تورهای 3 شب استانبول

این مطلب در مورد تورهای 3 شب استانبول می باشد. در اصطلاح این تورها را با نامهای تور 3 شب و 4 روز استانبول ، تورهای 4 روزه استانبول ، تورهای سه شب استانبول و مواردی از این دست نیز معرفی می کنند. می توانید برای رزرو تورهای 3 شب استانبول و اطلاع از قیمت تورهای 3 شب استانبول با ما در تماس باشید.

همچنین برای مشاهدۀ سایر تورهای استانبول ، تورهای ترکیه و سایر تورهای خارجی نیز در این سایت اطلاعات کاملی وجود دارد. با سر زدن به آن صفحات می توانید هم اطلاعات خود را کامل کنید و هم در تصمیم گیری برای خرید تورها، تصمیم بهتری بگیرید.

در ضمن می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما و همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم.

تور 3 شب استانبول بهار 99
2.599.000 تومانشروع قیمت ها از
  • 3 شب و 4 روز اقامت در هتل با صبحانه
  • بلیط رفت و برگشت پرواز ماهان
  • یک گشت شهری با نهار
  • ترانسفر فرودگاهی
  • بیمه مسافرتی و راهنمای فارسی زبان
تور 3 شب استانبول تابستان 99
2.800.000 تومانشروع قیمت ها از
  • 3 شب و 4 روز اقامت در هتل با صبحانه
  • بلیط رفت و برگشت پرواز ماهان
  • یک گشت شهری با نهار
  • ترانسفر فرودگاهی
  • بیمه مسافرتی و راهنمای فارسی زبان

تور 3 شب استانبول

ما قصد داریم در این مقاله کمی در مورد  اصطلاحات تورها، کمی در مورد تورهای استانبول و کمی در مورد شهر استانبول در کشور ترکیه صحبت کنیم. این موارد می تواند در انتخابتان تاثیر داشته باشد. شما ممکن است از بین سفرهای داخلی و خارجی یکی را انتخاب کنید.

مثلا سفرهای خارجی گزینۀ شما باشد. در بین تمام تورهای خارجی و تمام کشورها ، کشور ترکیه را بعنوان مقصد گردشگری خود تعیین کنید. باید بدانید که کشور ترکیه متشکل از چندین مسیر گردشگری است که هر یک به نوبۀ خود دیدنی و جذاب است.

با توجه به اینکه دولتمردان کشور ترکیه توجه زیادی به صنعت پولساز گردشگری دارند، سالانه مسافران بسیاری به تمام نقاط این کشور سفر می کنند. کشور ترکیه از سابقۀ تاریخی کهنی برخوردار است. این کشور پهناور علاوه بر تاریخ کهن ، از موقعیت استثنایی جغرافیایی نیز برخوردار است. این مورد نیز در جذب گردشگر تاثیر بسزایی دارد.

ما در این مطلب علاوه بر پیشینه در مورد تورهای 3 شب استانبول یا تورهای 3 شب و 4 روز استانبول نیز صحبت خواهیم کرد.

تورهای 3 شب استانبول
تورهای 3 شب و 4 روز استانبول

کمی از گذشته

باید بدانید که از دیرباز، این کشور، دارای حکومتهای قدرتمندی بوده که باعث رونق و پیشرفت آن در تمام زمینه ها بوده اند. از طرف دیگر این کشور، در حکومتهای مشرق زمین مانند ایران و چین، و حکومتهای اروپایی مانند یونان و روم قرار داشته است.

این جایگاه جغرافیایی باعث شده که علم، صنعت و تجارت از مرزهای آن عبور کند، به داخل آن راه یابد و یا از مغرب به مشرق برود. از مشرق به مغرب گسترش یابد. علاوه بر آن در مسیر لشکرکشی های رومیان به ایران یا ایرانیان به یونان، همواره سرزمین ترکیه، زیر پای سربازان و جنگ آوارن این حکومتها در نوردیده شده است.

در جریان عبور مردمان و تجار و دانشمندان و سربازان، همواره مردمان این سرزمین در معرض یادگیری و تغییر و مبادله بوده اند. گاهی علم مبادله می شده، گاهی کالا و گاهی فرهنگ. زمانی هنری آموخته می شده و زمانی نیز، فرهنگی آموزش داده می شده است.

تمام این رویارویی ها و مواجهه ها، در طی سالیان باعث شده تا مردمان این سرزمین علاوه بر فرهنگ و هنر و تاریخ غنی که داشته اند. از دانش و فرهنگ و آداب و رسوم و هنر دیگر سرزمینهای اطراف نیز، چیزی بیاموزند و وزنی به بارشان بیافزایند.

در ادامه بیشتر در مورد تورهای 4 روزه استانبول و شرایط رزرو تورهای 3 شب استانبول صحبت خواهیم کرد.

سرزمینی کهن و مدرن

با توجه به عبور و مرورها و مبادله ها، چه در زمینۀ تجارت، چه علم و دانش، چه فرهنگ و آداب و رسوم و چه جنگ و پیکارها، امروزه کشوری بر جای مانده پر از تاریخ و روایت پر از دیدنی ها و جاذبه هایی که مورد توجه گردشگران میباشد.

مردمان ترکیه این توجه و علاقه را دریافته اند و زمینه را برای ورود گردشگران به این سرزمین فراهم کرده اند. علاوه بر آنچه از گذشته شما را جذب میکند، موارد مورد نیاز امروزی نیز به آن اضافه شده تا نقصی در کار جذب گردشگر دیده نشود.

زیر ساختها و لوازم آسایش و تفریح و استراحت هر آنچه که نیاز صنعت گردشگری است. بله همه چیز در سرتاسر این سرزمین پهناور آماده شده. که هرکجا و هر گوشه ای که میتواند برای سیاحان جذاب باشد، وارد چرخۀ گردشگری این کشور شود.

در بین تمام نقاط و شهرهای این سرزمین، شهر استانبول، از مهمترین نقاط دیدنی است. این شهر چه از لحاظ تاریخی و چه از نظر طبیعت و چه با معیارهای امروزی، در زمینۀ جذب بازدید کننده بسیار عالی آماده شده است.

شما می توانید تورهای سه شب استانبول یا به قولی تورهای 4 روزه استانبول را خریداری کنید و به این شهر زیبا سفر کنید.

تورهای 3 شب استانبول
تورهای 3 شب و 4 روز استانبول

شهر استانبول

در مورد شهر استانبول باید بدانید که این شهر اصلی ترین شهری است که در کشور ترکیه بعنوان مقصد گردشگری شناخته می شود. سابقۀ تاریخی آن بسیار کهن است. این شهر در دوره های متعدد، بعنوان پایتخت حکومتهای مختلف این سرزمین شناخته می شده است.

مخصوصا در دوران عثمانی مرکز امپراتوری عثمانی بوده است. این مرکزیت باعث شده تا آثار معماری و شهرسازی کهنی از آن دوران در شهر دیده شود. این آثار تاریخی، خود از جاذبه های گردشگری استانبول محسوب می شوند.

از طرف دیگر، موقعیت جغرافیایی آن به گونه ای است که شهر توسط دریا احاطه شده است. تنگۀ استراتژیک بسفر نیز در این شهر است که عبور و مرور دریایی در آن در زمینۀ تجارت، بسیار موثر است. اما مهمترین نکته این است که این شهر تنها شهری است که بخشی از آن در قارۀ آسیا و بخش دیگرش در اروپا قرار دارد.

آب و هوا و طبیعت نیز مزید بر علت شده تا گردشگران بسیاری تمایل داشته باشند تا به این شهر سفر کنند. برخی افراد این تورها را خریداری می کنند تا از شهر زیبا دیدن کنند. از طرف دیگر عدۀ زیادی برای خرید به این شهر سفر می کنند.

مراکز خرید زیاد، کیفیت های خوب، قیمت های مناسب. همگی باعث شده اند تا بسیاری از افراد بیشتر برای خرید به استانبول بروند. تورهای 3 شب و 4 روز استانبول ، گزینۀ مناسبی برای این قبیل گردشگران می باشد. برای رزرو تورهای 3 شب استانبول باید از قیمت تورهای 3 شب استانبول اطلاع داشته باشید.

تورهای 3 شب استانبول
تورهای 3 شب و 4 روز استانبول

انواع تورها

برای ورود به استانبول تورهای بسیاری برگزار می شود. تورهای 3 شبه استانبول ، تورهای 5 شبه استانبول، تورهای 7 شبه استانبول و تورهای ترکیبی استانبول. علاوه بر اینها تورهای بلند مدت تر نیز میتوانید خریداری کنید و به این شهر سفر کنید. البته قیمت تورهای 3 شب استانبول ارزانترین آنهاست.

در تورهای 3 شب و 4 روز استانبول شما 3 شب اقامت هتل دارید. مدت اقامت شما 3 شب و 4 روز است. در روز چهارم اقامت شما به مبدأ سفر خود باز می گردید. به همین دلیل است که تعداد شب کمتر از تعداد روزهای اقامت شماست.

در این تورها شما 3 وعده صبحانه دارید. در مورد وعده های غذایی باید بدانید که هتل ها در ترکیه با صبحانه رزرو می شوند. به این حالت در اصطلاح BB می گویند. تخت و صبحانه ( bed & Breakfast ). تعداد وعده های صبحانه به تعداد شبهای اقامت است.

اگر بخواهید در هتل نهار یا شام را صرف کنید، حتما باید هزینۀ آنرا در هتل پرداخت کنید. معمولا در رزرو تورهای 3 شب استانبول ، یک گشت شهری با نهار نیز دارید.

ساعات پرواز

البته باید در خرید تورهای سه شب استانبول دقت کنید. در زمان خرید تورهای 4 روزه استانبول ، به ساعت پرواز خود توجه داشته باشید. بهترین ساعت پرواز برای رفت صبح و برای برگشت شب است. به این ترتیب شما می توانید از تمام 3 شب و 4 روز را بطور کامل استفاده کنید.

البته عده ای نیز ساعاتی را انتخاب میکنند که کمترین زمان ممکن اتاق خود را تحویل بگیرند و بعد از تخلیه در کمترین زمان ممکن به فرودگاه بروند. باید بدانیدکه بطور معمول ساعت تحویل اتاق 14 و ساعت تخلیه 12 به وقت محلی میباشد.

این افراد معمولا ساعت پرواز رفت را به گونه ای انتخاب میکنند که ساعت 13 در فرودگاه مقصد باشند و با زمان طی مسافت فرودگاه تا هتل ساعت 14 اتاق خود را تحویل بگیرند. ساعت پرواز برگشت را نیز به گونه ای انتخاب می کنند که پس از تخلیۀ اتاق در ساعت 14 راهی فرودگاه شوند و به پرواز خود برسند.

برخی از افراد نیز اولین ساعات صبح را برای پرواز رفت و آخرین ساعات شب را برای پرواز برگشت انتخاب میکنند. این مسافران پس از رسیدن به هتل، چمدانهایشان را تحویل پذیرش هتل میدهند و به گشتن و تفریح میپردازند. بعد از ساعت 14 نیز با حضور در هتل اتاق خود را تحویل میگیرند.

در روز آخر نیز پس ساعت 12 اتاق را تخلیه می کنند. باز چمدانهایشان را نزد پذیرش هتل به امانت میگذارند. آخرین گشت ها و تفریحات را انجام میدهند. سپس به هتل باز میگردنند و 3 ساعت قبل از پرواز به فرودگاه میروند.

این مسافران بیشترین استفاده را از تمام طول مدت تور 3 شب و 4 روز استانبول ، میبرند.

توضیحات تکمیلی

در این مطلب سعی شد توضیحاتی در مورد تورهای 3 شب و 4 روز استانبول داده شود. حال اگر قصد خرید تورهای 3 شب استانبول را داشتید. می توانید قیمت تورهای 3 شب استانبول و سایر تورهای ترکیه را در سایت ببینید. یا برای رزرو تورهای 3 شب استانبول یا تورهای 4 روزه استانبول، با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید.

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
هتل کارتون استانبول  
نوشتهٔ بعدی
هتل دانا لنگکاوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست