری باشد. مخصوصا در بازارهای محلی که می توانید فرهنگ و آداب و رسوم مردم محلی آن منطقه را به خوبی ببینید و با اقوام مختلف ساکن جزیره و فرهنگ آنها آشنا شوید.

پس اگر به پنانگ سفر کردید، لذت خرید در آن را، چه در مراکز خرید مدرن و چه در بازارهای محلی آن، از دست ندهید.

سایر توضیحات

در نهایت باید توضیحات تکمیلی را در این قسمت برایتان شرح دهم. اولین نکته این است که سفر به پنانگ، به صورت زمینی انجام می شود. گرچه بصورت دریایی نیز می شود به پنانگ رفت، اما راه مرسوم رفتن به این جزیره برای گردشگران، مسیر زمینی است.

سیستم حمل و نقل عمومی در پنانگ نیز مانند اکثر شهرها، اتوبوس، تاکسی، مترو و تراموا و البته قایق می باشد. در مورد بهترین فصل سفر نیز باید گفت، با توجه به آب و هوای گرم و استوایی و هوای شرجی، بهترین فصل سفر به پنانگ، اوایل پاییز تا اواخر زمستان می باشد. برای خرید نیز بهترین زمان، حدود ماه ژانویه و کریسمس می باشد که حدودا در بهمن ماه می باشد.

همچنین باید بدانید که جشنواره هایی در جزیرۀ پنانگ برگزار می شود که شرکت در آنها و دیدنشان خالی از لطف نیست. این جشنواره ها شامل، جشنوارۀ جرج تاون پنانگ که از اوایل مرداد تا اواسط شهریور برگزار می شود، جشنوارۀ بالن که در 20 و 21 بهمن و جشنوارۀ وسک که در زمان جشن چینی ها برگزار می شود می باشند.

در نهایت

در نهایت باید بگویم، تورهای پنانگ ، جزو تورهای محبوب در بین بسیاری از گردشگران می باشد. آرامش و زیبایی این جزیره باعث شده تا هر ساله، مسافران بسیاری اقدام به خرید تور پنانگ کرده و به آنجا سفر کنند.

پس اگر شما هم قصد سفر به کشور مالزی را دارید، پس از مشاهدۀ مشخصات تور پنانگ و همچنین قیمت تور پنانگ ، اقدام به رزرو تور پنانگ کرده و به این سرزمین زیبا سفر کنید. همچنین می توانید برای دریافت پاسخ سوالات خود فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

ضمن اینکه می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به قسمت های مختلف سایت آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی سر بزنید و یا با همکاران و کارشناسان ما، با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید تا راهنمای شما باشیم.

فهرست