تور ایروان نوروز

در این صفحه، در مورد تور نوروزی ایروان و همچنین شرایط رزرو تور ایروان نوروز اطلاعات کاملی ارائه شده است. ضمن اینکه در پکیج این صفحه، قیمت تور ایروان نوروز آمده است که سعی می شود قیمت ها، همواره بر اساس تور ارزان نوروز ایروان آماده و به روز شوند. بنابراین در ادامه همراه من باشید تا اطلاعاتتان در مورد تور ایروان نوروز کامل شود.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز، اطلاعات و توضیحاتی آمده است که ممکن است برایتان جالب باشد. مثلا در صفحۀ تور ارمنستان نوروز ، اطلاعات سفر به این کشور در تعطیلات نوروز آمده است. یا در صفحۀ تورهای نوروزی خارجی ، شرایط سفرهای نوروزی در تمام مقاصد گردشگری خارجی درج شده است. همچنین در صفحۀ ویزا ، شرایط اخذ ویزا برای کشورهایی که نیاز به ویزا دارند ثبت شده که حتما به آن اطلاعات نیاز خواهید داشت.

و با وجود توضیحات اگر باز سوالی داشتید، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور ایروان نوروز را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور ایروان نوروز
تور 4 شب و 5 روز ایروان
هتلفاصله تا میدان جمهوری / درجهدو تختهیک تختهکودک 6 تا 12 سال
BELLA5 دقیقه پیاده / *3270302233
SHIRAK5 دقیقه پیاده / *3298342273
REGINEH15 دقیقه با اتومبیل / *3306350269
COMFORT12 دقیقه پیاده / *3310366261
ANI CENTRAL INN15 دقیقه پیاده / *3322390205
HOLIDAY INN EXPRESS14 دقیقه پیاده / *3326398333
IBIS5 دقیقه پیاده / *3334406NA
ARTESAKH15 دقیقه با اتومبیل / *4314390257
ARMENIA VILLAGE10 دقیقه با اتومبیل / *4318386297
AVIATRANS3 دقیقه پیاده / *4318398297
AQUATEK10 دقیقه با اتومبیل / *4326398321
ANI PLAZA10 دقیقه پیاده / *4326414NA
METROPOL30 دقیقه پیاده / *4330406297
ROYAL PLAZA15 دقیقه پیاده / *4330426289
OPERA SUITE15 دقیقه پیاده / *4338418257
ANI GRAND4 دقیقه پیاده / *4338430NA
CENTRAL3 دقیقه پیاده / *4338442257
BEST WESTERN5 دقیقه پیاده / *4370474297
HILTON15 دقیقه پیاده / *4370478281
HYATT PLACE2 دقیقه پیاده / *4378510245
RAMADA4 دقیقه پیاده / *4394530297
NATIONAL3 دقیقه پیاده / *5410562265
RADISSON BLU7 دقیقه با اتومبیل / *5418546289
MARIOTمیدان جمهوری / *5454519365
THE ALEXANDER2 دقیقه پیاده / *5678840305

خدمات تور ایروان نوروز

پرواز رفت و برگشت با هواپیمایی ایر آرمنیا، 4 شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، یک سیم کارت برای هر اتاق و تورلیدر فارسی زبان.

کلیۀ تورها چارتر و غیر قابل استرداد می باشند و در صورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم طبق قوانین هتل و ایرلاین محاسبه و مابقی مبلغ مسترد خواهد شد. در صورت مثبت PCR تا 48 ساعت قبل از پرواز با جریمۀ هر نفر 15$ ، امکان کنسلی تور وجود دارد.

ارائۀ تست منفی کرونا برای افراد بالای دو سال که واکسینه نشده اند، تا 72 ساعت قبل از پرواز الزامی است.

به نفر سوم تخت اضافه مسافرتی تعلق خواهد گرفت. نرخ کودک بدون تخت 2 تا 6 سال 175$ و نرخ نوزاد 25$ می باشد.

برای افراد بالای 70 سال، بیمه افزایش نرخ خواهد داشت.

با توجه شرایط کرونا، ممکن است قوانین مقصد تغییر یابد که باعث تغییراتی در تورها خواهد شد.

ویزا بصورت فرودگاهی صادر می شود و اعتبار پاسپورت باید حداقل 6 ماه از تاریخ سفر باشد و کنترل اعتبار پاسپورت به عهدۀ آژانس درخواست دهنده و کنترل ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر می باشد.

پرداخت 70% مبلغ تور، در زمان عقد قرارداد الزامی است.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
تور ارزان ایروان نوروز
تور نوروزی ایروان

توضیحات

در این قسمت از این صفحه، می خواهم در مورد شهر ایروان و دیدنی های آن صحبت کنم. همچنین در مورد شرایط سفر به کشور ارمنستان و البته شرایط رزرو تور ایروان نوروز نیز توضیحاتی ارائه خواهد شد. همچنین در توضیحات این صحفحه اطلاعاتی در مورد تور ارزان ایروان نوروز آمده که پیشنهاد می کنم حتما آنرا بخوانید.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز اطلاعاتی وجود دارد که پیشنهاد می کنم حتما به آن صفحات سری بزنید. مثلا در صفحۀ تورهای ارمنستان ، اطلاعات سفر به این کشور در تمام شهرهای آن و در تمام فصول سال قرار داده شده است. یا در صفحۀ تورهای خارجی ، قیمت و مشخصات سفر به تمام مقاصد گردشگری خارجی در تمام سال وجود دارد که می توانید از اطلاعات آن صفحات استفاده کنید.

و پس از خواندن این صفحه و بررسی سایر صفحات، اگر باز سوالی داشتید، حتما با ما تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشند و به سوالاتتان پاسخ دهند و یا کار رزرو تور ارزان ایروان نوروز را برایتان انجام دهند.

ویزای ارمنستان

در این قسمت در مورد ویزای کشور ارمنستان صحبت خواهم کرد و در مورد انواع آن توضیح خواهم داد. اما اول از هر چیز بدانید که برای سفر به کشور ارمنستان، نیاز به اخذ ویزا ندارید و تنها در فرودگاه مقصد، مهر ورود در پاسپورتتان درج خواهد شد. برای شهروندان ایران، لزوم دریافت ویزا قبل از سفر برداشته شده است و هر شخصی می تواند به صورت مکرر و بدون محدودیت و بدون اخذ ویزا وارد خاک این کشور شود در هر بار ورود تا 180 روز یا 6 ماه در کشور ارمنستان اقامت داشته باشد.

اما برای کشورهایی که شهروندانشان برای ورود به خاک ارمنستان ویزا نیاز دارند، قوانینی وجود دارد که باید برای اخذ ویزا از آن تبعیت کنند و اینکه برای دریافت ویزا، روشها و شرایط مختلفی وجود دارد که باید به آنها دقت کنند. مثلا ویزا ارمنستان را می توان به سه روش دریافت کرد. می توان به سفارت این کشور در کشور خود مراجعه کرد، می توان ویزا را به صورت الکترونیکی درخواست داد، یا می توان در مبادی مرزی، درخواست ویزا داد و ویزا را دریافت کرد.

معمولا ویزاهایی که در سفارت صادر می شود یا به صورت الکترونیکی اخذ می شود، مدت اعتباری حدود دو برابر زمان اقامت دارد، اما در ویزاهایی که در مبادی مرزی صادر می شود، مدت اعتبار برابر با مدت اقامت است. یا اینکه برای دریافت ویزا، باید حتما دعوتنامه داشت. حال یا دعوتنامه از اشخاص حقوقی یا از نهادهای دولتی دریافت می شود و اشخاص حقیقی، از طریق ادارۀ گذرنامه دعوتنامه تهیه می کنند.

قیمت تور ارزان ایروان نوروز
قیمت تور ایروان نوروز
انواع ویزای ارمنستان

اما انواع ویزاهای این کشور شامل ویزای توریستی ارمنستان ، ویزای ترانزیت ارمنستان ، ویزای دولتی و دیپلمات است که ویزای توریستی همان ویزایی است که برای مقاصد گردشگری، تحصیلی، تجاری، بازدید از اقوام و آشنایان، همراهی با یکی از اقوام و مواردی از این دست صادر می شود.

ویزای ترانزیت ارمنستان ، ویزایی است که برای شخصی صادر می شود که برای رسیدن به مقصد خود، باید از خاک ارمنستان عبور کند. این ویزا در مبادی مرزی زمینی و هوایی نیز صادر می شود و در حالت یکبار ورود آن تا 3 روز اعتبار دارد و البته به صورت یکساله و چندبار ورود یا مولتی نیز صادر می شود. ویزای ترانزیت مولتی ارمنستان ، برای کسانی مناسب است که در طول سال مکررا بخواهند از این کشور عبور کرده و به مقصد خود برسند. مثلا رانندگان ترانزیت که لازم است از این کشور عبور کنند.

ویزای دولتی و دیپلمات، برای کسانی با گذرنامه های دولتی و دیپلماتیک صادر می شود که به همین منظور و برای انجام کارها و امورات دولتی و دیپلمات به این کشور سفر می کنند. این ویزاها قوانین خاص خود را دارد که در این صفحه، گفتن آن لزومی ندارد.

سعی شد در این قسمت فقط اطلاعاتی ارائه شود تا کسانیکه مایل هستند در مورد ویزای ارمنستان بیشتر بدانند، با آن آشنا شوند، زیرا برای سفر کردن مردم ایران به کشور ارمنستان، ویزا لازم نیست و شما به راحتی و فقط با خرید بلیط و رزرو هتل، می توانید به این کشور سفر کنید.

تور ارزان ایروان نوروز

در این قسمت به توضیح در مورد آفر تور ایروان نوروز خواهم پرداخت. اصطلاحی که چند سالی است در بین مسافران و آژانس های مسافرتی ایرانی باب شده است، اصطلاح تورهای ارزان یا لحظه آخری می باشد. بسیاری از گردشگران ایرانی، برای اینکه سفری به صرفه داشته باشند، به دنبال تورها یا بلیط های آفری می گردند که در این قسمت در مورد آن توضیخ خواهم داد.

در کل، تورهای آفری در دو حالت است که به وجود می آیند و می توانید آنها را رزرو کنید. حالت اول این است که تمام بلیط های رزرو شده برای پرواز به فروش نرسند و آژانس مسافرتی برای اینکه بتواند تمام یا بخشی از ضرر را جبران کند، با اعمال تخفیف و تبلیغ تور آفری، سعی می کند پرواز را پر کند.

برای مثال، از ابتدای سال، آژانس های مسافرتی یا گردانندگان تور، اقدام به رزرو بلیط تهران به ایروان و بلعکس برای تعطیلات عید نوروز کرده و به اصطلاح بلیط را چارتر می کنند. با نزدیک شدن به تاریخ سفر، اگر تمام ظرفیت و بلیط های چارتر شده به فروش نرسیده باشند، با تبلیغ تور لحظه آخری ایروان نوروز سعی می کنند تا با قیمت کمتر، تور را به فروش برسانند.

تور لحظه آخری ایروان نوروز

حالت دوم زمانی است که تمام ظرفیت هتل های رزرو شده پر نشده باشند. آژانس های مسافرتی و کارگزاران، در مقاصد پر طرفدار گردشگری، اقدام به رزرو تعدادی هتل کرده و تعهد می دهند که تعداد مشخصی از اتاق های هتل را در بازۀ زمانی مشخصی پر کنند. برای مثال در تعطیلات عید نوروز، متعهد می شوند که تعداد مشخصی مسافر را برای تعدادی هتل بفرستند.

حال با نزدیک شدن به بازۀ تعیین شده در قرارداد، اگر نتوانسته باشند به تمام تعهد خود عمل کنند، با تبلیغ آفر تور ایروان نوروز سعی می کنند تمام یا بخشی از ضرر خود را جبران نمایند. در این دو حالت است که شما با تبلیغات تور ارزان ایروان نوروز مواجه می شوید و می توانید تور را ارزانتر از قیمت اصلی خریداری کرده و سفری به صرفه را داشته باشید.

البته برای اینکه بتوانید از این تورها استفاده کنید و از تخفیف ها بهرهمند شوید، باید ساکتان بسته باشد، برای سفر آماده باشید، با مقصد سفر مشکلی موافق باشید و شما و همراهانتان، هیچ مشکل کاری و مالی برای این سفر نداشته باشید.

البته تورهای لحظه آخری فقط در مسیرهای پر طرفدار داخلی امکان پذیر است. در مقاصد خارجی، در مسیرهایی که برای سفر به ویزا نیاز ندارید ممکن است این تورها را مشاهده کنید. مقاصدی مانند تمام شهرهای ترکیه و کشورهای ارمنستان، گرجستان و مالزی نیز کشورهایی هستند که ممکن است تورهای آفری در آنها وجود داشته باشد.

در آخر

و در آخر اینکه، سعی شد در این صفحه، اطلاعات کاملی از تور نوروزی ایروان داده شود تا با ویژگی ها و شرایط سفر به این شهر در عید نوروز آشنا شوید. ضمن اینکه در پکیج این صفحه، قیمت تور ایروان نوروز آمده است که تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا قیمت ها همواره به روز و بر اساس تور ارزان ایروان نوروز آماده شوند.

و با وجود تمام توضیحات، اگر باز سوالی داشتید، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و به سوالات شما پاسخ دهند و یا کار رزرو تور ایروان نوروز را برایتان انجام دهند.

قیمت تور نوروزی ایروان
رزرو تور ایروان نوروز

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور ارمنستان بهار
نوشتهٔ بعدی
تور ارمنستان زمستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید