تور مالزی بهار

در این صفحه در مورد تور بهاری مالزی و همچنین شرایط رزرو تور مالزی بهار صحبت خواهم کرد. در پکیج صفحه نیز قیمت تور مالزی بهار آمده است و همواره سعی می شود قیمت ها بر اساس قیمت های تور ارزان مالزی بهار آماده و به روز شوند. همچنین در مورد جغرافیا و شرایط جوی این کشور در فصل بهار صحبت خواهم کرد و در مورد شهرهای مهم و توریستی آن صحبت خواهم کرد و در مورد جاذبه های گردشگری آن نیز توضیحاتی ارائه خواهم کرد تا با این کشور و هرآنچه در این کشور پیش روی شما است توضیح خواهم داد تا با این کشور بیشتر آشنا شوید تا بتوانید برای سفرتان برنامه ریزی دقیق و کاملی داشته باشید. بنابراین در ادامه همراه من باشید تا اطلاعاتتان در مورد تور مالزی بهار بیشتر و کاملتر شود.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز اطلاعاتی وجود دارد که برایتان مفید خواهد بود. مثلا در صفحۀ تورهای مالزی ، مشخصات سفر به این کشور در تمام فصول قرار داده شده است. یا در صفحۀ تورهای خارجی ، قیمت و شرایط سفر در تمام مقاصد گردشگری خارجی، به تفکیک کشور و شهر آمده است که، می توانید با سر زدن به آن صفحات از اطلاعات آنها استفاده کنید.

و با وجود توضیحات اگر باز سوالی داشتید، حتما با مشاوران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور مالزی بهار را برایتان انجام دهیم.

قیمت تور مالزی بهار
تور کوالالامپور
نام هتلدرجهدو تختهیک تختهکودک با تختکودک بدون تخت
HOLIDAY INN EXPRESS3*39.450.00043.800.00037.750.00034.850.000
OAKWOOD4*40.550.00045.950.000NA35.450.000
ROYAL HOTEL4*41.100.00046.850.00038.400.00035.950.000
MERCURE4*41.650.00046.900.00038.400.00036.000.000
DORSETT BUKIT BITANG4*41.650.00048.100.00039.400.00036.300.000
IBIS CITY CENTER4*41.650.00048.100.000NA36.400.000
CORUS4*41.850.00048.300.00039.400.00036.500.000
MAYA HOTEL4*42.200.00049.900.00039.500.00036.600.000
ROYAL CHULAN4*TOP42.200.00050.000.00039.600.00036.700.000
INTERCONTINENTAL5*45.250.00056.200.00041.650.00036.800.000
GRAND MILLENNIUM5*45.500.00056.400.00041.850.00036.900.000
خدمات تور مالزی بهار

7 شب و 8 روز اقامت در هتل با صبحانه، پرواز رفت و برگشت تهران به بانکوک هواپیمایی ماهان با پرواز بانکوک – کوالالامپور و بلعکس، یک گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان، بیمۀ مسافرتی و سیم کارت.

قوانین:

تمامی تورها چارتر غیر قابل استرداد بوده و در صورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم طبق قوانین ایرلاین، چارتر کننده و هتل محاسبه و مابقی مبلغ پس از کسر هزینه ها، مسترد خواهد شد.

بیمۀ مسافرتی برای افراد بالای 55 سال اجباری بوده و هزینۀ آن جداگانه محاسبه خواهد شد.

مسئولیت هر گونه ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر بوده و در صورت دیپورت شدن مسافر از فرودگاه مقصد، تور سوخت کامل خواهد بود.

در صورت جا ندادن هتل، هتل هم رده جایگزین خواهد شد.

این تور طبق قوانین کرونایی مقصد در حال حاضر برنامه ریزی خواهد شد و در صورت تغییر قوانین اطلاع رسانی خواهد شد.

با توجه به تغییرات نرخ دلار و تغییرات نرخ هتل، احتمال تغییر نرخ ها وجود دارد.

گواهی دیجیتال واکسن برای مسافران بالای 12 سال اجباری است و افراد 5 تا 12 حتما باید تست منفی کرونا تا 72 ساعت قبل از سفر داشته باشند.

تست منفی برای افراد زیر 5 سال نیاز نیست.

پر نمودن فرم پیش سفر در برنامۀ mysejahtera الزامی است.

پرداخت 70 درصد مبلغ تور در زمان ثبت نام الزامی است.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور مالزی بهار
تور ارزان مالزی بهار

توضیحات

در این قسمت از این صفحه، اطلاعاتی در مورد تور بهاری مالزی ارائه خواهد شد تا با دید باز و اطلاعات کامل قدم در این سفر بگذارید و بتوانید با ویژگی ها و شهرهای دیدنی این کشور و البته جغرافیا و آب و هوای آن نیز در فصل بهار آشنا شوید. این اطلاعات کمک می کند هم تورتان را با دید باز انتخاب کنید، هم فصل سفر را به دقت تعیین کنید و هم در سفر، برای تک تک روزهای سفرتان برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.

اولین نکتۀ این سفر این است که برای سفر به مالزی به اخذ ویزای آن نیاز ندارید و به محض ورود به فرودگاه، مهر ورود در پاسپورت شما درج شده و به راحتی و بدون هیچ مشکلی می توانید وارد خاک این کشور شوید. با این روش ورود، شما می توانید دو هفته یا 14 روز در این کشور اقامت داشته باشید.

اما اگر می خواهید بیشتر بمانید، باید حتما از قبل ویزای خود را دریافت کنید. که نوع این ویزا، بسته به هدف شما از ورود به مالزی، یا مدت زمان اقامتتان متفاوت خواهد بود. اینکه دانشجو هستید، تاجر هستید، یا حتی قصد سفر توریستی بلند مدتی را دارید، یا فقط می خواهید از مبدا سفر خود، به کشوری بروید که باید از خاک مالزی عبور کنید، همه در نوع و مدت زمان اعتبار ویزای شما تاثیرگذار است. بنابراین اگر با هدفی بجز گردشگری سفر می کنید یا قصد اقامتی بیش از دو هفته دارید، حتما قبل از سفر، از طریق سفارت کشور مالزی در تهران، درخواست ویزای خود را ارائه کنید.

جغرافیای مالزی

کشور مالزی، در جنوب شرق قارۀ وسیع آسیا واقع شده است و کشوری است که خاک آن، از دو سرزمین بزرگ و تعدادی جزایر کوچک تشکیل شده است. قسمت اول از سرزمین اصلی که، با نام مالزی غربی نامیده می شود متصل به خشکی های بزرگ قارۀ آسیا است و قسمت دوم از خاک این کشور که، به نام مالزی شرقی شناخته می شود، خود جزیره ای است که متشکل از سه کشور مالزی، اندونزی و برونئی می باشد.

قسمت اصلی و غربی از سرزمین مالزی و پایتخت این کشور نیز در آن قرار گرفته است، به عنوان جنوبی ترین کشور که به خاک پهناور قارۀ آسیا متصل است شناخته می شود. مابقی کشورها که در جنوب مالزی قرار گرفته اند، به صورت جزایری هستند که از خاک یکپارچۀ آسیا جدا شده اند. قارۀ آسیا آنقدر پهناور و وسیع است که از شمال در حدود کشور روسیه و قطب شمال و از جنوب تا خط استوا کشیده شده است.

این قاره از غرب به اروپا و آفریقا متصل است و از شرق تا چین و ژاپن و دریای چین و اقیانوس آرام می رسد. در جنوب غرب کشورهای یمن و عمان و دریای عرب به قارۀ آفریقا می رسند، در مرکز و جنوب کشور هند قرار دارد و در جنوب شرق، کشورهای تایلند، مالزی، سنگاپور، اندونزی، فیلیپین و چند کشور دیگر قرار گرفته اند.

همانگونه که گفته شد، کشور مالزی، جنوبی ترین کشور است که به خاک یکپارچۀ آسیا متصل است و مابقی کشورها، به صورت جزیره هستند. حتی بخش شرقی آن نیز به صورت یک جزیره متشکل از سه کشور مالزی، بخشی از اندونزی و کشور برونئی است.

این جزیره در آب های چهار دریای جنوبی چین، دریای سلو، دریای سالا و دریای جاوا قرار گرفته است. اما بخشی اصلی سرزمین مالزی، از شمال با کشور تایلند مرز خاکی باریکی دارد و از جنوب به کشور سنگاپور پیوسته است. البته فاصلۀ بین مالزی و سنگاپور را آبراه جوهور پر کرده است که این آبراه باریک مرز باریک بین دو کشور است و آنها را از هم جدا کرده است.

قیمت تور ارزان مالزی بهار
قیمت تور مالزی بهار

سرزمین اصلی مالزی از شرق به خلیچ تایلند و از غرب به کانال مالاگا می رسد. کانال مالاگا از شرق بین سه کشور تایلند، مالزی و سنگاپور است و از غرب به کشور اندونزی می رسد. دو جزیرۀ معروف مالزی با نام های لنکاوی و پنانگ، در این کانال واقع شده اند. در شمال این دو جزیره و در دریای آندامان جزیرۀ پوکت از کشور تایلند قرار گرفته است.

شهر کوالالامپور پایتخت کشور مالزی در خاک اصلی مالزی و غرب آن و نزدیک به کانال مالاگا واقع شده است. کشور مالزی از طریق دریای جنوبی چین و دریای آندامان، به اقیانوس آرام و اقیانوس هند متصل می شود که این دسترسی این کشور را به سرتاسر جهان از طریق دریایی را میسر می کند.

همانطور که گفته شد، سرزمین اصلی مالزی که کوالالامپور، پایتخت مالزی در آن قرار دارد، از شمال فقط با تایلند مرز خاکی دارد و قسمت دوم آن که با بخشی از اندونزی و برونئی مرز خاکی دارد، این کشور با هیچ کشور دیگری مرز خاکی ندارد و حتی سنگاپور که در جنوب سرزمین اصلی آن قرار گرفته و تقریبا چسبیده به مالزی است، مرز آبی از طریق آبراه جوهر بین دو کشور قرار گرفته است.

این کشور در اطراف خود، خلیج تایلند، کانال مالاگا، دریای جنوبی چین و اقیانوس هند را دارد که از طریق این آبها، با کشورهای اندونزی، برونئی، تایلند، فیلیپین، بوتان، ویتنام و کامبوج همجوار است. این جغرافیای کشور مالزی است و اطراف آن که کاملا به آبهای آزاد راه دارد.

از طرف دیگر این کشور در نیمکرۀ شمالی، جنوب آسیا و شمال خط استوا قرار گرفته است که این جغرافیا، باعث وجود آب و هوای گرم استوایی در آن شده است که این آب و هوا و وجود دریاهای گوناگون در اطراف آن، شرایط جوی خاص خود را دارد.

آب و هوای مالزی

همانگونه که گفته شد، کشور مالزی در جنوب شرقی آسیا و در نزدیکی خط استوا قرار گرفته است. این موقعیت جغرافیایی، باعث وجود آب و هوای گرم استوایی با باران های موسمی و استوایی در آن می شود.

از طرف دیگر، اطراف این کشور را آب دریاها و خلیج ها فرا گرفته است که مجموع این عوامل، باعث ایجاد رطوبت بالا در آن شده است. باران های موسمی و استوایی را نیز به آن اضافه کنید. از خصوصیات این آب و هوا، وجود طبیعتی سر سبز و حاصل خیز در این کشور شده است که با سفر به مالزی، شاهد این طبیعت زیبا و جنگل های انبوه و سرسبزی در تمام نقاط آن خواهید بود.

طبیعت سرسبز و زیبا، در کنار سواحل و آب های تمیز و شگفت انگیز، بخشی از جذابیت این سفر است. اما در فصل بهار، هوای مناطق استوایی، نه گرم است و نه سرد. از طرف دیگر، فصل بارش ها در این مناطق، معمولا فصل پاییز است. گرچه در تمام فصول شاهد باران خواهید بود، اما در بهار، بارش باران نسبت به پاییز کمی کمتر است.

از طرف دیگر، رطوبت هوا در فصل تابستان بیشتر از سایر فصول است و فصل در بهار رطوبت کمتری را شاهد خواهید بود. گرچه از خصوصیات آب و هوایی این مناطق این است که زمستان بهترین فصل از نظر آب و هوایی محسوب می شود، اما بهار نیز فصلی نسبتاٌ مناسب و دلچسب برای سفر به اینگونه مناطق خواهد بود.

شهرها

کشور مالزی از دو بخش جدا از هم با نام مالزی غربی و مالزی شرقی تشکیل شده است. این کشور دارای 13 ایالت یا استان است که هر استان بخش ها و شهرهایی در خود دارد. هر استان توسط یک یک سر وزیر اداره می شود و اکثر استان ها برای خود پادشاه هم دارند که همه زیر نظر دولت یا پادشاه مرکزی هستند که، پادشاه برای دوره های پنج ساله از بین تمام پادشاهان استان ها انتخاب می شود.

اما این سیزده استان دارای شهرهایی هستند که تعدادی از آنها را به عنوان مهمترین و توریستی ترین شهرهای این کشور می شناسیم. در این قسمت این شهرها را نام می برم و توضیح مختصری نیز ارائه می کنم و در قسمت های بعدی، در مورد هر کدام تک تک توضیح خواهم داد. شهرهای مهم و توریستی این کشور شامل شهرهای کوالالامپور که پایتخت این کشور است و جزایر پنانگ و لنکاوی که در بین مسافران ایرانی بسیار مشهور و محبوب هستند می باشد.

سایر شهرهای گردشگر پذیر و البته تجاری و معروف این کشور شامل شهرهای جوهر بهرو، کوتاکیناباتو، کوتا بهرو، میری، کوچینگ، ایپوه، جرج تاون، مالاکا، پوتراجایا، الور استار، کوالا ترنگ گانو، تاپینگ و کوالا کنگسر می باشند. هرکدام از این شهرها ویژگی ها و خصوصیاتی دارند که در قسمت مختص به هر کدام در مورد آنها توضیح خواهم داد و جاذبه ها و دیدنی های هر کدام را شرح خواهم داد.

 در آخر

و در آخر اینکه سعی شد در این صفحه، اطلاعات کاملی از تور بهاری مالزی ارائه شود تا برای سفر به مالزی در فصل بهار، اطلاعات کاملی داشته باشید. علاوه بر آن، در پکیج این صفحه، قیمت تور مالزی بهار آمده که سعی می شود همواره بر اساس تور ارزان مالزی بهار آماده و به روز شوند تا خریدتان نیز به صرفه باشد.

و با وجود تمام توضیحات اگر باز سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم و یا کار رزرو تور مالزی بهار را برایتان انجام دهیم.


تور ارزان مالزی بهار
تور بهاری مالزی

قیمت تور بهاری مالزی
قیمت تور مالزی بهار

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور پوکت زمستان
نوشتهٔ بعدی
تور ارمنستان بهار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید