هتل های ترکیه

این صفحه به هتل های ترکیه ، قیمت هتل های ترکیه ، شرایط رزرو هتل های ترکیه ، امکانات هتل های ترکیه اختصاص دارد. همچنین در مورد آدرس هتل های ترکیه ، در صفحات مربوط به هر هتل اطلاعات کاملی آمده است.

کشور پهناور ترکیه دارای شهرهای بسیاری می باشد که با توجه به قدمت تاریخی و وسعت آن و طبیعت گوناگون، جذابیت های فراوان طبیعی و مصنوعی و تاریخی فراوانی دارد که گردشگران فراوانی را از سرتاسر جهان به خود می کشاند.

این کشور توریستی دارای شهرهای مختلفی است که بسیاری از آنها پذیرای مسافران و گردشگرانی است که برای بازدید از ترکیه به این کشور سفر می کنند. بنابر این در شهرهای مختلف توریستی ترکیه، هتل های فراوانی ساخته شده اند که در این صفحه به تفکیک شهرها، به ارائۀ اطلاعات کامل هتل در هر شهر می پردازیم.

در این صفحه می توانید هتل های استانبول ، هتل های آنکارا ، هتل های آنتالیا ، هتل های آلانیا ، هتل های ازمیر ، هتل های کوش آداسی ، هتل های کاپادوکیا ، هتل های وان و هتل های سایر شهرها را به تفکیک شهرهای آن مشاهده کنید.

همچنین در دیگر صفحات مرتبط با این صفحه می توانید تورهای ترکیه و جاذبه های گردشگری ترکیه را نیز ببینید.

هتل های استانبول

هتل های کوش آداسی

هتل های آلانیا

هتل های ترکیه
قیمت هتل های ترکیه

توضیحات

این مقاله در مورد هتل های ترکیه ، چگونگی رزرو هتل های ترکیه ، قیمت هتل های ترکیه و مشخصات و تصاویر آنها ، آدرس هتل های ترکیه و امکانات هتل های ترکیه نوشته شده است.

در قسمت های مختلف آن، توضیحات کاملی در مورد هتل ها در کشور ترکیه داده شده است. اینکه این هتل ها بر اساس چه معیارهایی درجه بندی شده اند. و اصولا چرا در کشور ترکیه، این تعداد هتل با کیفیت ها، درجه ها و قیمت های مختلف وجود دارد.

قبل از هر چیز باید بگویم که کشور ترکیه از کشورهای پهناور جهان است و مهمتر از آن، در موقعیتی بسیار خاص در نقشه جغرافیا، واقع شده است.

بیش از هر چیز، موقعیت آن باعث شده، از روزگاران گذشته تا کنون، حوادث، اتفاقات و ماجراهای بسیاری را، از سر بگذراند. این امر، سابقۀ تاریخی کهنی را برای آن در برداشته است. این موارد باعث شده تا این سرزمین، محل توجه گردشگران و سیاحان قرار گیرد.

این توجه، موجب می گردد، هر ساله، بازدید کنندگان فراوانی، به مقصد این کشور، سفر کنند و از آن بازدید نمایند.

جغرافیا

اگر به نقشۀ ترکیه دقت کنید، در ابتدا، دو چیز توجه شما را جلب خواهد کرد. اول وسعت و دوم، قرار گرفتن در مرز دو قارۀ آسیا و اروپا.

این دو مورد بسیار مهم، بهمراه سابقۀ تاریخی، باعث می گردد، بسیاری علاقمند باشند تا این سرزمین کهن را ببینند. ورود گردشگران به کشور ترکیه، باعث شده تا، هتلها در این کشور، هر روز بیشتر و پیشرفته تر شوند تا بتوانند پذیرای این حجم از توریست ها باشند.

کشور ترکیه، از نظر جغرافیایی، به هفت منطقه، تقسیم شده است. هر کدام از این مناطق، شامل بخشی از این سرزمین پهناور، و متشکل از چند شهر یا استان است. در هر کدام از این شهرها و مناطق، با توجه به گردشگر پذیر بودن، هتل هایی ساخته شده اند. شما با رزرو هتل های ترکیه ، در هر کدام از مناطق این کشور می توانید، در آنها اقامت داشته و به کشف این کشور زیبا بپردازید.

مناطق مذکور، شامل، منطقۀ مدیترانه، منطقۀ آناتولی شرقی، منطقۀ اژه ، منطقۀ مارمارا، منطقۀ آناتولی جنوب شرقی، منطقۀ آناتولی مرکزی و منطقۀ دریای سیاه می باشد.

آدرس هتل های ترکیه
امکانات هتل های ترکیه

مناطق ترکیه و شهرهایشان

منطقۀ مدیرانه ای شامل شهرهای، آدانا (adana)، آناوارزا (anavarza) و بوردور (burdur)، منطقۀ آناتولی شرقی شامل شهرهای، آگری (agri)، بیتلیس (bitlis)، ارزروم (Erzurum)، منطقۀ اژه شامل شهرهای، آیدین (aydin)، دنیزلی (denizli) و موگلا (mugla)، منطقۀ مارمارا شامل شهرهای، اولوداگ (uludag)، تروی (troy)، گلانه پارک (gulhane park)، ادیرنه (Edirne)، گاناکاله (ganakkale) و جزیره ی کوندا علی بی (cunda alibey island) می باشند.

منطقۀ آناتولی جنوب شرقی شامل شهرهای، سانلورفا (sanlurfa)، ماردین (mardin)، قاضی عنتپ (gaziantep)، دیاربکر (diyarbakr)، باتمان (batman)، آدیامان (adiyaman)  و قوبکلی تپه (gobeklitepe)، منطقۀ آناتولی مرکزی شامل شهرهای، سیواس (sivas)، نیگله (nigle)، نِوِشهیر (neveshehir)، کِرِشهیر (krshehir)، کایسری (kayseri)، ایهلارا (ihlara)، پریستراما (peristreamma)، حامامانا (hamamona)، اسکی شهیر (eskisehir)، آنکارا (ankara)، آکسارای (aksaray)، کاپادوکیا (cappadocia) و کُنیا (konya) می بشاند.

در نهایت منطقۀ دریای سیاه شامل شهرهای، ترابوزان (terabzon)، سینوپ (sinop)، سامسان (samsun)، ریزه (rize)، اوردو (ordu)، کاستامونو (kastamonu)، کارابوک (karabuk)، گیره سان (Giresun)، گوروم (gorum)، بولو (bolu)، بارتین (bartin)، آرتوین (artvin)، آماسیا (amasya)، هاتوساس (hattusas) و سافران بولو (safranbolu) می باشد.

توضیحات بیشتر…

در ابتدا باید گفت، اطلاعات در مورد مناطق مختلف کشور ترکیه شاید کمک چندانی به شما در انتخاب تورهای ترکیه نداشته باشد. اما شما اگر به ترکیه سفر کنید و قصد رزرو هتل در کشور ترکیه را داشته باشید، حتما به یکی از این مناطق قدام خواهید گذاشت.

پس در نهایت چیزی که بیش از هر چیز حائز اهمیت است، آب و هوای منطقه و دیدنی هایی است که در هر یک از این مناطق در انتظار شما خواهد بود.

به هر یک از این مناطق، شرایط آب و هوایی خاص خود را دارند. هر کدام بسته به شرایط جغرافیایی و البته تاریخی که داشته اند، برای نوع خاصی از گردشگران جالب توجه هستند

پس دانستن کمی از این اطلاعات، به شما در انتخاب تورتان، از بین تورهای ترکیه ، کمک خواهد کرد. در نهایت از بین هتل هایی که در پکیج های سفر ترکیه وجود دارد، مشخصات و ویژگی های هتلها را مشاهده می کنید، قیمت هتل های ترکیه را می بینید، و یکی را رزرو می نمائید. که البته اطلاعات، توضیحات و امکانات هتل های ترکیه را نیز، برایتان گردآوری کرده ایم که با مراجعه به آنها و مطالعۀ توضیحات، می توانید از آگاهی بیشتری کسب کنید.

آب وهوا و جذابیت ها

هر کدام از این مناطق، هتل های فروانی را در شهرهای مختلف خود دارد که در در مجموعۀ هتلهای این کشور، قرار می گیرند. برای رزرو هتل های ترکیه ، ابتدا مسیر سفر خود را انتخاب کنید. پس همراه ما باشید تا از مناطق مختلف آن، اطلاعات کاملی را بدست آورید.

منطقۀ مدیترانه، منطقه ای کوهستانی و سرسبز، با آب و هوای نیمه خشک است. یعنی تابستان های گرم و خشک و زمستانهای معتدل.

منطقۀ آناتولی شرقی، بیشتر به پارک ملی شباهت دارد. طبیعت و معماری و خانه های کوه آرارات، بهمراه کمپ های مخصوص اسکی، در کنار آثار و معماری های کهن، جذابیت های این منطقه هستند.

منطقۀ اژه، دارای طبیعت زیبا و دریا و سواحل با شکوه است. در طبیعت آن درختان کاج و باغ های زیتون بسیار به چشم می آیند و برای دوستداران طبیعت و عکاسی بی نظیر است. دهکده های گردشگری و اسکله های تفریحی و ماهی گیری نیز، شما را جذب خواهند کرد.

توضیحات بیشتر…

منطقۀ مارمارا، به دلیل نزدیکی به یونان و بلغارستان، محل تلاقی فرهنگ ترک، با فرهنگ غربی واروپایی است. از همه مهمتر، شهر استانبول، مرکز قدرت وعظمت امپراتوری کهن عثمانی نیز، با آثار متعدد بجا مانده از آن دوران، در کنار طبیعت و موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد خود، در این منطقه قرار دارد.

منطقه آناتولی جنوب شرقی، منطقه ای که در بین تمدن های ایران، روم و یونان و در مسیر تاخت و تاز و عبور تجار و سپاهیان قرار داشته است. منطقه ای با سواحل بسیار و آثار کهن متعدد برای دیدن و لذت بردن.

منطقۀ آناتولی مرکزی، منطقه ایست که شما، خود را در مرکز تاریخ کهن و سرگذشت پر از اتفاق این سرزمین خواهید یافت. شهر آنکارا، پایتخت امروزی ترکیه، با موزه های فراوان، کاپادوکیا، با پیشینه ای عجیب و حتی آرامگاه مولانا در قونیه، در این منطقه واقع شده است.

در نهایت منطقۀ دریای سیاه، با سواحل بکر، باغهای بسیار و کوههای سرسبز، در این منطقه است. منطقه ای که برای عاشقان طبیعت، رؤیایی و بی نظیر است.

حال با دانستن اینکه، هر منطقه ای چه جذابیت هایی دارد، می توانید مسیر سفر خود را به درستی انتخاب نمائید. در منطقه یا شهر مورد نظر شما، هتل های فروانی وجود دارد که ما به تفکیک شهرها، مشخصات، امکانات، ویژگی ها و آدرس هتل های ترکیه را بیان کرده ایم.

ادامه دارد….

شما همراهان عزیز می توانید، برای اطلاع از شرایط رزرو و قیمت هتل های ترکیه ، دانستن امکانات و مشخصات هتل های این کشور ، با ما در این سایت همراه باشید. همچنین در صفحات مربوط به هر هتل، تصاویر و البته آدرس آنها قرار داده شده است. برای خرید تورهای ترکیه ، با همکاران ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های 33 و 26712731 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره با پر کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشیم.

قیمت هتل های ترکیه
آدرس هتل های ترکیه