تور بانکوک پاتایا پوکت

در این صفحه در مورد تور بانکوک پاتایا پوکت و همچنین شرایط رزرو تور بانکوک پاتایا پوکت اطلاعات کاملی گردآوری شده است. ضمن اینکه در پکیج این صفحه، قیمت تور بانکوک پاتایا پوکت آمده است که سعی می شود قیمت ها بر اساس تور بانکوک پاتایا پوکت آماده و به روز شود. همچنین در مورد جغرافیا و شرایط جوی این شهرها صحبت خواهد شد و در مورد دیدنی های این شهرها نیز توضیحاتی ارائه خواهد شد. بنابراین در ادامه همراه من باشید تا اطلاعاتتان در مورد تور بانکوک پاتایا پوکت بیشتر شود.

همچنین در صفحات مرتبط با این صفحه، اطلاعاتی وجود دارد که می تواند برایتان مفید و جذاب باشد. مثلا در صفحۀ تورهای تایلند ، قیمت و اطلاعات سفر به این کشور در تمام شهرها و البته در تورهای ترکیبی تایلند آمده است. یا در صفحۀ تورهای خارجی ، توضیحات و پکیج تورها در اکثر مقاصد گردشگری خارج از ایران درج شده که می توانید با سر زدن به آن صفحات از اطلاعات و توضیحات آنها استفاده کنید.

و با وجود توضیحات و اطلاعات سایر صفحات سایت، اگر باز سوالی داشتید، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشیم و یا کار رزرو تور بانکوک پاتایا پوکت را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور بانکوک پاتایا پوکت
شمارهتاریخ سفرمقصددو تختهیک تخته
126 اسفند8 روز سوئیس1890₤2690₤
2 و 4 فروردین4 شب زوریخ 3 شب لوگانو24.900.00024.900.000
227 اسفند8 روز فرانسه1890₤2490₤
3 و 5 فروردین7 شب پاریس یک روز بروکسل24.900.00024.900.000
328 اسفند8 روز اسپانیا1890₤2590₤
8 فروردین3 شب مادرید 4 شب بارسلون24.900.00024.900.000
429 اسفند11 روزه فرانسه ترکیه1990₤2790₤
1 فروردین7 شب پاریس 3 شب استانبول24.900.00024.900.000
51 فروردین10 روز چک اتریش مجارستان1990₤2890₤
3شب پراگ 2 شب وین 3 شب بوداپست24.900.00024.900.000
62 فروردین10 روز کرواسی1990₤2990₤
3شب زاگرب 3شب اسپلیت 3 شب دوبروونیک24.900.00024.900.000
خدمات تور بانکوک پاتایا پوکت

پرواز رفت و برگشت با پرواز ماهان، 4 شب اقامت در پاتایا و 3 شب اقامت در بانکوک با صبحانه، ویزای توریستی، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی تا سقف 10 هزار یورو با پوشش کرنا.

توضیحات:

داشتن کارت واکسن دیجیتال بین المللی که از تزریق دوز دوم حداقل دو هفته گذشته باشد الزامی است.

تمامی تورها چارتر و غیر قابل استرداد می باشد و درصورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم کنسلی هتل و بلیط پرواز، طبق قوانین ایرلاین و هتل محاسبه و مابقی مبلغ مسترد خواهد شد.

تغییر تاریخ هتل، فقط درصورت کنسلی پرواز یا مثبت بودن تست کرونا، تا 48 ساعت قبل از پرواز امکانپذیر است. در این مورد با مسئول فروش تور هماهنگی لازم را انجام دهید.

ارائۀ تست منفی PCR تا 48 ساعت قبل از سفر الزامی است.

بیمۀ مسافرتی برای افراد بالای 65 سال، افزایش نرخ خواهد داشت.

در صورت کنسلی تور، در هر صورتی، هزینۀ ویزا مسترد نخواهد شد.

درصورتیکه ادارۀ مهاجرت تایلند از ورود مسافر، به هر دلیلی جلوگیری کند، هزینۀ تور به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

واکسن های مورد تایید، فایزر، مدرنا، جانسون اند جانسون، آسترازنیکا، سینوفارم، اسپوتنیک وی و سینوواک می باشند.

روز پرواز، سه شنبه رفت و چهارشنبه برگشت می باشد.

مدارک ویزای تایلند

اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار از تاریخ سفرف یک قطعه عکس 4*3 رنگی زمینه سفید جدید، کپی شناسنامه و کارت ملی، گواهی تمکن مالی و گردش شش ماهۀ حساب با ماندۀ حداقل 50 میلیون تومان.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور بانکوک پاتایا پوکت
تور ترکیبی بانکوک پاتایا پوکت

توضیحات

در این قسمت از این صفحه قصد دارم در مورد تور ترکیبی بانکوک پاتایا پوکت صحبت کنم. همچنین در مورد شرایط تورها و تورهای ترکیبی تایلند نیز توضیحاتی ارائه خواهد شد. در مورد جغرافیای این کشور و شهرهایی که در این تور وجود دارد و همچنین دیدنی ها و جاذبه های گردشگری که می توانید از آنها دیدن کنید نیز توضیحاتی ارائه خواهد شد.

ضمن اینکه در مورد ویزای تایلند نیز توضیح خواهم داد تا با آن بیشتر آشنا شوید. در سایر صفحات سایت نیز اطلاعاتی وجود دارد که می توانید با سر زدن به آنها از اطلاعات آنها نیز استفاده کنید. به عنوان مثال در سایر صفحات تورهای ترکیبی، تورهای دو شهری تایلند آمده است. مثلا در صفحۀ تورهای بانکوک پوکت ، اطلاعات سفر به این دو شهر آمده، یا اطلاعات سفر به دو شهر پاتایا و بانکوک در صفحۀ تور بانکوک پاتایا درج شده و در صفحۀ تور پوکت پاتایا ، قیمت و توضیحات سفر به این دو شهر ذکر شده است.

و اگر سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با مشاوران ما در تماس باشید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و راهنمای شما در انتخاب مقصد باشند و یا کار رزرو تور بانکوک پاتایا پوکت را برایتان انجام دهند.

ویزای تایلند

در این قسمت لازم است در مورد ویزای کشور تایلند توضیحات مختصری ارائه شود. گرچه در صفحۀ ویزای تایلند توضیحات کاملی در این زمینه آمده است، اما لازم است برای آگاهی بیشتر اطلاعاتی داشته باشید تا برای شروع سفر به درستی اقدام کنید.

اولین موردی که در مورد این ویزا باید بدانید، مدت زمان لازم برای دریافت آن است. شما برای دریافت ویزای توریستی عادی تایلند ، به 4 تا 7 روز کاری زمان نیاز دارید. بنابراین حتما برای تعیین تاریخ سفرتان، این مورد را در نظر داشته باشید. زیرا اگر دیر اقدام کنید، مجبور خواهید شد بجای آن، ویزای توریستی فوری تایلند را درخواست دهید که هزینۀ آن بیشتر خواهد بود.

قیمت ویزای توریستی عادی تایلند مبلغ 50 یورو است که باید آنرا به همراه مدارکتان به سفارت ارسال کرده تا مراحل بررسی و صدور ویزا شما آغاز شود. اما مدارک ویزای تایلند شامل، اصل پاسپورت با حداق شش ماه اعتبار از تاریخ سفر، کپی شناسنامه و کارت ملی، یک قطعه عکس 4*6 رنگی و زمینه سفید و نامۀ تمکن مالی با ماندۀ حداقل 50 میلیون تومان است.

مدت زمان اعتبار این ویزا از تاریخ صدور سه ماه یا 90 روز است و از زمان ورود شما، مدت یک ماه یا سی روز اجازۀ اقامت دارید. اما اگر قصد اقامتی بیش از این مدت را دارید، حتما از قبل ویزای بلند مدت تری درخواست دهید و یا در زمان اقامت ویزای خود را تمدید کنید و یا پس از اتمام اعتبار ویزا، از خاک این کشور خارج شده و پس از اخذ ویزای جدید، دوباره وارد شوید.

این ویزا از طریق سفارت کشور پادشاهی تاینلد در ایران صادر می شود و تمام مدارکی که گفته شد، به همراه فرم درخواست ویزا و سایر مدارک لازم و البته مبلغ ویزا، به سفارت تحویل داده می شود تا فرآیند بررسی و صدور ویزای شما صورت پذیرد.

قیمت تور ترکیبی بانکوک پاتایا پوکت
تور ارزان بانکوک پاتایا پوکت

جغرافیای شهرها

اگر بخواهیم در مورد جغرافیای سه شهر بانکوک، پاتایا و پوکت صحبت کنیم، لازم است ابتدا در مورد جغرافیای کشور تایلند توضیحاتی داشته باشیم تا بهتر موقعیت جغرافیایی این سه شهر را بررسی کنیم. بنابراین در ادامه در این مورد توضیحاتی خواهم داد.

این کشور در جنوب شرق قارۀ آسیا و در شمال خط استوا، جایی در نیمکرۀ شمالی زمین قرار گرفته است. اطراف این کشور را نیز، آبهای دریاها و اقیانوس ها فرا گرفته است. این کشور از شرق با کشور کامبوج، شمال شرق و شمال با لائوس، شمال غرب و غرب با کشور میانمار، از جنوب غرب با دریای آندامان و کانال مالاگا، از جنوب با کشور مالزی و خلیج تایلند مجاور شده است.

در شرق آن پس از فاصلۀ کمی دریای جنوبی چین قرار گرفته از آبهای خلیج تایلند نیز به آبهای این دریا می پیوندند. در غرب نیز دریای آندامان و کانال مالاگا به اقیانوس هند متصل می شود که درسترسی این کشور به آبهای آزاد را باعث شده است. از طرف دیگر، دسترسی و متصل بودن به آبهای آزاد دریاها و اقیانوس ها، بر تنوع غذاهای دریایی در این کشور تاثیر زیادی گذاشته است.

شهر بانکوک، تقریبا در مرکز این کشور و در مناطق نسبتا جنوبی آن و در شمال شهر ساحلی پاتایا قرار گرفته است، شهر پاتایا نیز در ساحل خلیج تایلند قرار دارد. اما جزیرۀ پوکت در جنوب غرب این کشور و در دریای آندامان و در شمال کانال مالاگا واقع شده است.

در آخر

و در آخر اینکه سعی شد در این صفحه، اطلاعات کاملی از تور ترکیبی بانکوک پاتایا پوکت ارائه شود تا با شرایط و شهرها و ویژگی های آن آشنا شوید. ضمن اینکه در پکیج این صفحه قیمت تور بانکوک پاتایا پوکت آمده است که سعی می شود بر اساس قیمت تور ارزان بانکوک پاتایا پوکت آماده و به روز شود.

و با وجود تمام توضیحات اگر باز سوالی داشتید، یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشند.

تور ارزان بانکوک پاتایا پوکت
قیمت تور بانکوک پاتایا پوکت

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور بانکوک پوکت
نوشتهٔ بعدی
تور مسکو سن پترزبورگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید