ویزا دبی

در این صفحه، اطلاعات کاملی در مورد انواع ویزا دبی ، مدارک ویزا دبی ، قیمت ویزا دبی و تمام اطلاعاتی که در این زمینه وجود دارد را گردآوری کرده ایم. همچنین در مورد شرایط اخذ ویزا دبی نیز اطلاعات کاملی را برایتان آماده کرده ایم تا به تمام سوالات شما در این زمینه پاسخ داده شود. البته شما می توانید برای دریافت ویزا دبی با ما تماس بگیرید.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز می توانید، در مورد تمام ویزاها و تورهای خارجی و تورهای دبی ، اطلاعات تمام آنها را به همراه قیمتهای هر کدام آماده کرده ایم تا آنها را مشاهده و مطالعه نمایید و برای سفرتان به درستی تصمیم بگیرید و بهترین قیمتها را داشته باشید.

ضمنا اگر سوالی داشتید می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار اخذ ویزا امارات را برایتان انجام دهیم.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

روادید دبی

در این قسمت از این صفحه می خواهم در مورد ویزای دبی توضیحات کاملی را بیان کنم. شما با مطالعه این مطلب، همه چیز را در مورد این ویزا و شرایط دریافت آن و همچنی مدارک لازم برای اخذ آنرا خواهید دانست و به راحتی می توانید از طریق ما، برای گرفتن این ویزا اقدام کنید.

ضمن اینکه انواع ویزا دبی را نیز به شما معرفی خواهم کرد تا بدانید که با توجه به سفری که در پیش دارید، کدام ویزا برای شما مناسب است. قیمت ویزا دبی نیز در این صفحه آمده است که بتوانید به درستی نوع ویزای مورد نظرتان را با قیمت آن مشاهده کرده و سپس برای دریافت آن اقدام کنید.

ضمن اینکه می توانید درخواست خود را برای دریافت انواع ویزا امارات اعلام کنید تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن، کار صدور ویزا دبی شما را انجام دهند تا به راحتی به دبی سفر کنید. البته لازم به توضیح است که، این ویزا در اصل، ویزا امارات است که بخاطر اینکه بیشترین سفر به شهر دبی انجام می شود، به اصطلاح به آن ویزا دبی گفته می شود.

مدارک ویزا دبی
قیمت ویزا دبی

انواع ویزا

در این قسمت قصد دارم انواع ویزا امارات را برایتان نام ببرم. شما با توجه به اینکه چه مدتی قصد اقامت دارید و یا در اینکه در طول اقامتتان می خواهید چندبار به کشور امارات وارد و یا از آن خارج شوید، انواع مختلفی دارد که در ادامه آنرا شرح خواهم داد.

انواع ویزایی که برای کشور امارات وجود دارد، شامل ویزای توریستی امارات ، ویزای کار امارات ، ویزای دانشجویی امارات و ویزای ترانزیت امارات می باشد. هر کدام از ویزاهای نام برده شده، شرایط و مدارک خاص خود را دارند. هر کدامشان قیمت مخصوص خود را دارند. و هر کدامشان ممکن است یک یا دو نوع خاص داشته باشند که بسته به زمان صدور یا تعداد دفعات مجاز برای ورود متفاوت باشند.

در مورد مدارک ویزا دبی نیز، در قسمت مخصوص هر کدام توضیح خواهم داد. البته شما می توانید برای دسترسی به این اطلاعات، با ما تماس بگیرید و از راهنمایی همکاران ما استفاده کنید و کار دریافت ویزا امارات را از طریق ما انجام دهید. زیرا اشخاص نمی توانند راسا و با مراجعه به سفارت این ویزا را دریافت نمایند. و صدور ویزا امارات ، فقط از طریق آژانس های مسافرتی امکان پذیر می باشد.

ویزا توریستی

اولین نوع ویزا، ویزا توریستی امارات می باشد. این نوع ویزا چندین نوع مختلف دارد. ویزای 14 روزه، ویزا یکماهه و ویزا سه ماهه که ویزای 14 روزه را می توان به دو نوع عادی و فوری اقدام کرد. فوری یا عادی بودن این ویزا، در مدت زمان صدور آن و البته قیمت آن تاثیر دارد.

در مورد ویزا توریستی دبی باید بدانید که مدت زمان اعتبار این نوع ویزا، دو ماه است و از بدو ورود شما، زمان مدت اقامت آن آغاز می شود. مثلا برای ویزا 14 روزه دبی از زمان صدور، 2 ماه کامل معتبر است و از روزی که وارد کشور امارات می شوید، می توانید 14 روز اقامت داشته باشید. در مورد ویزا یکماهه از بدو ورور می توانید 30 روز و در مورد ویزای سه ماهه، از بدو ورود می توانید 90 روز اقامت داشته باشید.

ویزا یکماهه دبی و سه ماهه، در دو نوع یکبار ورود و چندبار ورود صادر می شود که قیمتهای متفاوتی نیز دارند. در ویزای یکبار ورود فقط یکبار می توانید وارد شوید و نهایتا به اندازه اعتبار ویزا اقامت داشته باشید و با ویزای چندبار ورود، تا زمان به اندازه 30 روز برای ویزای یکماهه یا 90 روز برای ویزای سه ماهه، تا زمان اعتبار ویزا، می توانید چندین بار وارد و خارج شوید.

قیمت ویزا دبی نیز برای ویزا توریستی دبی ، از 14 روزه با قیمت 275 درهم شروع می شود و تا ویزا سه ماهه مولتی دبی که 2000 درهم است افزایش می یابد.

ویزا کار دبی

ویزا کار امارات ، یک ویزای بلند مدت است که اخذ آن، کمی دشوارتر از سایر ویزاهای امارات است. شما برای دریافت این ویزا، ابتدا لازم است که موافقت نامه ادارۀ کار امارات را داشته باشید. دریافت این اجازه کار، سخت ترین قسمت این کار است. زیرا شما باید ثابت کنید که برای انجام آن کار سزاوار هستید و می توانید موثر باشید.

سپس باید اجازۀ ورود بگیرید که یک ویزا با اعتبار دو ماهه است و در طی مدت اقامتتان می توانید دو بار از کشور امارات خارج شوید. پس از اخذ اجازۀ ورود باید یک کارت کار یا labor card خود را از طرف کارفرمایی که می خواهید برای او کار کنید دریافت کنید. مدت اعتبار این کارت کار، 60 روز می باشد.

پس از آن باید آی دی امارات را برای خودتان بگیرید و سپس به بیمارستانهای دولتی رفته و معاینات پزشکی را انجام می دهید و پس از آن و با جواب آزمایشات پزشکی تمام این مدارک را به همراه پاسپورت و کپی آن، 3 قطعه عکس مانند عکس گذرنامه، فرم درخواست، به اداره مهاجرت و اقامت رفته تا مدارکتان را بررسی کرده و مهر ویزای کار را در پاسپورتتان درج کنند. قیمت ویزا کار دبی نیز بین 1500 تا 2000 درهم می باشد.

دریافت ویزا دبی
انواع ویزا دبی
ویزا تحصیلی امارات

طی سالهای اخیر، کشور امارات سرمایه گذاری فراوانی در زمینۀ پیشرفت دانشگاههای خود انجام داده است. اکثر دانشگاههایی که در این کشور اقدام به پذیرش دانشجوی خارجی می کنند نیز، بین المللی و معتبر هستند. از ویژگی های تحصیل در این کشور این است که می توانید برای ادامۀ تحصیل به دانشگاههای آمریکا، کانادا و اروپا منتقل شده و شرایط بهتری را برای خود فراهم کنید.

اما شما می توانید در دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل کنید. دورۀ کارشناسی 3 تا 5 سال، کارشناسی ارشد 1 تا 2 سال و دورۀ دکتری نیز با نیاز به استاد راهنما، 3 تا 5 سال است و در دورۀ کارشناسی ارشد، حداقل به مدرک آیلتس 6 احتیاج دارید.

موضوعی که در مورد ویزا تحصیلی دوبی مهم است این است که قابل تمدید نیست. مگر اینکه اقدام به ادامۀ تحصیل کنید، یا کار پیدا کنید و یا اقدام به سرمایه گذاری در این کشور کنید. مدارک مورد نیاز این ویزا نیز، پاسپورت، شناسنامه، نامۀ پذیرش دانشگاه، گواهی سلامت، آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات، تمکن مالی و بیمه خدمات درمانی می باشد.

ویزا ترانزیت دبی

در توضیح اینکه ویزا ترانزیت در کل چیست و در چه مواردی صادر می شود، یک قاعدۀ کلی وجود دارد اما کشورهای مختلف، برای صدور این ویزا، قوانین مختلفی دارند. در کل ویزا ترانزیت زمانی صادر می شود که مسافر، برای حرکت از یک مبدا و رسیدن به یک مقصد، مجبور باشد در کشوری دیگر وارد شود و هواپیمای خود را عوض کند. این مسافران در این کشور نمی مانند و فقط در فاصلۀ تعویض پرواز در آن اقامت خواهند داشت.

اما کشور امارات برای عبور کمتر از 8 ساعت، نیاز به ویزا ترانزیت دبی ندارد و شما در محوطۀ ترانزیت فرودگاه مانده و از آن خارج نخواهید شد. اگر زمان اقامت شما برای ترانزیت پرواز بیشتر از 8 ساعت و تا 48 ساعت باشد، باید به محض ورود، ویزای ترانزیت 48 ساعته دریافت کنید. و اگر زمان اقامت شما بیش از 48 ساعت و تا 96 ساعت باشد، باید ویزای ترانزیت 96 ساعته یا چهار روزه بگیرید.

قیمت ویزا ترانزیت دبی ، برای ویزا 48 ساعته، رایگان و غیر قابل تمدید است و برای ویزا 96 ساعته، 50 درهم و آنهم غیر قابل تمدید می باشد. این ویزا در فرودگاه صادر می شود و مدارک ویزا ترانزیت دبی شامل، پاسپورت با 3 ماه اعتبار برای ویزا 48 ساعته و 6 ماه اعتبار برای ویزا 96 ساعته، فرم درخواست، عکس 4*6 رنگی زمینه سفید، کارت شناسایی و بلیط پرواز از دبی به مقصد مورد می باشد.

قیمت ویزا دبی

در مورد اینکه قیمت ویزای دوبی یا امارات چقدر است، باید بدانید که قیمت ویزا از زمان ویرایش این مطلب تا زمانی که شما آنرا مطالعه نمایید، ممکن است تغییر کند. اما در زمان نگارش حدودا قیمت ها را بیان می کنم. از طرف دیگر، هزینۀ این ویزا، بستگی مستقیم با نرخ ارز دارد. زیرا تغییرات آن نیز بر روی نرخ ویزا، تاثیر دارد.

قیمت ویزا توریستی دبی از 275 درهم تا 2000 درهم بسته به مدت زمان اقامت و یا عادی یا فوری بودن آن متغییر است. قیمت ویزا 14 روزه دبی 275 درهم و قیمت ویزا یکماهه دبی 400 تا 900 درهم و قیمت ویزا سه ماهه دبی از 900 تا 2000 درهم است.

قمیت ویزا کار دبی از 1500 تا 2000 درهم است و هزینه های دیگری نیز برای دریافت اجازه کار، کارت کار، معاینات پزشکی خواهید داشت.

قیمت ویزا ترانزیت دبی یا رایگان است یا 50 درهم بابت ویزا 96 ساعته خواهید پرداخت.

قیمت ویزا تحصیلی دبی نیز بسیار متغییر است. شما بجز ویزا، هزینه های پذیرش و تحصیل و اقامت را خواهید داشت که باید در مورد آن، حتما با مشاوران این زمینه مشورت کنید.

در آخر

و در آخر، باید بدانید که سعی شد، در این مطلب، تمام مواردی که ممکن است در زمینۀ ویزا دوبی برایتان مهم باشد را بیان کنم. اما اگر باز سوالی داشتید، می توانید با همکاران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و راهنمای شما باشیم یا کار اخذ ویزا دبی را برایتان انجام دهیم.

فهرست