تور مسکو نوروز

در این صفحه، قصد دارم تا در مورد تور نوروزی مسکو و شرایط رزرو تور مسکو نوروز و مشخصات آن صحبت کنم. در پکیج این صفحه نیز قیمت تور مسکو نوروز آمده است که سعی خواهم کرد قیمت های آنرا بر اساس قیمت های تور ارزان مسکو نوروز آماده و به روز کنم. همچنین در مورد جغرافیا و شرایط جوی آن در فصل بهار و تعطیلات عید نوروز صحبت خواهم کرد و در مورد دیدنی ها و جاذبه های توریستی این شهر نیز توضیحاتی ارائه خواهم کرد. بنابراین در ادامه همراه من باشید تا از مشخصات تور مسکو نوروز مطلع شده و بتوانید با دید باز و اطلاعات کامل برای خرید تور و سفر به شهر مسکو در تعطیلات عید نوروز تصمیم بگیرد و بتوانید برای تک تک روزهای سفرتان برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.

در صفحات مرتبط با این صفحه نیز اطلاعاتی وجود دارد که ممکن به آنها نیاز داشته باشید و یا برایتان جالب باشند. مثلا در صفحۀ تورهای نوروزی روسیه ، تورهای نوروزی در تمام شهرهای این کشور قرار داده شده است. یا در صفحۀ تورهای نوروزی خارجی ، قیمت و پکیج های سفر به مقاصد گردشگری خارج از ایران در تعطیلات عید نوروز آمده است.

و با وجود توضیحات اگر نیاز به راهنمایی و یا توضیحات بیشتر بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشند و اطلاع رسانی لازم در خصوص قیمت ها را انجام دهند یا برای رزرو تور مسکو نوروز در کنار شما باشند.

قیمت تور مسکو نوروز
هتلشهرهادرجه/نوع اتاقدو تختهیک تختهکودک با تختکودک بدون تختتاریخ سفر
AZIMUTسنت پترزبورگstd room/*429.900.00034.500.00026.900.00018.290.00029 اسفند
COSMOS CLUBمسکوstd room/*420 march
SOLO SOKOS PALACE BRIDGEسنت پترزبورگstd room/*534.900.00043.700.00031.200.00021.290.00029 اسفند
HILTON LENINGRAD SKAYAمسکوstd room/*520 march
PARK INN RADISSON NEVSKYسنت پترزبورگstd room/*431.000.00035.800.00029.800.00019.800.0007 فروردین
AEROSTERمسکوcomfort room/*427 march
خدمات تور نوروز مسکو

3 شب سنت پترزبورگ و 3 شب مسکو

بلیط رفت و برگشت با پرواز ملی روسیه به همراه پرواز رفت و برگشت داخلی ایرفلوت، 6 شب اقامت در هتل با صبحانه، 2 روز گشت شهری در مسکو با یک وعده نهار، یک روز گشت شهری سنت پترزبورگ با نهار، بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی و تورلیدر فارسی زبان.

برنامه سفر:

2 روز گشت شهری مسکو شامل:

بازدیدها از کلیسای جامع مسیح منجی، خیابان آبات قدیم، مجسمۀ پوشکین و همسرش، نمای بیرونی خانه پوشکین، مجسمۀ بولات، ساختمان وزارت خارجه، چند ایستگاه تاریخی مترو مسکو و دو ایستگاه کیفسکایا و پولوشاد ریوولوتسی، تپه گنجشک ها و بام مسکو، نمای بیرونی دانشگاه دولتی حکومتی در میدان سرخ، نمای بیرونی مقبره بزرگ گوم، ساختمان دوما، نقطه سفر مسکو، نمای بیرونی ساختمان بالشوی تاتر و تندیس مارکس، باغ الکساندر و ستون یادبود خاندان رومانوف ها مراسم تعویض سرباز و بازدید از آتش جاودان و یادبود جبهه های درگیر در جنگ جهانی دوم و مرکز خرید مگامال.

یک روز گشت شهری سنت پترزبورگ شامل:

بازدیدها از کلیسای کازان، بندرگاه قدیمی شهر، خیابان نفسکی، میدان نیکلای، نمای بیرونی کلیسای اسحاق، میدان قیام، مجسمۀ کاترین و معشوقه هایش، رود نوا، مجسمۀ آنیچکف و ساختمان گمرک.

قوانین:

تمامی تورها چارتر و غیرقابل استرداد هستند و در صورت کنسلی از طرف مسافر، جرایم طبق قوانین ایرلاین و هتل محاسبه شده و مابقی مبلغ مسترد خواهد شد.

اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از زمان سفر، به همراه 2 قطعه عکس رنگی زمینه سفید برای صدور ویزا لازم است.

نرخ نوزاد 7.590.000 تومان می باشد.

مسئولیت کنترل هر نوع ممنوع الخروجی به عهدۀ مسافر می باشد.

پرداخت 70% مبلغ تور، در زمان عقد قرارداد الزامی است.

فرم مشاوره و تماس
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
قیمت تور ارزان مسکو نوروز
تور نوروز مسکو

توضیحات

در این قسمت از این صفحه، می خواهم در مورد شرایط تور نوروز مسکو صحبت کنم و اطلاعاتی در این زمینه ارائه کنم. همچنین در مورد دیدنی های این شهر و طبیعیت و آب و هوای آن در فصل بهار و تعطیلات عید نوروز صحبت خواهم کرد.

ضمنا در مورد ویزای روسیه که قبل از سفر باید آنرا بگیرید نیز صحبت خواهم کرد تا با آن و قیمت و مشخصات و مدارک آن بیشتر آشنا شوید. علاوه بر آن در مورد جغرافیای این شهر نیز توضیحاتی خواهم داد تا با شرایط جغرافیایی پایتخت کشور روسیه بیشتر آشنا شوید و با درک آن، شرایط جوی آنرا نیز بهتر درک کنید.

بنابراین در ادامۀ مطلب همراه من باشید تا با این کشور و ویژگی ها و مشخصات آن بیشتر آشنا شوید. و اگر سوالی بود، حتما با ما در تماس باشید و یا فرم مشاوره را پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشیم و یا کار رزرو تور مسکو نوروز را بریتان انجام دهیم.

ویزای روسیه

در این قسمت از این صفحه، در مورد ویزای روسیه توضیح خواهم داد. افراد، برای سفرهای خارجی، به هر کشوری که تابعیت یا اقامت آنرا ندارند، باید قبل از سفر، اجازۀ ورود به خاک آن کشور را دریافت کنند. این اجازۀ ورود ویزا نامیده می شود. کشور روسیه نیز برای مسافران با ملیت ایرانی، قانون اخذ ویزا قبل از سفر را دارد.

گرچه در صفحۀ ویزای روسیه توضیحات این مورد به صورت کامل آمده است، اما لازم است در این قسمت نیز توضیحات مختصری ارائه شود. ویزای روسیه انواع مختلفی دارد که شامل، ویزای توریستی روسیه ، ویزای تجاری روسیه ، ویزای تحصیلی روسیه ، ویزای ترانزیت روسیه ، ویزای کاری روسیه و ویزای شخصی روسیه می شود.

در این صفحه لازم است فقط در مورد ویزای توریستی روسیه صحبت کنم. انواع ویزای توریستی روسیه شامل ویزای دستی ( فیزیکی یا حضوری ) و الکترونیک می باشد. از طرف دیگر ویزای دستی یا حضوری روسیه یا فیزیکی روسیه، شامل دو نوع عادی و فوری می باشد.

ویزای توریستی روسیه که به صورت فیزیکی صادر می شود دو نوع عادی و فوری دارد و اعتبار آن 14 روزه است. اما هرکدام از دو نوع این ویزا، به دو صورت صادر می شود که تنها تفاوت آنها در مدت زمان لازم برای بررسی و صدور آن است.

ویزای عادی 14 روزه در مدت زمان 8 روز کاری، ویزای عادی sameday در مدت زمان 5 روز کاری صادر می شوند. اما ویزای فوری نیز دو نوع دارد که اولین نوع آن در 3 روز کاری صادر می شود و نوع sameday آن، در یک روز کاری صادر می شود.

لازم است بدانید که قیمت این 4 نوع ویزا با هم تفاوت دارد و هر چه مدت زمان صدور آن کمتر شود، هزینۀ آن نیز افزایش می یابد. اما لازم است در مورد مدارک ویزای روسیه نیز در ادامه توضیحاتی ارائه شود.

مدارک ویزای روسیه شامل اصل گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار از تاریخ سفر با حداقل دو صفحۀ خالی برای برچسب ویزا و مهرهای ورود خروج، دو قطعه عکس 6*4 رنگی و زمینه سفید جدید، فرم درخواست ویزا، واچر هتل، هزینۀ صدور ویزا به صورت اسکناس دلار، دعوتنامۀ و تاییدیۀ آژانس مسافرتی روسی می باشد.

برای اخذ ویزای روسیه، شما فقط لازم است اصل گذرنامه ، عکس و مبلغ ویزا را بدهید، مابقی مدارک لازم برای صدور ویزا توسط خود ما آماده شده و به سفارت ارائه می شود. و بسته به نوع ویزای عادی یا فوری که درخواست داده اید، ویزای شما صادر شده و تحویلات می شود.

تور ارزان مسکو نوروز
قیمت تور مسکو نوروز

جغرافیای مسکو

در این قسمت لازم است قبل از اینکه در مورد جغرافیای مسکو توضیح دهم، در ابتدا در مورد جغرافیا و شرایط و موقعیت جغرافیایی کشور روسیه توضیحاتی ارائه کنم تا درک بهتر و کاملتری از جغرافیای شهر مسکو، پایتخت کشور روسیه داشته باشید.

در مورد جغرافیای کشور روسیه به سادگی در ذهن همه نقش بسته که این کشور نزدیک به قطب شمال قرار گرفته است که این مورد تاثیر بسزایی در شرایط جوی این کشور و شهر مسکو دارد. کشوری که با سرمای آن و قطب شمال و جاذبه های گردشگری مربوط به مناطق قطبی شناخته می شود.

از نظر جغرافیایی کشور روسیه در شمال قارۀ آسیا و نزدیک به قطب شمال قرار گرفته است و کشوری بسیار وسیع است که در شمال آن به اقیانوس منجمد شمالی و قطب شمال قرار گرفته است. حتی شفق قطبی معروف این کشور یکی از معروفترین جاذبه های توریستی این کشور است که گردشگران بسیاری را به این کشور می کشاند.

در غرب آن دریای برینگ و کشور کرۀ شمالی و در جنوب غربی آن دریای اوخوتسک قرار گرفته که به کرۀ شمالی و ژاپن می رسد و از طریق دریای ژاپن با ژاپن و کرۀ جنوبی نزدیک است. دو دریای اوخوتسک و برینگ در شرق روسیه، این کشور را به آبهای اقیانوس آرام شمالی متصل می کند.

اما در جنوب، وسعت و گستردگی خطوط مرزی روسیه، این کشور را با کرۀ شمالی، چین، مغولستان، قزاقستان و گرجستان هم مرز کرده است. در جنوب بین دو کشور قزاقستان و گرجستان، این کشور به سواحل دریای خزر نیز دسترسی دارد. در جنوب غربی این کشور دریای سیاه قرار دارد که از طریق آن، به شرق قارۀ اروپا و از طریق کانال بسفر و داردانل، به دریای مدیترانه، دریای اژه و جنوب اروپا  و شمال آفریقا دسترسی دریایی پیدا می کند.

در غرب آن نیز، بعد از دریای سیاه، کشورهای اکراین، بلاروس، لاتیو، استونی، فنلاند و نروژ قرار گرفته اند. در غرب، کشور روسیه بین دو کشور استونی و قنلاند به سواحل دریای بالتیک نیز می رسد که از طریق آن به شمال قارۀ اروپا و اقیانوس آتلانتیک شمالی دسترسی پیدا می کند.

شهر مسکو، در نواحی غربی این کشور وسیع و پهناور قرار گرفته است و بسیار نزدیک به نواحی مرزی غربی آن است. شاید بتوان گفت که از شمال روسیه به جنوب آن، هرچه پیش رویم، به دمای هوا افزوده شود و شرایط زندگی و رشد گیاهان آسانتر شود، اما در کل کشور روسیه کشوری سرد و قطبی محسوب می شود. شهر مسکو نیز از این قاعده مستثنی نیست و تقریبا از شمال به جنوب، در مرکز این کشور و در نواحی غربی آن قرار گرفته است.

اطلاعات بیشتر مسکو

همانطور که گفته شد، شهر مسکو، پایتخت کشور روسیه یا فدراسیون روسیه، پهناورترین کشور جهان است. این از آنجایی که این کشور جزئی از قارۀ اروپا محسوب می شود، می توان گفت که مسکو بزرگترین شهر در این قاره یا بزرگترین منطقۀ شهری و شهر نشینی در اروپا نیز می باشد.

رودخانۀ مسکوا از حاشیۀ مسکو می گذرد و با بیش از پانصد کیلومتر مسیر را از بخش مرکزی روسیه طی می کند. این رود شعباتی هم دارد که از مناطق بسیاری می گذرند و زمین های زیادی را سیراب می کنند و برای گذر از آن، در نقاط مختلف، حدود 50 پل بر روی آن احداث شده است.

شهر مسکو در جلگۀ شرقی اروپا و در غرب کشور روسیه قرار گرفته است. این شهر در محل اتصال سه فلات قرار گرفته است. بلندترین نقطه از شهر مسکو، حدود 160 متر از سطح دریا بالاتر است و مردمانی که در آن زندگی می کنند، بیش از ده میلیون نفر هستند. این شهر در زمانی که جزئی از اتحاد جماهیر شوروی هم بود، بزرگترین شهر آن محسوب می شد.

و پس از فروپاشی نیز، همچنان هم بزرگترین شهر است و هم توسعۀ آن متوقف نشده است و هم جمعیت آن رو به فزونی است. دلیل افزایش جمعیت شهری چون مسکو، چیزی بجز توسعه و پیشرفت در آن نیست. شرایط اقتصادی و موقعیت های شغلی و درآمدی در آن، باعث شده که از سرتاسر روسیه، شهروندان روسیه به این شهر آمده و این شهر را برای کار و زندگی انتخاب کنند.

طبق تمهیداتی که دولت در کشور روسیه اندیشیده است، یک پاسپورت داخلی در این شهر صادر شده است. مردمان روس، با این پاسپورت می توانند در آن اقامت داشته باشند و کسانیکه این گذرنامه را ندارند، بیشتر از سه ماه یا 90 روز نمی توانند در مسکو اقامت داشته باشند. دلیل این کار این است که از مهاجرت های مردمان روسیه به پایتخت جلوگیری کنند و بتوانند جمعیت آنرا کنترل کرده و شهرهای دیگر خالی از سکنه نشود.

اما جاذبه های توریستی و گردشگری این شهر بسیار زیبا و جذاب است و گردشگران بسیاری از سرتاسر جهان، برای دیدن این شهر زیبا به آن سفر می کنند. آثار کهن تاریخی و ساخته های امروزی، همه و همه به شکلی زیبا و جذاب، با معماری با شکوه به سبک روسی و با رنگ بندی جذاب، همواره شگفت انگیز و دیدنی هستند.

کلیساها، موزه ها، کاخ ها و بناهای زیبای این شهر، بخشی از دیدنی هایی هستند که شما را حیرت زده می کنند. چیزی در معماری این بناها حتماٌ به چشم شما خواهد آمد، گنبدهای زیبا با رنگ بندی جذاب است. کاخ کرملین و قصرهای با شکوه نیز بخش دیگری از آنچیزی است که در این شهر در انتظار شما است.

میدان های شهر، کوچه ها و خیابان ها، مراکز خرید و حتی ایستگاه های مترو، آنقدر از معماری و ساخت و ترکیب زیبایی برخوردار هستند که هر بیننده ای را شگفت زده خواهند کرد. علاوه بر آن، همانطور که گفته شد، رودخانۀ مسکوا، بخش دیگری از جاذبه های گردشگری این شهر است که دیدن آن قدم زدن در حاشیۀ آن لذت بخش است.

شما در سفر نوروزی مسکو ، به پایتخت کشور روسیه قدم خواهید گذاشت، شهری که نماد کاملی از طبیعت، تاریخ، فرهنگ و زیبایی های کشور روسیه است. بنابراین، این سفر در این زمان از سال را از دست ندهید و حتماٌ برای مشاوره و رزرو تور مسکو نوروز با ما در تماس باشید.

در آخر

و در آخر اینکه سعی شد در این صفحه اطلاعات کاملی از تور نوروز مسکو ارائه شود تا با این شهر و شرایط جغرافیایی و جوی آن در زمان تعطیلات نوروزی بیشتر آشنا شوید. در پکیج این صفحه نیز قیمت تور مسکو نوروز آمده است تا آن را مشاهده کرده و برای مقایسه از آنها استفاده کنید. البته سعی می شود قیمت ها بر اساس تور ارزان مسکو نوروز آماده و به روز شود.

و با وجود تمام توضیحات اگر باز سوالی داشتید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر بود، حتما با مشاوران و کارشناسان ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس گرفته و یا فرم مشاوره را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمای شما باشند و یا کار رزرو تور مسکو نوروز را برایتان انجام دهند.

تور نوروز مسکو
تور ارزان مسکو نوروز

فرم مشاوره و تماس

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

پست های مرتبط

نوشتهٔ پیشین
تور تفلیس باتومی
نوشتهٔ بعدی
تور ارمنستان تابستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید