تور مشهد

مطالبل این صفحه در مورد تور مشهد و شرایط رزرو تور مشهد نوشته شده است. همچنین در پکیج این صفحه قیمت تور مشهد آمده است که سعی خواهد شد تمام قیمت ها بر اساس تور ارزان مشهد آماده و به روز شود. ضمنا اطلاعاتی در مورد تورهای آفری و همچنین در مورد تور لحظه آخری مشهد گردآوری شده که می توانید از آنها استفاده کنید. ضمنا در مورد جغرافیا و شرایط جوی و همچنین دیدنی های این شهر نیز توضیحاتی ارائه شده که امیدوارم برایتان مفید باشد.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز اطلاعاتی وجود دارد که می تواند برایتان مفید و جالب باشد. مثلا در صفحۀ هتل های مشهد ، اطلاعات هتل های این شهر آمده، و یا در صفحۀ تورهای داخلی ، اطلاعات تورها و سفرها برای سفر به سایر شهرهای ایران وجود دارد که با مراجعه به آن صفحات می توانید اطلاعات خود را در این زمینه ها کامل کنید و برای سفر خود به درستی تصمیم گیری کنید.

و اگر سوالی داشتید که می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور مشهد را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور مشهد
پکیج مشهد
هتلدرجهدو تختهسه تختهچهار تختهخدمات
هتل انقلاب مشهد2*۷۶۳،۰۰۰۷۴۴،۰۰۰۷۵۰،۰۰۰صبحانه ـ هزینه کودک داخل هتل محاسبه میشود
هتل قدس مشهد2*۱،۰۰۰،۰۰۰۹۸۹،۰۰۰۹۹۰،۰۰۰صبحانه بوفه ـ ناهارو شام منو انتخابی ـ هزینه کودک داخل هتل محاسبه میشود
هتل سهند مشهد3*۹۷۲،۰۰۰۹۵۹،۰۰۰۱،۰۰۰،۰۰۰صبخانه بوفه ـ اینترنت نا محدودـ پارکینگ در صورت داشتن ظرفیت ـ هزینه کودک داخل هتل محاسبه میشود
هتل رضویه مشهد3*۱،۰۲۴،۰۰۰۱،۰۲۱،۰۰۰۱،۰۱۷،۰۰۰صبحانه بوفه ـ ناهار و شام در صورت رزرو اتاق فولبرد ـ هزینه کودک داخل هتل محاسبه میشود
هتل منجی مشهد3*۱،۰۵۴،۰۰۰۱،۰۵۰،۰۰۰۱،۰۴۷،۰۰۰صبحانه بوفه ـ اینترنت نا محدود ـ ناهار و شام بوفه ـ هزینه کودک داخل هتل محاسبه میشود
هتل تارا مشهد4*۱،۰۳۲،۰۰۰۹۹۰،۰۰۰۹۸۷،۰۰۰صبحانه ـ پارکینگ در صورت داشتن ظرفیت ـ هزینه کودک داخل هتل محاسبه میشود
هتل کیانا مشهد4*۱،۱۰۰،۰۰۰۱،۰۸۴،۰۰۰۱،۰۸۱،۰۰۰صبحانه بوفه ـ اینترنت نا محدودـ پارکینگ در صورت داشتن ظرفیت ـ هزینه کودک داخل هتل محاسبه میشود
هتل الماس مشهد4*۱،۱۴۳،۰۰۰۱،۰۵۰،۰۰۰۱،۰۰۰،۰۰۰صبحانه بوفه ـ ناهار و شام منو بوفه ـ هزینه کودک داخل هتل محاسبه میشود
هتل درویش مشهد5*۱،۷۷۴،۰۰۰۱،۵۷۹،۰۰۰۱،۷۰۷،۰۰۰صبحانه بوفه ـ ناهار وشام منو انتخابی ـ پک بهداشتی جهت استفاده میهمانان ـسرویس رفت و برگشت به حرم ـ اینترنت نامحدودـ هزینه کودک داخل هتل محاسبه میشود
هتل قصر طلایی مشهد5*۱،۳۹۵،۰۰۰۱،۲۷۹،۰۰۰۱،۶۶۱،۰۰۰صبحانه بوفه ـ استخر و سونا و جکوزی ـ ترانسفر رفت و برگشت از فرودگاه ـ سرویس رفت و برگشت به حرم ـ هزینه کودک داخل هتل محاسبه میشود
خدمات تور مشهد

 بلیط پرواز رفت و برگشت ، 3 شب اقامت در هتل با خدمات طبق پکیج، وعده های غذایی طبق برنامه هر هتل می باشد.

امکان رزرو تمام هتل ها با وعده های غذایی کامل وجود دارد.

امکان رزرو بلیط پرواز تمام ایرلاین ها وجود دارد.

قیمت ها به تومان و برای هر نفر می باشند.

لازم به توضیح است که تمامی هتل ها رزرو و تمامی پروازها چارتر می باشد و در صورت کنسلی تور از طرف مسافر، تمامی جرایم طبق قوانین ایرلاین، هتل و چارتر کننده محاسبه و مابقی پس از کسر هزینه ها مسترد خواهد شد.

تور مشهد بهار

تور مشهد بهار

بدون دیدگاه
تور مشهد بهار در این صفحه در مورد تور بهاری مشهد و همچنین شرایط رزرو تور مشهد بهار اطلاعات کاملی گردآوری شده است. در پکیج این صفحه نیز، قیمت تور مشهد بهار آمده که سعی…
تور مشهد تابستان

تور مشهد تابستان

بدون دیدگاه
تور مشهد تابستان این مطلب در مورد تور مشهد تابستان و شرایط رزرو تور مشهد تابستان نوشته شده است. توضیحاتی در مورد تور لحظه آخری مشهد تابستان و یا تور…
تور مشهد پاییز

تور مشهد پاییز

بدون دیدگاه
تور مشهد پاییز در این صفحه در مورد تور مشهد پاییز و شرایط رزرو تور مشهد پاییز ، اطلاعات زیادی آماده شده است. همچنین در پکیج این صفحه قیمت تور…
تور مشهد زمستان

تور مشهد زمستان

بدون دیدگاه
تور مشهد زمستان در این صفحه قصد دارم تا در مورد تور ارزان مشهد زمستان که ممکن است با نام تور زمستانی مشهد نیز بشناسید صحبت کنم. در مورد قیمت…

آخرین هتل ها

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور مشهد
تور لحظه آخری مشهد

شهر مقدس

شهر مشهد یکی از کلانشهرهای ایران می باشد. این شهر مذهبی در شمال شرقی کشور قرار گرفته و مرکز استان خراسان رضوی به شمار می رود. شهر مشهد با مساحتی ۳۵۱ کیلومتر مربعی دومین شهر بزرگ بعد از پایتخت می باشد.

همچنین براساس سرشماری انجام شده در سال ۱۳۹۵ جزو دومین شهر پرجمعیت بعد از تهران در ایران، و نود و پنجمین شهر پرجمعیت در جهان به شمار می رود. این شهر هم از لحاظ گردشگری سیاحتی و هم گردشگری زیارتی، یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری ایران محسوب می شود.

واقع شدن حرم حضرت علی بن موسی الرضا ع در این شهر باعث شده است تا سالانه بیش از ۲۷ میلیون زائر در داخل کشور و ۲ میلیون زائر از خارج کشور به این شهر سفر کنند. برای سفر به شهر مشهد و اطلاع از قیمت تور مشهد و همچنین شرایط رزرو تور مشهد ، و یا اطلاع از هتل های قابل رزرو در این شهر با ما در تماس و همراه باشید.

جغرافیا

شهر مقدس مشهد در اطراف رودخانه کشف رود همچنین دشت مشهد میان کوه های هزارمسجد و بینالود گسترش پیدا کرده است. بیشترین ارتفاع شهر ۱۱۵۰ و کمترین آن ۹۵۰ متر است. تابستان های شهر گرم و خشک و زمستان های آن سرد و مرطوب می باشد. بیشترین دمای هوا در تابستان مثبت ۴۳ درجه و کمترین آن در زمستان منفی ۲۳ درجه بوده است.

مشهد دارای ۱۳ منطقه ، یک فرودگاه بین‌المللی ، یک استگاه راه آهن و سه پایانه می باشد. حمل و نقل داخلی توسط تاکسیرانی ، اتوبوسرانی و مترو انجام می شود. اغلب توریست ها بیشتر با هدف گردشگری مذهبی به این شهر سفر می کنند.

به همین دلیل گردشگری بیشترین سهم را در اقتصاد داراست. همچنین به دلیل وجود مراکز تجاری و گردشگری و ارائه خدمات پزشکی. گردشگری تفریحی و سلامت نیز گسترش یافته است. لازم به ذکر است که شهر مشهد در سال ۱۳۸۸ به طور رسمی به عنوان پایتخت معنوی ایران برگزیده شده است.

رزرو تور مشهد
قیمت تور مشهد

تاریخچه

نام قدیمی مشهد سناباد است. سرانجام در زمان امپراتوری صفویه به مشهد تغییر نام پیدا کرد. این نام (مشهد) از زبان عربی گرفته شده است و به معنای شهادت است. همچنین به عنوان مکانی شناخته می شود که امام رضا ، امام هشتم مسلمانان شیعه در آنجا درگذشت. علاوه بر آن ممکن است. شهر باستانی اشکانی پاتریگابانی که در کتیبه بیستون (520 پیش از میلاد) از امپراتور هخامنشی داریوش اول ذکر شده است. در مشهد امروزی واقع شده باشد.

در آغاز قرن نهم (قرن سوم هجری) مشهد روستای كوچكی به نام سناباد بود كه در 24 كیلومتری از توس واقع شده بود. در سال 808 هارون الرشید خلیفه عباسی برای فرونشاندن قیام رفیع بن اللایت در ماوراء النهرین در حال عبور بود. او بیمار شد و درگذشت وی در زیر کاخ حمید بن قحطبه به خاک سپرده شد. بدین ترتیب دارالاماره به عنوان مقبره هارونیه شناخته شده بود. در سال 818 قمری امام رضا توسط مامون به شهادت رسید و در کنار قبر هارون دفن شد.

اگرچه مشهد میراث فرهنگی توس چهره هایی مانند نظام الملک، الغزالی، احمد غزالی، فردوسی، اسدی طوسی و شیخ طوسی را در اختیار دارد. اما جغرافی‌دانان پیشین عرب مشهد و توس را به عنوان دو شهر جداگانه که در فاصله حدود 19 کیلومتری از یکدیگر واقع شده اند شناسایی کرده اند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تورهای مشهد ، جاذبه های گردشگری مشهد و رزرو تورهای مشهد و رزرو هتل های مشهد با ما تماس بگیرید.

امپراطوری تیموری

به نظر می رسد با فروپاشی توس اهمیت سناباد (مشهد) بطور مستمر افزایش کرده بود. هنگامی که اشراف مغول در آن محل حکومت می کردند. قیام کردند و تلاش کردند تا خود را مستقل کنند میران شاه توسط پدرش علیه آن ها فرستاده شد.

در شهر توس پس از محاصرۀ چندین ماهه بلوا شد، توسط لشکریان غارت شد و یک پشته ویرانه را به جای گذاشت. 10000 نفر از مردم قتل عام شدند. توس از این پس متروکه شد و مشهد جای خود را به عنوان مرکز منطقه گرفت. بعدها در زمان سلطنت تیموریان شاهرخ میرزا مشهد به یکی از شهرهای اصلی قلمرو تبدیل شد.

سپس در سال ۱۴۱۸ میلادی همسرش گوهرشاد بودجه ساخت مسجدی برجسته را در كنار حرم كه به مسجد گوهرشاد مشهور است تأمین مالی كرد. این مسجد تا به امروز نسبتاً دست نخورده باقی مانده است. بزرگ بودن آن نشانگر وضعیت شهر در قرن پانزدهم است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پکیج های سفر مشهد و همچنین قیمت تور مشهد در ادامه با ما همراه باشید. علاوه بر آن می توانید برای اطلاع از مشخصات هتل های مشهد و یا جاذبه های گردشگری مشهد به بخش های دیگر سایت مراجعه کنید. و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

صفویه

شاه اسماعیل اول بنیانگذار سلسه صفوی پس از درگذشت حسین بیقاره و فروپاشی سلسله تیموری مشهد را فتح کرد. وی بعدها در زمان سلطنت شاه عباس اول به دست ازبک ها به اسارت درآمد. در سال 1507 میلادی توسط سپاهیان شبان یا شعبانی گرفته شد.

بعد از گذشت دو دهه شاه طهماسب اول در سال 1528 موفق شد دوباره دشمن را از این شهر دفع کند. اما در سال 1544 اوزبیگ دوباره موفق به ورود به شهر و غارت و قتل در آنجا شد. شاه عباس اول که از سال 1585 در مشهد زندگی می کرد نتوانست مشهد را از اوزبیگ تا سال 1598 بازگرداند.

مشهد پس از یک مبارزه طولانی و سخت توسط شاه عباس پس گرفته شد و سرانجام ازبک ها شکست خوردند. دوره صفویه مشهد شناخت مذهبی بیشتری پیدا کرد و به مهمترین شهر خراسان تبدیل شد. زیرا چندین مدرسه و سایر سازه‌ها در کنار حرم امام رضا (ع) ساخته شدند.

مشهد علاوه بر اینکه جزو شهرهای مذهبی ایران به شمار می رود. جزو شهرهای تاریخی نیز می باشد که جاذبه های گردشگری بسیاری را در خود جای داده است. شما در این سفر بجز زیارت، می توانید از دیدنی ها و جاذبه های گردشگری آن، و از آنچه که از گذشتۀ این شهر بر جای مانده است دیدن کنید.

قیمت تور ارزان مشهد
قیمت تور لحظه آخری مشهد

سلسله افشاریه و سلسله قاجار

مشهد بزرگترین جلال خود را در زمان نادرشاه حاکم ایران از 1736 تا 1747 بدست آورد. زمانی که نادرشاه این شهر را پایتخت خود قرار داد. احمدشاه و جانشین او تیمورشاه باعث جدایی خراسان از ایران شده بودند.

تنها پس از درگذشت تیمور شاه (1792) بود که آقا محمدخان قاجار بنیانگذار سلسله قاجار موفق شد. قلمروهای شاهرخ را در دست بگیرد و او را در سال 1795 به قتل برساند. بنابراین به جدایی خراسان از بقیه ایران پایان داد.

برخی از مورخان معتقدند مشهد در سال 1858 توسط شاهرخ افشار اداره می شد. و همچنان پایتخت سلسله افشاریه در دوره سلسله زند بود، تا اینكه آقا محمدخان قاجار در آن زمان منطقه بزرگتر خراسان را در سال 1796 فتح كرد.

اما واقعۀ تاریخی مهمی که بر سر این شهر و این حرم آمده است، بمباران حرم امام رضا ع در سال 1912 بوده است که باعث کشته شدن چندین نفر از مردم و زائران شد. اقدام علیه یک حرم مسلمان باعث شوک بزرگی برای همه کشورهای اسلامی شد.

در 29 مارس 1912 پناهگاه امام رضا (ع) در اثر آتش توپخانه روسیه بمباران شد. و خسارات زیادی از جمله صدمه به گنبد طلایی وارد شد. در نتیجه نارضایتی گسترده و مداومی در جهان اسلام شیعه به وجود آمد. این کار وقیحانه توسط شاهزاده آریستید میخائیلوویچ دبیزا (فردی در کنسول روسیه در مشهد) و ژنرال رادکو (یک بلغاری که فرمانده قزاق های روسی در شهر بود) ترتیب داده شد.

سلسله پهلوی

نوسازی این شهر در دوران رژیم رضاشاه سرعت گرفت. بیمارستان امام رضا در سال 1313 تاسیس شد. همچنین کارخانه قند آبکوه در سال 1314 و دانشکده پزشکی مشهد در سال 1318 تاسیس شدند. در سال 1315 اولین نیروگاه در مشهد نصب و در سال 1318 اولین سرویس حمل و نقل شهری با بکارگیری دو اتوبوس آغاز شد.

اما واقعۀ گوهر شاد که بسیار از آن شنیده اید، روایت های گوناگونی دارد. یکی از آن روایت ها این است که، واکنش هایی برعلیه سیاست های مدرن و ضد مذهبی در حرم اما رضا در سال 1314 بالا گرفت. ابتدا یک روحانی مالیات های سنگین، فساد و خط مشی های اخلاقی جدید شاه را محکوم کرده و به تبعیت از آن مردم روستا و حاجیان بازاری به حرم امام رضا پناه بردند و شروع به گفتن شعارهایی بر ضدشاه کردند.

در طی چهار روز نیروهای پلیس و ارتش از ورود به حرم خودداری کردند. زمانی که سربازان وارد حرم شدند صدها نفر زخمی و ده ها نفرکشته شدند. این موضوع باعث شکاف بیشتر بین روحانیت شیعه و شاه شد. این یک روایت از واقعۀ مسجد گوهرشاد بود. اما برخی از مورخان معتقدند قیامی که در مسجد گوهرشاد در سال 1314 اتفاق افتاد، بر علیه حکم کشف حجاب توسط رضاشاه بود.

اصلاحات

مشهد پس از حمله انگلیس و شوروی به دلیل ناامنی ایجاد شده. در روستاها، خشکسالی در سال 1327 و تاسیس دانشگاه در 1328 دچار رشد جمعیت شد. در همین دوره وسایل حمل و نقل عمومی به ۷۷ اتوبوس و ۲۰۰ تاکسی افزایش یافت. همچنین خط راه آهن مشهد به تهران در سال 1336 تاسیس شد. لازم به ذکر است که فرودگاه مشهد، ایجاد کارخانه های جدید و… در سال 1345 کلید خورد.

در سال ۱۳۴۴ یک پروژه مهم شهری برای بازسازی بافت های قدیمی. اطراف حرم امام رضا (ع) از طرف داریوش بوربور پیشنهاد شد. این پروژه به طور رسمی از سال ۱۳۴۷ به تصویب رسید. و در سال ۱۳۵۶ بافت های قدیمی تخریب شد. تا کار بازسازی آغاز شود. برای مشاغلی که محل کسب ان ها تخریب شده بود. بازار جدیدی در میدان آب توسط داریوش بوربور طراحی شده. و ساخته شد اما بعد از انقلاب پروژه نوسازی شهر از بین رفت.

لازم به ذکر است که در ۳۱ خرداد سال ۱۳۷۳ بمبی در نمازخانه حرم منفجر شد. که دست کم ۲۰ نفر را به شهادت رساند. در سال های ۱۳۷۷ تا ۱۳۸۲ اختلالات دانشجویان بعد از همین اتفاق در تهران شروع شد.

حتما میدانید که در سفر به شهر مشهد و خرید تورهای مشهد این اطلاعات دید و نظر کاملتر و جالبتری را به شما خواهد داد که قطعا اندیشه ی شما را در این سفر تحت تاثیر قرار خواهد داد. این مطالب باعث ماندگار شدن سفر در ذهن شما خواهد شد.

شرح حال

اکثریت جمعیت این شهر را قوم پارس تشکیل می دهند. اقوام دیگر شامل افراد کرد و ترکمن هستند که از استان خراسان شمالی به این شهر مهاجرت کرده اند. امروزه حرم مطهر و موزه آن یکی از گسترده ترین گنجینه های فرهنگی و هنری. ایران به ویژه در زمینه کتاب ها و نقاشی های نسخه خطی می باشد.

شهر مشهد به عنوان دومین شهر مقدس جهان همه ساله بیش از 20 میلیون گردشگر و زائر را به خود جذب می کند. اگرچه عمدتاً مسلمانان ساكن این شهر بودند اما در گذشته برخی اقلیت های مذهبی در مشهد وجود داشتند. اکثریت یهودیانی كه در این شهر وجود داشتند. در سال 1218 پس از وقوع واقعه الله الداد برای آن ها به اسلام روی آوردند و به جید الاسلام ( تازه واردان اسلام ) معروف شدند.

قیمت تور مشهد
تور ارزان مشهد

تور ارزان مشهد

در این قسمت قصد دارم تا در مورد دو اصطلاح رایج در سال های اخیر صحبت کنم. اصطلاحاتی که مدت هاست دربین مسافران و آژانس های مسافرتی ایرانی رایج شده است و بسیاری از مسافران، سعی می کنند با استفاده از این تورها سفر کنند. در اصل این مسافران حتی زمان و برنامۀ سفر خود را بر اساس این تورها تنظیم می کنند. برخی دیگر مقصد سفر را انتخاب می کنند، اما زمان سفر را بسته به تورهای آفری تنظیم می کنند.

دو اصطلاح تورهای آفری یا لحظه آخری، اصطلاحاتی هستند که از آنها صحبت می کنم. این اصطلاحات زمانی به کار می رود که تورهایی که تا چند روز پیش با قیمتهای معمول خود به فروش می رسیده اند، اکنون با تخفیف و بسیار ارزانتر از قبل فروخته می شوند. اما دلیل این تخفیف چیست و چه شرایطی دارد.

در کل در دو حالت تورها شامل تخفیف می شوند و به صورت آفری و در لحظات آخر تبلیغ شده و به فروش می رسند. اما در این ادامه به شرح این دو حالت خواهم پرداخت. اولین حالت را می توان وابسته به پروازی که برای تور چارتر شده است دانست. در حالت اول، پروازهای روی یک تور شامل تخفیف می شوند.

در توضیح این مورد باید بدانید که آژانس های مسافرتی، گردانندگان تورها یا چارتر کننده ها، از مدتها قبل صندلی های پروازهایی از ایرلاین های مختلف را برای تاریخ هایی در آینده را برای مقاصد پر رفت و آمد و محبوب گردشگری، خریداری کرده و پول آنرا می پردازند.

به عنوان مثال، از ابتدای سال، تمام یا بخشی از صندلی های پرواز رفت و برگشت تهران – مشهد را برای تمام سال رزرو کرده و پول آنرا به ایرلاین می پردازند. به این کار در اصطلاح چارتر کردن پرواز گفته می شود. چارتر کننده، آژانس مسافرتی یا گردانندۀ تور با استفاده از این پروازها، تورها یا برنامه های سفر را آماده کرده و تبلیغ می کنند.

اما با نزدیک شدن به تاریخ هر پرواز، در صورتیکه تمام ظرفیت پرواز آن روز پر نشده باشد، با تبلیغ آفر تور مشهد ، سعی می کنند شما را ترغیب به خرید تور کنند تا مابقی ظرفیت خالی پر شود. با این کار سعی می کنند تمام یا بخشی از ضرر را جبران کنند. در این حالت است که شما تبلیغات تور ارزان مشهد را مشاهده می کنید و می توانید تورتان را ارزانتر از قیمت اصلی آن خریداری کنید و سفری ارزانتر داشته باشید.

تور لحظه آخری مشهد

اما حالت دوم زمانی است که هتل های یک تور شامل تخفیف شوند. اما توضیح این مورد این است که، آژانس های مسافرتی، گردانندگان تورها و یا کارگزاران، در مقاصد پر تردد گردشگری مانند شهر مشهد، هتل هایی را برای اقامت مسافران خود در نظر می گیرند.

آنها ضمن عقد قرارداد با تمام این هتل ها، متعهد می شوند که در یک بازۀ زمانی مشخص، تعداد معینی از اتاق های هتل را پر کنند یا تعداد مشخصی مسافر را به هتل بفرستند. زمان پرداخت پول اقامت شما در هتل، قبل از ورود شما به هتل است.

اما اگر در این بازۀ تعیین شده، حس کنند که نخواهند توانست به تمام تعهد خود عمل کنند، با اعمال تخفیف روی تور، سعی می کنند مسافران بیشتری را ترغیب به خرید این تور کرده و به تمام تعهد خود در قبال تعداد اتاق یا تعداد مسافر عمل کنند.

در این حالت شما تبلیغات آفر تور مشهد را می بینید و می توانید تورتان را ارزانتر از قیمت اصلی آن خریداری کرده و به سفر بروید. در این دو حالت است که تبلیغات تور لحظه آخری مشهد انجام می شود و تمام این تبلیغات به دلیل ظرفیت خالی پرواز و یا هتل است.

اما باید توجه داشته باشید که همانگونه که از نام تورهای لحظه آخری پیداست، این تورها در لحظات آخر و دو یا سه روز قبل از سفر تبلیغ می شوند. بنابراین باید برای سفر آماده باشید و ساکتان بسته باشد. از طرف دیگر باید از نظر مالی برای هزینه های سفر، مشکلی نداشته باشید.

همچنین اگر شاغل هستید، باید برای مرخصی گرفتن و اگر محصلید برای حاضر نشدن در محل تحصیل خود مشکلی نداشته باشید. تمام این موارد شامل حال همراهان شما نیز می شود. اما افرادی برای سفر، مقصد برایشان مهم نیست و تنها اگر قیمت تورهای آفری، با بودجه ای که در نظر دارند هماهنگ باشد، از آن تور آفری استفاده می کنند. برخی دیگر مقصد سفر را تعیین می کنند و تاریخ سفرشان را بسته به تاریخ تور لحظه آخری مشخص می کنند.

در آخر

و در آخر اینکه سعی شد در این صفحه، اطلاعات کاملی از شرایط تورهای مشهد ارائه شود تا با این تورها بیشتر آشنا شوید. ضمن اینکه در پکیج این صفحه، قیمت تور مشهد آمده که سعی می شود بر اساس قیمت تور ارزان مشهد آماده و به روز شود. همچنین در مورد تور لحظه آخری مشهد توضیحاتی داده شد تا با این اصطلاح آشنا شوید و اگر خواستید از آنها مطلع شوید حتما با ما در تماس باشید.

علاوه بر آن در صفحۀ هتل های مشهد توضیحات، اطلاعات و مشخصات هتل های این شهر آمده که می توانید از آن اطلاعات نیز استفاده کنید. و اگر خواستید در مورد هتل ها در سایر شهرهای ایران اطلاعاتی بدست آورید، به صفحۀ هتل های ایران بروید و آنرا ببینید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

ضمنا در مطلب این صفحه در مورد تاریخ این شهر توضیحات مختصری داده شد تا با آگاهی بیشتر از قدمت این شهر، به دیدن آثار تاریخی و آثار به جا مانده از گذشته بروید. همچنین سعی شده اطلاعات مختصری از دیدنی های شهر ارائه شود تا بتوانید برای تک تک روزهای سفرتان برنامه ریزی دقیق و کاملی داشته باشید.

و با وجود تمام توضیحات اگر باز سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشند.

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا
نوشتهٔ بعدی
بلک آنتالیا

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • Maryam mohebi
    ژوئن 16, 2020 11:07

    در مورد شهرهای مختلف مطلب بزارید. سایتتون خیلی جالبه
    تورهای یک روزه هم دارید؟

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید