تورهای 3 شب استانبول

این مطلب در مورد تورهای 3 شب استانبول می باشد. در اصطلاح این تورها را با نام تور 3 شب و 4 روز استانبول نیز می شناسند. در پکیج این صفحه نیز تور لحظه آخری 3 شب استانبول قرار داده شده که سعی شده بر اساس قیمت تور ارزان 3 شب استانبول باشد.  برای رزرو تورها و یا اطلاع از قیمت تورهای 3 شب استانبول با ما در تماس باشید.

همچنین برای مشاهدۀ سایر تورهای استانبول وارد لینک شوید و صفحه را مشاهده کنید. یا در صفحۀ تورهای ترکیه قیمتها و توضیحات تورها در سایر مقاصد گردشگری کشور ترکیه قرار داده شده است و در صفحۀ تورهای خارجی قیمت و مشخصات تورها در تمام مقاصد گردشگری خارجی وجود دارد.

در ضمن می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور ارزان 3 شب استانبول را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور 3 شب استانبول
فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
تور لحظه آخری 3 شب استانبول
تور ارزان 3 شب استانبول

تور 3 شب استانبول

ما قصد داریم در این مقاله کمی در مورد  اصطلاحات تورها، کمی در مورد تورهای استانبول و کمی در مورد شهر استانبول در کشور ترکیه صحبت کنیم. این موارد می تواند در انتخابتان تاثیر داشته باشد. شما ممکن است از بین سفرهای داخلی و خارجی یکی را انتخاب کنید.

مثلا سفرهای خارجی گزینۀ شما باشد. در بین تمام تورهای خارجی و تمام کشورها ، کشور ترکیه را بعنوان مقصد گردشگری خود تعیین کنید. باید بدانید که کشور ترکیه متشکل از چندین مسیر گردشگری است که هر یک به نوبۀ خود دیدنی و جذاب است.

با توجه به اینکه دولتمردان کشور ترکیه توجه زیادی به صنعت پولساز گردشگری دارند، سالانه مسافران بسیاری به تمام نقاط این کشور سفر می کنند. کشور ترکیه از سابقۀ تاریخی کهنی برخوردار است. این کشور پهناور علاوه بر تاریخ کهن ، از موقعیت استثنایی جغرافیایی نیز برخوردار است. این مورد نیز در جذب گردشگر تاثیر بسزایی دارد.

ما در این مطلب علاوه بر پیشینه در مورد تورهای 3 شب استانبول یا تورهای 3 شب و 4 روز استانبول نیز صحبت خواهیم کرد.

تور لحظه آخری 3 شب استانبول

در این قسمت از این صفحه، می خواهم توضیحاتی در مورد تورهای آفری استانبول صحبت کنم. اینکه این تورها چه زمانی ایجاد می شود و چرا با تخفیف فروخته می شوند. در دو حالت تورها با تخفیف و به صورت آفری به فروش می رسند. اول زمانی است که پروازهای چارتری شامل تخفیف می شوند و حالت دوم زمانی که هتلهای یک شهر یا مقصد گردشگری، شامل تخفیف می شود. اما چه زمانی این تخفیفها اعمال می شوند.

در توضیح حالت اول، باید بگویم که تمام یا بخشی از صندلی های پروازها، از مدتها قبل، برای مقاصد پر طرفدار گردشگری خریداری می شوند و پول آنها به ایرلاین پرداخت می شود. به اصطلاح پرواز چارتر می شود. برای مثال این صفحه، مثلا پرواز در ابتدای سال، برای پاییز و زمستان همان سال، توسط آژانس های مسافرتی یا گردانندگان تور خریداری شده و پول آن پرداخت می شود. اما با نزدیک شده به تاریخ اگر تمام ظرفیت پرواز پر نشود، آژانس مسافرتی اقدام به اعمال تخفیف روی قیمت کلی تور کرده و در اینجا، آفر تور 3 شب استانبول تبلیغ می شود و به اصطلاح تور لحظه آخری 3 شب استانبول ایجاد می شود.

البته این تبلیغات برای دو تا سه روز قبل از تاریخ سفر است و باید حتما آمادۀ سفر باشید تا بتوانید از این تخفیفها استفاده کنید. البته باید مطلع باشید که برخی از همکاران ما، برای فروش بیشتر، اقدام به انجام اینگونه تبلیغات می کنند تا فقط شما را جذب کنند و در نهایت با بهانه های مختلف، تور را به قیمت اصلی می فروشند، حتما به این مورد دقت کنید.

تورهای 3 شب استانبول
تورهای 3 شب و 4 روز استانبول

تور ارزان 3 شب استانبول

اما در حالت دوم، زمانی تور به صورت آفری به فروش می رسد که هتلهایی که از قبل رزرو شده اند، پر نشوند. آژانس های مسافرتی و کارگزاران در شهرهای مهم گردشگری داخلی و خارجی، اقدام به رزرو تعداد مشخصی اتاق در بازه های تاریخی مختلف می کنند. آنها تعهد می دهند تا در یک بازۀ مشخص، تعداد مشخصی اتاق را پر کنند. پول این مدل رزروها، قبل از ورود مسافر به هتل پرداخت می شود و به دلیل اینکه تعداد زیادی اتاق رزرو می شود، تختفیف بالایی از هتل گرفته می شود تا نرخ کارگزار، از نرخ هتل پایینتر باشد.

اما با نزدیک شدن به تاریخ اتمام بازۀ زمانی، اگر کارگزار تواند به تمام تعهد خود عمل کند، اقدام به اعمال تخفیف روی هتل کرده و تورها به صورت تخفیف دار تبلیغ می شوند. به عنوان مثال، تور ارزان 3 شب استانبول تبلیغ شده و به فروش می رسد.

در این دو حالت شما با آفر تورها روبرو خواهید بود و می توانید خریدی به صرفه تر داشته باشید. بنابراین، اگر خواستید از آفر تور 3 شب استانبول مطلع شوید، حتما با ما در تماس باشید تا بتوانید خریدی به صرفه و ارزان داشته باشید.

کمی از گذشته

باید بدانید که از دیرباز، این کشور، دارای حکومتهای قدرتمندی بوده که باعث رونق و پیشرفت آن در تمام زمینه ها بوده اند. از طرف دیگر این کشور، در حکومتهای مشرق زمین مانند ایران و چین، و حکومتهای اروپایی مانند یونان و روم قرار داشته است.

این جایگاه جغرافیایی باعث شده که علم، صنعت و تجارت از مرزهای آن عبور کند، به داخل آن راه یابد و یا از مغرب به مشرق برود. از مشرق به مغرب گسترش یابد. علاوه بر آن در مسیر لشکرکشی های رومیان به ایران یا ایرانیان به یونان، همواره سرزمین ترکیه، زیر پای سربازان و جنگ آوارن این حکومتها در نوردیده شده است.

در جریان عبور مردمان و تجار و دانشمندان و سربازان، همواره مردمان این سرزمین در معرض یادگیری و تغییر و مبادله بوده اند. گاهی علم مبادله می شده، گاهی کالا و گاهی فرهنگ. زمانی هنری آموخته می شده و زمانی نیز، فرهنگی آموزش داده می شده است.

تمام این رویارویی ها و مواجهه ها، در طی سالیان باعث شده تا مردمان این سرزمین علاوه بر فرهنگ و هنر و تاریخ غنی که داشته اند. از دانش و فرهنگ و آداب و رسوم و هنر دیگر سرزمینهای اطراف نیز، چیزی بیاموزند و وزنی به بارشان بیافزایند.

در ادامه بیشتر در مورد تورهای 4 روزه استانبول و شرایط رزرو تور 3 شب استانبول صحبت خواهیم کرد.

سرزمینی کهن و مدرن

با توجه به عبور و مرورها و مبادله ها، چه در زمینۀ تجارت، چه علم و دانش، چه فرهنگ و آداب و رسوم و چه جنگ و پیکارها، امروزه کشوری بر جای مانده پر از تاریخ و روایت پر از دیدنی ها و جاذبه هایی که مورد توجه گردشگران میباشد.

مردمان ترکیه این توجه و علاقه را دریافته اند و زمینه را برای ورود گردشگران به این سرزمین فراهم کرده اند. علاوه بر آنچه از گذشته شما را جذب میکند، موارد مورد نیاز امروزی نیز به آن اضافه شده تا نقصی در کار جذب گردشگر دیده نشود.

زیر ساختها و لوازم آسایش و تفریح و استراحت هر آنچه که نیاز صنعت گردشگری است. بله همه چیز در سرتاسر این سرزمین پهناور آماده شده. که هرکجا و هر گوشه ای که میتواند برای سیاحان جذاب باشد، وارد چرخۀ گردشگری این کشور شود.

در بین تمام نقاط و شهرهای این سرزمین، شهر استانبول، از مهمترین نقاط دیدنی است. این شهر چه از لحاظ تاریخی و چه از نظر طبیعت و چه با معیارهای امروزی، در زمینۀ جذب بازدید کننده بسیار عالی آماده شده است.

شما می توانید تور سه شب استانبول یا به قولی تورهای 4 روزه استانبول را خریداری کنید و به این شهر زیبا سفر کنید.

تورهای 3 شب استانبول
تورهای 3 شب و 4 روز استانبول

شهر استانبول

در مورد شهر استانبول باید بدانید که این شهر اصلی ترین شهری است که در کشور ترکیه بعنوان مقصد گردشگری شناخته می شود. سابقۀ تاریخی آن بسیار کهن است. این شهر در دوره های متعدد، بعنوان پایتخت حکومتهای مختلف این سرزمین شناخته می شده است.

مخصوصا در دوران عثمانی مرکز امپراتوری عثمانی بوده است. این مرکزیت باعث شده تا آثار معماری و شهرسازی کهنی از آن دوران در شهر دیده شود. این آثار تاریخی، خود از جاذبه های گردشگری استانبول محسوب می شوند.

از طرف دیگر، موقعیت جغرافیایی آن به گونه ای است که شهر توسط دریا احاطه شده است. تنگۀ استراتژیک بسفر نیز در این شهر است که عبور و مرور دریایی در آن در زمینۀ تجارت، بسیار موثر است. اما مهمترین نکته این است که این شهر تنها شهری است که بخشی از آن در قارۀ آسیا و بخش دیگرش در اروپا قرار دارد.

آب و هوا و طبیعت نیز مزید بر علت شده تا گردشگران بسیاری تمایل داشته باشند تا به این شهر سفر کنند. برخی افراد این تورها را خریداری می کنند تا از شهر زیبا دیدن کنند. از طرف دیگر عدۀ زیادی برای خرید به این شهر سفر می کنند.

مراکز خرید زیاد، کیفیت های خوب، قیمت های مناسب. همگی باعث شده اند تا بسیاری از افراد بیشتر برای خرید به استانبول بروند. تور 3 شب و 4 روز استانبول ، گزینۀ مناسبی برای این قبیل گردشگران می باشد. برای رزرو تور 3 شب استانبول باید از قیمت تور 3 شب استانبول اطلاع داشته باشید.

تورهای 3 شب استانبول
تورهای 3 شب و 4 روز استانبول

انواع تورها

برای ورود به استانبول تورهای بسیاری برگزار می شود. تور 3 شبه استانبول ، تورهای 5 شبه استانبول، تورهای 7 شبه استانبول و تورهای ترکیبی استانبول. علاوه بر اینها تورهای بلند مدت تر نیز میتوانید خریداری کنید و به این شهر سفر کنید. البته قیمت تور 3 شب استانبول ارزانترین آنهاست.

در تور 3 شب و 4 روز استانبول شما 3 شب اقامت هتل دارید. مدت اقامت شما 3 شب و 4 روز است. در روز چهارم اقامت شما به مبدأ سفر خود باز می گردید. به همین دلیل است که تعداد شب کمتر از تعداد روزهای اقامت شماست.

در این تورها شما 3 وعده صبحانه دارید. در مورد وعده های غذایی باید بدانید که هتل ها در ترکیه با صبحانه رزرو می شوند. به این حالت در اصطلاح BB می گویند. تخت و صبحانه ( bed & Breakfast ). تعداد وعده های صبحانه به تعداد شبهای اقامت است.

اگر بخواهید در هتل نهار یا شام را صرف کنید، حتما باید هزینۀ آنرا در هتل پرداخت کنید. معمولا در رزرو تور 3 شب استانبول ، یک گشت شهری با نهار نیز دارید.

ساعات پرواز

البته باید در خرید تور سه شب استانبول دقت کنید. در زمان خرید تور 4 روزه استانبول ، به ساعت پرواز خود توجه داشته باشید. بهترین ساعت پرواز برای رفت صبح و برای برگشت شب است. به این ترتیب شما می توانید از تمام 3 شب و 4 روز را بطور کامل استفاده کنید.

البته عده ای نیز ساعاتی را انتخاب میکنند که کمترین زمان ممکن اتاق خود را تحویل بگیرند و بعد از تخلیه در کمترین زمان ممکن به فرودگاه بروند. باید بدانیدکه بطور معمول ساعت تحویل اتاق 14 و ساعت تخلیه 12 به وقت محلی میباشد.

این افراد معمولا ساعت پرواز رفت را به گونه ای انتخاب میکنند که ساعت 13 در فرودگاه مقصد باشند و با زمان طی مسافت فرودگاه تا هتل ساعت 14 اتاق خود را تحویل بگیرند. ساعت پرواز برگشت را نیز به گونه ای انتخاب می کنند که پس از تخلیۀ اتاق در ساعت 14 راهی فرودگاه شوند و به پرواز خود برسند.

برخی از افراد نیز اولین ساعات صبح را برای پرواز رفت و آخرین ساعات شب را برای پرواز برگشت انتخاب میکنند. این مسافران پس از رسیدن به هتل، چمدانهایشان را تحویل پذیرش هتل میدهند و به گشتن و تفریح میپردازند. بعد از ساعت 14 نیز با حضور در هتل اتاق خود را تحویل میگیرند.

در روز آخر نیز پس ساعت 12 اتاق را تخلیه می کنند. باز چمدانهایشان را نزد پذیرش هتل به امانت میگذارند. آخرین گشت ها و تفریحات را انجام میدهند. سپس به هتل باز میگردنند و 3 ساعت قبل از پرواز به فرودگاه میروند.

این مسافران بیشترین استفاده را از تمام طول مدت تور 3 شب و 4 روز استانبول ، میبرند.

در آخر

در این مطلب سعی شد توضیحاتی در مورد تور 3 شب و 4 روز استانبول داده شود که امیدوارم برایتان مفید و جالب باشد. حال اگر قصد خرید تور 3 شب استانبول را داشتید. می توانید قیمت تور 3 شب استانبول و سایر تورهای ترکیه را در سایت ببینید و یا آنر از ما بپرسید.

یا برای رزرو تور 3 شب استانبول یا تور 4 روزه استانبول، و یا اگر سوالی بود و یا نیاز به راهنمایی داشتید، حتما با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور لحظه آخری 3 شب استانبول را برایتان انجام دهیم.

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
هتل کارتون استانبول  
نوشتهٔ بعدی
هتل دانا لنگکاوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید