تورهای نوروزی

اینجا در مورد تورهای نوروزی ، قیمت تورهای نوروزی و همچنین مشخصات تورهای نوروزی اطلاعات کاملی را در اختیارتان خواهیم گذاشت. ضمن اینکه می توانید در مورد خرید تورهای نوروزی اقدام کنید و با تماس با ما، برای سفر نوروزی برنامه ریزی کرده و در صورت تمایل، به رزرو تورهای نوروزی بپردازید.

ضمن اینکه برای اینکه سفری خوب و به یادماندنی داشته باشید، باید بدانید که از بین تورهای نوروزی ما، کدامیک را انتخاب کنید و به کجا سفر کنید. می خواهید سفری داخلی داشته باشید و یا به خارج از ایران سفر کنید. و پس از آن، از بین تورها، یکی را انتخاب کنید و برای خرید آن اقدام کنید.

پس در ادامه همراه من باشید تا بتوانید برای ایام عید، سفری خاطره انگیز را تجربه کنید. و اگر سوالی داشتید، با ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

سفرهای نوروزی

در این صفحه می توانید انواع تورهای نوروزی را مشاهده کنید. تورهایی برای سفرهای داخلی و یا سفرهای خارجی در ایام عید نوروز که می توانید از بین آنها ابتدا مشخصات تورهای نوروزی را به همراه قیمت تورهای نوروزی مشاهده کرده و سپس به انتخاب از بین آنها بپردازید.

اینجا یا شما از قیل تصمیم گرفته اید که به کجا می خواهید بروید و مستقیما به مشاهدۀ قیمت ها می پردازید و سپس اقدام به خرید تورهای نوروزی می کنید و یا هنوز تصمیمی نگرفته اید و می خواهید با مشاهدۀ تمام تورهایی که وجود دارد و قیمت آنها، تصمیم بگیرید که با توجه به شرایط هر کدام و البته قیمتها و بودجه ای که در نظر دارید، یک مسیر مناسب خود را برای سفرتان در عید نوروز انتخاب کنید.

پس در ادامه با من همراه باشید تا با توجه به شرایطی که دارید، بتوانید اولا درست ترین تصمیم را بگیرید و سپس بتوانید از بین تورهای موجود، بهترین را انتخاب کنید و سپس اقدام به رزرو تورهای نوروزی نمایید. ضمن اینکه می توانید با ما در تماس باشید تا راهنمای شما در تصمیم گیری درست و خرید توری مناسب حالتان باشیم.

مشخصات تورهای نوروزی
قیمت تورهای نوروزی

چرا عید

قبل از اینکه بخواهیم در مورد مسیرهای مختلف تورهای نوروزی صحبت کنیم، باید در مورد این بگوییم چرا افراد، این موقع از سال را برای سفر کردن انتخاب می کنند و مزایا و معایب مسافرت در نوروز چیست.

بیشتر مردم، در ایام نوروز تعطیل هستند که معمولا طبق قوانین کشور عزیزمان ایران، این تعطیلی حدودا دو هفته به طول خواهد انجامید. این مدت زمانی بسیار مناسب برای خرید تورهای نوروزی و سفر کردن است. چه بخواهید تمام این مدت را در سفر باشید و چه اینکه بخواهید مدتی از آنرا در سفر بگذرانید، انتخاب های مختلف و متنوعی برای شما وجود خواهد داشت.

دلیل دیگری که برای سفرهای نوروزی وجود دارد، جدا از تعطیلی ها، آب و هوای بسیار باب طبع در این زمان است. تغییرات فصل و رفتن به سمت هوای گرمتر، باعث می شود هوایی بسیار ایده آل و مناسب وجود داشته باشد که این زمان را برای سفر بسیار ایده آل می کند.

از طرف دیگر، وجود جشن سال نو در فرهنگ و رسوم مردم ایران، این زمان را بسیار منحصر به فرد و خاطره انگیز می کند که بسیاری از افراد، دوست دارند این زمان بسیار محبوب را برای سفر کردن انتخاب نمایند.

خرید تورهای نوروزی
رزرو تورهای نوروزی

سفر به کجا

مسافرانی که در ایام نوروز قصد سفر کردن دارند، همواره در بین همراهانشان به مشورت می پردازند که عید را کجا برویم. آنها پس از مشورت و بررسی معایب و محاسن هر مقصد، در نهایت جایی را برای سفر کردن انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو تورهای نوروزی کرده و به سفر می روند.

این افراد همواره در فرایند این تصمیم چند مورد را در نظر می گریند که این موارد معمولا برای تمام افراد یکسان است. مواردی که در نظر گرفته می شود این موارد هستند. یکی بودجۀ لازم برای سفر است. آنها با مشاهدۀ قیمت تورهای نوروزی بررسی می کنند که برای سفر چه میزان هزینه اولیه برای خرید تورهای نوروزی خواهند داشت و بعد از آن، در مقصدشان چه مقدار هزینۀ هر نفر برای تفریحات و اگر بخواهند خرید هم داشته باشند، به چه میزان پولی برای خرید نیاز خواهند داشت.

مورد دیگر برای این تصمیم این است که آب و هوای مقصد چگونه است، آیا قبلا به آنجا سفر کرده اند یا خیر، مقصد از لحاظ تفریحات و فرهنگ و خواسته هایشان، مناسب حالشان هست یا خیر و مواردی از این دست که در نهایت باعث می شود مقصدی را انتخاب کرده و به آنجا بروند.

و مورد دیگری که ممکن است در انتخاب مقصد بسیار تاثیرگذار باشد، این است که سفر به جایی چقدر لذت بخش باشد. این مورد را ممکن است از کسی شنیده باشند، یا درجایی خوانده باشند و یا یکی از همراهان قبلا به آنجا سفر کرده باشد و بخواهد همراهانش نیز این تجره دل انگیز را از سر بگذرانند. ضمن اینکه می توانید این مورد را به همکاران و کارشناسان ما بسپارید تا در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

مقاصد گردشگری

در این قسمت می خواهم بصورت فهرست وار و با اندکی توضیحات بگویم برای سفرهای نوروزی ، چه مقاصدی وجود دارد که می توانید به آنها سفر کنید. اول باید این مورد را تفکیک کنم به مقاصد گردشگری داخلی و مقاصد گردشگری خارجی که در تمامشان، تورها و برنامه های سفری در عید نوروز توسط آژانس های مسافرتی و گردانندگان تور برنامه ریزی می شود تا مسافران بتوانند، هرکدام را که خواستند انتخاب کرده و سفر کنند.

در مورد گردشگری داخلی، باید گفت تقریبا در تمام شهرهای ایران که قابلیت ها گردشگری داشته باشند، مسافران می توانند به سفر بروند و ایام نوروز خود را بگذرانند. این مسیرها شامل، تورهای نوروزی مشهد ، کیش ، قشم ، شیراز ، اصفهان ، چابهار و البته چند مسیر دیگر که بسیاری از آنها هوایی و بسیاری دیگر زمینی هستند. حتی برخی با وسیله نقلیه شخصی انجام می شوند که در نهایت از هتل و برنامه های سفر مقصد استفاده می کنند.

اما تورهای نوروزی خارجی بسیار متنوع تر و گسترده تر هستند که شامل، ترکیه ، ارمنستان ، باکو ، تایلند ، هند ، چین ، مالزی ، اروپا ، آفریقا و بسیاری تور و برنامۀ سفر دیگر مربوط به عید نوروز است که می توانید اطلاعات تمام یا بیشتر آنها را در این سایت مشاهده نمایید.

ضمن اینکه بسیاری از آنها یک اسم دارند اما بسیار مختلف و متنوع هستند. مثلا مسیر ترکیه، شامل استانبول ، آنتالیا ، کوش آداس و چندین مسیر دیگر است. یا در اروپا نیز به همین صورت تورهای نوروزی ، مربوط به چندین کشور مختلف است که بصورت تکی یا چند مسیره انجام می شوند.

توضیحات

ما در این صفحه از سایت، انواع مختلفی از تورهای عید نوروز را که می توانستیم مستقیما ارائه نماییم را قرار داده ایم تا بتوانید پس از بررسی مشخصات تورهای نوروزی ، همگی را مشاهده و مقایسه نمایید تا بتوانید با توجه به علایق و سلایق خود و البته با توجه به بودجه ای که در نظر دارید، قیمت تورهای نوروزی را نیز بررسی نمایید و سپس از بین آنها یکی را انتخاب کنید.

پس کمی وقت بگذارید و تورها را ببینید و اگر سوالی داشتید، با ما تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران و کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و جواب تمام سوالات شما را بدهند. مطمئنم با این شرایط، بهتر می توانید تصمیم بگیرید و در نهایت خواهید توانست به درستی اقدام به خرید تورهای نوروزی نمایید.

این موارد باعث خواهد شد تا با دید بازتری مقصد سفر نوروزی خود را انتخاب کنید و یکی از بهترین خاطرات را برای خود و همراهانتان رقم بزنید. ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی در خدمت شما هستیم تا راهنمای شما در رزرو تورهای نوروزی باشیم. پس اگر مایل بودید از بین تورهای خارجی یا تورهای داخلی یکی را انتخاب کنید، می توانید با شماره های 33 و 26712731 با ما در تماس باشید.