تور مسکو

در این صفحه در مورد تور مسکو و شرایط رزرو تور مسکو ، اطلاعات کاملی گردآوری شده است. ضمن اینکه در پکیج این صفحه، قیمت تور مسکو آمده است که همواره سعی می شود قیمت ها بر اساس قیمت های تور ارزان مسکو  آماده و به روز شوند. علاوه بر آن، در مواردی آفر تور مسکو با قیمت پایینتر نیز وجود دارد که می توانید برای اطلاع از آن با ما در تماس باشید و در در مورد جغرافیای شهر مسکو و شرایط جوی آن صحبت خواهم کرد که با این شهر و خصوصیات آن بیشتر آشنا شوید. علاوه بر آن در مورد دیدنی ها و جاذبه های توریستی شهر نیز مطالبی ارائه خواهد شد تا با آشنایی کامل قدم در این سفر بگذارید و بتوانید برای روزهای سفرتان برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. بنابراین در ادامۀ مطلب همراه من باشید تا اطلاعاتتان در این زمینه بیشتر و کاملتر شود.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز، اطلاعاتی وجود دارد که ممکن است برایتان مفید باشد. مثلا در صفحۀ تور روسیه ، اطلاعات و مشخصات سایر تورهای این کشور و البته تورهای ترکیبی آن وجود دارد. یا در صفحۀ ویزای روسیه ، اطلاعات و شرایط اخذ ویزای روسیه قرار داده شده است. و همچنین در صفحۀ تورهای مسکو سن پترزبورگ نیز اطلاعات و قیمت سفر به دو شهر مسکو و سن پترزبورگ درج شده است. و یا در صفحۀ تورهای خارجی ، شرایط و قیمت سفر به سایر مقاصد گردشگری خارجی آمده که ممکن به آن اطلاعات نیز نیاز داشته باشید.

و با وجود توضیحات، اگر باز سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور مسکو را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور مسکو
تور مسکو - سنت پترزبورگ
تاریخ سفرهتل / شهردو تختهیک تختهکودک با تخت
9 خردادAZIMUT/st.p28.290.00033.190.00024.790.000
9junCOSMOS CLUB/mos---
26 خردادART NUVO PALACE /st.p27.740.00032.590.00024.290.000
16junCOSMOS CLUB / mos---
2 تیرAZIMUT / st.p27.990.00032.990.00025.990.000
23junHOLIDAY INN SOKOLNIKI/mos---
9 تیرART NUVO PALACE/st.p27.990.00032.990.00025.990.000
30junHOLIDAY INN SOKOLNIKI/mos---
16 تیرART NUVO PALACE/st.p28.390.00033.290.00024.890.000
7julCOSMOS CLUB / mos---
23 تیرAZIMUT / st.p28.990.00034.690.00026.390.000
14julHOLIDAY INN SOKOLNIKI/mos---
خدمات تور مسکو

3شب سنت پترزبورگ و 3 شب مسکو

بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی ایرفلوت روسیه، پرواز داخلی بین شهری با هواپیمایی ایرفلوت، 6 شب اقامت در هتل با صبحانه، 2 گشت شهری در مسکو و یک گشت شهری در سنت پترزبورگ با دو وعده نهار، ترانسفر فرودگاهی، تور لیدر فارسی زبان و بیمه مسافرتی.

مدارک ویزای روسیه : اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ سفر و یک قطعه عکس 4*3 رنگی زمینه سفید.

نرخ کودک زیر دو سال 2.690.000 تومان و نرخ کودک 2 تا 6 سال 15.490.000 تومان می باشد.

120 دلار، بابت ویزا جداگانه دریافت خواهد شد.

برای افراد بالای 60 سال، بیمه مسافرتی اضافه نرخ خواهد داشت.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور مسکو
تور ارزان مسکو

توضیحات

در این قسمت از این صفحه، می خواهم در مورد شهر مسکو صحبت کنم. توضیحاتی در مورد جغرافیا و آب و هوای آن نیز خواهم داد تا بیشتر با آن آشنا شوید و با توجه به شرایط آب و هوایی آن، فصل سفر خود را به درستی انتخاب کنید. همچنین در مورد ویزای این کشور نیز توضیحاتی ارائه خواهد شد تا بدانید که برای سفر به کشور روسیه و استفاده از تورهای آن، باید چه شرایطی داشته باشید و چه مدارکی برای دریافت ویزای آن نیاز خواهید داشت.

علاوه بر آن، اطلاعاتی در مورد جاذبه های گردشگری یا دیدنی های آن نیز ارائه خواهد شد تا بتوانید در زمان سفر به مسکو ، با دید باز و با برنامه ریزی درست و دقیق از این شهر دیدن کنید. این مورد باعث خواهد شد تا بتوانید مهمترین و جذابترین جاذبه های توریستی را از قلم نیندازید و حتماً از آنها دیدن کنید.

و با وجود توضیحات و سر زدن به سایر صفحات این سایت، اگر باز سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتماً با مشاوران و همکاارن ما تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشیم و یا کار رزرو تور مسکو را برایتان انجام دهیم.

ویزای روسیه

قبل از اینکه در مورد شهر مسکو و ویژگی های آن توضیح دهم، باید در مورد اولین شرط ورود به خاک روسیه صحبت کنم. یعنی در مورد ویزای روسیه توضیح دهم. گرچه در صفحۀ ویزای روسیه توضیحات کاملی آمده است اما، لازم است توضیحات مختصری در این مورد را اینجا ارائه کنم.

این ویزا توسط سفارت روسیه در تهران صادر می شود و برای صدور آن، بین 7 تا 10 روز کاری زمان لازم است. برای مسافران ویزای توریستی یکبار ورود صادر می شود که قیمت آن 150 دلار آمریکا می باشد.

این ویزا با نام ویزای 14 روزۀ توریستی روسیه شناخته می شود و با اخذ آن می توانید تا دو هفته در خاک این کشور اقامت داشته باشید. البته با پرداخت هزینه های بیشتر این نوع ویزا را زودتر و به صورت فوری دریافت کنید. این مورد در صورتی است که شما زمان لازم برای دریافت ویزای عادی نداشته باشید و لازم باشد که ویزای شما زودتر صادر شود.

در این حالت بجای ویزای عادی، ویزای توریستی فوری روسیه را درخواست می دهید. البته که باید هزینۀ بیشتری بابت این ویزا پرداخت کنید. ویزاهای عادی و فوری در نوع آن، اعتبار، مدارک و مدت زمان اقامت تفاوتی ندارند، اما فقط مدت زمان لازم برای بررسی و صدور این دو ویزا متفاوت است و البته قیمت آنها نیز با هم تفاوت دارد.

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی روسیه ، اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار از تاریخ سفر، یک قطعه عکس 4*3 رنگی و زمینه سفید جدید، بیمۀ مسافرتی معتبر، رزرو هتل محل اقامت و رزرو پرواز رفت و برگشت طبق تاریخ سفر، و دعوتنامه از یک آژانس مسافرتی روسی است.

 دقت داشته باشید تاریخ سفر در فرم درخواست ویزا، تاریخ پرواز رفت و برگشت و تاریخ هتل محل اقامت، باید یکسان و دقیقاً عین هم باشد. لازم به ذکر است، زمانیکه که شما اقدام به رزرو تور مسکو می کنید، آژانس مسافرتی، تمام مدارک لازم را برایتان آماده کرده و به همراه گذرنامه و عکس، به سفارت ارسال می کند.

هزینۀ ویزا نیز به صورت نقد و اسکناس دلار به همراه مدارک تحویل سفارت خواهد شد. لازم است بدانید که به هیچ وجه و در هر صورتی، چه ویزای شما صادر شود و چه نشود، چه از ویزا استفاده کنید و چه نکنید، هزینۀ ویزا به هیچ وجه توسط سفارت عودت داده نخواهد شد.

آفر تور مسکو
رزرو تور مسکو

شهر مسکو

شهر مسکو، به عنوان پایتخت کشور روسیه، به عنوان مهمترین و توریستی ترین شهر این کشور نیز شناخته می شود. شهری که به واسطۀ قدمت و اهمیت آن، از معماری و شهرسازی باشکوه و زیبایی برخوردار شده است.

در این شهر نمادهای بسیاری که شامل نمادهای تاریخی و فرهنگی کشور روسیه است، به چشم می خورد که همگی بسیار زیبا و چشم نواز ساخته شده اند. شهری با بیش از ده میلیون جمعیت و تعداد زیاد و شگفت انگیز گردشگر که از سرتاسر جهان، برای دیدن آن، راهی روسیه شده اند.

چیزی که در این شهر، جدای طبیعت زیبا و سردسیر آن به چشم می خورد، رنگ های زیبایی است که در بناها و کلیساها و ساختمان های آن، شما را سر ذوق خواهد آورد. نوع خاص و چشم نوازی از معماری، آمیخته به رنگ هایی جذاب که حتی برای ساکنان این شهر، تکراری نخواهند شد.

بیشتر مسافرانی که به کشور روسیه سفر می کنند، حتماً از این شهر دیدن می کنند و در برنامۀ سفرشان، بازدید از شهر مسکو وجود دارد. شهر مسکو علاوه بر آنکه به عنوان پایتخت کشور روسیه، مقصد سفر بسیاری از کسانی است که برای کارهای دولتی و اداری وارد آن می شوند، به عنوان مرکز تجاری و سرمایه گذاری کشور روسیه نیز مورد توجه بازرگانان و تجار است.

بنابراین بجز مسافرانی که فقط با هدف گردشگری راهی مسکو می شوند، جمع دیگری از مسافران این شهر را، کارمندان دولتی، بازگانان و تجار تشکیل می دهند که با اهدافی بجز اهداف توریستی سفر می کنند. بجز آنها، دانشجویان نیز جزو مسافران مسکو هستند. آنها کسانی هستند که به نیت تحصیل در دانشگاه های مسکو راهی این شهر می شوند. بنابراین، انواع مسافران با اهداف مختلف، وارد شهر مسکو می شوند که خواه ناخواه، از این شهر زیبا دیدن می کنند.

بله، مسکو شهری رنگارنگ با تاریخی کهن و ساختمان هایی رنگارنگ، توجه هر بیننده ای را جلب می کند. شهری با بیش از ده میلیون نفر جمعیت که این تعداد نفر، فقط ساکنان اصلی آن محسوب می شوند. تعداد افرادی که در آن وجود دارد حتماً بیش از این تعداد است زیرا، تعداد زیادی گردشگر و کارکنان شهر مسکو هستند که روزانه وارد این شهر می شوند و برای فقط روز کاری و یا فقط چند روز در آن می مانند و به شهر خود باز می گردند.

علاوه بر تمام اینها، تاریخ کهن و فرهنگ غنی که در شهر و مردمانش باقی مانده است، در قامت ساختمان ها، کلیساها، گندبد ها و سایر آثار تاریخی آن جلوه گر شده و خود را به رخ هر بیننده ای می کشند. وجود رنگ ها در اکثر این آثار حتماً شما را شگفت زده خواهد کرد.

بجز آن، تمام این آثار به شکلی بسیار مجلل و با شکوه بنا شده اند که همواره برای هر بیننده ای جذاب هستند، حتی برای ساکنان شهر که هر روزه این بناها را می بینند. حتی در ایستگاه های متروی شهر، جلوه هایی از این نوع معماری و تزئین با شکوه و مجلل وجود دارد. جایی که می شده به ساده ترین شکل ساخته شود، به شکلی مجلل، مانند نمای داخلی قصر ساخته و پرداخته شده است که از دیدن آنها شگفت زده خواهید شد.

و اینکه شهر، فضا و حال و هوای آن نیز بسیار عالی و شاد و جذاب است. هیجان و سرزندگی در شهر وجود دارد که برای مردم ساکن و گردشگران و بازدیدکنندگان بسیار نشاط بخش و هیجان انگیز است. تمام اینها مواردی است که باعث شهرت شهر مسکو به عنوان یک شهر توریستی جذاب و دلچسب است.

اما فقط آثار باستانی و ساختمان ها نیستند که جذاب و دیدنی هستند، مراکز خرید نیز به نوع دیگری جذاب و دلچسب، برای مردمان شهر و گردشگران آماده شده اند تا در سفر به این شهر، هیچ جای حرف و سخنی باقی نماند و هر آنچه که در ذهن شما بگذرد، از قبل به بهترین شکل فراهم آمده تا شما با جذب کند. حتی خیابان ها، با توجه به نوع خاص آب و هوای شهر و با توجه به معماری و شهرسازی مسکو، جلوه ای دیگر از زیبایی های مسکو هستند که برای شما جذاب خواهند بود.

در آخر

و در آخر اینکه، سعی شد در این مطلب، اطلاعات کاملی از شهر مسکو و شرایط رزرو تور مسکو ارائه شود. همچنین در پکیج این صفحه، قیمت تور مسکو آمده که سعی خواهد قیمت ها بر اساس تور ارزان مسکو باشد تا خریدتان به صرفه باشد.

و با وجود توضیحات، اگر باز سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود و یا می خواستید از آفر تور مسکو مطلع شوید، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنما و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور مسکو را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور ارزان مسکو
قیمت تور مسکو