تور روسیه

این مطلب در مورد تور روسیه و همچنین شرایط رزرو تور روسیه نوشته شده است. علاوه بر آن، قیمت تور روسیه نیز در پکیج مربوطه آمده است و سعی شده قیمت ها بر اساس قیمت های تور ارزان روسیه در پکیج ها آماده و به روز شوند تا بتوانید خرید به صرفه ای داشته باشید. همچنین در مورد شرایط جغرافیایی این کشور و شرایط جوی آن در فصول مختلف صحبت خواهد شد تا هم بدانید به کجا سفر خواهید کرد و هم بتوانید فصل و زمان سفرتان را به درستی انتخاب کنید. بجز اینها در مورد شهرهای مهم و توریستی آن صحبت خواهد شد و در مورد جاذبه های توریستی این کشور توضیح داده خواهد شد تا برای روزهای سفرتان برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. بنابراین در ادامه همراه من باشید تا اطلاعاتتان در این زمینه بیشتر و کاملتر شود. ضمناً برای اطلاع از آفر تور روسیه با ما در تماس باشید.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز، اطلاعاتی قرار داده شده که شاید برایتان مفید باشد. به عنوان مثال در صفحۀ تور مسکو اطلاعات و قیمت سفر به مسکو آمده است و یا در صفحۀ تورهای خارجی ، اطلاعات تورها و قیمت ها در سایر مقاصد گردشگری خارج از ایران قرار داده شده تا بتوانید به درستی مقصد سفرتان را انتخاب کنید. در صفحۀ تورها نیز، کل پکیج های داخلی و خارجی را مشاهده خواهید کرد.

و اگر سوالی داشتید، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور روسیه را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور روسیه
تاریخ سفرهتل / شهردو تختهیک تختهکودک با تخت
9 خردادAZIMUT/st.p28.290.00033.190.00024.790.000
9junCOSMOS CLUB/mos---
26 خردادART NUVO PALACE /st.p27.740.00032.590.00024.290.000
16junCOSMOS CLUB / mos---
2 تیرAZIMUT / st.p27.990.00032.990.00025.990.000
23junHOLIDAY INN SOKOLNIKI/mos---
9 تیرART NUVO PALACE/st.p27.990.00032.990.00025.990.000
30junHOLIDAY INN SOKOLNIKI/mos---
16 تیرART NUVO PALACE/st.p28.390.00033.290.00024.890.000
7julCOSMOS CLUB / mos---
23 تیرAZIMUT / st.p28.990.00034.690.00026.390.000
14julHOLIDAY INN SOKOLNIKI/mos---
خدمات تور:

3شب سنت پترزبورگ و 3 شب مسکو

بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی ایرفلوت روسیه، پرواز داخلی بین شهری با هواپیمایی ایرفلوت، 6 شب اقامت در هتل با صبحانه، 2 گشت شهری در مسکو و یک گشت شهری در سنت پترزبورگ با دو وعده نهار، ترانسفر فرودگاهی، تور لیدر فارسی زبان و بیمه مسافرتی.

تمامی تورها چارتر و غیر قابل استرداد بوده و در صورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم طبق قوانین ایرلاین، چارتر کننده و هتل محاسبه و مابقی مبلغ پس از کسر هزینه ها مسترد خواهد شد.

مدارک ویزای روسیه : اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ سفر و یک قطعه عکس 4*3 رنگی زمینه سفید.

نرخ کودک زیر دو سال 2.690.000 تومان و نرخ کودک 2 تا 6 سال 15.490.000 تومان می باشد.

120 دلار، بابت ویزا جداگانه دریافت خواهد شد.

برای افراد بالای 60 سال، بیمه مسافرتی اضافه نرخ خواهد داشت.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور روسیه
تور ارزان روسیه

سفر به روسیه

در این قسمت از این صفحه، قصد دارم در مورد سفر به کشور روسیه و شرایط و مشخصات آن توضیحاتی را ارائه کنم که امیدوارم، برایتان مفید و موثر باشد. سعی شده تا در مطالب، اطلاعات کاملی از این کشور وجود داشته باشد که شما را با، زیبایی های آن و دیدنی هایی که در آن وجود دارد آشنا کند.

بنابراین، اطلاعات این صفحه هم در مورد جغرافیای این کشور است، هم در مورد شهرهای مهم و توریستی آن و هم در مورد جاذبه های گردشگری آنها که با دید باز و آشنایی کامل قدم در این سفر بگذارید. این اطلاعات کمک خواهد کرد که بدانید به کدام نقطه از جهان سفر می کنید و در این سفر به کدام شهرها خواهید رفت و در هر شهر، به دیدن چه مکان ها و آثاری می روید. علاوه بر آن توضیحات در مورد آب و هوای روسیه کمک می کند تا با دقت زمان سفر را انتخاب کنید.

علاوه بر آن، قیمت تور روسیه در پکیج مربوطه آمده که می توانید برای اطلاع از قیمت ها و مقایسۀ قیمت ها از آن استفاده کنید. البته سعی می شود تا همواره پکیج ها، به روز باشد و همچنین سعی خواهد شد، تور ارزان روسیه را عرضه کنیم تا خرید به صرفه داشته باشید. بجز تمام اینها، در مورد ویزای روسیه نیز توضیحاتی ارائه خواهد شد تا اطلاعاتتان در این زمینه هم بیشتر شود.

ضمن اینکه می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنما و پاسخگوی سوالات شما باشیم. در ادامه همراه من باشید که از توضیحاتی که در این زمینه ارائه شده استفاده کنید.

ویزای روسیه

در ابتدای توضیحات، باید از شرایط سفر به کشور روسیه شروع کنم. حتماً می دانید که برای سفرهای خارج از ایران، بجز سه یا چهار کشور، برای ورود به خاک مابقی کشورها که اقامت یا تابعیت آنرا ندارید، حتماً به اجازۀ ورود نیاز دارید. این اجازۀ ورود در اصطلاح و قوانین بین المللی ویزا نامیده می شود که برای سفر به کشور روسیه نیز به آن نیاز خواهید داشت. کشورها، برای اینکه شهروندان کشورهای دیگر وارد کشورشان شوند، طبق قوانین بین المللی و البته طبق قوانین داخلی خودشان، برای مسافران ویزا صادر می کنند.

معمولا صدور ویزا، هزینه های مربوط به خود را دارد و از طرف دیگر برای دریافت آن باید مدارکی را ارائه کنید و زمانی نیز لازم است تا فرایند بررسی مدارک و صدور ویزا انجام شود. برخی کشورها قوانین سختگیرانه تری دارند و برخی دیگر، به راحتی ویزا صادر می کنند. البته اینکه روابط بین دو کشوری که یکی کشور زادگاه مسافر است و دیگری کشور مقصد سفر، در جریان صدور ویزا و همچنین در درخواست مدارک و سهل یا سخت بودن صدور ویزا موثر است.

اما همانگونه که در صفحۀ ویزای روسیه توضیح داده شده است، فرایند صدور ویزای روسیه زیاد سخت نیست و مدارک زیادی نیز احتیاج نیست. شما به راحتی می توانید با پرداخت هزینه و ارائۀ پاسپورت، ویزای خود را دریافت کنید. البته که مدارک دیگری نیز لازم است که عمدتاً توسط همان آژانس مسافرتی که تورتان را از آنها خریداری کرده اید آماده شده و به همراه مدارکی که خودتان ارائه می کنید تحویل سفارت می شود.

به عنوان مثال شما به بلیط پرواز رفت و برگشت صادر شده، رزرو قطعی هتل محل اقامت و پرداخت شده برای تمام روزهای سفر، یک دعوتنامه یا برگۀ تایید یک آژانس مسافرتی در خاک کشور روسیه، فرم درخواست ویزا و بیمۀ مسافرتی معتبر نیاز دارید که این مدارک توسط خود ما برای شما آماده می شود و به همراه سایر مدارکی که خودتان باید آماده کنید تحویل سفارت می شود.

اما مدارکی که شما باید ارائه دهید شامل، اصل گذرنامه با اعتبار حداقل شش ماه از تاریخ سفر با حداقل دو برگ خالی برای برچسب ویزا و مهرهای ورود و خروج، دو قطعه عکس رنگی زمینه سفید و تمام رخ 4*6 می باشد. پس از حداقل هشت روز کاری، ویزای شما صادر خواهد شد و در پاسپورت شما به صورت یک برچسب چسبانده می شود و در زمان اعتبار آن، می توانید دو هفته در روسیه اقامت داشته باشید.

اطلاعات بیشتر

کشور روسیه نیز مانند اکثر کشورها، انواع مختلفی از ویزا را طبق قوانین خود صادر می کند که بسته به نوع سفر شما، یا بهتر بگویم هدف سفر شما صادر می شود. انواع این ویزاها شامل ویزای توریستی، ویزای تجاری، ویزای کاری، ویزای تحصیلی، ویزای شخصی و ویزای ترانزیت است. هرکدام از این ویزاها طبق هدف شما از سفر صادر می شود و هر کدام یکسری مدارک خاص خود نیاز دارد.

اما در اینجا در مورد سفرهای توریستی صحبت می شود، بنابراین فقط ویزای توریستی روسیه مد نظر است. این ویزا برای کسانی که با اهداف توریستی راهی سفر به این کشور می شوند صادر می شود و خود انواع مختلفی دارد. اول اینکه این ویزا به دو صورت دستی و الکترونیکی صادر می شوند.

نوع الکترونیکی این ویزا، فقط 8 روز اجازۀ اقامت به مسافر می دهد و غیر قابل تمدید می باشد، اما برای شهروندان ایرانی صادر نمی شود. بنابراین تنها نوع دستی آن قابلیت صدور برای مسافران ایرانی را دارد. این نوع ویزا با نام ویزای توریستی روسیه شناخته می شود و در دو نوع عادی و فوری صادر می شود.

مدارک و مدت اعتبار این دو ویزا تفاوتی ندارد و فقط مدت زمان لازم برای صدور آنها متفاوت است. البته بجز آن، قیمت آنها نیز با هم تفاوت دارد و هر کدام از انواع عادی و فوری، باز دو نوع مختلف دارند که فقط مدت زمان صدور و قیمت آنها متفاوت است.

اما ویزای عادی روسیه به دو نوع ویزای 14 روزۀ توریستی روسیه با قیمت 145 دلار و ویزای 14 روزۀ توریستی sameday روسیه با قیمت 165 دلار تقسیم می شود. اولی در 8 روز کاری و دومی در 5 روز کاری صادر می شود. اما ویزای فوری روسیه به دو نوع ویزای 14 روزۀ توریستی فوری روسیه با قیمت 225 دلار و ویزای 14 روزۀ توریستی sameday روسیه با قیمت 245 دلار تقسیم می شود که اولی در 3 روز کاری و دومی در یک روز کاری صادر می شود.

قیمت تور روسیه
رزرو تور روسیه

شهرها

اما در سفر به روسیه، معمولا دو شهر مهم و اصلی آن که مسکو و سنت پترزبورگ هستند، در پکیج روسیه قرار داده می شوند و تورهایی حدود هفت شبه آماده شده و ارائه می شوند. اما شهرهای دیگری نیز هستند که می توانند دیدنی و جذاب باشند که در این قسمت، کمی از آنها نیز صحبت خواهد شد.

اگر بخواهیم شهرهای کشور روسیه و مناطق مختلف آنرا نام ببریم، با لیستی طولانی مواجه خواهیم شد، اما بهتر است که شهرهای مهم و گردشگری آنرا نام ببریم که مطلب نیز زیاد طولانی نشود.

همانگونه که گفته شد، اصلی ترین شهر این کشور، شهر مسکو است که پایتخت آن نیز می باشد. شهر بعدی و با اهمیت روسیه شهر سنت پترزبورگ است که زمانی که قصد رزرو تور روسیه را دارید، در تورهای مسافرتی اکثرا تور ترکیبی مسکو-سنت پترزبورگ را مشاهده می کنید. در مورد جاذبه های گردشگری و دیدنی های این دو شهر، در قسمت های بعدی صحبت خواهد شد.

اما شهر مهم بعدی شهر سوچی است که حتماً این اسم را به دلیل المپیک زمستانی سال 2014 در کنار نام کراسنودار به خاطر دارید. این شهر در غرب کشور روسیه قرار گرفته است. کوهستان کراسنایا یولیانا در کوههای قفقاز در آن قرار دارد که پیست اسکی آن نیز در دامنۀ همین کوه قرار گرفته است.

اما دیدنی های این شهر شامل همین کوه ها و پیست اسکی است که اگر اهل اسکی هستید، پیشنهاد می کنم حتماً به این شهر بروید. دیگر دیدنی های آن شامل، اقامتگاه تابستانی استالین، باغ گیاه شناسی، پارک ملی با وسعتی زیاد و مناطق طبیعی و محافظت شده که شامل غارهای ورنتوسکا نیز می باشد، پارک ربورا، موزۀ هنر سوچی و آکواریوم ورد دیسکاوری است که بخشی از دیدنی های شهر هستند.

سایر شهرها

شهر پسکوو، یکی دیگر از شهرهای دیدنی و تاریخی است که در شمال غربی روسیه واقع شده است. در این شهر تعداد زیادی کلیسای قدیمی با معماری بیزانسی وجود دارد که معروفترین آنها، کلیسای ترینیتی است که کلیسایی با زرق و برق و معماری بسیار جذاب دیدنی است. علاوه بر کلیساها، در شهر به دیوارهای قرون وسطایی بر خواهید خورد که هنوز، پس از گذشت سالیان طولانی سرپا مانده اند.

در نزدیکی این شهر، شهر پچوری قرار گرفته که رفتن و برگشت به آن، وقت زیادی از شما نخواهد گرفت، اما ممکن است بازدید از صومعه های متعدد و قدیمی و جذاب آن، زمان زیادی از روزتان را بگیرد و با طی کردن فاصلۀ کمی، از لذت بسیاری بهرهمند شوید.

 شهر دیگری که در این کشور وجود دارد و می تواند دیدنی و جذاب باشد، شهر نیژنی نوو کورود است. این شهر غربی روسیه، در قسمت غرب رود ولگا قرار دارد و رود اکا، از میان آن می گذرد. این شهر را پایتخت سوم روسیه می نامند و دلیل آن، وجود بناهای تاریخی و کهنی است که در آن وجود دارد. از دیدنی های آن می توان به خیابان بوشایا پوکرو سکایا در مرکز شهر، موزۀ روکاوی شینکو و پله های چکالوف اشاره کرد که این آخری، برای تماشای غروب آفتاب روسیه، بی نظیر است.

سایر دیدنی های شهر شامل، موزۀ ساخاروف، موزۀ گورکی، کلیساها و صومعه های تاریخی و کهن از جمله صومعۀ ماکاروف، موزۀ معماری ولگای سفلی و مجموعۀ کرملین می باشد. اما در مورد آب و هوای این شهر باید گفت، آب و هوای آن بسیار شبیه به مسکو است، اما کمی سرد تر است. آب و هوایی که سرد و مرطوب که در کشور روسیه و آب و هوایی کل آن، نسبتاً معتدل محسوب می شود.

شهر بعدی، شهر کازان است که فرهنگ، رسوم و رفتار مردمان آسیا و مردمان اروپا را با هم در خود جا داده است. دیدنی های این شهر شامل مسجد کرل شری، خیابان بومن و همچنین کاخ کرملین قازان می شود.

سایر شهرهایی که می توانید از آنها دیدن کنید، شامل شهرهای مجموعۀ حلقۀ طلایی است که شهرهای ولادیمیر، کوستروما، یارو سلاول، سوزدل و روستوف از جملۀ آنها هستند. شهر یکاتر نینبورگ نیز می تواند دیدنی و جذاب باشد.

در آخر

و در نهایت باید گفت، در این مطلب سعی شد توضیحات کاملی را در مورد شرایط رزرو تور روسیه ارائه شود. در پکیج نیز سعی شده که قیمت ها بر اساس تور ارزان روسیه آماده شوند تا بتوانید خریدی اران و به صرفه داشته باشید.

حال اگر سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت با شما گرفته و راهنما و پاسخگوی سوالات شما باشیم و کار رزرو تور ارزان روسیه را برایتان انجام دهیم.


قیمت تور روسیه
آفر تور روسیه