تور دهلی آگرا جیپور

در این صفحه در مورد تور ترکیبی دهلی آگرا جیپور که به تور مثلث طلایی هند نیز مشهور است صحبت خواهم کرد. ضمن اینکه در پکیج این صفحه قیمت تور دهلی آگرا جیپور آمده است که سعی می شود قیمت ها بر اساس قیمت های تور ارزان دهلی آگرا جیپور آماده و به روز شود. همچنین در مورد جغرافیای این سه شهر صحبت خواهم کرد تا بدانید به کجاها سفر می کنید و علاوه بر آن در مورد شرایط جوی این سه شهر توضیح خواهم داد تا بدانید در طول سال چه شرایط آب و هوایی بر آنها حاکم است که بتوانید زمان سفر را به درستی انتخاب کنید. بجز اینها در مورد جاذبه های گردشگری هر سۀ این شهرها صحبت خواهم کرد تا با آشنایی با آنها برای روزهای سفرتان برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. و همچنین در مورد ویزای کشور هند نیز توضیحاتی ارائه خواهم کرد تا اطلاعات کاملی ارائه شده باشد. بنابراین در ادامه همراه من باشید تا اطلاعاتتان در مورد تور دهلی آگرا جیپور کامل و به روز شود.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز اطلاعاتی وجود دارد که می تواند برایتان مفید و البته جالب باشد. مثلا در صفحۀ تورهای هند ، اطلاعات سفر به این کشور در تمام مقاصد گردشگری آن آمده است. و یا در صفحۀ تور بمبئی گوا ، قیمت و توضیحات سفر به این دو شهر درج شده است. یا در صفحۀ تورهای خارجی ، قیمت و توضیحات سفر به تمام مقاصد گردشگری خارج از ایران درج شده که می توانید با مراجعه به آنها از اطلاعات آنها استفاده کنید که این اطلاعات کمک خواهد کرد تا مقصد سفر و تور خود را با دقت انتخاب کنید.

و با وجود تمام توضیحات اگر باز سوالی داشتید، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشیم و یا کار رزرو تور مثلث طلایی هند را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور دهلی آگرا جیپور
هتلدرجهنوع اتاقدو تختهیک تختهکودک با تختکودک بدون تخت
LA NEW DELHI4*BB / STD
THE RETREAT AGRA4*BB / STD209.950.000249.950.000159.950.000119.950.000
JAIPUR CENTRAL4*BB / STD
RADISSON BLU PACH5*BB / STD
CLARKS SHIRAZ AGRA5*BB / STD219.950.000269.950.000169.950.000119.950.000
ROYAL ORCHID JAIPUR5*BB / STD
LEELA AMBIANCE5*BB / STD
RADISSON HOTEL AGRA5*BB / STD239.950.000299.950.000169.950.000119.950.000
CROWNE PLAZA5*BB / STD
خدمات تور دهلی آگرا جیپور

تور ترکیبی هند

پرواز رفت و برگشت با هواپیمایی ماهان، 7 شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی و بین شهری، گشت شهری با سه وعده نهار فست فودی، بیمه مسافرتی و راهنمای فارسی زبان.

قوانین:

تمامی تورها چارتر بوده و در صورت کنسلی تور از طرف مسافر، جرامی کنسلی طبق قوانین ایرلاین، چارتر کننده و هتل محاسبه و مابقی مبلغ پس از کسر هزینه ها مسترد خواهد شد.

پرداخت 70 درصد مبلغ تور، در زمان عقد قرارداد الزامی است.

هزینۀ کودک زیر دو سال 4.600.000 تومان می باشد.

مدارک مورد نیاز:

اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ سفر، 2 قطعه عکس رنگی و زمینه سفید 5*5 جدید، کپی دو صفحۀ اول شناسنامه و پشت و روی کارت ملی و فرم پر شدۀ اطلاعات مسافر.

برنامۀ سفر:

روز اول: سفر تهران به دهلی. ورود به فرودگاه دهلی (صبح). عبور از گمرک و تشریفات قانونی و دریافت بار. ملاقات با نمایندۀ تور بعد از خروج از ترمینال مسافران و انتقال به هتل و پذیرش در هتل.

روز دوم: گشت شهری ترکیبی دهلی قدیم و جدید.

روز سوم: در اختیار مسافر.

روز چهارم: صرف صبحانه در هتل و حرکت به سمت آگرا. طول مسیر 4 تا 5 ساعت. پذیرش هتل در آگرا و مابقی روز آزاد.

روز پنجم: گشت شهری و برای عصر از خودرویی در اختیارتان قرار گرفته و می توانید از آن برای گشت و خرید استفاده کنید.

روز ششم: حرکت به سمت جیپور. طول مسیر 6 ساعت. در مسیر بازدید از فاتح پور سیکری.

روز هفتم: گشت شهری و برای عصر از خودرویی در اختیارتان قرار گرفته و می توانید از آن برای گشت و خرید استفاده کنید.

روز هشتم: وقت آزاد پس از صبحانه و سپس حرکت از جیپور به دهلی. طول مسیر حدود 5 تا 6 ساعت. حرکت به فرودگاه و برگشت به ایران.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور دهلی آگرا جیپور
تور مثلث طلایی هند

توضیحات

در این صفحه در مورد تور مثلث طلایی هند صحبت خواهم کرد. سه شهر دهلی، آگرا و جیپور در قالب یک تور که سه ضلع یک مثلث هستند که شهرهایی بسیار زیبا و تاریخی هستند و برنامۀ سفر به این سه شهر در قالب یک تور ترکیبی هند آماده شده اند و می توانید در این سفر، مهمترین و زیباترین جاذبه های گردشگری هند را ببینید.

علاوه بر آن در مورد جغرافیای این سه شهر و شرایط جوی و آب و هوای آنها نیز توضیحاتی را ارائه خواهم کرد. ضمن اینکه در مورد دیدنی های این سه شهر صحبت خواهم کرد تا با آنها آشنا شوید و بتوانید برای دیدن آنها در روزهای سفرتان برنامه ریزی کنید.

ضمنا توضیحاتی در مورد ویزای هند خواهم داد تا با ویزای این کشور و مدارک و شرایط دریافت آن آشنا شوید. این اطلاعات کمکتان خواهد کرد تا برای انتخاب مقصد درست تصمیم بگیرید و برای برنامه ریزی سفر مشکلی نداشته باشید. همچنین با استفاده از پکیج قیمت تور دهلی آگرا جیپور را ببینید و برای مقایسۀ قیمت ها از آن استفاده کنید.

ویزای هند

در این قسمت لازم است در مورد ویزای هند صحبت کنم. البته در صفحۀ ویزای هند توضیحات در این زمینه به صورت کامل آمده است اما، لازم است اینجا نیز توضیحات مختصری ارائه شود. شما برای دریافت ویزای هندوستان کار سختی نخواهید داشت و به راحتی و با سفارش آن به آژانس مسافرتی و سپس مراجعه به سفارت برای انگشت نگاری، ویزای خود را دریافت خواهید کرد.

ویزای هندوستان به صورت حضوری و یا الکترونیک صادر می شود. اما برای مسافران ایرانی صدور ویزای الکترونیک هند در حال حاضر امکانپذیر نیست. اما ویزای توریستی هند ، به صورت حضوری و توسط آژانس مسافرتی که تور خود را از آن خریده اید، درخواست داده می شود و یک زمان برای انگشت نگاری تعیین می شود و شما در آن زمان با مراجعه به سفارت کار انگشت نگاری خود را انجام خواهید داد.

اما مدت زمان لازم برای بررسی و صدور ویزا 7 روز کاری است و به راحتی ویزای شما صادر می شود. مدارک ویزای هند شامل اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ سفر، فرم درخواست ویزا، 2 قطعه عکس رنگی و زمینه سفید با ابعاد 5*5 یا 4*6، کپی برابر اصل تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی، کپی برابر اصل تمام ویزاهای قبلی هند، بلیط رفت و برگشت، واچر هتل و بیمۀ مسافرتی می باشد.

اما قیمت ویزای هند مبلغ 150 دلار می باشد که نقدا به همراه سایر مدارک ویزا به سفارت پرداخت می شود. و اینکه مدت زمان اعتبار ویزای هند با توجه به مدت زمان اقامت شما تعیین می شود. این زمان در برگۀ درخواست ویزای شما نوشته می شود و طبق بلیط رفت و برگشت و واچر هتل محل اقامت شما تعیین می شود که چند روز اقامت دارید و طبق همان مدت، ویزای شما صادر می شود. اما بیشترین مدت زمانی که می شود ویزای شما اعتبار داشته باشد، 30 روز یا یک ماه تمام می باشد.

جغرافیا

قبل از اینکه بخواهم در مورد جغرافیای سه شهر دهلی، آگارا و جیپور صحبت کنم، ابتدا لازم است در مورد جغرافیای کشور هندستان توضیحاتی بدهم تا اول با موقعیت این کشور آشنا شوید و سپس متوجه شوید که این سه شهر در کجای این کشور قرار گرفته اند تا تداعی درستی از جایی که قرار است بروید داشته باشید.

کشور هندوستان در میانۀ قارۀ آسیا قرار گرفته است. تقریباً می توان گفت میانۀ قارۀ آسیا زیرا، اگر قارۀ پهناور آسیا را از شمال تا جنوب، شرق تا غرب، با تمام خاک یکپارچه و وسیع آن و جزایر و دریاهای آن در نظر بگیریم، تقریباً می توان گفت کشور هندوستان در مرکز این قاره واقع شده است. کشوری پهناور که خود یک شبه قاره است و از نظر وسعت، شاید بتوان آنرا با قارۀ استرالیا یا اروپا مقایسه کرد.

کشور هند، از جنوب غرب، جنوب و جنوب شرق، به دریا می رسد و فقط در نواحی شمالی آن است که مرز خاکی مشترکی با چند کشور دارد. این کشور از شمال غرب با کشور پاکستان مرز خاکی دارد. در شمال، مرز مشترک باکشور چین، نپال و بوتان دارد و در شمال غرب، به دلیل نوع خاص از شکل مرزها، با کشورهای بنگلادش، میانمار و مجدداً چین مرز خاکی دارد.

اما در جنوب غرب به دریای عرب می رسد، در جنوب به دریای ماگادیو و در جنوب شرق به جلیج بنگال متصل است و این دریاها، سواحل جنوبی این کشور را تشکیل می دهند. بجز اینها، کشور سریلانکا، به شکل یک جزیره، در جنوبی ترین نقطۀ کشور هند و کمی متمایل به شرق، در فاصلۀ کمی از سواحل هند قرار گرفته است. تمام این دریاها در نهایت در جنوب به اقیانوس هند پیوند می خورند.

نوع گستردگی کشور هند در نقشۀ جغرافیایی به گونه ای است که این کشور در شمال شرق، تمام اطراف کشور بنگلادش را در بر گرفته است. کشور بنگلادش، در جنوب به خلیج بلنگال می رسد و جنوب شرق، مرز کوتاهی با کشور میانمار دارد، بجز اینها، تمام قسمت های غربی، شمالی و شرقی آن توسط مرزهای کشور هند احاطه شده اند.

کشور هند، با توجه به اینکه اطراف آنرا در تمام قسمت های جنوبی دریاها احاطه کرده اند و با توجه به نزدیکی به خط استوا، از شرایط جوی نیمه استوایی برخوردار است که این نوع از آب و هوا، در طبیعت و بخشی از جاذبه های گردشگری آن تاثیرگذار بوده است، بخشی از دیدنی های این کشور که به جاذبه های طبیعی آن مربوط می شوند و جزئی از زیبایی های طبیعی کشور هندوستان هستند.

اما سه شهر دهلی، آگرا و جیپور، در نواحی شمالی و مرکزی این کشور قرار دارند و اگر روی نقشه به آنها دقت کنید، در سه راس یک مثلث قرار گرفته اند، به همین دلیل تورها به مقصد این سه شهر را تور مثلث طلایی هند می نامند.

ادامه به زودی…..

در آخر

و در آخر اینکه سعی شد در این صفحه اطلاعات کاملی از تور ترکیبی دهلی آگرا چیپور داده شود تا با این تور که با نام تور مثلث طلایی هند نیز نامیده می شود، آشنا شوید. علاوه بر آن در پکیج این صفحه قیمت تور دهلی آگرا جیپور آمده که سعی شده بر اساس قیمت تور ارزان دهلی آگرا جیپور باشد تا خریدتان به صرفه هم باشد. ضمن اینکه سعی می شود اطلاعات این صفحه دائما کامل و به روز شود.

و با وجود تمام توضیحات اگر باز سوالی داشتید، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور مثلث طلایی هند را انجام دهیم.

تور ارزان دهلی آگرا جیپور
قیمت تور دهلی آگرا جیپور

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور پوکت تابستان
نوشتهٔ بعدی
تور بمبئی گوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید